Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :30.9 - 1.10.2017 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:53:53.7 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:53:54.5 0:00:00.8
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:54.6 0:00:00.9
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:58:05.2 0:04:11.5
5.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:58:05.5 0:04:11.8
6.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:06.2 0:04:12.5
7.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:16.7 0:04:23.0
8.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 2:00:29.3 0:06:35.6
9.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:01:02.2 0:07:08.5
10.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:02:23.7 0:08:30.0
11.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:02:23.9 0:08:30.2
12.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:02:24.5 0:08:30.8
13.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 2:02:24.5 0:08:30.8
14.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:02:25.8 0:08:32.1
15.
VOPAT Milan
CZE 2:02:26.5 0:08:32.8
16.
KLOS Viktor
SK Bagbike Rubing
CZE 2:02:28.5 0:08:34.8
17.
ŠORM Jiří
AEROTEC
CZE 2:03:17.4 0:09:23.7
18.
LUDVÍK Vojtěch
Active Tour Cycling Team
CZE 2:04:03.8 0:10:10.1
19.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:07.5 0:10:13.8
20.
HOLUB Josef
CZE 2:04:12.5 0:10:18.8
21.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 2:05:29.5 0:11:35.8
22.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:05:48.5 0:11:54.8
23.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:06:01.8 0:12:08.1
24.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:06:22.8 0:12:29.1
25.
DOUBEK Miloš
Čistý sport
CZE 2:07:57.3 0:14:03.6
26.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:07:58.8 0:14:05.1
27.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 2:07:59.5 0:14:05.8
28.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 2:08:02.8 0:14:09.1
29.
DREJSL Lukáš
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:08:54.6 0:15:00.9
30.
LAVIČKA Adam
GHOST Team
CZE 2:09:43.6 0:15:49.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
superior mtb team
CZE 2:17:09.3 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SupGirls
CZE 2:17:15.3 0:00:06.0
3.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:25:41.8 0:08:32.5
4.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:29:42.6 0:12:33.3
5.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:29:50.3 0:12:41.0
6.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Kona Cycling Point
CZE 2:29:58.8 0:12:49.5
7.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 2:32:08.1 0:14:58.8
8.
BERGEROVÁ Karolina
CK Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
CZE 2:34:26.3 0:17:17.0
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 2:35:23.8 0:18:14.5
10.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:35:38.8 0:18:29.5
11.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:39:12.6 0:22:03.3
12.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:41:00.9 0:23:51.6
13.
VALENTOVÁ Tereza
PUSKINAK.CZ
CZE 2:41:08.1 0:23:58.8
14.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:41:25.9 0:24:16.6
15.
CHURAŇOVÁ Radka
CZE 2:42:01.9 0:24:52.6
16.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 2:42:02.3 0:24:53.0
17.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+ BMC
CZE 2:47:49.9 0:30:40.6
18.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 2:50:10.6 0:33:01.3
19.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:57:56.4 0:40:47.1
20.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:00:29.4 0:43:20.1
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 3:03:24.4 0:46:15.1
22.
CHMELÍKOVÁ Pavla
CZE 3:03:44.9 0:46:35.6
23.
BĚLOUŠKOVÁ Eliška
GHOST Team
CZE 3:09:45.7 0:52:36.4
24.
MAZLOVÁ Markéta
CZE 3:13:34.7 0:56:25.4
25.
PESKOVA Lucia
SVK 3:14:37.7 0:57:28.4
26.
VALOVÁ Hana
CZE 3:20:29.5 1:03:20.2
27.
KURFIŘTOVÁ Petra
ZP cyklo PROOFY Corratec tem
CZE 3:28:59.3 1:11:50.0
28.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Eleven Mercedes-Benz Mitas team
CZE 3:30:00.5 1:12:51.2
29.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 3:34:56.8 1:17:47.5
30.
PULQUERIO Sonia
SVK 3:40:25.3 1:23:16.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru