Birell Plzeňská MTB 50
DATUM : | 3.9.2016 | MÍSTO : | Plzeň |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/464 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- Trasa B absolutně
- Trasa B po kategorích
- Trasa C absolutně
- Trasa C po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- Trasa D absolutně
- Trasa D - Rodinné týmy
- Trasa C - Firemní týmy
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:46:07.0 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:46:07.5 | 0:00:00.5 |
3. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:46:16.0 | 0:00:09.0 |
4. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:46:20.2 | 0:00:13.2 |
5. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:47:21.5 | 0:01:14.5 |
6. | STOŠEK Viktor |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:47:22.5 | 0:01:15.5 |
7. | BENEŠ Jan |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:47:22.9 | 0:01:15.9 |
8. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:47:24.1 | 0:01:17.1 |
9. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:47:24.6 | 0:01:17.6 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:47:27.1 | 0:01:20.1 |
11. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:47:28.9 | 0:01:21.9 |
12. | FOJTÍK Jan |
Drásal Cannondale |
CZE | 1:47:37.6 | 0:01:30.6 |
13. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:47:52.4 | 0:01:45.4 |
14. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:47:57.6 | 0:01:50.6 |
15. | LUKEŠ Daniel |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:48:53.1 | 0:02:46.1 |
16. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:49:31.6 | 0:03:24.6 |
17. | SKALICKÝ Pavel |
Cykloteam KOLARNA Olomouc |
CZE | 1:49:58.1 | 0:03:51.1 |
18. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:51:17.9 | 0:05:10.9 |
19. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:51:18.2 | 0:05:11.2 |
20. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:52:05.9 | 0:05:58.9 |
21. | GONDA Pavel |
Duratec Weil HotelTime |
CZE | 1:52:06.4 | 0:05:59.4 |
22. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:06.6 | 0:05:59.6 |
23. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:52:11.2 | 0:06:04.2 |
24. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:53:01.2 | 0:06:54.2 |
25. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:53:22.2 | 0:07:15.2 |
26. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:53:24.7 | 0:07:17.7 |
27. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:53:59.2 | 0:07:52.2 |
28. | KUBELKA Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 1:54:08.2 | 0:08:01.2 |
29. | KLAP David |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:54:08.2 | 0:08:01.2 |
30. | STRNAD Jiří |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:54:10.0 | 0:08:03.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:04:24.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:08:17.4 | 0:03:52.5 |
3. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. |
CZE | 2:10:20.9 | 0:05:56.0 |
4. | KUNTOVÁ Vendula |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 2:13:22.4 | 0:08:57.5 |
5. | LUKEŠOVÁ Denisa |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 2:13:26.7 | 0:09:01.8 |
6. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:14:58.2 | 0:10:33.3 |
7. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:15:31.7 | 0:11:06.8 |
8. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:33.2 | 0:11:08.3 |
9. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:16:43.1 | 0:12:18.2 |
10. | KUČEROVÁ Božena |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:17:42.2 | 0:13:17.3 |
11. | VANÍČKOVÁ Elena |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 2:21:00.5 | 0:16:35.6 |
12. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:23:04.3 | 0:18:39.4 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:23:19.4 | 0:18:54.5 |
14. | HOLANOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 2:26:11.2 | 0:21:46.3 |
15. | BUBLÍKOVÁ Petra |
alltraining.cz |
CZE | 2:27:50.2 | 0:23:25.3 |
16. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
Metrostav |
CZE | 2:28:05.4 | 0:23:40.5 |
17. | NOVÁKOVÁ Veronika |
OCELOVÍ LETCI |
CZE | 2:28:08.2 | 0:23:43.3 |
18. | TRČKOVÁ Daniela |
Česká spořitelna |
CZE | 2:29:53.3 | 0:25:28.4 |
19. | ČERNOCHOVÁ Tereza |
CZE | 2:29:59.2 | 0:25:34.3 | |
20. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:30:16.5 | 0:25:51.6 |
21. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:30:21.2 | 0:25:56.3 |
22. | BERANOVÁ Tereza |
alltraining.cz |
CZE | 2:33:04.5 | 0:28:39.6 |
23. | KREJČÍKOVÁ Helena |
CZE | 2:36:09.4 | 0:31:44.5 | |
24. | ŠVARCOVÁ Hana |
CZE | 2:37:38.5 | 0:33:13.6 | |
25. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:39:02.8 | 0:34:37.9 |
26. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:40:55.8 | 0:36:30.9 |
27. | OSTRČILOVÁ Dája |
CZE | 2:41:23.5 | 0:36:58.6 | |
28. | BOČKOVÁ Věra |
CZE | 2:41:46.5 | 0:37:21.6 | |
29. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUS | 2:43:16.6 | 0:38:51.7 |
30. | VIDOVÁ Eva |
CZE | 2:46:22.5 | 0:41:57.6 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny