Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2017

ČP XC MTB Pec pod Sněžkou

MTB
DATUM :13 - 14.5.2017 MÍSTO :Pec pod Sněžkou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESVADBA Jan
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:32:34.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:33:18.6 0:00:44.6
3.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:36:20.8 0:03:46.8
4.
KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:37:08.7 0:04:34.7
5.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:38:25.9 0:05:51.9
6.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:38:40.2 0:06:06.2
7.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:39:36.4 0:07:02.4
8.
VAVILOV Arsentii
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:43:11.1 0:10:37.1
9.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:43:23.2 0:10:49.2
10.
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Sławno Kellys
POL 1:43:47.1 0:11:13.1
11.
HELTA Filip
SGR Specialized
POL 1:44:01.4 0:11:27.4
12.
BUDZIŃSKI Marcin
Hurom Sławno Kellys
POL 1:44:14.1 0:11:40.1
13.
ULLOA AREVALO Gerardo
CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM
MEX 1:44:53.1 0:12:19.1
14.
ŠULC Jakub
Bike and Ski Bakajda
CZE 1:45:32.3 0:12:58.3
15.
FILATOV Ivan
SCOTT-Nagornaya
RUS 1:46:13.7 0:13:39.7
16.
SMIRNOV Kirill
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:46:26.9 0:13:52.9
17.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:47:09.3 0:14:35.3
18.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:52:42.3 0:20:08.3
19.
JEŽEK Petr
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:53:29.2 0:20:55.2
20.
VÁGNER Marek
KRABCYCLES
CZE 1:54:05.7 0:21:31.7
21.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:54:43.3 0:22:09.3
22.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:56:37.8 0:24:03.8
23.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:58:32.4 0:25:58.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:31:49.3 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:32:35.6 0:00:46.3
3.
ZIELIŃSKA Magdalena
KKS Sokół Kęty
POL 1:33:16.0 0:01:26.7
4.
PRŮDKOVÁ Barbora
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:34:40.2 0:02:50.9
5.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:36:20.8 0:04:31.5
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:40:20.7 0:08:31.4
7.
ANOSHINA Ekaterina
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:40:48.0 0:08:58.7
8.
MONTAMBAULT Cindy
Trek GPL
CAN 1:41:38.4 0:09:49.1
9.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:41:57.8 0:10:08.5
10.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:42:13.9 0:10:24.6
11.
DÖRING Maria
TSV Großschönau/Ghost
GER 1:42:35.3 0:10:46.0
12.
KIRSANOVA Viktoriia
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:43:00.2 0:11:10.9
13.
AKHMADULLINA Guzel
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:43:16.5 0:11:27.2
14.
TVARŮŽKOVA Tereza
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 1:43:43.2 0:11:53.9
15.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 1:44:28.4 0:12:39.1
16.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:46:29.2 0:14:39.9
17.
IGOSHINA Olga
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:47:59.2 0:16:09.9
18.
ILINA Kristina
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:48:18.3 0:16:29.0
19.
MUNOZ JARAMILLO Evelyn
Team-La Cumbre
CHL 1:49:04.7 0:17:15.4
20.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:49:51.6 0:18:02.3
21.
LOIV Janika
-
EST 1:51:16.3 0:19:27.0
22.
URBANOVÁ Martina
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:54:47.1 0:22:57.8
23.
POSPÍŠILOVÁ Dana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:56:19.8 0:24:30.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:56:24.0 0:00:00.0
2.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:05.9 0:01:41.9
3.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:58:25.6 0:02:01.6
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:57.4 0:02:33.4
5.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:59:23.0 0:02:59.0
6.
HÁTLE Ondřej
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:59:34.3 0:03:10.3
7.
SCHIERL Jakub
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:00:46.8 0:04:22.8
8.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 1:01:36.6 0:05:12.6
9.
ŘÍMAN Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:02:00.7 0:05:36.7
10.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour - BH Bikes team
CZE 1:02:01.7 0:05:37.7
11.
MIREK Arkadiusz
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 1:02:36.0 0:06:12.0
12.
ŠORF Pavel
HAVEN TEAM
CZE 1:03:40.0 0:07:16.0
13.
PEŠŤÁK Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:04:01.6 0:07:37.6
14.
VOPAT Milan
SportRaces-Isaac Team
CZE 1:04:38.6 0:08:14.6
15.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:04:46.9 0:08:22.9
16.
BEDRNÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:04.3 0:08:40.3
17.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:26.0 0:09:02.0
18.
HOŘÁK Radek
HAVEN TEAM
CZE 1:05:28.2 0:09:04.2
19.
KOWALCZYK Jakub
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:05:37.1 0:09:13.1
20.
KULHÁNEK David
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:05:42.9 0:09:18.9
21.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:56.4 0:09:32.4
22.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 1:06:18.9 0:09:54.9
23.
DANKOWSKI Dominik
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:06:34.8 0:10:10.8
24.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 1:07:10.2 0:10:46.2
25.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:08:04.4 0:11:40.4
26.
VOLF Michal
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:08:18.9 0:11:54.9
27.
MORÁVEK Tomáš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:08:46.2 0:12:22.2
28.
STĘPIEŃ Maciej
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
CZE 1:08:56.7 0:12:32.7
29.
GARCZYK Paweł
OŚ Racing Team
POL 1:09:05.5 0:12:41.5
30.
PILIPCHUK Mikhail
GBU SSHOR Nagornaya
RUS 1:09:19.5 0:12:55.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:20.1 0:00:00.0
2.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Hurom Sławno Kellys
POL 0:52:10.8 0:00:50.7
3.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:52:20.7 0:01:00.6
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:53:11.8 0:01:51.7
5.
USHAKOVA Aleksandra
SCOTT-Nagornaya
RUS 0:56:17.4 0:04:57.3
6.
RODRIGUEZ SUAREZ Monserrath
CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM
MEX 0:57:00.2 0:05:40.1
7.
JERUZALSKA Natalia
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:57:32.0 0:06:11.9
8.
JANŮ Kamila
KH Tour - BH Bikes team
CZE 0:57:58.5 0:06:38.4
9.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:58:55.4 0:07:35.3
10.
GDANSKA Anna
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:59:21.6 0:08:01.5
11.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:00:04.6 0:08:44.5
12.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:01:28.8 0:10:08.7
13.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:51.0 0:10:30.9
14.
CLARK INFANTE Anaruth
CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM
MEX 1:02:58.5 0:11:38.4
15.
DRELAK Maja
UKS SPORT BRALIN
POL 1:05:41.2 0:14:21.1
16.
KAŠPAROVÁ Natalie
Bike Freaks Holice
CZE 1:11:27.7 0:20:07.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FIKEJZ Jiří
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:37:13.5 0:00:00.0
2.
KAVALÍR Jakub
KC KUTNÁ HORA
CZE 0:37:40.0 0:00:26.5
3.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:38:07.4 0:00:53.9
4.
FLÁMA Tomáš
T.S. Bohemia Kross Racing Team
CZE 0:38:39.5 0:01:26.0
5.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:41:15.5 0:04:02.0
6.
SVOBODA Tomáš
postavkolo.cz
CZE 0:41:39.0 0:04:25.5
7.
RYDVAL Jakub
postavkolo.cz
CZE 0:42:50.1 0:05:36.6
8.
KUBICA Roman
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:43:07.3 0:05:53.8
9.
FLÁMA Miroslav
Kolonej.cz Uničov
CZE 0:43:22.0 0:06:08.5
10.
ANTOŠ Jakub
postavkolo.cz
CZE 0:43:52.7 0:06:39.2
11.
TRNKA Dominik
Atrex Bassta Team
CZE 0:45:08.6 0:07:55.1
12.
GREGOR Lukáš
MORAVEC Team
CZE 0:45:44.4 0:08:30.9
13.
LETTOVSKÝ Tomáš
BIKE 2000
CZE 0:46:01.7 0:08:48.2
14.
KRUMPHANZL Matyáš
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:46:14.9 0:09:01.4
15.
GABRIEL David
Symbio+BMC
CZE 0:46:16.5 0:09:03.0
16.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:48:14.0 0:11:00.5
17.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:48:22.2 0:11:08.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GUTIERREZ PRIETO Adair
CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM
MEX 0:36:53.5 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:38:00.0 0:01:06.5
3.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:08.4 0:02:14.9
4.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo team Kolárna
CZE 0:39:13.9 0:02:20.4
5.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:39:44.3 0:02:50.8
6.
HELIZANOWICZ Łukasz
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 0:39:53.3 0:02:59.8
7.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:40:29.6 0:03:36.1
8.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:02.6 0:04:09.1
9.
ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:41:10.7 0:04:17.2
10.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:41:22.9 0:04:29.4
11.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:41:55.3 0:05:01.8
12.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:42:00.4 0:05:06.9
13.
WACH Arkadiusz
Hurom Sławno Kellys
POL 0:42:09.4 0:05:15.9
14.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:42:46.3 0:05:52.8
15.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:43:08.4 0:06:14.9
16.
WOHANKA Richard
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:43:10.7 0:06:17.2
17.
YASTREBOV Egor
SCOTT-Nagornaya
RUS 0:43:17.3 0:06:23.8
18.
CZABOK Konrad
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:43:50.8 0:06:57.3
19.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:43:56.3 0:07:02.8
20.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:44:06.5 0:07:13.0
21.
NOVÁK Ondřej
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:44:25.4 0:07:31.9
22.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:27.3 0:07:33.8
23.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:44:27.8 0:07:34.3
24.
OŚKO Miłosz
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:44:32.6 0:07:39.1
25.
ŠMÍDA Michal
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:44:54.2 0:08:00.7
26.
LACHOWICZ Michał
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:45:00.9 0:08:07.4
27.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:02.1 0:08:08.6
28.
KITTL Daniel
Bicykl Kříž Team
CZE 0:45:37.5 0:08:44.0
29.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:39.0 0:08:45.5
30.
HENDRYCH David
SportRaces-Isaac Team
CZE 0:46:35.1 0:09:41.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:25:03.9 0:00:00.0
2.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:26:46.6 0:01:42.7
3.
SZCZECIŃSKA Matylda
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:26:51.0 0:01:47.1
4.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:20.5 0:02:16.6
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Cyklo-Ski klub Polička
CZE 0:28:03.4 0:02:59.5
6.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:22.8 0:03:18.9
7.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:28.8 0:03:24.9
8.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:43.4 0:03:39.5
9.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:45.3 0:03:41.4
10.
MIŁEK Ewa
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 0:28:51.9 0:03:48.0
11.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:29:13.0 0:04:09.1
12.
SEIDLOVÁ Monika
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:29:42.6 0:04:38.7
13.
KLÍMOVÁ Natálie
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:00.4 0:04:56.5
14.
TOMASIK Martyna
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:30:11.6 0:05:07.7
15.
JANOVSKÁ Lenka
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:30:13.4 0:05:09.5
16.
BIELECKA Dorota
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:31:01.1 0:05:57.2
17.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:31:08.8 0:06:04.9
18.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:33:11.7 0:08:07.8
19.
ZIĘBA Julia
LKK LUKS Sławno
POL 0:33:28.8 0:08:24.9
20.
TARNAWSKA Julia
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:36:12.5 0:11:08.6
21.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:40:53.8 0:15:49.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:38:06.1 0:00:00.0
2.
GOŁĘBIEWSKI Michał
UKS Dream-Bike Bielawa
POL 0:40:26.6 0:02:20.5
3.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:42:00.5 0:03:54.4
4.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 0:42:35.3 0:04:29.2
5.
BIENIASZ Mirosław
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 0:47:47.6 0:09:41.5
6.
MAREK Marcel
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:48:14.9 0:10:08.8
7.
PITHART Jan
KH Tour-BH Bikes
CZE 0:48:40.8 0:10:34.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:36.8 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:11:42.0 0:00:05.2
3.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:12:21.5 0:00:44.7
4.
BÁRTA Martin
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:12:37.9 0:01:01.1
5.
SVATUŠKA Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:12:51.6 0:01:14.8
6.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:13:12.3 0:01:35.5
7.
PIVNIČKA Jakub
GIANT PÍTRS BIKES
CZE 0:13:23.6 0:01:46.8
8.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:13:28.5 0:01:51.7
9.
GRYGAR Matyáš
BIKE PRO RACING
CZE 0:13:36.0 0:01:59.2
10.
HOJKA František
Bike Freaks Holice
CZE 0:13:42.9 0:02:06.1
11.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:13:45.7 0:02:08.9
12.
KUBA Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:13:48.2 0:02:11.4
13.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:13:50.0 0:02:13.2
14.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:13:51.7 0:02:14.9
15.
RUBEŠ Daniel
BIKE 2000
CZE 0:13:52.0 0:02:15.2
16.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:13:57.2 0:02:20.4
17.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:13:59.3 0:02:22.5
18.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:14:03.9 0:02:27.1
19.
BRUCKNER Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:14:09.0 0:02:32.2
20.
ŠINDELÁŘ Roman
MORAVEC Team
CZE 0:14:19.8 0:02:43.0
21.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:14:23.4 0:02:46.6
22.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:14:37.5 0:03:00.7
23.
BIELECKI Paweł
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:14:40.5 0:03:03.7
24.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:14:44.5 0:03:07.7
25.
STEJČEK Adam
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:14:45.1 0:03:08.3
26.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:14:49.6 0:03:12.8
27.
HABR Christien
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:14:50.0 0:03:13.2
28.
CHALUPNÝ David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:14:57.5 0:03:20.7
29.
MIŇOVSKÝ Prokop
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:14:59.5 0:03:22.7
30.
ŠAFRÁNEK Ondřej
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
CZE 0:15:11.4 0:03:34.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:13:55.8 0:00:00.0
2.
RADOVÁ Daniela
CYKLOKLUB BENEŠOV
CZE 0:13:56.5 0:00:00.7
3.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:14:40.9 0:00:45.1
4.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:14:41.0 0:00:45.2
5.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:15:06.4 0:01:10.6
6.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:15:21.0 0:01:25.2
7.
DLASKOVÁ Vanda
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:15:23.9 0:01:28.1
8.
NAVRKALOVÁ Nikola
ETHIC SPORT
CZE 0:15:50.5 0:01:54.7
9.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:15:54.4 0:01:58.6
10.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:16:15.8 0:02:20.0
11.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:16:30.9 0:02:35.1
12.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:17:12.7 0:03:16.9
13.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:17:43.0 0:03:47.2
14.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:17:55.7 0:03:59.9
15.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:18:02.3 0:04:06.5
16.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:12.7 0:04:16.9
17.
RYŠAVÁ Emílie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:18:18.2 0:04:22.4
18.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:18:44.0 0:04:48.2
19.
NAROVCOVÁ Beáta
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:07.1 0:07:11.3
20.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:21:55.1 0:07:59.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FIALA Matyáš
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:21:17.6 0:00:00.0
2.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:27.4 0:01:09.8
3.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:22:34.1 0:01:16.5
4.
ČERNÝ Filip
Dukla Praha
CZE 0:22:48.3 0:01:30.7
5.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:00.5 0:01:42.9
6.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:06.7 0:01:49.1
7.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:24.7 0:02:07.1
8.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:33.2 0:02:15.6
9.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:23:58.7 0:02:41.1
10.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:03.5 0:02:45.9
11.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:24:15.5 0:02:57.9
12.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:24:31.2 0:03:13.6
13.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:25:01.7 0:03:44.1
14.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:25:06.1 0:03:48.5
15.
SPORYSCH Daniel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:14.7 0:03:57.1
16.
VENCL Libor
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 0:25:16.1 0:03:58.5
17.
KOPECKÝ Petr
Nevix Team Kadaň
CZE 0:25:25.0 0:04:07.4
18.
KULHA Filip
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:25:31.8 0:04:14.2
19.
ČERVÍČEK David
TJ STADION LOUNY
CZE 0:25:36.2 0:04:18.6
20.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:25:41.6 0:04:24.0
21.
HUDEČEK Jan
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:25:46.6 0:04:29.0
22.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:25:50.5 0:04:32.9
23.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:26:25.7 0:05:08.1
24.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:26:48.4 0:05:30.8
25.
ŽUREK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:54.0 0:05:36.4
26.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:02.0 0:05:44.4
27.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:15.2 0:05:57.6
28.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:20.7 0:06:03.1
29.
BRUDNÝ Karel
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 0:27:30.3 0:06:12.7
30.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:27:46.1 0:06:28.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:23.0 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:24:49.0 0:00:26.0
3.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:25:00.9 0:00:37.9
4.
ZEMANOVÁ Kristýna
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:25:23.0 0:01:00.0
5.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:25:34.5 0:01:11.5
6.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:26:23.3 0:02:00.3
7.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:26:30.9 0:02:07.9
8.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:26:37.3 0:02:14.3
9.
KURNICKÁ Tereza
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:26:45.4 0:02:22.4
10.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:26:52.9 0:02:29.9
11.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:05.6 0:02:42.6
12.
PŮBALOVÁ Nela
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:27:18.5 0:02:55.5
13.
SRNSKÁ Patricie
Cyklo Ski klub Polička
CZE 0:27:34.8 0:03:11.8
14.
HOLCOVÁ Eliška
Cyklo Ski klub Polička
CZE 0:27:58.9 0:03:35.9
15.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:28:22.8 0:03:59.8
16.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:00.5 0:04:37.5
17.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:29:06.3 0:04:43.3
18.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:29:11.1 0:04:48.1
19.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:29:30.0 0:05:07.0
20.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:30:53.8 0:06:30.8
21.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:31:10.8 0:06:47.8
22.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:31:42.0 0:07:19.0
23.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:32:23.3 0:08:00.3
24.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:32:31.0 0:08:08.0
25.
KOLÁŘOVÁ Kristýna
MORAVEC Team
CZE 0:34:58.6 0:10:35.6
26.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:39:10.1 0:14:47.1
27.
KUBINOVÁ Adéla
MORAVEC Team
CZE 0:39:28.3 0:15:05.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru