Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2017

ČT AUTHOR CUP

MTB
DATUM :14.10.2017 MÍSTO :Bedřichov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOBES Lukáš
Symbio + BMC
CZE 1:59:45.8 0:00:00.0
2.
STOŠEK Viktor
Symbio+ BMC
CZE 1:59:45.9 0:00:00.1
3.
STOŠEK Martin
Symbio+ BMC
CZE 1:59:46.6 0:00:00.8
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:00:05.3 0:00:19.5
5.
MORAVEK Tomáš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:00:19.9 0:00:34.1
6.
SWÁROVSKÝ Michal
Alltraining.cz
CZE 2:05:23.2 0:05:37.4
7.
LANDA František
KOOPERATIVA
CZE 2:05:31.5 0:05:45.7
8.
BENEŠ Jan
CZE 2:05:37.3 0:05:51.5
9.
KOZÁK Matouš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:05:39.5 0:05:53.7
10.
HENDRICH Zdeněk
Rohozec Amulet team
CZE 2:05:46.1 0:06:00.3
11.
HRAZDIL Pavel
Šlapanice Radnice 1592
CZE 2:05:50.1 0:06:04.3
12.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 2:05:53.1 0:06:07.3
13.
MORGENSTEIN Libor
CZE 2:05:54.9 0:06:09.1
14.
JAKOUBEK Tomáš
KOOPERATIVA
CZE 2:05:56.8 0:06:11.0
15.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 2:06:12.1 0:06:26.3
16.
ŠROLL Marek
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:08:40.6 0:08:54.8
17.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 2:08:41.1 0:08:55.3
18.
HOŘÁK Radek
Haven team
CZE 2:08:44.6 0:08:58.8
19.
ČAPEK Jan
Rohozec Amulet team
CZE 2:08:50.6 0:09:04.8
20.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 2:08:51.3 0:09:05.5
21.
ISTENČIN Lukáš
Erste premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:08:55.1 0:09:09.3
22.
SCHURAN Michal
AC Sparta Praha
CZE 2:08:58.1 0:09:12.3
23.
JIŘENA Pavel
Author Masters
CZE 2:08:59.8 0:09:14.0
24.
RYDVAL Filip
Alltraining.cz
CZE 2:09:04.6 0:09:18.8
25.
ŠORF Pavel
Haven team
CZE 2:09:16.3 0:09:30.5
26.
KYNDL Lukáš
BSK racing
CZE 2:09:56.9 0:10:11.1
27.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:10:00.9 0:10:15.1
28.
MALÍŘ Jan
GHOST TEAM
CZE 2:10:27.1 0:10:41.3
29.
HUYBRECHTS Jorgen
BEL 2:10:28.8 0:10:43.0
30.
KOTHERA Martin
CZE 2:11:06.2 0:11:20.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:13:07.6 0:00:00.0
2.
NEUMANOVÁ Tereza
Team Dukla Praha
CZE 2:19:06.3 0:05:58.7
3.
MAŤHOVÁ Andrea
Tj Lokomotiva Nymburk
CZE 2:30:20.5 0:17:12.9
4.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+BMC
CZE 2:36:13.2 0:23:05.6
5.
KREJČÍKOVÁ Katarína
Tj Lokomotiva Nymburk
CZE 2:38:46.5 0:25:38.9
6.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+BMC
CZE 2:40:49.7 0:27:42.1
7.
PASEKOVÁ Barbora
CZE 2:43:11.3 0:30:03.7
8.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 2:43:36.5 0:30:28.9
9.
NENADÁLOVÁ Hanka
REVITBUILD MTB Team
CZE 2:44:25.2 0:31:17.6
10.
SOMMEROVÁ Jana
Kola Koblížek
CZE 2:46:25.3 0:33:17.7
11.
NĚMCOVÁ Tereza
Symbio+ BMC
CZE 2:46:43.2 0:33:35.6
12.
FICOVÁ Radka
STS Chvojkovice-Brod"B"
CZE 2:47:00.5 0:33:52.9
13.
PÍŠOVÁ Martina
NH Car Bike tým
CZE 2:47:54.3 0:34:46.7
14.
VÁPENÍKOVÁ - KULHAVÁ Jana
Chironax Dental Servis
CZE 2:48:53.4 0:35:45.8
15.
SCHIFFER Andrea
Bike-Altmann.at
AUT 2:49:32.6 0:36:25.0
16.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 2:50:37.9 0:37:30.3
17.
NETÍKOVÁ Kamila
holky z TULky
CZE 2:51:41.1 0:38:33.5
18.
VESELÁ Andrea
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 2:52:47.1 0:39:39.5
19.
BENEŠOVÁ Nela
CZE 2:53:45.8 0:40:38.2
20.
MACHÁČOVÁ Martina
Symbio+BMC
CZE 2:53:52.9 0:40:45.3
21.
KOPECKÁ Ivana
MK - Cyklo Děčín
CZE 2:54:01.4 0:40:53.8
22.
KRUŠINOVÁ Dana
Tj Lokomotiva Nymburk
CZE 2:57:05.1 0:43:57.5
23.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:58:51.6 0:45:44.0
24.
HONZEJKOVÁ Lucie
JIJD Josefův Důl
CZE 2:59:30.1 0:46:22.5
25.
NEŠNĚROVÁ Veronika
Tj Lokomotiva Nymburk
CZE 3:00:04.3 0:46:56.7
26.
MUSILOVÁ Dana
CZE 3:00:51.5 0:47:43.9
27.
PÝCHOVÁ Petra
CZE 3:01:10.8 0:48:03.2
28.
BOHÁČOVÁ Andrea
CZE 3:01:13.8 0:48:06.2
29.
ŠINTÁKOVÁ Irena
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 3:02:12.9 0:49:05.3
30.
PUCHERNOVÁ Radka
CZE 3:02:28.8 0:49:21.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru