seriál :
Šumavský pohár MTB 2016
Jihočesko - bavorský pohár Prachatice
DATUM : | 11.9.2016 | MÍSTO : | Prachatice |
---|
POŘADATEL : | ČS MTB Team s.r.o. a SportSoft, spol. s r.o. | WEBOVÉ STRÁNKY : | jcp-mtb.cz/ |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
- MUŽI ELITE (1997 A ST.)
- ŽENY (1997 A ST.)
- MASTERS (1975 A ST.)
- JUNIOŘI (1998-1999)
- MUŽI HOBBY (1976-1997)
- KADETI (2000-2001)
- KADETKY (2000-2001)
- STARŠÍ ŽÁCI (2002-2003)
- STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2002-2003)
- MLADŠÍ ŽÁCI (2004-2005)
- MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2004-2005)
- PŘEDŽÁCI (2006-2007)
- PŘEDŽÁKYNĚ (2006-2007)
- NÁBOR HOŠI (2008-2009)
- NÁBOR DÍVKY (2008-2009)
- POTĚR HOŠI (2010 A ML.)
- POTĚR DÍVKY (2010 A ML.)
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAMLER Josef |
ERSTE PREMIER |
CZE | 0:57:46.9 | 0:00:00.0 |
2. | BENEŠ Jan |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:58:41.2 | 0:00:54.2 |
3. | HOFFMANN Maximilian |
Stieglbauer Racingteam |
GER | 1:00:01.7 | 0:02:14.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KLOOS Julia |
RSV Bad Griesbach |
GER | 0:43:19.6 | 0:00:00.0 |
2. | HEß Eva-Maria |
RSV Grafenau / MTB TEAM |
GER | 0:45:30.8 | 0:02:11.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUSCHL Stefan |
SV Kumreut |
GER | 0:50:40.4 | 0:00:00.0 |
2. | MELOUN Martin |
JH Cycling Jindřichův Hradec |
CZE | 0:52:27.4 | 0:01:47.0 |
3. | KOUBA Miroslav |
Čistý sport |
CZE | 0:53:34.2 | 0:02:53.7 |
4. | DVOŘÁK Petr |
Velo Dvořák |
CZE | 0:56:22.4 | 0:05:42.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČERNOHORSKÝ Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:55:30.7 | 0:00:00.0 |
2. | NEUŽIL Jan |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:59:05.9 | 0:03:35.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUBÍK Lukáš |
CK Sport Beran Chrást |
CZE | 0:42:17.9 | 0:00:00.0 |
2. | KAŠÁK Véna |
Sport-bike |
CZE | 0:43:33.9 | 0:01:16.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:39:00.3 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVEC Jonáš |
CS Specialized SG Vimperk |
CZE | 0:43:32.4 | 0:04:32.1 |
3. | MATĚJKA Tomáš |
CS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:44:52.1 | 0:05:51.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACKOVÁ Pavlína |
Chýnov |
CZE | 0:29:34.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŽENÍŠKOVÁ Pavla |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:39:00.5 | 0:09:25.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:23:35.5 | 0:00:00.0 |
2. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:24:09.2 | 0:00:33.7 |
3. | DUŠÁK Martin |
Dům Barev Český Krumlov |
CZE | 0:24:48.5 | 0:01:12.9 |
4. | HANKE Lukas |
RSV Grafenau / MTB TEAM |
GER | 0:25:19.7 | 0:01:44.2 |
5. | KROMPAß Maxi |
RSV Grafenau / MTB TEAM |
GER | 0:25:44.8 | 0:02:09.3 |
6. | RAČAN David |
AC MTB Čimelice |
CZE | 0:28:46.5 | 0:05:11.0 |
7. | KAMÍR Ondřej |
Farma Borová |
CZE | 0:30:00.7 | 0:06:25.2 |
8. | DRHA Tadeáš |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:30:04.2 | 0:06:28.7 |
9. | ŽIPEK Radek |
Strakonice |
CZE | 0:32:04.5 | 0:08:29.0 |
10. | VLASATÝ Jakub |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:35:50.5 | 0:12:15.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:26.5 | 0:00:00.0 |
2. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:19:46.2 | 0:01:19.6 |
3. | ŠKRLOVÁ Michaela |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:22:15.2 | 0:03:48.7 |
4. | HRONKOVÁ Klára |
Biketime bulls Písek |
CZE | 0:26:47.7 | 0:08:21.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | EICHINGER Jan |
RSV Grafenau / MTB TEAM |
GER | 0:14:56.2 | 0:00:00.0 |
2. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:15:09.4 | 0:00:13.2 |
3. | LÁCHA Adam |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:15:40.4 | 0:00:44.2 |
4. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:16:23.1 | 0:01:26.9 |
5. | CHALUPNÝ David |
CS Specialized Junior MTB team Vimperk |
CZE | 0:16:42.4 | 0:01:46.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:15:02.7 | 0:00:00.0 |
2. | NÁROVCOVÁ Monika |
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:16:25.4 | 0:01:22.7 |
3. | KRAFT Laura |
RSV Grafenau / MTB TEAM |
GER | 0:17:23.4 | 0:02:20.6 |
4. | DRHOVÁ Berenika |
LY KO KLUB Prachatice |
CZE | 0:22:16.7 | 0:07:13.9 |
5. | KUBÍKOVÁ Nikola |
CK Sport Beran Chrást |
CZE | 0:23:52.4 | 0:08:49.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | TUHÁCEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:12:10.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:12:32.9 | 0:00:22.2 |
3. | BRANDL Timo |
RSV Grafenau / MTB TEAM |
GER | 0:13:06.4 | 0:00:55.7 |
4. | KUBĚNA Daniel |
Přeštice |
CZE | 0:13:06.5 | 0:00:55.8 |
5. | PILAŘ Patrik |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:16:04.1 | 0:03:53.4 |
6. | BÖHM Jan |
Fischer Ski klub Sumava |
CZE | 0:16:51.8 | 0:04:41.1 |
7. | HRONEK Jaroslav |
Biketime bulls Písek |
CZE | 0:17:31.1 | 0:05:20.3 |
8. | LUKEŠ Jaroslav |
bike klub vimperk |
CZE | 0:17:35.6 | 0:05:24.8 |
9. | KUBICA Šimon |
Čs Specialized JuniorMTB Team |
CZE | 0:17:48.3 | 0:05:37.6 |
10. | KRÁL Matěj |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:44.6 | 0:06:33.8 |
11. | PLÁNEK Kryštof |
ŠUTRI PRACHATICE |
CZE | 0:19:17.8 | 0:07:07.1 |
12. | BENČ Zbyněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:20:15.1 | 0:08:04.3 |
13. | MÁŠA Daniel |
AC MTB Čimelice |
CZE | 0:22:33.8 | 0:10:23.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:18.6 | 0:00:00.0 |
2. | MACHOVÁ Marie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:18:32.1 | 0:00:13.5 |
3. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:19:09.3 | 0:00:50.7 |
4. | HORKÁ Veronika |
Junior cycling projekt team |
CZE | 0:19:18.3 | 0:00:59.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:09:42.7 | 0:00:00.0 |
2. | BRANDL Nico |
RSV Grafenau |
GER | 0:11:00.7 | 0:01:17.9 |
3. | NOVÁK Matěj |
Rychlý šípy |
CZE | 0:11:29.2 | 0:01:46.4 |
4. | DOSTÁL Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:32.8 | 0:01:50.0 |
5. | VOCELKA Matěj |
Fischer Ski klub Vimperk |
CZE | 0:13:11.7 | 0:03:29.0 |
6. | ČTVRTNÍK František |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:13:59.3 | 0:04:16.5 |
7. | PRESL Daniel |
vimperk |
CZE | 0:16:30.7 | 0:06:48.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁNKOVÁ Emma |
Čkyně |
CZE | 0:11:34.8 | 0:00:00.0 |
2. | KLACKOVÁ Kamila |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:37.2 | 0:00:02.4 |
3. | LÁCHOVÁ Dita |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:40.5 | 0:00:05.6 |
4. | BARTOŠOVÁ Kateřina |
Junior Cycling Project Team |
CZE | 0:12:29.2 | 0:00:54.4 |
5. | HAVLOVÁ Emma |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:12:37.7 | 0:01:02.9 |
6. | ŠÍSLOVÁ Barbora |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:13:02.1 | 0:01:27.2 |
7. | KLACKOVÁ Simona |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:14:39.7 | 0:03:04.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HORN Josef |
COPR Přeštice |
CZE | 0:03:59.0 | 0:00:00.0 |
2. | VIKTORA Michal |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:04:03.4 | 0:00:04.4 |
3. | JELÍNEK Lukáš |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:04:29.3 | 0:00:30.3 |
4. | BURSA Jan |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:04:29.4 | 0:00:30.4 |
5. | SOJFRÍD Ondřej |
CZE | 0:04:48.2 | 0:00:49.2 | |
6. | PROKŮPEK Jan |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:05:04.5 | 0:01:05.5 |
7. | PLÁNEK Matouš |
ŠUTRI PRACHATICE |
CZE | 0:05:06.0 | 0:01:07.0 |
8. | KRÁL Šimon |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:05:15.1 | 0:01:16.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIROUŠKOVÁ Alice |
LY KO KLUB Prachatice |
CZE | 0:06:11.9 | 0:00:00.0 |
2. | HORNOVÁ Františka |
COPR Přeštice |
CZE | 0:06:34.3 | 0:00:22.3 |
3. | BÍZKOVÁ Anna |
APEX BIKE TÁBOR |
CZE | 0:07:00.4 | 0:00:48.5 |
Online výsledky
-
Jihočesko - bavorský pohár Prachatice - neděle 11. září 2016
- Potěr hoši (2010 a ml.)
- Potěr dívky (2010 a ml.)
- Nábor hoši (2008-2009)
- Nábor dívky (2008-2009)
- Předžáci (2006-2007)
- Předžákyně (2006-2007)
- Mladší žáci (2004-2005)
- Mladší žákyně (2004-2005)
- Starší žáci (2002-2003)
- Starší žákyně (2002-2003)
- Kadetky (2000-2001)
- Kadeti (2000-2001)
- Juniorky (1998-1999)
- Ženy (1997 a st.)
- Muži hobby (1976-1997)
- Masters (1975 a st.)
- Junioři (1998-1999)
- Muži Elite (1997 a st.)
- Odrážedla kluci
- Odrážedla holky