Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol racing team | 1. / Muži 30 - 39 let | 0:57:08.8 | 0:00:00.0 | 18:09.6 | 1 | ||
2 | diplom | 752 | LEUPOLD Richard | 1997 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 1. / Muži 19 - 29 let | 0:57:29.1 | 0:00:20.3 | 18:16.6 | 5 | ||
3 | diplom | 1 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 2. / Muži 30 - 39 let | 0:57:31.9 | 0:00:23.1 | 18:10.9 | 2 | ||
4 | diplom | 49 | FABIŠOVSKÝ Ladislav | 1981 | Sweep sport | 3. / Muži 30 - 39 let | 0:57:51.6 | 0:00:42.8 | 18:21.9 | 7 | ||
5 | diplom | 753 | REICHELT Arne | 1996 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 2. / Muži 19 - 29 let | 0:58:07.1 | 0:00:58.3 | 18:25.4 | 11 | ||
6 | diplom | 754 | FRITZSCH Nick | 1999 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 1. / Muži do 18 let | 0:58:08.4 | 0:00:59.6 | 18:16.4 | 4 | ||
7 | diplom | 86 | KŘÍŽ Jan | 1975 | TJ RADON Vysoká Pec | 1. / Muži 40 - 49 let | 0:58:21.3 | 0:01:12.5 | 18:25.4 | 10 | ||
8 | diplom | 154 | MICHEL Schreier | 1997 | SV Stützengrün | 3. / Muži 19 - 29 let | 0:59:16.1 | 0:02:07.3 | 18:26.4 | 13 | ||
9 | diplom | 790 | HELDT Markus | 1999 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 2. / Muži do 18 let | 0:59:33.6 | 0:02:24.8 | 18:25.1 | 9 | ||
10 | diplom | 12 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 2. / Muži 40 - 49 let | 0:59:39.6 | 0:02:30.8 | 18:26.1 | 12 | ||
11 | diplom | 782 | HÄNEL Lars | 1985 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 4. / Muži 30 - 39 let | 0:59:42.3 | 0:02:33.5 | 18:14.6 | 3 | ||
12 | diplom | 787 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | Pulsschlag Neuhausen e.V. | 1. / Ženy do 18 let | 0:59:43.1 | 0:02:34.3 | 18:27.1 | 15 | ||
13 | diplom | 44 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | SPORTICUS team | 4. / Muži 19 - 29 let | 1:00:15.1 | 0:03:06.3 | 18:19.6 | 6 | ||
14 | diplom | 5113 | FRANZ Jan | 1991 | LK Slovan | 5. / Muži 19 - 29 let | 1:00:20.6 | 0:03:11.8 | 18:28.6 | 16 | ||
15 | diplom | 750 | ERBENOVÁ Helena | 1979 | ELEVEN team Příchovice | 1. / Ženy 30 - 39 let | 1:00:22.8 | 0:03:14.0 | 18:36.4 | 22 | ||
16 | diplom | 205 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 3. / Muži 40 - 49 let | 1:00:25.3 | 0:03:16.5 | 18:31.9 | 20 | ||
17 | diplom | 41 | EBERL Filip | 1982 | X-Team BaNo K. Vary | 5. / Muži 30 - 39 let | 1:00:27.6 | 0:03:18.8 | 18:32.9 | 21 | ||
18 | diplom | 23 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 1. / Muži 50 - 59 let | 1:00:29.3 | 0:03:20.5 | 18:29.2 | 18 | ||
19 | diplom | 156 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 6. / Muži 30 - 39 let | 1:00:29.8 | 0:03:21.0 | 18:51.4 | 28 | ||
20 | diplom | 121 | RANDÁKOVÁ Helena | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Ženy 40 - 49 let | 1:01:33.8 | 0:04:25.0 | 19:06.4 | 32 | ||
21 | diplom | 2 | HRUŠKA Jan | 1989 | Kasper Swix Team Trutnov | 6. / Muži 19 - 29 let | 1:01:41.3 | 0:04:32.5 | 18:31.6 | 19 | ||
22 | diplom | 57 | HÝBL Jaroslav | 1993 | Rossignol racing team | 7. / Muži 19 - 29 let | 1:01:50.6 | 0:04:41.8 | 18:28.9 | 17 | ||
23 | diplom | 5 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor. Krumlov | 4. / Muži 40 - 49 let | 1:02:12.6 | 0:05:03.8 | 18:38.9 | 24 | ||
24 | diplom | 761 | CERVINKA Maxim | 2000 | BERTSDORFER SV | 3. / Muži do 18 let | 1:02:24.6 | 0:05:15.8 | 18:21.9 | 7 | ||
25 | diplom | 35 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 1. / Ženy 19 - 29 let | 1:02:26.6 | 0:05:17.8 | 18:41.4 | 27 | ||
26 | diplom | 51 | EBERL Tomáš | 1984 | X-Team BaNo K. Vary | 7. / Muži 30 - 39 let | 1:02:29.3 | 0:05:20.5 | 18:40.9 | 26 | ||
27 | diplom | 10 | DROBNÍK Michal | 1987 | Beermental team | 8. / Muži 30 - 39 let | 1:03:00.6 | 0:05:51.8 | 18:26.9 | 14 | ||
28 | diplom | 789 | DOPAUER Lisa | 1997 | VSC Klingenthal | 2. / Ženy 19 - 29 let | 1:03:11.6 | 0:06:02.8 | 19:44.9 | 38 | ||
29 | diplom | 46 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 5. / Muži 40 - 49 let | 1:03:13.3 | 0:06:04.5 | 19:07.4 | 33 | ||
30 | diplom | 759 | KLEINER Sebastian | 1986 | SC NORWEGER Annaberg | 9. / Muži 30 - 39 let | 1:03:15.3 | 0:06:06.5 | 18:39.6 | 25 | ||
31 | diplom | 15 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 10. / Muži 30 - 39 let | 1:03:35.3 | 0:06:26.5 | 19:04.6 | 31 | ||
32 | diplom | 785 | LÖSCHKE Jessica | 2000 | Tsv Leuna | 2. / Ženy do 18 let | 1:03:41.7 | 0:06:32.9 | 19:03.6 | 29 | ||
33 | diplom | 788 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 3. / Ženy do 18 let | 1:03:41.8 | 0:06:33.0 | 19:03.6 | 29 | ||
34 | diplom | 766 | FRANKE Enrico | 1971 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 6. / Muži 40 - 49 let | 1:03:59.6 | 0:06:50.8 | 19:19.1 | 35 | ||
35 | diplom | 136 | PAVLÍK Matouš | 1990 | Erilens.cz | 8. / Muži 19 - 29 let | 1:04:29.1 | 0:07:20.3 | 19:12.9 | 34 | ||
36 | diplom | 162 | SEIDEL Bertram | 1969 | SC NORWEGER Annaberg | 7. / Muži 40 - 49 let | 1:04:34.8 | 0:07:26.0 | 19:49.1 | 43 | ||
37 | diplom | 155 | UNGER Sina | 2000 | Skiverein Stützengrün | 4. / Ženy do 18 let | 1:04:35.3 | 0:07:26.5 | 19:47.1 | 42 | ||
38 | diplom | 18 | POLÍVKA Petr | 1963 | TREK - Geotest | 2. / Muži 50 - 59 let | 1:05:11.1 | 0:08:02.3 | 19:31.9 | 36 | ||
39 | diplom | 223 | ŠÍMA Jan | 1970 | --- | 8. / Muži 40 - 49 let | 1:05:18.5 | 0:08:09.7 | 19:44.4 | 37 | ||
40 | diplom | 32 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 11. / Muži 30 - 39 let | 1:05:24.5 | 0:08:15.7 | 19:55.4 | 45 | ||
41 | diplom | 763 | KAMARYT Tomáš | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Muži 19 - 29 let | 1:05:26.8 | 0:08:18.0 | 19:57.1 | 46 | ||
42 | diplom | 27 | KOUCKÝ Roman | 1963 | --- | 3. / Muži 50 - 59 let | 1:05:42.1 | 0:08:33.3 | 19:49.6 | 44 | ||
43 | diplom | 120 | DOMÍN Nikolas | 1988 | VSK Humanita Praha | 10. / Muži 19 - 29 let | 1:06:11.5 | 0:09:02.7 | 20:37.9 | 54 | ||
44 | diplom | 42 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 4. / Muži 50 - 59 let | 1:06:20.8 | 0:09:12.0 | 20:05.9 | 47 | ||
45 | diplom | 22 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM | 12. / Muži 30 - 39 let | 1:06:41.3 | 0:09:32.5 | 19:46.6 | 41 | ||
46 | diplom | 16 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus team | 5. / Ženy do 18 let | 1:06:50.5 | 0:09:41.7 | 20:12.6 | 48 | ||
47 | diplom | 150 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | 9. / Muži 40 - 49 let | 1:07:01.5 | 0:09:52.7 | 20:37.9 | 53 | ||
48 | diplom | 17 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 5. / Muži 50 - 59 let | 1:07:03.8 | 0:09:55.0 | 21:07.9 | 59 | ||
49 | diplom | 5124 | BREU Georg | 1963 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 6. / Muži 50 - 59 let | 1:07:10.3 | 0:10:01.5 | 21:18.4 | 67 | ||
50 | diplom | 798 | ŘEHOŘEK Tomáš | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 11. / Muži 19 - 29 let | 1:07:11.3 | 0:10:02.5 | 19:45.9 | 40 | ||
51 | diplom | 733 | MIKULA Miroslav | 1968 | IRON STARS Beroun | 10. / Muži 40 - 49 let | 1:07:16.8 | 0:10:08.0 | 21:07.9 | 60 | ||
52 | diplom | 786 | HEKLOTZ Marie | 1989 | SG Holzhau | 3. / Ženy 19 - 29 let | 1:07:23.3 | 0:10:14.5 | 19:45.4 | 39 | ||
53 | diplom | 137 | OSLÍK Milan | 1977 | Kanoistika Chomutov | 11. / Muži 40 - 49 let | 1:07:25.5 | 0:10:16.7 | 20:14.1 | 49 | ||
54 | diplom | 21 | MACL Přemysl | 2000 | Kasper Swix Team | 4. / Muži do 18 let | 1:07:38.5 | 0:10:29.7 | 20:14.1 | 49 | ||
55 | diplom | 799 | SCHUBERT Michael | 1980 | SC-Norweger Annaberg | 13. / Muži 30 - 39 let | 1:07:47.5 | 0:10:38.7 | 21:06.9 | 58 | ||
56 | diplom | 781 | HÄNEL Lutz | 1960 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 7. / Muži 50 - 59 let | 1:08:19.5 | 0:11:10.7 | 21:09.1 | 62 | ||
57 | diplom | 11 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 8. / Muži 50 - 59 let | 1:08:27.6 | 0:11:18.8 | 21:09.4 | 63 | ||
58 | diplom | 19 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE Team | 9. / Muži 50 - 59 let | 1:08:34.8 | 0:11:26.0 | 21:00.6 | 55 | ||
59 | diplom | 122 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 10. / Muži 50 - 59 let | 1:08:45.5 | 0:11:36.7 | 21:21.6 | 69 | ||
60 | diplom | 146 | KLÍMA Jan | 1982 | LK Jasan Aš | 14. / Muži 30 - 39 let | 1:08:54.3 | 0:11:45.5 | 20:20.0 | 51 | ||
61 | diplom | 138 | VOLNÝ Jindra | 1982 | cykloserver | 15. / Muži 30 - 39 let | 1:09:00.8 | 0:11:52.0 | 21:58.4 | 80 | ||
62 | diplom | 226 | KTETZSCHMAR Kai | 1970 | --- | 12. / Muži 40 - 49 let | 1:09:03.3 | 0:11:54.5 | 21:08.9 | 61 | ||
63 | diplom | 95 | ŠEBESTA Jakub | 1978 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Muži 30 - 39 let | 1:09:09.5 | 0:12:00.7 | 21:13.6 | 65 | ||
64 | diplom | 37 | WITKE Thomas | 1965 | --- | 11. / Muži 50 - 59 let | 1:09:10.3 | 0:12:01.5 | 20:36.6 | 52 | ||
65 | diplom | 93 | KRAEMER Andrei | 1991 | POST SV DRESDEN | 12. / Muži 19 - 29 let | 1:09:11.5 | 0:12:02.7 | 21:54.6 | 77 | ||
66 | diplom | 75 | KINDL Robert | 1972 | Iron Stars | 13. / Muži 40 - 49 let | 1:09:19.3 | 0:12:10.5 | 21:11.6 | 64 | ||
67 | diplom | 784 | HÄNEL Germaid | 1960 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 1. / Ženy 50 - 59 let | 1:09:21.8 | 0:12:13.0 | 21:16.9 | 66 | ||
68 | diplom | 715 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | 14. / Muži 40 - 49 let | 1:09:22.5 | 0:12:13.7 | 21:53.2 | 76 | ||
69 | diplom | 39 | DĚBNÁR Jan | 1972 | WiTTE bike team | 15. / Muži 40 - 49 let | 1:09:53.8 | 0:12:45.0 | 21:06.4 | 57 | ||
70 | diplom | 778 | LANGER Jens | 1964 | --- | 12. / Muži 50 - 59 let | 1:10:09.5 | 0:13:00.7 | 21:18.9 | 68 | ||
71 | diplom | 50 | ALEKSEEV Alexander | 1956 | --- | 1. / Muži 60 let a více | 1:10:18.5 | 0:13:09.7 | 22:02.9 | 82 | ||
72 | diplom | 36 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | Žižkovský tygři | 4. / Ženy 19 - 29 let | 1:10:30.4 | 0:13:21.6 | 21:48.1 | 74 | ||
73 | diplom | 213 | STUDENT Martin | 1974 | --- | 16. / Muži 40 - 49 let | 1:10:57.8 | 0:13:49.0 | 22:11.0 | 89 | ||
74 | diplom | 762 | NOSÁL Tomáš | 1981 | Holany | 17. / Muži 30 - 39 let | 1:10:58.4 | 0:13:49.6 | 22:10.6 | 88 | ||
75 | diplom | 64 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 13. / Muži 50 - 59 let | 1:11:11.8 | 0:14:03.0 | 22:09.4 | 87 | ||
76 | diplom | 5126 | RITZKA Stefan | 1975 | --- | 17. / Muži 40 - 49 let | 1:11:15.7 | 0:14:06.9 | 22:57.6 | 98 | ||
77 | diplom | 14 | KLÍMA Martin | 1982 | --- | 18. / Muži 30 - 39 let | 1:11:22.2 | 0:14:13.4 | 21:57.9 | 79 | ||
78 | diplom | 133 | NOVOTNÝ Matěj | 1988 | SK Rover Praha | 13. / Muži 19 - 29 let | 1:11:25.2 | 0:14:16.4 | 21:43.6 | 73 | ||
79 | diplom | 69 | HRBEK Luděk | 1967 | Kanoisrika Chomutov | 14. / Muži 50 - 59 let | 1:11:29.7 | 0:14:20.9 | 22:07.4 | 85 | ||
80 | diplom | 227 | KRETZSCHMAR Doreen | 1970 | --- | 2. / Ženy 40 - 49 let | 1:11:44.4 | 0:14:35.6 | 21:41.6 | 72 | ||
81 | diplom | 147 | TESAŘ Daniel | 1982 | --- | 19. / Muži 30 - 39 let | 1:11:59.3 | 0:14:50.5 | 22:02.9 | 82 | ||
82 | diplom | 70 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | TJ Prazdroj Plzeň | 20. / Muži 30 - 39 let | 1:12:05.5 | 0:14:56.7 | 21:39.1 | 70 | ||
83 | diplom | 89 | SANTO Pavel | 1962 | --- | 15. / Muži 50 - 59 let | 1:12:10.5 | 0:15:01.7 | 22:49.1 | 94 | ||
84 | diplom | 34 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 18. / Muži 40 - 49 let | 1:12:13.2 | 0:15:04.4 | 21:57.4 | 78 | ||
85 | diplom | 56 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 21. / Muži 30 - 39 let | 1:12:16.3 | 0:15:07.5 | 22:37.4 | 92 | ||
86 | diplom | 713 | KUNEŠ Petr | 1973 | --- | 19. / Muži 40 - 49 let | 1:12:31.3 | 0:15:22.5 | 21:41.1 | 71 | ||
87 | diplom | 79 | ČELMÁK Petr | 1972 | Chomutov | 20. / Muži 40 - 49 let | 1:12:47.5 | 0:15:38.7 | 22:31.9 | 91 | ||
88 | diplom | 5125 | WOLF Franz | 1968 | --- | 21. / Muži 40 - 49 let | 1:12:50.2 | 0:15:41.4 | 22:59.6 | 100 | ||
89 | diplom | 123 | CHLUMSKÝ Petr | 1985 | HH Smíchov | 22. / Muži 30 - 39 let | 1:12:52.7 | 0:15:43.9 | 22:06.1 | 84 | ||
90 | diplom | 160 | TOKÁR Pavol | 1981 | ŠUŠKY-HRUŠKY | 23. / Muži 30 - 39 let | 1:12:57.3 | 0:15:48.5 | 23:05.9 | 102 | ||
91 | diplom | 47 | ŠÁRA Pavel | 1974 | Lokomotiva Braník | 22. / Muži 40 - 49 let | 1:12:58.2 | 0:15:49.4 | 22:58.6 | 99 | ||
92 | diplom | 724 | ČIHÁK Pavel | 1972 | Pepsicola Praha | 23. / Muži 40 - 49 let | 1:13:10.7 | 0:16:01.9 | 21:53.1 | 75 | ||
93 | diplom | 73 | ZOLD Stefan | 1962 | --- | 16. / Muži 50 - 59 let | 1:13:38.7 | 0:16:29.9 | 23:40.1 | 114 | ||
94 | diplom | 82 | NOVOTNÝ Jan | 1999 | VK NERATOVICE | 5. / Muži do 18 let | 1:13:48.7 | 0:16:39.9 | 23:30.6 | 109 | ||
95 | diplom | 24 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE Team | 6. / Ženy do 18 let | 1:14:05.1 | 0:16:56.3 | 22:08.7 | 86 | ||
96 | diplom | 6 | BURIÁNEK Tomáš | 1989 | Žižkovský tygři | 14. / Muži 19 - 29 let | 1:14:09.2 | 0:17:00.4 | 18:36.6 | 23 | ||
97 | diplom | 219 | ŠPLÍCHAL Milan | 1967 | --- | 17. / Muži 50 - 59 let | 1:14:41.1 | 0:17:32.3 | 21:59.9 | 81 | ||
98 | diplom | 748 | KILCHNER Jeus | 1969 | --- | 24. / Muži 40 - 49 let | 1:14:42.7 | 0:17:33.9 | 21:05.4 | 56 | ||
99 | diplom | 60 | ETRYCH Tomáš | 1973 | TJ ZENTIVA | 25. / Muži 40 - 49 let | 1:14:44.1 | 0:17:35.3 | 22:56.1 | 97 | ||
100 | diplom | 225 | ZATLOUKAL Vít | 1970 | Pupkani KV | 26. / Muži 40 - 49 let | 1:14:45.2 | 0:17:36.4 | 22:45.6 | 93 |