Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2016

ČUS - Stopa pro život Prolog Vysočina Arena

Běžecké lyžování
DATUM :17.1.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROČÁREK Jiří
Atlas Craft Team
CZE 0:39:51.5 0:00:00.0
2.
HÝBL Jaroslav
Rossignol racing team
CZE 0:44:34.3 0:04:42.8
3.
KRŠKA Jan
CZE 0:44:56.4 0:05:04.9
4.
KROUPA Tomáš
SKI Tři Studně
CZE 0:45:08.7 0:05:17.2
5.
ŠRUTEK David
Rossignol racing team
CZE 0:45:29.0 0:05:37.5
6.
KAMENICKÝ MatĚj
CZE 0:46:32.8 0:06:41.3
7.
ŽÁK Jiří
CZE 0:47:12.0 0:07:20.5
8.
SVOBODA Pavel
KKL-Hlinsko
CZE 0:47:24.9 0:07:33.4
9.
HAVLÍČEK Tomáš
SK Axiom Orbitt
CZE 0:48:32.4 0:08:40.9
10.
VENHODA Milan
OK Jihlava
CZE 0:48:39.3 0:08:47.8
11.
ČADA Tomáš
REDPOiNT-PEARL iZUMi
CZE 0:48:41.7 0:08:50.2
12.
BARTŮNĚK Petr
XC SPORT.CZ
CZE 0:51:58.5 0:12:07.0
13.
KAMLER Josef
CZE 0:52:24.9 0:12:33.4
14.
ŠČERBA Marek
CZE 0:52:29.7 0:12:38.2
15.
NOVOSAD David
CZE 0:52:43.5 0:12:52.0
16.
ROLEČEK Jakub
CZE 0:52:49.5 0:12:58.0
17.
GROMUS Daniel
HO Rýmařov
CZE 0:53:00.4 0:13:08.9
18.
NOVÁK Petr
KKL Hlinsko
CZE 0:53:10.0 0:13:18.5
19.
MAREČEK Petr
OMAPY
CZE 0:53:11.4 0:13:19.9
20.
STANĚK David
CZE 0:53:27.3 0:13:35.8
21.
JÍLEK Zdeněk
CZE 0:53:54.6 0:14:03.1
22.
VENTA Vladimír
TJ Svornost Hvozd
CZE 0:53:59.6 0:14:08.1
23.
LIDMILA Martin
CZE 0:54:22.3 0:14:30.8
24.
VESELSKÝ Martin
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 0:54:32.7 0:14:41.2
25.
ŠMAHEL David
KOS Tesla Brno
CZE 0:54:47.1 0:14:55.6
26.
GLADIŠ Daniel
SKG Brno
CZE 0:55:11.5 0:15:20.0
27.
FIALA Petr
TJ Žďár nad Sázavou
CZE 0:55:16.7 0:15:25.2
28.
MELOUN Martin
CZE 0:55:55.3 0:16:03.8
29.
JAKUBEC VÍt
Silvini Madshus team
CZE 0:56:20.4 0:16:28.9
30.
OTRUSINA Jiří
XCSPORT.cz Nordic racing team
CZE 0:56:42.0 0:16:50.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDÍKOVÁ Adéla
Atlas Craft Team
CZE 0:20:45.4 0:00:00.0
2.
OSTREJŠOVÁ Vendula
CZE 0:25:06.7 0:04:21.3
3.
ROLINKOVÁ Ludmila
CZE 0:26:48.5 0:06:03.1
4.
BĚLOHLÁVKOVÁ Hana
NC Vyškov
CZE 0:28:31.4 0:07:46.0
5.
DOLINOVÁ Klára
CZE 0:29:37.3 0:08:51.9
6.
SKŘIČKOVÁ Lucie
CZE 0:31:34.3 0:10:48.9
7.
JUROVÁ Barbora
CZE 0:32:09.2 0:11:23.8
8.
DVOŘÁČKOVÁ Jana
CZE 0:34:18.6 0:13:33.2
9.
NEUBAUEROVÁ Blanka
CZE 0:34:57.6 0:14:12.2
10.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 0:36:56.7 0:16:11.3
11.
SYROVÁTKOVÁ Irena
CZE 0:36:58.5 0:16:13.1
12.
NĚMECKÁ Hana
CZE 0:37:55.0 0:17:09.6
13.
PANUŠOVÁ Petra
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 0:38:28.0 0:17:42.6
14.
KVOCHOVÁ Simona
CZE 0:39:10.3 0:18:24.9
15.
KVOCHOVÁ Karolína
CZE 0:40:02.4 0:19:17.0
16.
PEZINKOVÁ Zdara
CZE 0:40:41.8 0:19:56.4
17.
HOLMOVÁ Gabriela
AQUATIS
CZE 0:41:03.1 0:20:17.7
18.
PETERKOVÁ Jeanette
CZE 0:41:30.8 0:20:45.4
19.
KADLECOVÁ Jitka
CZE 0:50:05.8 0:29:20.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Ondřej
Force X-park Františkov
CZE 1:01:06.7 0:00:00.0
2.
REEH Jiří
Cyklosport pitstop.cz UVEX
CZE 1:01:07.7 0:00:01.0
3.
DOLECEK Josef
Fort SMC Ustí nad Orlicí
CZE 1:02:26.1 0:01:19.4
4.
PÍSAŘ Jan
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:05:02.3 0:03:55.6
5.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:09:00.8 0:07:54.1
6.
TATÍČEK Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:10:19.3 0:09:12.6
7.
ŠŤASTNÝ Roman
CZE 1:11:51.3 0:10:44.6
8.
ANTOŠ Martin
NilfiskALTO pro cycling
CZE 1:13:16.1 0:12:09.4
9.
KULDA Miroslav
Krakonošovi jezdci Spartak Trutnov
CZE 1:14:27.6 0:13:20.9
10.
ZLÁMAL Tomáš
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:15:57.8 0:14:51.1
11.
JAROŠ David
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:17:12.8 0:16:06.1
12.
ŠIŠKA Petr
Cyklo-Market.cz
CZE 1:20:06.1 0:18:59.4
13.
BROUSIL Michal
CZE 1:20:55.3 0:19:48.6
14.
REYNES Marc
CZE 1:21:37.6 0:20:30.9
15.
LUKÁŠ Petr
Krakonošovi jezdci
CZE 1:21:48.8 0:20:42.1
16.
MACHÁČEK Jiří
CZE 1:26:33.3 0:25:26.6
17.
PŘIBYL Martin
ČS Bike team
CZE 1:26:35.3 0:25:28.6
18.
KOSIČKA Lubor
Rapid Plzeň
CZE 1:26:38.8 0:25:32.1
19.
SMEJKAL Jiří
CZE 1:26:39.3 0:25:32.6
20.
JANDA Milan
CZE 1:26:39.7 0:25:33.0
21.
HRNČÍŘ Martin
CZE 1:28:43.1 0:27:36.4
22.
VRBSKÝ Jiří
CZE 1:35:16.4 0:34:09.7
23.
NOVOTNÝ Petr
CZE 1:36:50.6 0:35:43.9
24.
MINAŘÍK Luboš
CZE 1:38:30.6 0:37:23.9
25.
ALBL Zdeněk
T-MOBILE MTB TEAM
CZE 1:40:21.9 0:39:15.2
26.
NOVOTNÝ Miloš
Kolínokrám.cz
CZE 1:41:28.9 0:40:22.2
27.
BYSTRIANSKY Josef
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:43:10.4 0:42:03.7
28.
BERAN Lukáš
CZE 1:43:47.6 0:42:40.9
29.
DOSTÁL Richard
Jihlavské bajky
CZE 1:56:43.9 0:55:37.2
30.
ČERNOCH Martin
CZE 1:58:36.7 0:57:30.0