Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
DATUM : | 9.7.2016 | MÍSTO : | Vrchlabí |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/457 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:48:46.7 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:50:07.7 | 0:01:21.0 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:51:25.7 | 0:02:39.0 |
4. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:53:38.2 | 0:04:51.5 |
5. | KOBES Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:54:11.1 | 0:05:24.4 |
6. | MALÍK Michal |
LAWI-Author Cycling Team |
CZE | 1:55:32.1 | 0:06:45.4 |
7. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:56:05.4 | 0:07:18.7 |
8. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:56:05.5 | 0:07:18.8 |
9. | ŠORM Jiří |
Whirpool - Author |
CZE | 1:56:08.5 | 0:07:21.8 |
10. | PAPRSTKA Tomáš |
Exprescz - Merida Team Kolín |
CZE | 1:56:13.2 | 0:07:26.5 |
11. | SCHUBERT Štěpán |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 1:57:13.4 | 0:08:26.7 |
12. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:57:35.5 | 0:08:48.8 |
13. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:58:35.4 | 0:09:48.7 |
14. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:58:36.7 | 0:09:50.0 |
15. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:58:41.5 | 0:09:54.8 |
16. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 2:00:17.2 | 0:11:30.5 |
17. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:00:20.7 | 0:11:34.0 |
18. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:00:21.4 | 0:11:34.7 |
19. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:00:22.3 | 0:11:35.6 |
20. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:00:23.5 | 0:11:36.8 |
21. | ZÁLESKÝ Milan |
RCR bike Česká Třebová |
CZE | 2:01:27.7 | 0:12:41.0 |
22. | VOPAT Milan |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 2:01:39.7 | 0:12:53.0 |
23. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:01:46.9 | 0:13:00.2 |
24. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:01:51.8 | 0:13:05.1 |
25. | NOVÁK Michal |
CZE | 2:03:30.2 | 0:14:43.5 | |
26. | ŠÍREK Adrian |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 2:03:32.2 | 0:14:45.5 |
27. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:03:36.2 | 0:14:49.5 |
28. | JENŠÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:04:45.8 | 0:15:59.1 |
29. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:46.7 | 0:16:00.0 |
30. | SWÁROVSKÝ Michal |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:04:47.5 | 0:16:00.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:18:55.8 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:21:51.8 | 0:02:56.0 |
3. | KUNTOVÁ Vendula |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 2:28:42.0 | 0:09:46.2 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:34:26.6 | 0:15:30.8 |
5. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:34:30.5 | 0:15:34.7 |
6. | KRUPOVÁ Lucie |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 2:34:58.8 | 0:16:03.0 |
7. | VANÍČKOVÁ Elena |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 2:36:50.1 | 0:17:54.3 |
8. | DRHOVÁ Kateřina |
CZE | 2:38:55.3 | 0:19:59.5 | |
9. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:45:25.5 | 0:26:29.7 |
10. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:47:23.5 | 0:28:27.7 |
11. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 2:48:38.8 | 0:29:43.0 |
12. | KLAPKOVÁ Monika |
cyklo poin Jičín |
CZE | 2:48:49.6 | 0:29:53.8 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:51:06.9 | 0:32:11.1 |
14. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:59:19.1 | 0:40:23.3 |
15. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:00:12.1 | 0:41:16.3 |
16. | HRNČÍŘOVÁ Lucie |
Carla.KupKolo |
CZE | 3:01:34.9 | 0:42:39.1 |
17. | HUNDÁKOVÁ Ivana |
eSeNBáci |
CZE | 3:06:50.9 | 0:47:55.1 |
18. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:08:31.8 | 0:49:36.0 |
19. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC CZ Racing team |
CZE | 3:11:32.9 | 0:52:37.1 |
20. | DOBRÁ Ludmila |
RAJEC Allivictus |
CZE | 3:13:59.6 | 0:55:03.8 |
21. | FIDRANSKÁ Veronika |
CZE | 3:18:51.2 | 0:59:55.4 | |
22. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 3:22:19.9 | 1:03:24.1 |
23. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:24:21.6 | 1:05:25.8 |
24. | PAVELKOVÁ Magdaléna |
CZE | 3:30:22.4 | 1:11:26.6 | |
25. | KOHOUTOVÁ Bronislava |
CZE | 3:32:20.2 | 1:13:24.4 | |
26. | HAŠKOVÁ Renata |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 3:40:54.2 | 1:21:58.4 |
27. | HLIŇÁKOVÁ Petra |
CZE | 3:45:08.2 | 1:26:12.4 | |
28. | ČAPKOVÁ Radka |
CZE | 3:48:38.2 | 1:29:42.4 | |
29. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 3:56:01.7 | 1:37:05.9 |
30. | STEHLÍKOVÁ Romana |
CZE | 4:08:11.5 | 1:49:15.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠIMŮNEK Adam |
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. |
CZE | 1:15:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠIKOLA Martin |
cyklo vysoké |
CZE | 1:17:02.5 | 0:01:15.2 |
3. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:18:31.3 | 0:02:44.0 |
4. | ŠŇUPÁREK Václav |
Superior Cyklofit Cycling Team |
CZE | 1:18:57.7 | 0:03:10.4 |
5. | NĚMEC Patrik |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 1:19:01.8 | 0:03:14.5 |
6. | TOMAN Luboš |
www.carla.kupkolo.cz |
CZE | 1:19:12.5 | 0:03:25.2 |
7. | ČERNOHORSKÝ David |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:20:25.8 | 0:04:38.5 |
8. | HRUBÝ Jakub |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 1:22:37.8 | 0:06:50.5 |
9. | BLAŽEK Jakub |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:22:45.2 | 0:06:57.9 |
10. | KUŠNÍR Ondřej |
CZE | 1:23:30.7 | 0:07:43.4 | |
11. | KOŽÍŠEK Dušan |
CZE | 1:23:52.5 | 0:08:05.2 | |
12. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:25:04.9 | 0:09:17.6 |
13. | THÉR Jan |
Giant pitrs bikes |
CZE | 1:25:26.3 | 0:09:39.0 |
14. | BRABEC David |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:25:40.2 | 0:09:52.9 |
15. | HAVRÁNEK Jan |
CZE | 1:25:47.9 | 0:10:00.6 | |
16. | PACHOLÍK David |
HSK BENECKO |
CZE | 1:25:50.8 | 0:10:03.5 |
17. | TOMAN Jan |
www.carla.kupkolo.cz |
CZE | 1:26:55.3 | 0:11:08.0 |
18. | PAPOUŠEK Jan |
cyklo ski klub polička |
CZE | 1:27:38.8 | 0:11:51.5 |
19. | KADLEČEK František |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:28:25.5 | 0:12:38.2 |
20. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 1:28:58.8 | 0:13:11.5 |
21. | ČEKAL Josef |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 1:30:25.1 | 0:14:37.8 |
22. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:30:39.6 | 0:14:52.3 | |
23. | ZELENKA Jan |
CZE | 1:31:14.6 | 0:15:27.3 | |
24. | VOJTÍŠEK Šimon |
CZE | 1:31:17.1 | 0:15:29.8 | |
25. | DLAB Jaroslav |
SSC Železný Brod |
CZE | 1:31:22.6 | 0:15:35.3 |
26. | HUŠEK Martin |
SSC Železný Brod |
CZE | 1:31:23.6 | 0:15:36.3 |
27. | ŠTUSÁK Pavel |
CZE | 1:33:07.8 | 0:17:20.5 | |
28. | HETFLEIŠ Petr |
CZE | 1:33:23.3 | 0:17:36.0 | |
29. | EFFENBERK Leoš |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:33:28.0 | 0:17:40.7 |
30. | POSPÍŠIL Jonáš |
CZE | 1:33:43.3 | 0:17:56.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 1:33:57.8 | 0:00:00.0 |
2. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 1:34:32.3 | 0:00:34.5 |
3. | VEJNAROVÁ Zdeňka |
CZE | 1:36:15.3 | 0:02:17.5 | |
4. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:36:20.1 | 0:02:22.3 |
5. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:37:54.8 | 0:03:57.0 |
6. | KŘÍŽOVÁ Veronika |
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. |
CZE | 1:39:32.6 | 0:05:34.8 |
7. | NOVÁKOVÁ Veronika |
OCELOVÍ LETCI |
CZE | 1:40:00.1 | 0:06:02.3 |
8. | SOUČKOVÁ Anna |
Ck loko Rakovnik |
CZE | 1:40:41.3 | 0:06:43.5 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
superior mtb team |
CZE | 1:41:14.3 | 0:07:16.5 |
10. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CZE | 1:43:35.6 | 0:09:37.8 | |
11. | ŽÁČKOVÁ Jana |
BSK racing |
CZE | 1:44:36.6 | 0:10:38.8 |
12. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:45:41.8 | 0:11:44.0 |
13. | HARTYCHOVÁ Nicole |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 1:45:54.1 | 0:11:56.3 |
14. | RYŠAVÁ Žaneta |
BIKESTARS VRCHLABÍ |
CZE | 1:47:42.5 | 0:13:44.7 |
15. | SPORYSCHOVÁ Eva |
CZE | 1:48:48.8 | 0:14:51.0 | |
16. | PAVLÍKOVÁ Kateřina |
CZE | 1:50:01.1 | 0:16:03.3 | |
17. | VOGELOVÁ Dagmar |
CZE | 1:50:27.1 | 0:16:29.3 | |
18. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:51:21.9 | 0:17:24.1 |
19. | PETRŮ Barbora |
Baja Design |
CZE | 1:51:29.9 | 0:17:32.1 |
20. | ZEDNÍKOVÁ Iveta |
BMC CZ Racing team |
CZE | 1:52:23.6 | 0:18:25.8 |
21. | KALOŠOVÁ Barbora |
CFC Vraťák |
CZE | 1:52:36.9 | 0:18:39.1 |
22. | HOŘEJŠÍ Věra |
BikeStars |
CZE | 1:57:43.1 | 0:23:45.3 |
23. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 1:57:52.2 | 0:23:54.4 |
24. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:58:59.0 | 0:25:01.2 |
25. | PAVLATOVÁ Alena |
CZE | 2:00:44.9 | 0:26:47.1 | |
26. | HOROCHOVSKÁ Martina |
CZE | 2:01:10.1 | 0:27:12.3 | |
27. | ŠLECHTOVÁ Lenka |
Cyklo Ski J. Žitník |
CZE | 2:04:24.6 | 0:30:26.8 |
28. | LEDEROVA Michaela |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 2:05:43.6 | 0:31:45.8 |
29. | ŠPANIHELOVÁ Petra |
CZE | 2:05:53.9 | 0:31:56.1 | |
30. | FOJTÍKOVÁ Simona |
CZE | 2:06:24.4 | 0:32:26.6 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny