Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50 - Jizerská firemní RAUL

Běžecké lyžování
DATUM :18.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1. úsek 2. úsek 3. úsek 4. úsek Kategorie Čas Ztráta 1. úsek # 2. úsek # 3. úsek #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1. úsek 2. úsek 3. úsek 4. úsek Kategorie Čas Ztráta 1. úsek # 2. úsek # 3. úsek #
1 2 detail závodníka WSM FOREX ROBOT Pavel Ondrášek Daniel Šlechta Jiří Ročárek(C) Daniel Máka 1. /  Štafety 0:35:19.7 0:00:00.0 08:27.6 1 0:17:46.5 1 0:26:20.6 1
2 3 detail závodníka ENERVIT TEAM Marek Černohorský Klara Moravcova(C) Tomáš Kapčiar Martin Švarc 2. /  Štafety 0:37:03.8 0:01:44.1 08:44.2 2 0:18:31.4 2 0:27:57.9 2
3 5 detail závodníka KAMA Matouš Matoušek Matěj Bříza Jakub Augusten Jakub Mučica 3. /  Štafety 0:40:15.8 0:04:56.1 09:35.4 4 0:19:44.5 3 0:29:45.0 3
4 9 detail závodníka ČESKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR Lukáš Sacher Petr Koudelka Petr Koukal Petr Graclík(C) 4. /  Štafety 0:44:25.5 0:09:05.8 10:05.5 5 0:20:27.6 4 0:32:59.5 4
5 4 detail závodníka SWIX Ladislav Marhoul(C) Martin Kráčalík Jan Mašek Lukáš Sachr 5. /  Štafety 0:44:47.6 0:09:27.9 10:11.5 6 0:21:15.3 5 0:33:10.2 5
6 48 detail závodníka ČHS Václav Šatava Jan Zahula Stanislav Mayer Jan Zbranek(C) 6. /  Štafety 0:45:48.7 0:10:29.0 13:25.3 22 0:24:10.2 12 0:34:49.3 6
7 36 detail závodníka HEALTHY LIFE-KIDOKAI TEAM Vít Jánov Tereza Tužilová Jiří Tužil Vít Jánov 7. /  Štafety 0:45:55.9 0:10:36.2 08:52.9 3 0:22:08.9 6 0:36:23.9 9
8 7 detail závodníka SEVEROČESKÉ KOMUNÁLNÍ SLUŽBY Martin Šperl Filip Košták Richard Tkačík(C) Roman Schmid 8. /  Štafety 0:46:41.2 0:11:21.5 10:46.9 8 0:23:48.8 10 0:35:51.7 7
9 6 detail závodníka TKF Aleš Havel Petr Švarc Šárka Vojtková Jiří Novotný 9. /  Štafety 0:47:34.8 0:12:15.1 12:35.3 16 0:23:46.8 9 0:36:18.0 8
10 12 detail závodníka DB SCHENKER TEAM 1 Petr Zahradník Ondra Černý Jaroslav Balatka Ondřej Jašek(C) 10. /  Štafety 0:50:06.1 0:14:46.4 13:38.9 23 0:26:24.9 16 0:38:24.3 10
11 21 detail závodníka KNORR-BREMSE David Axmann(C) Petr Zima Rudolf Kubín Michal Horáček 11. /  Štafety 0:52:10.7 0:16:51.0 10:16.3 7 0:25:16.0 13 0:40:10.1 14
12 47 detail závodníka SILNICE LK I. Lukáš Budina(C) Jan Štastný Lucie Punčochářová Lucie Honzejková 12. /  Štafety 0:52:23.3 0:17:03.6 12:37.0 17 0:26:00.0 15 0:40:35.0 16
13 10 detail závodníka TENIS TAMI TEAM Zbyněk Jiras Jiří Čadek Radek Bonisch(C) Petr Pelant 13. /  Štafety 0:52:37.6 0:17:17.9 12:33.6 15 0:27:32.3 19 0:39:41.9 13
14 31 detail závodníka PENTA INVESTMENTS David Musil Lukáš Techl Petr Palička Radim Kříž(C) 14. /  Štafety 0:53:10.5 0:17:50.8 11:04.5 9 0:23:55.5 11 0:39:35.0 12
15 46 detail závodníka SUBTERRA Miroslav Zobaník Martin Plíva Jan Pála Miroslav Rypáček(C) 15. /  Štafety 0:53:15.3 0:17:55.6 14:26.3 30 0:27:42.3 20 0:40:44.7 17
16 1 detail závodníka ČESKÝ KLUB FAIR PLAY Radek Jaroš Tomáš Pirk Jan Pirk Květa Pecková(C) 16. /  Štafety 0:53:41.8 0:18:22.1 11:42.6 11 0:23:43.7 8 0:38:34.8 11
17 51 detail závodníka RUNCZECH Šimon Šťastný Radek Nožka Anna Šňupárková Zdeněk Slezák 17. /  Štafety 0:53:42.4 0:18:22.7 11:51.2 12 0:23:36.2 7 0:40:24.5 15
18 26 detail závodníka RAUL! 1 Jan Hejda Vendula Dittrichová Marek Tesař(C) Aneta Grabmullerová 18. /  Štafety 0:55:26.6 0:20:06.9 14:01.7 27 0:29:59.7 26 0:43:30.9 20
19 16 detail závodníka DB SCHENKER TEAM 2 Jiří Hříbal Dalibor Bartoš Michal Delong Lukáš Týfa 19. /  Štafety 0:55:58.2 0:20:38.5 13:58.9 26 0:27:50.4 21 0:43:42.0 21
20 33 detail závodníka PEKM KABELTECHNIK 1 Vojtěch Černý Radek Drahoňovský Jan Francírek Pavel Košek(C) 20. /  Štafety 0:56:00.2 0:20:40.5 12:43.2 18 0:25:38.2 14 0:41:18.0 18
21 45 detail závodníka VLS ČR Petr Pradáč(C) Petr Valapka Kateřina Novotná Bohumil Vejšický 21. /  Štafety 0:56:22.1 0:21:02.4 12:49.4 19 0:26:40.4 17 0:43:42.5 22
22 13 detail závodníka METROSTAV Jiří Mosler(C) Zdeněk Machuta Martin Jedlička Filip Křesťan 22. /  Štafety 0:56:25.6 0:21:05.9 13:53.0 25 0:29:02.8 24 0:42:57.8 19
23 18 detail závodníka ČESKÁ POŠTA Roman Patzelt Petr Pivrnec(C) Josef Polreich Jan Šubrt 23. /  Štafety 0:57:01.5 0:21:41.8 11:58.3 13 0:28:21.7 22 0:45:41.0 25
24 15 detail závodníka FOXON TÝM Milan Bernkopf(C) Martin Kniga Tomáš Šindelář Radim Petráček 24. /  Štafety 0:58:34.8 0:23:15.1 12:14.6 14 0:30:41.2 28 0:45:03.9 24
25 40 detail závodníka OBEC BEDŘICHOV (SMÍŠENÝ GRAND Blanka Bohatá Kateřina Zárybická Lenka Klinderová Michaela Krauserová 25. /  Štafety 0:59:34.9 0:24:15.2 14:18.6 29 0:28:49.4 23 0:44:34.7 23
26 52 detail závodníka KOOPERATIVA POJIŠTOVNA Michal Matějů Ivana Perglerová Barbora Ullmannová Helena Garabíková 26. /  Štafety 1:02:35.5 0:27:15.8 11:42.5 10 0:30:15.3 27 0:47:45.9 26
27 49 detail závodníka HEUREKA.CZ 2 Vít Bartůněk Jan Kahoun(C) Peter Wojtovic Jan Haering 27. /  Štafety 1:02:56.3 0:27:36.6 14:41.6 32 0:31:10.5 29 0:47:50.6 27
28 29 detail závodníka RAUL! 2 Olga Růžičková Petr Lešek(C) Lucie Hájková Michaela Procházková 28. /  Štafety 1:02:58.6 0:27:38.9 13:04.3 21 0:32:09.8 30 0:49:12.6 29
29 27 detail závodníka OGILVY&MATHER Peter Balog Ondřej Obluk(C) Radka Šubířová Michaela Procházková 29. /  Štafety 1:04:42.4 0:29:22.7 14:07.1 28 0:29:34.7 25 0:48:35.2 28
30 41 detail závodníka NADACE LEONTINKA Jan Bošek Radka Králová(C) Maxim Čambor Václav Svoboda 30. /  Štafety 1:07:25.6 0:32:05.9 15:38.2 34 0:36:48.5 37 0:52:40.2 32
31 19 detail závodníka HERVIS Martin Roubal(C) Jan Přibyl Andrej Halada Martin Kvapil 31. /  Štafety 1:08:32.6 0:33:12.9 16:46.3 39 0:34:17.2 35 0:49:37.4 30
32 28 detail závodníka GEOMETRY GLOBAL 1 Ladislav Doležal Vojtěch Svárovský Ján Roubíček Diana Brennerová(C) 32. /  Štafety 1:08:42.0 0:33:22.3 16:24.7 37 0:34:08.6 34 0:50:54.0 31
33 14 detail závodníka TESCO Oldřich Novák(C) Petr Hakl Tomáš Martiňák Václav Bečka 33. /  Štafety 1:10:13.1 0:34:53.4 16:16.7 36 0:37:46.5 42 0:54:53.8 38
34 53 detail závodníka SILNICE LK II. Petr Šén Radka Labíková Ondřej Fučík Ondřej Havlín 34. /  Štafety 1:10:16.0 0:34:56.3 15:39.2 35 0:35:07.8 36 0:54:02.8 35
35 32 detail závodníka EPP - POMÁHEJ POHYBEM Vladimír Valenta Martin Bubeník(C) Kamil Krulich Michal Svoboda 35. /  Štafety 1:10:27.9 0:35:08.2 21:35.1 46 0:37:14.8 39 0:53:53.6 34
36 22 detail závodníka VODOVODNÍCI Petr Bartoš Lenka Špírková(C) Agáta Vaňková Michal Boček 36. /  Štafety 1:10:31.1 0:35:11.4 17:18.7 42 0:37:49.5 43 0:55:00.8 39
37 25 detail závodníka COMPEK SPIRO-ERGO TEAM Ondřej Švanda Kryštof Sedláček Kateřina Švandová Petr Adametz 37. /  Štafety 1:11:39.3 0:36:19.6 12:51.3 20 0:32:14.7 32 0:56:13.6 40
38 34 detail závodníka PEKM KABELTECHNIK 2 Marek Novotný Miloš Hájek Zuzana Růžičková David Hlinčík(C) 38. /  Štafety 1:13:06.4 0:37:46.7 13:50.3 24 0:27:03.2 18 0:53:02.7 33
39 55 detail závodníka DYNAMO Jaroslav Hubata Vacek Jan Luc Michal Richtr(C) Martin Knol 39. /  Štafety 1:13:31.9 0:38:12.2 18:33.4 44 0:39:19.7 44 0:58:25.2 41
40 35 detail závodníka ČEPS Svatoslava Kacířová(C) Zdeněk Kužel Jana Šulcová Diana Procházková 40. /  Štafety 1:13:49.4 0:38:29.7 14:40.4 31 0:32:11.4 31 0:54:44.8 37
41 20 detail závodníka TECHO Jan Maršík Jan Duchoslav David Kovalovský(C) Václav Starý 41. /  Štafety 1:15:52.8 0:40:33.1 16:57.3 40 0:37:42.2 41 0:54:38.2 36
42 23 detail závodníka SKUPINA ČEZ Katka Bartůšková Soňa Holingerová(C) Jan Kapička Vladimír Kaplan 42. /  Štafety 1:16:45.8 0:41:26.1 22:01.8 48 0:42:59.1 46 1:02:27.5 46
43 37 detail závodníka LEEMON Martin Tošenovský Pavel Stiller (C) Milan Stiller Michael Otta 43. /  Štafety 1:17:00.4 0:41:40.7 20:30.4 45 0:39:33.2 45 0:58:32.7 42
44 44 detail závodníka POJIŠŤOVNA VZP, A. S. Daniel Novák Halina Trsková Klára Bílá(C) Otakar Mareš 44. /  Štafety 1:18:24.8 0:43:05.1 16:43.2 38 0:36:51.5 38 1:00:19.8 44
45 30 detail závodníka CZECHTOURISM Miroslav Klusák Jana Valentová(C) Hana Kacafírková Jan Kratochvíl 45. /  Štafety 1:18:34.9 0:43:15.2 16:57.6 41 0:37:24.6 40 0:59:57.6 43
46 38 detail závodníka HEUREKA.CZ 1 Martin Semenyšin(C) Jan Kriegel Pavla Tomsová Daniel Blažek 46. /  Štafety 1:19:30.5 0:44:10.8 21:45.3 47 0:43:41.2 47 1:04:06.8 47
47 17 detail závodníka SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ Štěpán Janáček Naďa Černá(C) Richard Adamec Radka Richterová 47. /  Štafety 1:21:19.7 0:46:00.0 15:11.6 33 0:34:07.2 33 1:00:50.7 45
48 50 detail závodníka BIZONI Jiří Hannich Tomáš Zimmermann Štěpán Bruner Tobiáš Tvrdík(C) 48. /  Štafety 1:25:53.6 0:50:33.9 32:06.8 51 0:49:21.0 48 1:07:13.7 48
49 24 detail závodníka GENERALI INVESTMENTS Roman Šimeček Karel Kostka Filip Honsů Jaroslav Bouzek (C) 49. /  Štafety 1:28:05.5 0:52:45.8 24:25.0 49 0:50:42.8 49 1:09:05.1 49
50 39 detail závodníka GEOMETRY GLOBAL 2 Jan Dvořák Silvia Stančeková(C) Josef Kunc Richard Valoušek 50. /  Štafety 1:33:55.7 0:58:36.0 17:23.8 43 0:53:09.7 50 1:19:21.5 50
51 43 detail závodníka DOMOV BEZ ZÁMKŮ Zdeněk Mucha(C) Ivana Nunhardtová Antonín Miko Zdeněk Mucha 51. /  Štafety 1:54:08.3 1:18:48.6 26:41.1 50 1:05:19.4 51 1:28:10.3 51
--- 8 detail závodníka ČT SPORT Tomáš Budka Kateřina Nekolná Jakub Stařík Jiří Ponikelský(C) . /  Štafety DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 11 detail závodníka RADIOŽURNÁL Michal Holý(C) Marek Bělovský David Nyč Radim Nyč . /  Štafety DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 42 detail závodníka TATA/BOJS Milan Cais(C) Mardoša Huňát Vláďa Bár Jiří Hradil . /  Štafety DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 54 detail závodníka AIR BANK --- --- --- --- . /  Štafety DNS --- --- --- --- --- --- ---