Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2018

ČP XCO MTB Praha UCI/C1

MTB
DATUM :21 - 22.4.2018 MÍSTO :Praha, Řepy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing XC
CZE 1:23:49.8 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:24:01.8 0:00:11.9
3.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:25:17.1 0:01:27.2
4.
ULLOA AREVALO Jose Gerardo
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 1:25:22.1 0:01:32.2
5.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:25:53.6 0:02:03.7
6.
KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:26:45.6 0:02:55.7
7.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:27:34.6 0:03:44.7
8.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 1:28:30.3 0:04:40.5
9.
ULÍK Matěj
Expres CZ Scott Team Kolín
SVK 1:29:12.6 0:05:22.7
10.
HELTA Filip
SGR Specialized
POL 1:29:30.1 0:05:40.2
11.
KANĚRA Michal
GHOST TEAM
CZE 1:30:24.6 0:06:34.7
12.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:30:42.8 0:06:53.0
13.
KOBES Lukáš
Symbio+CE.Energy
CZE 1:31:03.1 0:07:13.2
14.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:31:08.6 0:07:18.7
15.
STAFILOV Alexandr
Expres CZ Scott Team Kolín
RUS 1:31:10.3 0:07:20.5
16.
FRITZSCH Felix
Focus RAPIRO Racing
GER 1:32:03.3 0:08:13.5
17.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK - cycling
CZE 1:32:59.6 0:09:09.7
18.
HERNANDEZ DE JESUS Jose Aurelio
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 1:33:02.9 0:09:13.0
19.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:33:46.6 0:09:56.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:14:34.4 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:14:59.4 0:00:25.0
3.
PRŮDKOVÁ Barbora
HEAD PRO TEAM
CZE 1:16:01.6 0:01:27.2
4.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:16:59.6 0:02:25.2
5.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
OUTSITERZ
SVK 1:17:11.6 0:02:37.2
6.
ZIELIŃSKA Magdalena
UKS SOKÓŁ KĘTY
POL 1:18:08.4 0:03:34.0
7.
WOJTYŁA Gabriela
Superior Zator
POL 1:18:44.4 0:04:10.0
8.
BENZ Nina
HEAD CICLO XC TEAM with x-Sight
GER 1:19:16.6 0:04:42.2
9.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:19:37.6 0:05:03.2
10.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:20:24.9 0:05:50.5
11.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:21:13.4 0:06:39.0
12.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:22:53.4 0:08:19.0
13.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
Lawi Orbea Team
CZE 1:24:20.6 0:09:46.2
14.
ŚWIERCZYŃSKA Patrycja
OK Racing
POL 1:25:02.4 0:10:28.0
15.
CZABOK Klaudia
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:25:31.1 0:10:56.7
16.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 1:26:09.9 0:11:35.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOZEL Michal
SUNINVENT MTB TEAM
CZE 0:45:37.9 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 0:47:04.1 0:01:26.2
3.
FLÁMA Miroslav
Bikesport Uničov
CZE 0:47:06.4 0:01:28.5
4.
ŠELLER Luděk
CZE 0:49:10.2 0:03:32.2
5.
KODL Pavel
CK Team Bike Březová
CZE 0:49:20.9 0:03:43.0
6.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:49:34.2 0:03:56.2
7.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:56.4 0:04:18.5
8.
TOMAŠOV Filip
CZE 0:50:05.4 0:04:27.5
9.
PRENEK Ondrej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:50:19.2 0:04:41.2
10.
LETTOVSKÝ Tomáš
BIKE 2000
CZE 0:50:21.7 0:04:43.7
11.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:50:36.2 0:04:58.2
12.
LIDMILA Martin
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:50:49.2 0:05:11.2
13.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:51:25.2 0:05:47.2
14.
ČEJKA Daniel
CK MTB MARATON Hlinsko
CZE 0:52:06.9 0:06:29.0
15.
DRINKA Daniel
Křižák Team
CZE 0:52:22.2 0:06:44.2
16.
PRADÁČ Michal
CK MTB MARATON Hlinsko
CZE 0:52:40.9 0:07:03.0
17.
PĚČEK Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:53:50.9 0:08:13.0
18.
ŠMÍDA Jan
Drahanský sport team
CZE 0:54:49.2 0:09:11.2
19.
KARLÍČEK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:55:27.2 0:09:49.2
20.
HELLEBRAND Jaroslav
KRABCYCLES
CZE 0:58:06.4 0:12:28.5
21.
CHALUPA Dani
KRABCYCLES
CZE 0:58:45.4 0:13:07.5
22.
MIŠOŇ Matěj
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:59:04.9 0:13:27.0
23.
FIALA Radim
CYKLO TEAM KOLÁRNA
CZE 1:01:11.4 0:15:33.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:58.1 0:00:00.0
2.
PAULECHOVÁ Radka
Slovak National team
SVK 0:53:51.1 0:01:53.0
3.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:55:10.4 0:03:12.2
4.
KUČEROVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:55:32.6 0:03:34.5
5.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:55:55.4 0:03:57.2
6.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:56:50.6 0:04:52.5
7.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 0:57:53.4 0:05:55.2
8.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:58:35.1 0:06:37.0
9.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:00:02.4 0:08:04.2
10.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:02:02.4 0:10:04.2
11.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:03:58.1 0:12:00.0
12.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:06:20.6 0:14:22.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:43:52.0 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:44:54.5 0:01:02.5
3.
KARÁSEK Vladislav
Lawi Orbea Team
CZE 0:45:09.5 0:01:17.5
4.
BRENDL Tomáš
CS SPECIALIZED HK
CZE 0:47:05.5 0:03:13.5
5.
MARVAN Vojtěch
Hnízdil Team
CZE 0:47:53.5 0:04:01.5
6.
BOGDAN Czarnota
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 0:48:09.0 0:04:17.0
7.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:48:35.0 0:04:43.0
8.
GRÄßLER Mirko
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:49:37.0 0:05:45.0
9.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine Cyklomax Team
CZE 0:49:50.0 0:05:58.0
10.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:50:02.3 0:06:10.2
11.
POROŚ Dariusz
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:50:04.5 0:06:12.5
12.
TRAUTMANN Tobias
White Rock e.V.
GER 0:50:53.3 0:07:01.2
13.
BRILL Miroslav
CK Team Bike Březová
CZE 0:51:08.8 0:07:16.7
14.
NAJSER Tomáš
Bike one
CZE 0:51:24.8 0:07:32.7
15.
EGERMAIER Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:51:36.3 0:07:44.2
16.
KOCIÁN Robert
SK Edie Team
CZE 0:51:46.5 0:07:54.5
17.
KEJZLAR Stanislav
03proBike
CZE 0:52:10.1 0:08:18.0
18.
KUBÍK Lukáš
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:52:25.1 0:08:33.0
19.
KRÁL Michal
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:52:48.6 0:08:56.5
20.
PITHART Jan
Dukla Praha
CZE 0:53:20.3 0:09:28.2
21.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 0:57:28.3 0:13:36.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:02.1 0:00:00.0
2.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic junior team
CZE 0:27:18.3 0:00:16.2
3.
SZCZECIŃSKA Matylda
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:27:22.3 0:00:20.2
4.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahansky sport team
CZE 0:27:23.8 0:00:21.7
5.
ZEMANOVÁ Kristýna
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:27:32.8 0:00:30.7
6.
KURNICKÁ Tereza
CyS-Akadémia Petra Sagana
SVK 0:27:44.6 0:00:42.5
7.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:27:55.3 0:00:53.2
8.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:10.1 0:01:08.0
9.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:28:39.1 0:01:37.0
10.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:28:51.8 0:01:49.7
11.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:08.3 0:02:06.2
12.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:00.1 0:02:58.0
13.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:30:03.6 0:03:01.5
14.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:30:06.3 0:03:04.2
15.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:30:09.3 0:03:07.2
16.
FRITZOVÁ Aneta
Drahansky sport team
CZE 0:30:10.6 0:03:08.5
17.
MORAWE Meike
RC Dresden/ r2-Bike.com MTN Crew
GER 0:30:25.8 0:03:23.7
18.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:26.3 0:03:24.2
19.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:30:37.3 0:03:35.2
20.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:31:13.8 0:04:11.7
21.
FIJAŁKOWSKA Hanna
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:31:25.3 0:04:23.2
22.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:31:47.3 0:04:45.2
23.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:31:58.8 0:04:56.7
24.
ŠMÍDOVÁ Adéla
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:32:07.3 0:05:05.2
25.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:33:17.1 0:06:15.0
26.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:33:25.1 0:06:23.0
27.
HOLCOVÁ Eliška
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:33:52.1 0:06:50.0
28.
BRAVENCOVÁ Denisa
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:35:36.8 0:08:34.7
29.
SROGOŇOVÁ Alena
Profi Sport Cheb
CZE 0:36:02.6 0:09:00.5
30.
ODEHNALOVÁ Klára
MORAVEC Team
CZE 0:37:34.1 0:10:32.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:42.2 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:00.2 0:00:17.9
3.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:08.5 0:00:26.2
4.
VENCL Libor
Eleven mercedes-benz mitas
CZE 0:27:14.7 0:00:32.4
5.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:27:38.2 0:00:55.9
6.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:47.2 0:01:04.9
7.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:27:48.0 0:01:05.7
8.
KERL Maximilian
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:28:12.0 0:01:29.7
9.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:17.2 0:01:34.9
10.
VIK Matěj
Dukla Praha
CZE 0:28:35.5 0:01:53.2
11.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:28:44.2 0:02:02.0
12.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:29:03.0 0:02:20.7
13.
BÁRTA Martin
CK Bítovská
CZE 0:29:14.2 0:02:31.9
14.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:29:20.0 0:02:37.7
15.
CHÝLE Filip
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:29:20.7 0:02:38.4
16.
PIVNIČKA Jakub
Pítr Bikes
CZE 0:29:26.2 0:02:43.9
17.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:29:29.7 0:02:47.4
18.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:29:31.2 0:02:48.9
19.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:29:34.2 0:02:51.9
20.
PAŘÍK Vojtěch
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:29:37.5 0:02:55.2
21.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:47.2 0:03:04.9
22.
KUBA Jakub
Bikeclinic junior team
CZE 0:29:49.5 0:03:07.2
23.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:29:59.5 0:03:17.2
24.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:08.2 0:03:25.9
25.
KULHA Filip
ŠKC Dubnica n/Váhom
CZE 0:30:12.2 0:03:29.9
26.
PAVLÍČEK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:30:13.0 0:03:30.7
27.
HLÁVKA Adam
Sportovní kurzy.cz
CZE 0:30:13.2 0:03:31.0
28.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:30:14.0 0:03:31.7
29.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:30:26.7 0:03:44.5
30.
CHOVANEC Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:30:31.7 0:03:49.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:11.9 0:00:00.0
2.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:34.2 0:01:22.2
3.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:10.4 0:01:58.5
4.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:22.9 0:02:11.0
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:30:25.4 0:02:13.5
6.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:30:49.9 0:02:38.0
7.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:31:36.9 0:03:25.0
8.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:31:43.2 0:03:31.2
9.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:31:59.4 0:03:47.5
10.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:32:11.7 0:03:59.7
11.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:32:24.9 0:04:13.0
12.
KAUFMANN Natalie
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:32:39.9 0:04:28.0
13.
TERŠL Anna
Bikeclinic junior team
CZE 0:32:55.2 0:04:43.2
14.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:33:02.2 0:04:50.2
15.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:16.7 0:05:04.7
16.
PŮBALOVÁ Nela
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:33:33.2 0:05:21.2
17.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:34:06.4 0:05:54.5
18.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:34:21.2 0:06:09.2
19.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:34:31.9 0:06:20.0
20.
GRZEGORZEWSKA Natalia
POL 0:34:41.2 0:06:29.2
21.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:34:59.7 0:06:47.7
22.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:35:14.7 0:07:02.7
23.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:35:22.4 0:07:10.5
24.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:35:40.2 0:07:28.2
25.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:36:06.4 0:07:54.5
26.
OLIVOVÁ Denisa
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:36:46.9 0:08:35.0
27.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:37:13.7 0:09:01.7
28.
SMUTNÁ Anna
Drahanský sport team
CZE 0:37:25.2 0:09:13.2
29.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:37:41.4 0:09:29.5
30.
HEJMAN Wiktoria
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 0:37:49.2 0:09:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:18:37.1 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:19:10.9 0:00:33.7
3.
SVATUŠKA Jakub
CK Bítovská
CZE 0:19:37.4 0:01:00.2
4.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:46.1 0:01:09.0
5.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:53.4 0:01:16.2
6.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:19:55.1 0:01:18.0
7.
LIENERT Patrik
Bikeclinic junior team
CZE 0:20:00.9 0:01:23.7
8.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:20:20.6 0:01:43.5
9.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:22.9 0:01:45.7
10.
WOLLER Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:20:33.6 0:01:56.5
11.
HABR Christien
Bikeclinic junior team
CZE 0:20:35.4 0:01:58.2
12.
ŠAFRÁNEK Ondřej
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:20:39.6 0:02:02.5
13.
MUŠÁLEK Jakub
CZE 0:20:44.1 0:02:07.0
14.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:20:46.4 0:02:09.2
15.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:21:07.4 0:02:30.2
16.
STREJČEK Adam
Bikeclinic junior team
CZE 0:21:10.6 0:02:33.5
17.
HOŠEK Adam
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:17.4 0:02:40.2
18.
HENDRYCH Vojta
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:23.1 0:02:46.0
19.
SOUSTRUŽNÍK Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:31.1 0:02:54.0
20.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:33.9 0:02:56.7
21.
MATULA Ondřej
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:21:33.9 0:02:56.7
22.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:21:40.4 0:03:03.2
23.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:21:43.9 0:03:06.7
24.
MANSFELD Tadeáš
Profi Sport Cheb
CZE 0:22:01.1 0:03:24.0
25.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:03.1 0:03:26.0
26.
KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:11.1 0:03:34.0
27.
NAJSER Karel
SK Jantar Opava
CZE 0:22:13.6 0:03:36.5
28.
KNIHA Petr
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:22:21.5 0:03:44.3
29.
KOČVARA Jakub
Drahanský sport team
CZE 0:22:21.5 0:03:44.4
30.
PRCHAL Jaroslav
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:22:21.6 0:03:44.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:21:12.3 0:00:00.0
2.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:21:31.1 0:00:18.7
3.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:21:52.3 0:00:40.0
4.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:22:23.8 0:01:11.5
5.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:41.6 0:01:29.2
6.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:23:18.6 0:02:06.2
7.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:23:25.6 0:02:13.2
8.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:30.6 0:02:18.2
9.
VIKOVÁ Hanka
Dukla Praha
CZE 0:23:50.1 0:02:37.7
10.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:50.3 0:02:38.0
11.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým
CZE 0:23:57.8 0:02:45.5
12.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:03.8 0:02:51.5
13.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:06.3 0:02:54.0
14.
STRAKATÁ Vendula
Dukla Praha
CZE 0:24:13.8 0:03:01.5
15.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:32.6 0:03:20.2
16.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:24:50.6 0:03:38.2
17.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:24:56.3 0:03:44.0
18.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:24:58.9 0:03:46.5
19.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklomarket
CZE 0:25:05.7 0:03:53.3
20.
CIBULKOVÁ Tereza
Bikeclinic junior team
CZE 0:25:23.1 0:04:10.7
21.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:25:38.6 0:04:26.2
22.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:25:43.3 0:04:31.0
23.
DINGOVÁ Anna
BSK racing juniors
CZE 0:26:12.3 0:05:00.0
24.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:26:28.8 0:05:16.5
25.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:58.3 0:06:46.0
26.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
sportovnikurzy.cz
CZE 0:28:14.6 0:07:02.2
27.
KŘIKAVOVÁ Anděla
kola-bbm.cz
CZE 0:28:27.9 0:07:15.5
28.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:29:32.8 0:08:20.5
29.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:30:11.6 0:08:59.2
30.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike Club Špindl
CZE 0:30:42.1 0:09:29.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVOBODA David
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:19.6 0:00:00.0
2.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:25.4 0:00:05.7
3.
KUBĚNA Daniel
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:09:39.6 0:00:20.0
4.
ICHA Martin
Cyclo Racing Team Rakovník
CZE 0:09:57.1 0:00:37.5
5.
VAJSEJTL Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:57.9 0:00:38.2
6.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:58.1 0:00:38.5
7.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:00.1 0:00:40.5
8.
VAŠINA Timotěj
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:10:05.4 0:00:45.7
9.
URBAN Jakub
VRV TEAM z.s.
CZE 0:10:05.9 0:00:46.2
10.
ICHA David
CZE 0:10:11.1 0:00:51.5
11.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:10:13.1 0:00:53.5
12.
ŠAFRÁNEK Martin
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:10:21.6 0:01:02.0
13.
BLAHOUT Jonáš
Dukla Praha
CZE 0:10:25.4 0:01:05.7
14.
TESAŘÍK Jakub
CYKLOTEAM KOLARNA
CZE 0:10:29.1 0:01:09.5
15.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:10:29.6 0:01:10.0
16.
PURNOCH Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:10:31.6 0:01:12.0
17.
VOREL Lukáš
Bike Clinic Junior team
CZE 0:10:33.6 0:01:14.0
18.
LIPENSKÝ Matouš
MORAVEC Team
CZE 0:10:41.9 0:01:22.2
19.
DOUDĚRA Petr
Cyklocentrum Choceň
CZE 0:10:44.9 0:01:25.2
20.
HORÁK Adam
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:10:45.9 0:01:26.2
21.
VÁVRA Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:10:47.4 0:01:27.7
22.
JANOVSKÝ Tomáš
CZE 0:10:47.6 0:01:28.0
23.
HANUŠ František
Pocta
CZE 0:10:47.9 0:01:28.2
24.
ZÁHOREC Michal
AC Sparta Praha-cycling
CZE 0:10:50.1 0:01:30.5
25.
PEŠEK Tomáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:10:53.1 0:01:33.5
26.
LISÝ Vít
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:10:53.2 0:01:33.6
27.
VILK Viktor
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:10:54.0 0:01:34.3
28.
SIMBARTL Richard
CK Bítovská
CZE 0:10:54.9 0:01:35.2
29.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:55.6 0:01:36.0
30.
TVRZ Jan
BSK CYKLO-MARKET juniors
CZE 0:10:59.6 0:01:40.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:10:08.4 0:00:00.0
2.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:10:41.2 0:00:32.7
3.
VÁVROVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:10:46.2 0:00:37.7
4.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:11:04.2 0:00:55.7
5.
JANOVSKÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:11:09.2 0:01:00.7
6.
VÍTKOVÁ Sára
bike club Mesto Touškov
CZE 0:11:10.2 0:01:01.7
7.
HOJDOVÁ Michaela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:11:21.9 0:01:13.5
8.
KROUPOVÁ Jolana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:11:23.4 0:01:14.9
9.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:11:32.2 0:01:23.7
10.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:33.9 0:01:25.5
11.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas team
CZE 0:11:34.4 0:01:26.0
12.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
TJ Škoda M.Boleslav
CZE 0:11:37.4 0:01:29.0
13.
JAROŠOVÁ Emílie
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 0:11:37.9 0:01:29.5
14.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:11:40.7 0:01:32.2
15.
BATELKOVÁ Klára
Bikeclinic junior team
CZE 0:11:40.8 0:01:32.3
16.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:11:42.9 0:01:34.5
17.
LIENERTOVÁ Monika
BJT
CZE 0:11:44.4 0:01:36.0
18.
BATELKOVÁ Daniela
Bikeclinic junior team
CZE 0:11:50.4 0:01:42.0
19.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:11:51.2 0:01:42.7
20.
BARTOŠOVÁ Kateřina
GO-RIDERS Písek
CZE 0:11:52.9 0:01:44.5
21.
NOVOTNÁ Justýna
MORAVEC Team
CZE 0:11:55.2 0:01:46.7
22.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:12:03.7 0:01:55.2
23.
KOUDELKOVÁ Lucie
MORAVEC Team
CZE 0:12:09.4 0:02:01.0
24.
ROSOVÁ Jolana
CK LOKO Rakovník
CZE 0:12:15.8 0:02:07.3
25.
JEŘÁBKOVÁ Martina
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:12:15.9 0:02:07.5
26.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:12:43.7 0:02:35.2
27.
ŠIRUČKOVÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:12:50.2 0:02:41.7
28.
VOTÍPKOVÁ Andrea
Pitstop Klatovy
CZE 0:13:26.2 0:03:17.7
29.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmos Bikes Mlada Boleslav
CZE 0:14:16.0 0:04:07.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:06:45.1 0:00:00.0
2.
PŇOVSKÝ Sebastian
CZE 0:06:46.9 0:00:01.7
3.
HLADÍK František
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:47.1 0:00:01.9
4.
RADA Vojtěch
Bikeclinic junior team
CZE 0:06:47.7 0:00:02.5
5.
BRADÁČ Michal
Dukla Praha
CZE 0:06:49.9 0:00:04.7
6.
HAVLÍČEK Adam
Dukla Praha
CZE 0:07:05.1 0:00:20.0
7.
ŠALANDA Adam
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 0:07:13.1 0:00:28.0
8.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:21.4 0:00:36.2
9.
DOBRÝ Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:44.1 0:00:59.0
10.
PITEL Ondřej
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:07:45.9 0:01:00.7
11.
ČERMÁK Denis
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:07:47.6 0:01:02.5
12.
STRAKATÝ Šimon
Dukla Praha
CZE 0:07:56.0 0:01:10.8
13.
BONDY Štěpán
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:07:56.1 0:01:11.0
14.
MAKOVEC Dominik
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 0:08:12.7 0:01:27.5
15.
ŠKOPEK Patrik
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:08:13.7 0:01:28.5
16.
KOVAŘÍK Jan
Cyklo Sport Pitstop Klatovy
CZE 0:08:13.7 0:01:28.5
17.
CICHÁK Mikuláš
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:08:18.7 0:01:33.5
18.
DINGA Jan
BSK racing juniors
CZE 0:08:19.4 0:01:34.2
19.
RYBÁŘ Kryštov
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:19.4 0:01:34.2
20.
RAITMAYER Filip
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:08:33.1 0:01:48.0
21.
ICHA Mikoláš
Cykloteam Ostrov
CZE 0:08:43.1 0:01:58.0
22.
HORN Josef
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:08:49.4 0:02:04.2
23.
POSPÍŠIL Jan
Bike Clinic Junior team
CZE 0:08:52.1 0:02:07.0
24.
VŠEL Ondřej
Bikeclinic junior team
CZE 0:08:52.9 0:02:07.7
25.
PŘENOSIL Adam
Bicykl Team ÚstÍ N.labem
CZE 0:09:08.9 0:02:23.7
26.
ŠIRUČEK Ondřej
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:09:30.1 0:02:45.0
27.
KŘIŽÁK Matěj
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:33.7 0:02:48.5
28.
BURGERMEISTER Karel
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:09:38.4 0:02:53.2
29.
HRDINA Adam
BIKERANCH
CZE 0:09:51.6 0:03:06.5
30.
POSPÍŠIL Michal
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:53.4 0:03:08.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VÍTKOVÁ Nela
bike club Mesto Touskov
CZE 0:07:19.5 0:00:00.0
2.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:07:22.5 0:00:03.0
3.
VÝBORNÁ Marianna
Bikeclinic junior team
CZE 0:07:32.5 0:00:13.0
4.
SPORYSCHOVÁ Nela
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:07:57.5 0:00:38.0
5.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmos Bikes Mladá Boleslav
CZE 0:08:04.2 0:00:44.7
6.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:09.7 0:00:50.2
7.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:08:10.5 0:00:51.0
8.
BOHÁNSKÁ Vanesa
SKI Team Liberec
CZE 0:08:11.7 0:00:52.2
9.
BRABCOVÁ Andrea
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:14.2 0:00:54.7
10.
SOUČKOVÁ Amelie
Bikeclinic junior team
CZE 0:08:16.7 0:00:57.2
11.
GOTTWALDOVÁ Lucie
MORAVEC Team
CZE 0:08:17.0 0:00:57.5
12.
KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:08:28.5 0:01:09.0
13.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:30.0 0:01:10.5
14.
KLUGOVÁ Ester
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:46.8 0:01:27.2
15.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:50.0 0:01:30.5
16.
SLUKOVÁ Babeta
SK VELO PRAHA
CZE 0:08:51.0 0:01:31.5
17.
LHOTÁKOVÁ Kristýna
Rohozec Amulet Team
CZE 0:09:00.0 0:01:40.5
18.
HAVLOVÁ Eliška
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:02.5 0:01:43.0
19.
JANÍKOVÁ Monika
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:09:03.0 0:01:43.5
20.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:09:05.7 0:01:46.2
21.
KROCOVÁ Valerie
AC Sparta Praha-cycling
CZE 0:09:25.7 0:02:06.2
22.
KŘIKAVOVÁ Nikol
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:31.5 0:02:12.0
23.
ŠAFÁŘOVÁ Veronika
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:09:32.0 0:02:12.5
24.
VAŠUTOVÁ Barbora
BIKE PRO RACING
CZE 0:10:06.0 0:02:46.5
25.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT leraK Blansko
CZE 0:10:12.7 0:02:53.2
26.
KOLOVRATNIKOVÁ Sofie
BIKE PRO RACING
CZE 0:10:57.2 0:03:37.7
27.
LIENERTOVÁ Ema
BJT
CZE 1:17:33.8 1:10:14.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEMERÁD Marek
SRAM MITAS TREK team
CZE 0:05:12.9 0:00:00.0
2.
LODR Oliver
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:05:27.1 0:00:14.2
3.
VAŠÍČEK Robin
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:05:55.5 0:00:42.6
4.
DOBRÝ Ondřej
CK LOKO Rakovník
CZE 0:06:47.1 0:01:34.2
5.
KLUG Vilém
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:07:38.1 0:02:25.2
6.
KŘIŽÁK Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:03.1 0:02:50.2
7.
HUSÁK David
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:11.9 0:02:59.0
8.
GROH Tobiáš
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:08:16.9 0:03:04.0
9.
PITEL Štěpán
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:09:18.2 0:04:05.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HORNOVÁ Františka
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:07:04.1 0:00:00.0
2.
PEŠKOVÁ Nela
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:04.7 0:00:00.5
3.
LHOTÁKOVÁ Sofie
Rohozec Amulet Team
CZE 0:08:10.4 0:01:06.2
4.
KEJZLAROVÁ Pavlína
03proBike
CZE 0:08:39.1 0:01:35.0
5.
ČERMÁKOVÁ Johana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:08:57.7 0:01:53.5
6.
BENDOVÁ Tereza
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:09:27.2 0:02:23.0
7.
CICHÁKOVÁ Anna Magdalena
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:09:29.2 0:02:25.0
8.
RADOVÁ Eliška
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:42.9 0:02:38.7
9.
MUŠÁLKOVÁ Markéta
CZE 0:11:25.4 0:04:21.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JANOVSKÝ Jonáš
MORAVEC Team
CZE 0:01:29.8 0:00:00.0
2.
BŘEZINA Adam
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:01:47.6 0:00:17.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VÍTKOVÁ Jůlie
bike club Mesto Touskov
CZE 0:01:33.1 0:00:00.0
2.
LODROVÁ Amelie
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:02:10.6 0:00:37.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ELIÁŠ Havel
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:00:09.9 0:00:00.0
2.
BENDA Tadeáš
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:00:16.3 0:00:06.4
3.
NOVÁK Sebastian
CZE 0:00:47.8 0:00:37.9
4.
JAROŠ Sebastian
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 0:01:22.8 0:01:12.9
5.
BŘEZINA Matěj
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:02:22.3 0:02:12.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STAVAŘOVÁ Sofie
CZE 0:00:36.6 0:00:00.0
2.
KRÁTKÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:00:56.5 0:00:19.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru