Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Birell MTB Night Race

MTB
DATUM :20.5.2017 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZADÁK David
Česká Spořitelna Junior MTB team
CZE 0:49:51.4 0:00:00.0
2.
SCHIERL Jakub
Expres cz-Scott team kolín
CZE 0:50:15.8 0:00:24.4
3.
SCHOLTEN Brice
Merida Wallonie
BEL 0:50:52.3 0:01:00.9
4.
VICENTE CETTO Octavio
KRBO
MEX 0:50:56.8 0:01:05.4
5.
KINDL Lukáš
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 0:51:34.4 0:01:43.0
6.
PALUSZEK Krzysztof
SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
POL 0:51:42.3 0:01:50.9
7.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:51:42.6 0:01:51.2
8.
DITTRICH Jaří
FBKS
CZE 0:51:49.1 0:01:57.7
9.
HOLLENSKIN Tobias
RADON Crew
SUI 0:52:08.9 0:02:17.4
10.
NÄF Ralph
RADON Crew
SUI 0:52:12.1 0:02:20.7
11.
UHLÍŘ Miroslav
CYKLO PROFI
CZE 0:52:41.6 0:02:50.2
12.
KRÝDA Miloslav
Cyklo Bendl
CZE 0:53:11.6 0:03:20.2
13.
PEŇÁČEK Miroslav
Půjčovna kol Lednice
CZE 0:53:14.8 0:03:23.4
14.
GUSZCZAK Daniel
SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
POL 0:53:34.8 0:03:43.4
15.
MAŘÍK Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM
CZE 0:53:53.6 0:04:02.2
16.
OPPERMAN Matt
Trek Factory Racing
USA 0:54:35.1 0:04:43.7
17.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:54:35.4 0:04:43.9
18.
PROKOP Pavel
CZE 0:54:36.1 0:04:44.7
19.
JEŽEK Ondřej
CZE 0:55:10.1 0:05:18.7
20.
VACEK Jan
MTBO Slaný
CZE 0:55:12.6 0:05:21.2
21.
TLÁSKAL Hynek
Cyklo Bendl
CZE 0:55:29.1 0:05:37.7
22.
BLACK Gravin
RADON Crew
SUI 0:55:29.3 0:05:37.9
23.
ŠUBR Martin
beManiax Madbike
CZE 0:56:42.1 0:06:50.7
24.
DUBČÁK Pavel
4EVER CykloBulis
CZE 0:57:23.9 0:07:32.4
25.
KAHOUN Filip
HC Dobříš
CZE 0:57:32.1 0:07:40.7
26.
HODR David
superior mtb team
CZE 0:57:37.9 0:07:46.5
27.
KLAUS Matěj
Bicykl Kříž Team/ Ústí nad Labem
CZE 0:57:57.1 0:08:05.7
28.
SOKOLOV Dmytro
UKR 0:58:15.9 0:08:24.5
29.
PADĚRA František
MORAVEC TEAM
CZE 0:58:41.9 0:08:50.5
30.
ZELLER Jeremy
DT SWISS
SUI 1:02:36.1 0:12:44.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru