ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Žáci
- Celkové pořadí ČP XC MTB - žáci
- Źákyně
- Celkové pořadí ČP XC MTB - žákyně
- Kadeti
- Celkové pořadí ČP XC MTB - kadeti
- Expert
- Celkové pořadí ČP XC MTB - expert
- Masters
- Celkové pořadí ČP XC MTB - masters
- Junioři
- Celkové pořadí ČP XC MTB - junioři
- Kadetky
- Celkové pořadí ČP XC MTB - kadetky
- Juniorky
- Celkové pořadí ČP XC MTB - juniorky
- Ženy
- Celkové pořadí ČP XC MTB - ženy
- Elita
- Celkové pořadí ČP XC MTB - elite
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:36:54.4 | 0:00:00.0 |
2. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:37:36.8 | 0:00:42.4 |
3. | CINK Ondřej |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:37:46.9 | 0:00:52.5 |
4. | FRIEDL Jiří |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:38:12.9 | 0:01:18.5 |
5. | RAUCHFUSS Marek |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:38:27.3 | 0:01:32.9 |
6. | GLUTH Martin |
Team Bulls |
GER | 1:38:39.4 | 0:01:45.0 |
7. | EBERL Filip |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:39:28.0 | 0:02:33.6 |
8. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:39:38.8 | 0:02:44.4 |
9. | SINTSOV Anton |
Impuls |
CZE | 1:41:01.7 | 0:04:07.3 |
10. | VOKROUHLÍK Tomáš |
Opatovice nad Labem |
CZE | 1:41:46.9 | 0:04:52.5 |
11. | KONWA Marek |
Milka Trek MTB Racing Team |
POL | 1:42:26.8 | 0:05:32.4 |
12. | SÁBLÍK Lukáš |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:43:10.9 | 0:06:16.5 |
13. | NEPUSTIL Matěj |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:43:25.4 | 0:06:31.0 |
14. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:44:34.5 | 0:07:40.1 |
15. | MAGNUSEK Jakub |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:45:33.4 | 0:08:39.0 |
16. | SPLÍTEK Martin |
Rock Machine Cyklomax |
CZE | 1:46:32.4 | 0:09:38.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOGUSŁAWSKI Marceli |
LKK LUKS SŁAWNO |
POL | 0:22:16.0 | 0:00:00.0 |
2. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 0:22:29.2 | 0:00:13.2 |
3. | KRUMPHANZL Matyáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:23:25.4 | 0:01:09.4 |
4. | KAŠPAR Adam |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:23:37.0 | 0:01:21.0 |
5. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:24:07.5 | 0:01:51.5 |
6. | OUDA Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:24:30.2 | 0:02:14.2 |
7. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:24:37.5 | 0:02:21.5 |
8. | ZEŤÁK Michael |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:24:44.1 | 0:02:28.1 |
9. | STARÝ Dominik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:24:49.4 | 0:02:33.4 |
10. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:25:00.7 | 0:02:44.7 |
11. | MAYER Daniel |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:25:18.2 | 0:03:02.2 |
12. | KŘÍŽEK Pavel |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:25:25.1 | 0:03:09.1 |
13. | ŠUBR Martin |
CK CARLA DVŮR KRÁLOVÉ n./L. |
CZE | 0:25:37.1 | 0:03:21.1 |
14. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:25:38.2 | 0:03:22.2 |
15. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:25:41.9 | 0:03:25.9 |
16. | ŠEDIVÝ Jakub |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:26:01.9 | 0:03:45.9 |
17. | BŘEZINA Jonáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:26:31.8 | 0:04:15.8 |
18. | POLÁČEK Albetr |
BIKE 2000 |
CZE | 0:26:41.7 | 0:04:25.7 |
19. | ŠORM Jiří |
CK Carla Dvůr Králové n.L. |
CZE | 0:27:06.1 | 0:04:50.1 |
20. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:27:15.2 | 0:04:59.2 |
21. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:27:33.5 | 0:05:17.5 |
22. | SPUDIL Martin |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:28:00.6 | 0:05:44.6 |
23. | INDRA Jan |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:28:08.2 | 0:05:52.2 |
24. | KLAUDA Jan |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:28:22.3 | 0:06:06.3 |
25. | MATĚJKA Radim |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:28:23.7 | 0:06:07.7 |
26. | HONZÁK David |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:28:25.3 | 0:06:09.3 |
27. | ZUZAŇÁK Radek |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:28:32.4 | 0:06:16.4 |
28. | PEŠŤÁK Martin |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:29:17.6 | 0:07:01.6 |
29. | SIRŮČEK Václav |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:29:21.9 | 0:07:05.9 |
30. | KOTAS Adam |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:30:22.0 | 0:08:06.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CZECZINKAROVÁ Jana |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:17:23.9 | 0:00:00.0 |
2. | BŘEZINOVÁ Daniela |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:18:08.9 | 0:00:45.0 |
3. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 0:18:28.9 | 0:01:05.0 |
4. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:19:11.5 | 0:01:47.6 |
5. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:19:19.5 | 0:01:55.6 |
6. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:19:50.7 | 0:02:26.8 |
7. | VOPATOVÁ Kateřina |
TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
CZE | 0:20:06.7 | 0:02:42.8 |
8. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:20:22.5 | 0:02:58.6 |
9. | DŽERENGOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:21:06.4 | 0:03:42.5 |
10. | LACINOVÁ Kateřina |
Ašští bajkeři |
CZE | 0:21:10.4 | 0:03:46.5 |
11. | JOANNIDU Sofie |
Bike2000 |
CZE | 0:21:18.7 | 0:03:54.8 |
12. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:22:49.3 | 0:05:25.4 |
13. | KOLOVRATNÍKOVÁ Diana |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:22:50.8 | 0:05:26.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJCHART Jan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:40:17.6 | 0:00:00.0 |
2. | SÁDLO Dominik |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:40:52.2 | 0:00:34.6 |
3. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:41:25.0 | 0:01:07.4 |
4. | KUBÍN Filip |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:41:52.9 | 0:01:35.3 |
5. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:42:24.9 | 0:02:07.3 |
6. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:42:42.5 | 0:02:24.9 |
7. | SROVNALÍK Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:43:32.0 | 0:03:14.4 |
8. | LEHKÝ Roman |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:43:51.9 | 0:03:34.3 |
9. | SEKANINA Adam |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:44:05.7 | 0:03:48.1 |
10. | VOMÁČKO Václav |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:45:35.7 | 0:05:18.1 |
11. | FIALA Petr |
Mapei Cyklo Kaňkovský |
CZE | 0:45:40.9 | 0:05:23.3 |
12. | HECZKO Filip |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 0:46:15.4 | 0:05:57.8 |
13. | ŠULC Jakub |
BIKE&SKI BAKAJDA |
CZE | 0:46:29.7 | 0:06:12.1 |
14. | FICENEC Jakub |
Slavia Karlovy Vary |
CZE | 0:46:35.2 | 0:06:17.6 |
15. | BERGMANN Michal |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:47:00.8 | 0:06:43.2 |
16. | BUBÁK David |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 0:47:10.3 | 0:06:52.7 |
17. | BYSTROŇ Vilém |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:47:20.3 | 0:07:02.7 |
18. | BLAŽEK Josef |
TOP TEN TEAM TEPLICE |
CZE | 0:47:25.7 | 0:07:08.1 |
19. | ZRŮST Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:47:39.1 | 0:07:21.5 |
20. | PÁNEK Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:48:16.0 | 0:07:58.4 |
21. | VYKOUKAL Marek |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:49:05.7 | 0:08:48.1 |
22. | HAUSNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:50:01.5 | 0:09:43.9 |
23. | SMETANA Jakub |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 0:50:51.2 | 0:10:33.6 |
24. | ŠTOLBA David |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 0:52:33.0 | 0:12:15.4 |
25. | JEŘÁBEK Jaromír |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:58:29.1 | 0:18:11.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÍK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:29.8 | 0:00:00.0 |
2. | KOHOUTEK Michal |
Kellys BikeRanch Team |
CZE | 0:50:11.0 | 0:00:41.2 |
3. | ZELENÝ Ondřej |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 0:51:17.5 | 0:01:47.7 |
4. | SLÁMA Jaroslav |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:51:33.7 | 0:02:03.9 |
5. | VLČEK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:51:50.6 | 0:02:20.8 |
6. | GOLEBIEWSKI Michal |
Base Dream-Bike Bielava |
CZE | 0:52:16.0 | 0:02:46.2 |
7. | HUŠEK Martin |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 0:52:32.7 | 0:03:02.9 |
8. | KALIVODA Jiří |
Big Shock Team |
CZE | 0:53:21.8 | 0:03:52.0 |
9. | CHMEL Zdeněk |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 0:53:34.2 | 0:04:04.4 |
10. | KLAP David |
Kofola Sensor race team |
CZE | 0:53:38.1 | 0:04:08.3 |
11. | POSPÍŠILÍK Martin |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:54:08.2 | 0:04:38.4 |
12. | BOŘIL Petr |
Moravec Czech MTB Team |
CZE | 0:54:41.3 | 0:05:11.5 |
13. | ŠUBRT Jan |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:54:59.3 | 0:05:29.5 |
14. | BENDA Michal |
TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA |
CZE | 0:55:27.1 | 0:05:57.3 |
15. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:55:42.7 | 0:06:12.9 |
16. | NESTLER Lukáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 0:55:50.8 | 0:06:21.0 |
17. | FRANK Petr |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 0:55:54.3 | 0:06:24.5 |
18. | BARÁK Radek |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:57:57.2 | 0:08:27.4 |
19. | PAVLÍČEK David |
Lomnice |
CZE | 1:00:33.0 | 0:11:03.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARTOŇ Pavel |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 0:41:22.5 | 0:00:00.0 |
2. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:42:21.1 | 0:00:58.6 |
3. | ČADA Tomáš |
REDPOINT PEARL IZUMI |
CZE | 0:44:59.1 | 0:03:36.6 |
4. | KOLAJA Jan |
Sportchallenge |
CZE | 0:45:45.7 | 0:04:23.2 |
5. | NOVOTNÝ Petr |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:47:18.1 | 0:05:55.6 |
6. | PITHART Jan |
NUTREND SPECIALIZED TEAM |
CZE | 0:47:45.6 | 0:06:23.1 |
7. | DOLEŽAL Ladislav |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:49:05.8 | 0:07:43.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOVÁŘ Radim |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:07:52.4 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽAL Milan |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:09:18.3 | 0:01:25.9 |
3. | STOŠEK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:10:00.1 | 0:02:07.7 |
4. | LUKEŠ Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:11:11.9 | 0:03:19.5 |
5. | BEBČÁK Jozef |
Cykloklub Turzovka |
SVK | 1:11:25.8 | 0:03:33.4 |
6. | SVOBODA Tomáš |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:11:44.3 | 0:03:51.9 |
7. | BOHATA Tomáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:11:49.0 | 0:03:56.6 |
8. | KUZMA Pavel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:12:20.7 | 0:04:28.3 |
9. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:12:30.6 | 0:04:38.2 |
10. | JOHÁNEK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:02.4 | 0:06:10.0 |
11. | ŽNIVA Ondřej |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:14:22.3 | 0:06:29.9 |
12. | OŠŤÁDAL Jiří |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:14:29.2 | 0:06:36.8 |
13. | ŠAFÁŘ Jakub |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:14:45.4 | 0:06:53.0 |
14. | ŘEHÁK Vít |
MARATON CENTRUM JIČÍN |
CZE | 1:15:33.5 | 0:07:41.1 |
15. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:15:48.0 | 0:07:55.6 |
16. | ADÁMEK Petr |
APPACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 1:15:59.3 | 0:08:06.9 |
17. | POMEZNÝ Lukáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:17:07.5 | 0:09:15.1 |
18. | BIAŁAS Szymon |
LKK LUKS SŁAWNO |
POL | 1:17:08.8 | 0:09:16.4 |
19. | KUBÍN Michael |
Johnson Controls Autoškoda Mladá Boleslav |
CZE | 1:17:51.2 | 0:09:58.8 |
20. | KALITA Lukáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:18:13.1 | 0:10:20.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
BIKE 2000 |
CZE | 0:37:54.3 | 0:00:00.0 |
2. | ADÁMKOVÁ Jana |
APPACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:40:50.0 | 0:02:55.7 |
3. | BARTIZALOVÁ Denisa |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 0:41:06.7 | 0:03:12.4 |
4. | VALIŠOVÁ Tereza |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:41:21.4 | 0:03:27.1 |
5. | REZKOVÁ Aneta |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:42:29.1 | 0:04:34.8 |
6. | VANÍČKOVÁ Elena |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:42:58.8 | 0:05:04.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHULKOVÁ Barbora |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:46:01.5 | 0:00:00.0 |
2. | DRAHOVZALOVÁ Markéta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:48:54.1 | 0:02:52.6 |
3. | TUROBOŚ Marta |
LKK LUKS SŁAWNO |
POL | 0:49:07.5 | 0:03:06.0 |
4. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:49:33.3 | 0:03:31.8 |
5. | PODGÓRSKA Aleksandra |
Uks Dream-Bike Bielawa |
CZE | 0:49:58.6 | 0:03:57.1 |
6. | KUNTOVÁ Vendula |
GT CZECH TEAM |
CZE | 0:50:31.9 | 0:04:30.4 |
7. | LORENCOVÁ Judita |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:51:47.6 | 0:05:46.1 |
8. | ZIÓŁKOWSKA Maria |
LKK LUKS SŁAWNO |
POL | 0:52:43.5 | 0:06:42.0 |
9. | HLUBINKOVÁ Nikola |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:53:37.8 | 0:07:36.3 |
10. | HANŽLOVÁ Miroslava |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:56:40.4 | 0:10:38.9 |
11. | PAROLKOVÁ Markéta |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:58:19.9 | 0:12:18.4 |
12. | BAREŠOVÁ Nikola |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:59:51.4 | 0:13:49.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | WLOSZCZOWSKA Maja |
Ccc Polkowice |
POL | 1:13:29.6 | 0:00:00.0 |
2. | KLEMENCIC Blaza |
FELT OTZTAL X-BIONIC |
SLO | 1:13:49.9 | 0:00:20.3 |
3. | SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna |
MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE |
POL | 1:15:53.6 | 0:02:24.0 |
4. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
Telenet Fidea Young Cycling Team |
CZE | 1:16:24.2 | 0:02:54.6 |
5. | ŠULCOVÁ Pavlína |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:21:22.1 | 0:07:52.5 |
6. | JEŽKOVÁ Hana |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:22:10.9 | 0:08:41.3 |
7. | VESELÁ Lucie |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:23:54.2 | 0:10:24.6 |