Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split1 | # | lap1 | # | split2 | # | lap2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 591 | BRUNNER Peter | 1991 | LRC Lienz | 1. / Allgemeine Klasse männlich | 0:41:38.6 | 0:00:00.0 | 08:26.7 | 3 | 0:19:59.2 | 6 | 0:28:34.3 | 2 | 0:40:40.5 | 6 | ||
2 | diplom | 657 | BLASSNIG Clemens | 1993 | SC Seefeld | 2. / Allgemeine Klasse männlich | 0:41:39.4 | 0:00:00.8 | 08:25.9 | 2 | 0:19:59.2 | 5 | 0:28:34.4 | 5 | 0:40:39.8 | 2 | ||
3 | diplom | 564 | LIEDERER Niklas | 1991 | WSV Ramsau | 3. / Allgemeine Klasse männlich | 0:41:39.5 | 0:00:00.9 | 08:22.7 | 1 | 0:19:58.5 | 4 | 0:28:34.4 | 4 | 0:40:38.6 | 1 | ||
4 | diplom | 598 | CEBULLA Marius | 1995 | SWV Goldlauter | 4. / Allgemeine Klasse männlich | 0:41:39.8 | 0:00:01.2 | 08:29.4 | 8 | 0:19:57.2 | 1 | 0:28:32.3 | 1 | 0:40:39.9 | 4 | ||
5 | diplom | 633 | HUBER Martin | 1992 | Union Obertilliach | 5. / Allgemeine Klasse männlich | 0:41:40.8 | 0:00:02.2 | 08:30.3 | 10 | 0:19:58.3 | 3 | 0:28:34.3 | 3 | 0:40:40.4 | 5 | ||
6 | diplom | 600 | LEUPOLD Richard | 1997 | SK Dresden-Niedersedlitz | 1. / Junioren männlich | 0:41:44.5 | 0:00:05.9 | 08:35.2 | 14 | 0:20:01.5 | 9 | 0:28:37.8 | 7 | 0:40:39.8 | 2 | ||
7 | diplom | 521 | NÖCKLER Christoph | 1993 | Kitzbühler ski club | 6. / Allgemeine Klasse männlich | 0:41:50.8 | 0:00:12.2 | 08:30.9 | 12 | 0:20:01.3 | 8 | 0:28:43.8 | 8 | 0:40:45.0 | 8 | ||
8 | diplom | 560 | KAPPELSBERGER Felix | 1997 | SC Aising-Pang | 2. / Junioren männlich | 0:41:51.3 | 0:00:12.7 | 08:30.7 | 11 | 0:20:02.9 | 11 | 0:28:51.4 | 10 | 0:40:47.0 | 10 | ||
9 | diplom | 601 | WALLER Vincent | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / Junioren männlich | 0:41:51.7 | 0:00:13.1 | 08:28.9 | 6 | 0:19:58.2 | 2 | 0:28:37.6 | 6 | 0:40:44.8 | 7 | ||
10 | diplom | 551 | HAINDL Stefan | 1985 | SK Saalfelden | 1. / AK I männlich | 0:41:53.3 | 0:00:14.7 | 08:27.9 | 5 | 0:20:02.2 | 10 | 0:28:47.9 | 9 | 0:40:46.9 | 9 | ||
11 | diplom | 546 | WETTERLING Felix | 1990 | Rossignol Team Deutschland | 7. / Allgemeine Klasse männlich | 0:42:29.5 | 0:00:50.9 | 08:29.5 | 9 | 0:20:00.8 | 7 | 0:28:57.0 | 11 | 0:41:24.9 | 11 | ||
12 | diplom | 582 | HUBER Armin | 1979 | KSC | 2. / AK I männlich | 0:42:30.8 | 0:00:52.2 | 08:35.0 | 13 | 0:20:08.5 | 14 | 0:29:08.0 | 14 | 0:41:27.0 | 12 | ||
13 | diplom | 622 | DENGG Günther | 1973 | Madshus 1 HWK | 1. / AK II männlich | 0:42:33.8 | 0:00:55.2 | 08:28.9 | 6 | 0:20:07.5 | 13 | 0:29:07.8 | 13 | 0:41:27.0 | 12 | ||
14 | diplom | 599 | DAUDERT Felix | 1997 | WSV Bad Lobenstein | 4. / Junioren männlich | 0:42:42.9 | 0:01:04.3 | 08:39.1 | 20 | 0:20:07.0 | 12 | 0:29:05.5 | 12 | 0:41:30.4 | 14 | ||
15 | diplom | 547 | HÖRL Gotthard | 1972 | SK Saalfelden | 2. / AK II männlich | 0:43:17.6 | 0:01:39.0 | 08:36.2 | 16 | 0:20:13.8 | 15 | 0:29:26.5 | 15 | 0:42:05.4 | 15 | ||
16 | diplom | 524 | FUGGER Matthias | 1991 | Union Rosenbach | 8. / Allgemeine Klasse männlich | 0:43:39.8 | 0:02:01.2 | 08:39.0 | 18 | 0:20:48.1 | 19 | 0:30:04.0 | 16 | 0:42:33.3 | 17 | ||
17 | diplom | 572 | SEEBACHER Christoph | 1991 | Atomic Racing Team | 9. / Allgemeine Klasse männlich | 0:43:40.3 | 0:02:01.7 | 08:40.4 | 22 | 0:20:48.1 | 20 | 0:30:11.5 | 20 | 0:42:33.9 | 19 | ||
18 | diplom | 659 | LENTNER Roland | 1978 | KSC | 3. / AK I männlich | 0:43:40.4 | 0:02:01.8 | 08:37.2 | 17 | 0:20:49.4 | 21 | 0:30:11.8 | 21 | 0:42:33.8 | 18 | ||
19 | diplom | 607 | CIPRIAN Stefano | 1972 | --- | 3. / AK II männlich | 0:43:42.6 | 0:02:04.0 | 08:39.0 | 19 | 0:20:46.6 | 17 | 0:30:11.0 | 19 | 0:42:34.3 | 20 | ||
20 | diplom | 629 | FALK Stefan | 1997 | SC großberg | 5. / Junioren männlich | 0:43:43.2 | 0:02:04.6 | 08:42.1 | 24 | 0:20:47.7 | 18 | 0:30:09.5 | 17 | 0:42:35.2 | 21 | ||
21 | diplom | 628 | PLETZER Franco | 1975 | Salomon Racing | 4. / AK II männlich | 0:43:44.1 | 0:02:05.5 | 08:35.4 | 15 | 0:20:44.8 | 16 | 0:30:10.4 | 18 | 0:42:30.9 | 16 | ||
22 | diplom | 559 | EISENHUT Sebastian | 1993 | SC Schliersee | 10. / Allgemeine Klasse männlich | 0:44:09.3 | 0:02:30.7 | 08:27.4 | 4 | 0:20:59.6 | 22 | 0:30:34.8 | 22 | 0:43:00.3 | 22 | ||
23 | diplom | 604 | CARL Victoria | 1995 | SCM Zella-Mehlis | 1. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:44:49.3 | 0:03:10.7 | 08:52.7 | 27 | 0:21:18.6 | 24 | 0:30:46.3 | 23 | 0:43:42.7 | 23 | ||
24 | diplom | 654 | BRÜGGL Christoph | 1984 | SK Saalfelden | 4. / AK I männlich | 0:44:53.4 | 0:03:14.8 | 08:51.0 | 26 | 0:21:23.9 | 26 | 0:30:50.9 | 25 | 0:43:45.8 | 25 | ||
25 | diplom | 615 | LEIS Johannes | 1989 | TEAM Madshus | 11. / Allgemeine Klasse männlich | 0:44:53.6 | 0:03:15.0 | 08:58.2 | 28 | 0:21:24.1 | 27 | 0:30:49.0 | 24 | 0:43:45.7 | 24 | ||
26 | diplom | 537 | WINKLER Patrick | 1997 | SC Hammer | 6. / Junioren männlich | 0:45:18.1 | 0:03:39.5 | 09:24.9 | 44 | 0:21:49.7 | 29 | 0:31:20.8 | 28 | 0:44:10.3 | 26 | ||
27 | diplom | 602 | FRÄBEL Antonia | 1997 | WSV Asbach | 1. / Junioren weiblich | 0:45:27.8 | 0:03:49.2 | 09:01.4 | 30 | 0:21:50.5 | 31 | 0:31:28.3 | 29 | 0:44:20.2 | 27 | ||
28 | diplom | 603 | SAUERBREY Katherine | 1997 | SC Steinbach- Hallenberg | 2. / Junioren weiblich | 0:45:30.8 | 0:03:52.2 | 09:03.2 | 32 | 0:21:51.9 | 33 | 0:31:30.2 | 31 | 0:44:22.4 | 29 | ||
29 | diplom | 611 | SCHUSTER Josef | 1973 | SK Saalfelden | 5. / AK II männlich | 0:45:32.6 | 0:03:54.0 | 09:12.9 | 41 | 0:21:52.5 | 36 | 0:31:41.0 | 37 | 0:44:21.9 | 28 | ||
30 | diplom | 553 | SALZMANN Christoph | 1999 | SC Bad Gastein | 1. / Jugend II männlich | 0:45:32.8 | 0:03:54.2 | 09:10.9 | 40 | 0:21:52.4 | 34 | 0:31:36.8 | 34 | 0:44:26.9 | 32 | ||
31 | diplom | 605 | HERRMANN Nadine | 1995 | Bockauer SV | 2. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:45:33.8 | 0:03:55.2 | 09:06.0 | 36 | 0:21:49.9 | 30 | 0:31:32.4 | 32 | 0:44:24.4 | 30 | ||
32 | diplom | 563 | SEEBACHER Anna | 1994 | SC Sparkasse Radstadt | 3. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:45:36.1 | 0:03:57.5 | 09:06.2 | 37 | 0:21:51.5 | 32 | 0:31:28.8 | 30 | 0:44:25.0 | 31 | ||
33 | diplom | 644 | ASTNER Anton | 1969 | LLC Walchsee | 6. / AK II männlich | 0:45:36.3 | 0:03:57.7 | 09:04.5 | 34 | 0:21:54.2 | 37 | 0:31:33.8 | 33 | 0:44:27.4 | 33 | ||
34 | diplom | 87 | HOPMAN Niels | 1967 | --- | 7. / AK II männlich | 0:45:36.9 | 0:03:58.3 | 08:43.7 | 25 | 0:21:23.4 | 25 | 0:31:18.5 | 27 | 0:44:28.2 | 34 | ||
35 | diplom | 526 | SCHIRMER Johannes | 1990 | --- | 12. / Allgemeine Klasse männlich | 0:46:31.8 | 0:04:53.2 | 08:40.1 | 21 | 0:21:27.0 | 28 | 0:31:40.0 | 36 | 0:45:22.2 | 35 | ||
36 | diplom | 617 | PRAXMARER Mario | 1989 | Team Tiroler Oberland | 13. / Allgemeine Klasse männlich | 0:46:32.4 | 0:04:53.8 | 09:08.2 | 39 | 0:21:52.4 | 34 | 0:31:38.8 | 35 | 0:45:23.0 | 36 | ||
37 | diplom | 627 | DRESCHER Mario | 1987 | SK Rottenman | 14. / Allgemeine Klasse männlich | 0:46:37.6 | 0:04:59.0 | 08:42.0 | 23 | 0:21:10.8 | 23 | 0:31:17.8 | 26 | 0:45:23.9 | 37 | ||
38 | diplom | 566 | SLOWIOK Matthias | 1988 | --- | 15. / Allgemeine Klasse männlich | 0:47:05.8 | 0:05:27.2 | 09:04.6 | 35 | 0:22:10.7 | 42 | 0:32:25.2 | 39 | 0:46:00.0 | 40 | ||
39 | diplom | 645 | ANKER Lorenz | 1981 | LCC Walchsee | 5. / AK I männlich | 0:47:06.8 | 0:05:28.2 | 09:30.9 | 45 | 0:22:38.5 | 44 | 0:32:47.8 | 42 | 0:45:58.5 | 38 | ||
40 | diplom | 649 | KERSCHBAUMER Martin | 1985 | WSV Liezen Palfinger | 6. / AK I männlich | 0:47:08.2 | 0:05:29.6 | 09:41.9 | 49 | 0:22:53.1 | 46 | 0:32:47.4 | 41 | 0:45:59.5 | 39 | ||
41 | diplom | 609 | KLEKNER Michal | 1987 | --- | 16. / Allgemeine Klasse männlich | 0:47:19.9 | 0:05:41.3 | 09:56.4 | 54 | 0:23:07.6 | 49 | 0:33:09.8 | 46 | 0:46:13.2 | 42 | ||
42 | diplom | 549 | SCHMUCK David | 1988 | --- | 17. / Allgemeine Klasse männlich | 0:47:22.1 | 0:05:43.5 | 09:48.6 | 51 | 0:23:09.1 | 50 | 0:33:10.7 | 48 | 0:46:14.4 | 43 | ||
43 | diplom | 583 | KRÖLL Franz | 1966 | KSC | 8. / AK II männlich | 0:47:29.3 | 0:05:50.7 | 09:01.9 | 31 | 0:21:59.6 | 38 | 0:32:24.9 | 38 | 0:46:10.9 | 41 | ||
44 | diplom | 567 | SLOWIOK Christoph | 1992 | --- | 18. / Allgemeine Klasse männlich | 0:47:35.1 | 0:05:56.5 | 09:04.1 | 33 | 0:22:04.8 | 39 | 0:32:49.8 | 44 | 0:46:18.4 | 44 | ||
45 | diplom | 613 | EISCHER Ronald | 1971 | USC Atomic St. Leonhard | 9. / AK II männlich | 0:47:37.6 | 0:05:59.0 | 09:34.6 | 47 | 0:22:53.4 | 47 | 0:32:47.9 | 43 | 0:46:23.3 | 45 | ||
46 | diplom | 558 | SCHLIERENZAUER Martin | 1970 | LLC Längenfeld | 10. / AK II männlich | 0:47:47.6 | 0:06:09.0 | 08:59.7 | 29 | 0:22:09.9 | 41 | 0:32:43.0 | 40 | 0:46:31.4 | 46 | ||
47 | diplom | 610 | LACKNER Reinhold | 1980 | --- | 7. / AK I männlich | 0:48:16.6 | 0:06:38.0 | 09:07.1 | 38 | 0:22:06.1 | 40 | 0:32:54.3 | 45 | 0:47:00.3 | 47 | ||
48 | diplom | 570 | SCHNEIDER Markus | 1973 | RC Altenmarkt | 11. / AK II männlich | 0:48:16.9 | 0:06:38.3 | 09:16.0 | 42 | 0:22:32.6 | 43 | 0:33:09.9 | 47 | 0:47:02.6 | 48 | ||
49 | diplom | 543 | THALER Sebastian | 1996 | Union Rosenbach | 7. / Junioren männlich | 0:48:46.6 | 0:07:08.0 | 10:06.9 | 60 | 0:23:21.5 | 51 | 0:33:45.8 | 52 | 0:47:30.2 | 49 | ||
50 | diplom | 577 | LUDL Klaus | 1961 | SLV Münster | 1. / AK III männlich | 0:48:47.4 | 0:07:08.8 | 09:55.7 | 53 | 0:23:23.7 | 53 | 0:33:31.3 | 50 | 0:47:34.4 | 51 | ||
51 | diplom | 620 | RAGGER Josef | 1972 | --- | 12. / AK II männlich | 0:48:48.6 | 0:07:10.0 | 11:16.9 | 88 | 0:24:19.1 | 64 | 0:34:25.0 | 60 | 0:47:38.7 | 54 | ||
52 | diplom | 587 | KRONBICHLER Reinhard | 1960 | --- | 2. / AK III männlich | 0:48:48.7 | 0:07:10.1 | 10:20.5 | 65 | 0:23:42.9 | 59 | 0:34:20.7 | 57 | 0:47:38.3 | 53 | ||
53 | diplom | 545 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 3. / Junioren weiblich | 0:48:49.1 | 0:07:10.5 | 09:18.5 | 43 | 0:22:55.9 | 48 | 0:33:26.2 | 49 | 0:47:34.4 | 51 | ||
54 | diplom | 618 | LEITHNER Waldemar | 1948 | --- | 1. / AK IV männlich | 0:48:53.7 | 0:07:15.1 | 09:58.7 | 56 | 0:23:27.1 | 55 | 0:33:49.7 | 54 | 0:47:34.4 | 50 | ||
55 | diplom | 527 | GRÜNDHAMMER Hannes | 1987 | --- | 19. / Allgemeine Klasse männlich | 0:48:56.7 | 0:07:18.1 | 10:06.5 | 59 | 0:23:38.9 | 56 | 0:33:48.3 | 53 | 0:47:44.2 | 55 | ||
56 | diplom | 508 | STROBEL Gernot | 1986 | 3 Team Saalfelden | 20. / Allgemeine Klasse männlich | 0:49:01.6 | 0:07:23.0 | 09:58.1 | 55 | 0:23:26.0 | 54 | 0:33:50.0 | 55 | 0:47:44.3 | 56 | ||
57 | diplom | 624 | KERSCHBAUMER Thomas | 1966 | USC Atomic St. Leonhard | 13. / AK II männlich | 0:49:11.8 | 0:07:33.2 | 10:09.4 | 63 | 0:23:41.7 | 58 | 0:34:19.5 | 56 | 0:47:55.2 | 57 | ||
58 | diplom | 631 | SCHARF Rainer | 1972 | Tsv-Stein St. Georgen | 14. / AK II männlich | 0:49:15.8 | 0:07:37.2 | 09:32.5 | 46 | 0:22:51.4 | 45 | 0:33:41.5 | 51 | 0:47:56.9 | 58 | ||
59 | diplom | 518 | LICHTENEGGER Heinz | 1969 | askö villach | 15. / AK II männlich | 0:49:40.1 | 0:08:01.5 | 09:38.5 | 48 | 0:23:21.9 | 52 | 0:34:23.0 | 59 | 0:48:21.8 | 59 | ||
60 | diplom | 626 | GRADNER Günter | 1961 | USC Atomic St. Leonhard | 3. / AK III männlich | 0:49:49.1 | 0:08:10.5 | 10:08.8 | 62 | 0:23:40.0 | 57 | 0:34:20.8 | 58 | 0:48:33.7 | 60 | ||
61 | diplom | 512 | RAMESBERGER Reinhold | 1961 | SK Ramsau | 4. / AK III männlich | 0:50:26.1 | 0:08:47.5 | 09:54.5 | 52 | 0:23:48.4 | 61 | 0:34:49.6 | 61 | 0:49:10.9 | 61 | ||
62 | diplom | 536 | SCHWAIGER Roman | 1978 | HSV Hochfilzen | 8. / AK I männlich | 0:50:31.1 | 0:08:52.5 | 10:31.0 | 70 | 0:24:21.2 | 67 | 0:35:14.8 | 65 | 0:49:15.1 | 62 | ||
63 | diplom | 548 | HOPPE Greta | 1990 | SC Rosenheim | 4. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:50:39.1 | 0:09:00.5 | 10:21.1 | 66 | 0:24:21.2 | 66 | 0:35:13.7 | 64 | 0:49:21.0 | 63 | ||
64 | diplom | 584 | REJZKOVA Helena | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1. / AK II weiblich | 0:50:41.7 | 0:09:03.1 | 09:48.2 | 50 | 0:23:45.9 | 60 | 0:34:51.6 | 62 | 0:49:22.2 | 64 | ||
65 | diplom | 612 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / AK II weiblich | 0:50:57.7 | 0:09:19.1 | 10:13.5 | 64 | 0:24:20.9 | 65 | 0:35:06.3 | 63 | 0:49:35.7 | 65 | ||
66 | diplom | 542 | WENGER Walter | 1966 | --- | 16. / AK II männlich | 0:51:01.2 | 0:09:22.6 | 10:05.2 | 58 | 0:24:17.9 | 63 | 0:35:17.3 | 67 | 0:49:44.3 | 66 | ||
67 | diplom | 643 | FOIDL Gerhard | 1966 | LLC Walchsee | 17. / AK II männlich | 0:51:11.4 | 0:09:32.8 | 10:08.4 | 61 | 0:23:55.1 | 62 | 0:35:15.0 | 66 | 0:49:50.2 | 67 | ||
68 | diplom | 608 | SIMEONI Federica | 1972 | --- | 3. / AK II weiblich | 0:51:31.3 | 0:09:52.7 | 10:21.6 | 67 | 0:24:23.7 | 68 | 0:35:20.7 | 68 | 0:50:09.7 | 68 | ||
69 | diplom | 648 | STRUBEGGER Johann | 1970 | Aufi&Owi Sport Wielandner | 18. / AK II männlich | 0:52:08.3 | 0:10:29.7 | 10:37.1 | 72 | 0:24:55.4 | 72 | 0:36:07.3 | 71 | 0:50:54.3 | 69 | ||
70 | diplom | 619 | ZEFFERER Julius | 1957 | --- | 5. / AK III männlich | 0:52:14.6 | 0:10:36.0 | 10:04.1 | 57 | 0:24:43.9 | 69 | 0:36:08.8 | 72 | 0:50:57.1 | 70 | ||
71 | diplom | 658 | KAINDL Erwin | 1974 | 3 Team Saalfelden | 19. / AK II männlich | 0:52:26.6 | 0:10:48.0 | 11:00.3 | 83 | 0:25:02.9 | 76 | 0:36:36.8 | 74 | 0:51:11.9 | 72 | ||
72 | diplom | 525 | GRABER Fabian | 1997 | Union Rosenbach | 8. / Junioren männlich | 0:52:33.8 | 0:10:55.2 | 11:20.4 | 91 | 0:25:53.9 | 83 | 0:36:57.3 | 80 | 0:51:23.1 | 74 | ||
73 | diplom | 552 | HÄUSL Bernhard | 1972 | 3 Team Saalfelden | 20. / AK II männlich | 0:52:34.1 | 0:10:55.5 | 10:37.2 | 73 | 0:24:56.5 | 73 | 0:36:06.3 | 69 | 0:51:06.7 | 71 | ||
74 | diplom | 515 | KLEIN Andreas | 1992 | --- | 21. / Allgemeine Klasse männlich | 0:52:38.1 | 0:10:59.5 | 11:14.5 | 86 | 0:25:32.7 | 80 | 0:36:55.5 | 79 | 0:51:23.7 | 75 | ||
75 | diplom | 655 | KENDLINGER Jakob | 1959 | LLC Walchsee | 6. / AK III männlich | 0:52:38.8 | 0:11:00.2 | 10:59.4 | 82 | 0:25:15.1 | 79 | 0:36:50.0 | 77 | 0:51:28.7 | 77 | ||
76 | diplom | 660 | ALIKIN Sergej | 1963 | --- | 7. / AK III männlich | 0:52:39.1 | 0:11:00.5 | 10:25.2 | 68 | 0:24:58.1 | 74 | 0:36:06.3 | 70 | 0:51:16.9 | 73 | ||
77 | diplom | 540 | BAUER Helmut | 1975 | SC Leogang | 21. / AK II männlich | 0:52:48.3 | 0:11:09.7 | 10:53.7 | 77 | 0:25:13.7 | 78 | 0:36:52.5 | 78 | 0:51:30.4 | 78 | ||
78 | diplom | 630 | SEITERT Dieter | 1949 | SC Eisenärtz | 2. / AK IV männlich | 0:52:49.8 | 0:11:11.2 | 10:41.6 | 75 | 0:24:54.2 | 71 | 0:36:12.5 | 73 | 0:51:27.2 | 76 | ||
79 | diplom | 593 | CEBULLA Michael | 1971 | SWV Goldlauter | 22. / AK II männlich | 0:52:59.1 | 0:11:20.5 | 10:31.5 | 71 | 0:24:59.1 | 75 | 0:36:43.5 | 75 | 0:51:41.9 | 79 | ||
80 | diplom | 640 | GRUBER Lorenz | 1999 | --- | 2. / Jugend II männlich | 0:53:03.6 | 0:11:25.0 | 11:25.5 | 96 | 0:25:55.5 | 85 | 0:37:01.1 | 81 | 0:51:44.2 | 80 | ||
81 | diplom | 616 | DORRER Gernot | 1975 | --- | 23. / AK II männlich | 0:53:30.8 | 0:11:52.2 | 10:38.1 | 74 | 0:25:10.6 | 77 | 0:36:48.3 | 76 | 0:52:03.2 | 81 | ||
82 | diplom | 530 | THALER Sebastian | 1954 | SC-Kitzbühel | 3. / AK IV männlich | 0:53:41.8 | 0:12:03.2 | 10:57.7 | 80 | 0:25:38.6 | 81 | 0:37:09.8 | 83 | 0:52:16.4 | 82 | ||
83 | diplom | 561 | MERILO Helen | 1993 | Karupesa Team | 5. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:53:49.3 | 0:12:10.7 | 10:26.5 | 69 | 0:24:53.6 | 70 | 0:37:06.3 | 82 | 0:52:26.2 | 83 | ||
84 | diplom | 641 | WIESER Aron | 1975 | --- | 24. / AK II männlich | 0:54:00.7 | 0:12:22.1 | 10:55.5 | 79 | 0:25:38.9 | 82 | 0:37:20.3 | 84 | 0:52:36.1 | 84 | ||
85 | diplom | 652 | HAUSMANNINGER Bernhard | 1965 | --- | 8. / AK III männlich | 0:54:27.7 | 0:12:49.1 | 11:26.7 | 98 | 0:26:21.1 | 88 | 0:38:08.1 | 86 | 0:53:07.4 | 85 | ||
86 | diplom | 550 | MAIER Jörg | 1972 | --- | 25. / AK II männlich | 0:54:47.3 | 0:13:08.7 | 11:34.8 | 100 | 0:26:38.1 | 98 | 0:38:23.7 | 89 | 0:53:25.1 | 87 | ||
87 | diplom | 588 | LETTNER Josef | 1953 | --- | 4. / AK IV männlich | 0:54:48.1 | 0:13:09.5 | 10:49.2 | 76 | 0:25:53.9 | 83 | 0:37:46.0 | 85 | 0:53:22.4 | 86 | ||
88 | diplom | 511 | BICHLER Isabell | 1996 | WSV Kirchdorf | 4. / Junioren weiblich | 0:55:09.1 | 0:13:30.5 | 11:36.2 | 101 | 0:26:31.7 | 97 | 0:38:35.3 | 96 | 0:53:46.9 | 89 | ||
89 | diplom | 510 | HEMETSBERGER Franz | 1950 | SC Ampflwang | 5. / AK IV männlich | 0:55:10.9 | 0:13:32.3 | 11:16.7 | 87 | 0:26:24.9 | 93 | 0:38:21.1 | 87 | 0:53:43.9 | 88 | ||
90 | diplom | 580 | PRAHER Stefan | 1964 | Union Rohrbach | 9. / AK III männlich | 0:55:13.4 | 0:13:34.8 | 11:01.7 | 84 | 0:26:15.9 | 87 | 0:38:25.2 | 90 | 0:53:49.4 | 90 | ||
91 | diplom | 625 | FREY Lambert | 1950 | --- | 6. / AK IV männlich | 0:55:23.1 | 0:13:44.5 | 11:21.2 | 92 | 0:26:24.0 | 92 | 0:38:27.3 | 92 | 0:53:53.9 | 91 | ||
92 | diplom | 573 | PUTZ Hans | 1964 | --- | 10. / AK III männlich | 0:55:48.1 | 0:14:09.5 | 11:19.1 | 89 | 0:26:24.0 | 91 | 0:38:31.8 | 93 | 0:54:24.1 | 92 | ||
93 | diplom | 656 | VOGL Fabian | 1986 | --- | 22. / Allgemeine Klasse männlich | 0:55:53.3 | 0:14:14.7 | 11:21.5 | 93 | 0:26:22.4 | 89 | 0:38:23.3 | 88 | 0:54:25.9 | 93 | ||
94 | diplom | 594 | EXENBERGER Josef | 1948 | LRL Söllandl | 7. / AK IV männlich | 0:55:54.2 | 0:14:15.6 | 11:24.3 | 95 | 0:26:29.1 | 94 | 0:38:32.8 | 94 | 0:54:26.8 | 94 | ||
95 | diplom | 507 | FABIAN Eva | 1986 | 3 Team Saalfelden | 6. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:55:57.1 | 0:14:18.5 | 10:58.5 | 81 | 0:26:03.6 | 86 | 0:38:35.0 | 95 | 0:54:28.1 | 95 | ||
96 | diplom | 638 | BICHLER Martin | 1962 | WSV-Kirchdorf | 11. / AK III männlich | 0:55:58.6 | 0:14:20.0 | 11:26.6 | 97 | 0:26:29.4 | 95 | 0:38:35.7 | 97 | 0:54:31.6 | 97 | ||
97 | diplom | 637 | EITLER Gernot | 1966 | 3 Team Saalfelden | 26. / AK II männlich | 0:56:01.2 | 0:14:22.6 | 11:23.2 | 94 | 0:26:23.7 | 90 | 0:38:25.6 | 91 | 0:54:30.7 | 96 | ||
98 | diplom | 556 | TEELING Helene | 1968 | Vasa Sport Niederlande | 4. / AK II weiblich | 0:56:35.5 | 0:14:56.9 | 11:19.9 | 90 | 0:26:53.6 | 100 | 0:38:54.6 | 98 | 0:55:04.4 | 98 | ||
99 | diplom | 632 | SCHARF Petra | 1976 | Tsv-Stein St. Georgen | 1. / AK I weiblich | 0:57:25.5 | 0:15:46.9 | 11:49.8 | 103 | 0:27:21.4 | 103 | 0:39:48.1 | 101 | 0:55:54.9 | 99 | ||
100 | diplom | 539 | GUMPOLD Erich | 1961 | Aufi&Owi Sport Wielandner | 12. / AK III männlich | 0:57:26.8 | 0:15:48.2 | 11:51.6 | 104 | 0:26:51.9 | 99 | 0:39:28.2 | 100 | 0:55:58.2 | 100 |