Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Machulinská dvadsiatka

Běh
DATUM :2.12.2017 MÍSTO :Machulince

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOMPAS Matúš
Atletický oddiel Šaľa
SVK 1:11:33 0:00:00
2.
VIDLIČKA Marek
ŠK Atléti BS
SVK 1:12:20 0:00:47
3.
PUŠKÁR Michal
BERNOHY.sk
SVK 1:12:29 0:00:56
4.
ŠLÚCH Roman
BK Pyxida Čierne Kĺačany
SVK 1:14:16 0:02:43
5.
KOVÁČ Vladimír
ŠK Achiles Handlová
SVK 1:14:43 0:03:10
6.
ČURLEJ Jozef
O5 BK Furča Košice
SVK 1:15:15 0:03:42
7.
VALKOVIČ Michal
BK Pyxida Čierne Kĺačany
SVK 1:16:22 0:04:49
8.
TURČINA Richard
Želovce
SVK 1:17:15 0:05:42
9.
SVOREŇ Ondrej Tomáš
ŠK SOG Nitra
SVK 1:18:55 0:07:22
10.
ONDRIAŠ Mário
Tribosport ZM
SVK 1:19:00 0:07:27
11.
ALMÁŠI Marian
AK Veterán Bratislava
SVK 1:20:24 0:08:51
12.
BAČA Mário
Zlaté Moravce
SVK 1:20:31 0:08:58
13.
HANZLÍK Ondrej
AK Baník Prievidza
SVK 1:21:11 0:09:38
14.
MÔCIK Ján
Banská Bystrica
SVK 1:21:28 0:09:55
15.
PÁLENÍK Matej
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:21:42 0:10:09
16.
BENC štefan
BIBUS športujeme
SVK 1:22:02 0:10:29
17.
BELIANSKÝ Anton
AK Baník Prievidza
SVK 1:22:23 0:10:50
18.
HASPRA Ivan
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:22:38 0:11:05
19.
URBANOVIČ Peter
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:23:04 0:11:31
20.
MALY Rene
ŠK pre Radosť
CZE 1:23:56 0:12:23
21.
KUŤKA Marek
Malé Chyndice
SVK 1:24:04 0:12:31
22.
ĎURAČKA Dušan
Sokol Šišov
SVK 1:24:18 0:12:45
23.
KĹBIK Anton
Bk Duslo
SVK 1:24:41 0:13:08
24.
KONČAL Peter
BK Utekaj Slepčany
SVK 1:24:52 0:13:19
25.
POCOŠ Robert
Bežci Lučenec
SVK 1:24:59 0:13:26
26.
BAKSA Ľubomír
LEVICE
SVK 1:25:22 0:13:49
27.
UHLÁR Miroslav
Vrbany
SVK 1:25:49 0:14:16
28.
DŘIZGA Viktor
SVK 1:26:13 0:14:40
29.
PEKÁR Martin
AK Baník Prievidza
SVK 1:27:44 0:16:11
30.
VILHAN Peter
Sliač
SVK 1:28:03 0:16:30
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BÁTOVSKÁ Katarína
AK Tlmače
SVK 1:26:48 0:00:00
2.
FURÁKOVÁ Iveta
Svetielko Nádeje
SVK 1:28:22 0:01:34
3.
KRNÁČOVÁ Soňa
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:32:00 0:05:12
4.
PÍŠOVÁ Monika
AK Baník Prievidza
SVK 1:34:30 0:07:42
5.
GARAYOVÁ Ľubomíra
TBL Topoľčany
SVK 1:36:11 0:09:23
6.
MORAVČÍKOVÁ Mirka
AK Tlmače
SVK 1:37:40 0:10:52
7.
BÉBEROVÁ Angelika
húrky ZM
SVK 1:39:45 0:12:57
8.
GREXOVÁ Diana
BŠK Banská Bystrica
SVK 1:40:36 0:13:48
9.
HAVRANOVÁ Sylvia
AK Tlamače
SVK 1:43:33 0:16:45
10.
SÝKOROVÁ Dana
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:45:20 0:18:32
11.
DANIŠOVÁ Silvia
Branč
SVK 1:48:31 0:21:43
12.
CHLUPKOVÁ Daniela
Diviaky nad Nitrou
SVK 1:49:44 0:22:56
13.
BILICKÁ Iveta
tbk tora topolcany
SVK 1:51:14 0:24:26

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených154
Přihlášeno - Muži125
Přihlášeno - Ženy29
Odstartovalo130
V cíli130