Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | 16 km | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | 16 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 162 | HRAJ NA TIE NOHY | 1980 | --- | Wahlandt Simon | Kovac Peter | Šiko Jakub | 1. / Kráľovská štafeta | 1:14:12 | 0:00:00 | 0:49:09 | 1 | ||
2 | diplom | 177 | BEHAME.SK | 1980 | --- | Kocian Konštantín | Gukovac Pavol | Ivanov Andrij | 2. / Kráľovská štafeta | 1:16:47 | 0:02:35 | 0:51:10 | 2 | ||
3 | diplom | 166 | BEHAME.SK | 1980 | --- | Golian Juraj | Mikolas Peter | Moravčík Alexander | 3. / Kráľovská štafeta | 1:22:22 | 0:08:10 | 0:55:01 | 3 | ||
4 | diplom | 106 | SLOVNAFT 2 | 1980 | --- | Žajdlík Robert | Kállay Dávid | Uhrin Bohumil | 4. / Kráľovská štafeta | 1:33:17 | 0:19:05 | 1:03:30 | 6 | ||
5 | diplom | 63 | DUSLO 1 | 1980 | --- | Kĺbik Anton | Kĺbik Adam | Brunai Peter | 5. / Kráľovská štafeta | 1:33:18 | 0:19:06 | 1:03:54 | 7 | ||
6 | diplom | 167 | VOLKSWAGEN RSC | 1980 | --- | Radič Peter | Cvičela Ján | Svitok Stanislav | 6. / Kráľovská štafeta | 1:34:35 | 0:20:23 | 1:03:10 | 5 | ||
7 | diplom | 164 | RETRO RUNNING TEAM II | 1980 | --- | Dorňák Marián | Lukačovič Michal | Húščava Roman | 7. / Kráľovská štafeta | 1:34:38 | 0:20:26 | 1:04:59 | 9 | ||
8 | diplom | 111 | CN GROUP | 1980 | --- | Mikleš Marek | Dzido Marián | Dobrovodský Ľubomír | 8. / Kráľovská štafeta | 1:35:40 | 0:21:28 | 1:02:50 | 4 | ||
9 | diplom | 99 | PREPAALTO! | 1980 | --- | Daniš Pavol | Krajčír Alan | Hörmann Tomáš | 9. / Kráľovská štafeta | 1:36:16 | 0:22:04 | 1:04:41 | 8 | ||
10 | diplom | 40 | ESET LOCALIZATION | 1980 | --- | Petratur Tomáš | Hobor Matej | Čierťažský Ľubomír | 10. / Kráľovská štafeta | 1:36:50 | 0:22:38 | 1:05:58 | 11 | ||
11 | diplom | 17 | DLHÝ, RÝCHLY A ŠIKOVNÝ | 1980 | --- | Bošanský Miroslav | Brečka Branislav | Šištík Tomáš | 11. / Kráľovská štafeta | 1:37:54 | 0:23:42 | 1:07:35 | 16 | ||
12 | diplom | 16 | UP!C! | 1980 | --- | Rusňák Ján | Paulíny Marián | Kožák Boris | 12. / Kráľovská štafeta | 1:39:29 | 0:25:17 | 1:07:27 | 15 | ||
13 | diplom | 165 | RETRO RUNNING TEAM II | 1980 | --- | Štrpka Peter | Frič Marián | Lacko Tomáš | 13. / Kráľovská štafeta | 1:40:20 | 0:26:08 | 1:06:01 | 12 | ||
14 | diplom | 39 | LIETAJÚCE POISTKY | 1980 | --- | Torma Alexander | Koutný Pavel | Ivančík Marek | 14. / Kráľovská štafeta | 1:41:30 | 0:27:18 | 1:06:48 | 13 | ||
15 | diplom | 43 | VAJNORSKÁ STRELA | 1980 | --- | Zeman Jaroslav | Ćík Juraj | Kováč Marek | 15. / Kráľovská štafeta | 1:41:41 | 0:27:29 | 1:07:14 | 14 | ||
16 | diplom | 148 | AMAZON | 1980 | --- | Mira Mario | Szekely Milan | Telic Matic | 16. / Kráľovská štafeta | 1:42:04 | 0:27:52 | 1:08:24 | 21 | ||
17 | diplom | 156 | 1980 | --- | Cimbálik František | Adame Erik | Lukačovič Róbert | 17. / Kráľovská štafeta | 1:42:07 | 0:27:55 | 1:08:52 | 26 | |||
18 | diplom | 48 | ŠAŠO VEŠIA OSUŠKU | 1980 | --- | Baláž Martin | Jacko Ľuboš | Blšák Martin | 18. / Kráľovská štafeta | 1:42:15 | 0:28:03 | 1:11:12 | 33 | ||
19 | diplom | 80 | RUN FOR RUM | 1980 | --- | Szöcsová Martina | Ďordová Diana | Lejtrich Marek | 19. / Kráľovská štafeta | 1:42:19 | 0:28:07 | 1:12:22 | 42 | ||
20 | diplom | 92 | CN GROUP | 1980 | --- | Piskla Milan | Kačička Tomáš | Hricko Boris | 20. / Kráľovská štafeta | 1:42:20 | 0:28:08 | 1:05:54 | 10 | ||
21 | diplom | 181 | RUN FOR FUN | 1980 | --- | Harton Robert | Harton Adam | Toth Eduard | 21. / Kráľovská štafeta | 1:42:20 | 0:28:08 | 1:08:51 | 25 | ||
22 | diplom | 20 | VY3BENE | 1980 | --- | Chudik Marek | Dianiska Robert | Gerec Filip | 22. / Kráľovská štafeta | 1:42:25 | 0:28:13 | 1:08:42 | 24 | ||
23 | diplom | 144 | TEKOVSKÍ RUNNERI | 1980 | --- | Jurík Miroslav | Kopecká Juliana | Cimmermann Michal | 23. / Kráľovská štafeta | 1:42:26 | 0:28:14 | 1:08:23 | 20 | ||
24 | diplom | 114 | TELEKOM RUNNING TEAM 3 | 1980 | --- | Satanek Marcel | Dulansky Michal | Bona Juraj | 24. / Kráľovská štafeta | 1:42:50 | 0:28:38 | 1:08:41 | 23 | ||
25 | diplom | 169 | BENESTRA - 1. ŠTAFETA | 1980 | --- | Bertovič Marek | Medvedz Matej | Kraus Juraj | 25. / Kráľovská štafeta | 1:43:02 | 0:28:50 | 1:10:48 | 30 | ||
26 | diplom | 11 | ČIERNI BARÓNI | 1980 | --- | Valentich Tomáš | Švárny Miroslav | Kovasich Kamil | 26. / Kráľovská štafeta | 1:43:44 | 0:29:32 | 1:10:37 | 29 | ||
27 | diplom | 89 | CAPTAIN DANKO & CO. | 1980 | --- | Goga Daniel | Toman Marek | Milo Peter | 27. / Kráľovská štafeta | 1:43:49 | 0:29:37 | 1:09:46 | 27 | ||
28 | diplom | 76 | 1980 | --- | Pecsy Martin | Zacharda Miloslav | Valkovic Peter | 28. / Kráľovská štafeta | 1:44:01 | 0:29:49 | 1:10:27 | 28 | |||
29 | diplom | 67 | DUSLO 1 | 1980 | --- | Hanus Marek | Zsilinszki Gabriel | Gužík Ondrej | 29. / Kráľovská štafeta | 1:44:11 | 0:29:59 | 1:08:10 | 19 | ||
30 | diplom | 124 | ACCENTURE MEN STARS | 1980 | --- | Kosut Martin | Buhaj David | Ilcisak Adam | 30. / Kráľovská štafeta | 1:44:32 | 0:30:20 | 1:14:05 | 54 | ||
31 | diplom | 145 | HOBBY RUNNERS | 1980 | --- | Vozár Tomáš | Balko Ján | Salon Matej | 31. / Kráľovská štafeta | 1:45:03 | 0:30:51 | 1:10:53 | 31 | ||
32 | diplom | 82 | SLOVAK & DUTCH SQUARED | 1980 | --- | van der Heiden Rebeka | Frankenhuizen Paul | van der Heiden Jesper | 32. / Kráľovská štafeta | 1:45:36 | 0:31:24 | 1:14:58 | 60 | ||
33 | diplom | 159 | 1980 | --- | Kordis Martin | Uradníková Alžběta | Miko Peter | 33. / Kráľovská štafeta | 1:45:40 | 0:31:28 | 1:08:29 | 22 | |||
34 | diplom | 161 | FORREST TRUMPS | 1980 | --- | Reilly Dave | Clauser Gregorio | Barsby Mark | 34. / Kráľovská štafeta | 1:45:59 | 0:31:47 | 1:12:07 | 38 | ||
35 | diplom | 107 | LAKOŠI-VW | 1980 | --- | Brna Jan | Lauko Miroslav | Kukuruc Michal | 35. / Kráľovská štafeta | 1:46:03 | 0:31:51 | 1:15:41 | 65 | ||
36 | diplom | 87 | HAKUNA MATATA | 1980 | --- | Günther Ronny | Balíková Alexandra | Maulhardt Tobias | 36. / Kráľovská štafeta | 1:46:20 | 0:32:08 | 1:12:17 | 40 | ||
37 | diplom | 153 | IRD RUNNERS | 1980 | --- | Galata Jozef | Dubovská Daniela | Tomčík Erik | 37. / Kráľovská štafeta | 1:46:22 | 0:32:10 | 1:10:57 | 32 | ||
38 | diplom | 121 | TRNAFSKÁ STRELA | 1980 | --- | Tomašovič Vít | Piešťanský Eduard | Melíšek Dušan | 38. / Kráľovská štafeta | 1:46:24 | 0:32:12 | 1:07:37 | 17 | ||
39 | diplom | 182 | PILOTKA_PPP_321 | 1980 | --- | Ďurčenka Lukáš | Dziak Martin | Mrva Lukáš | 39. / Kráľovská štafeta | 1:46:30 | 0:32:18 | 1:12:02 | 37 | ||
40 | diplom | 160 | ROYAL RELAY RUN | 1980 | --- | Conticello Giovanni | Girones Inaki | Kniaziev Sergii | 40. / Kráľovská štafeta | 1:46:33 | 0:32:21 | 1:08:04 | 18 | ||
41 | diplom | 154 | VOLKSWAGEN SLOVAKIA RUN&FUN 2017 | 1980 | --- | Toritto Davide | Adamova Diana | Gagliardi Fabrizio | 41. / Kráľovská štafeta | 1:46:46 | 0:32:34 | 1:15:44 | 66 | ||
42 | diplom | 189 | LIFE GYM | 1980 | --- | Mišovič Jozef | Revayová Denisa | Bomboš Peter | 42. / Kráľovská štafeta | 1:46:48 | 0:32:36 | 1:11:18 | 34 | ||
43 | diplom | 33 | DESSSPACITO | 1980 | --- | Barrios Josue David | Kyselicova Zuzana | Suchil Rodrigo | 43. / Kráľovská štafeta | 1:46:50 | 0:32:38 | 1:11:45 | 35 | ||
44 | diplom | 41 | KURACIE NÔŽKY | 1980 | --- | Mesároš Jozef | Mesároš Peter | Štepanay Andrej | 44. / Kráľovská štafeta | 1:47:15 | 0:33:03 | 1:12:22 | 42 | ||
45 | diplom | 104 | LENOVO PMS | 1980 | --- | Škodl Pavol | Marcoux Gregory | Pacova Kamila | 45. / Kráľovská štafeta | 1:47:46 | 0:33:34 | 1:16:06 | 69 | ||
46 | diplom | 135 | NOT SO USAIN BOLT | 1980 | --- | Matos Joao | Kubaliak Milan | Venc Martin | 46. / Kráľovská štafeta | 1:47:50 | 0:33:38 | 1:16:13 | 71 | ||
47 | diplom | 10 | DÔVERA | 1980 | --- | Cehlárik Branislav | Habarta Hynek | Trojak Martin | 47. / Kráľovská štafeta | 1:47:51 | 0:33:39 | 1:13:00 | 47 | ||
48 | diplom | 84 | ADIDAS SPEEDY RUNNERS | 1980 | --- | Luptáková Veronika | Dyačovski Branislav | Buzgovičova Karin | 48. / Kráľovská štafeta | 1:48:14 | 0:34:02 | 1:18:18 | 100 | ||
49 | diplom | 51 | ŠMATLAVÉ KLOBÁSY | 1980 | --- | Tibenský Tomáš | Vlha Michal | Mertinak Michal | 49. / Kráľovská štafeta | 1:48:19 | 0:34:07 | 1:15:05 | 61 | ||
50 | diplom | 86 | JENEWEIN GROUP | 1980 | --- | Szedély Erik | Bereta Tomáš | Bereta Peter | 50. / Kráľovská štafeta | 1:48:20 | 0:34:08 | 1:11:52 | 36 | ||
51 | diplom | 69 | KSV TEAM | 1980 | --- | Dudáková Kristína | Hurinská Silvia | Viernus Vladimír | 51. / Kráľovská štafeta | 1:48:21 | 0:34:09 | 1:20:54 | 121 | ||
52 | diplom | 136 | HORUCE STRELY | 1980 | --- | Straka Patrik | Sulek Ondrej | Kubinec Miroslav | 52. / Kráľovská štafeta | 1:48:43 | 0:34:31 | 1:12:10 | 39 | ||
53 | diplom | 108 | POWERTRAIN PQA | 1980 | --- | Lukáč Pavol | Valenta Daniel | Szöke Peter | 53. / Kráľovská štafeta | 1:48:50 | 0:34:38 | 1:15:58 | 67 | ||
54 | diplom | 31 | JEM | 1980 | --- | Ryba Jakub | Devečková Eva | Bobeničová Miroslava | 54. / Kráľovská štafeta | 1:49:31 | 0:35:19 | 1:12:54 | 45 | ||
55 | diplom | 143 | CENTROSUD | 1980 | --- | Malatino Gaetano | Anzini Marco | Talomo Vincenzo | 55. / Kráľovská štafeta | 1:49:55 | 0:35:43 | 1:17:04 | 84 | ||
56 | diplom | 105 | VANIHERS | 1980 | --- | Strieženec Patrik | Kapusta Filip | Samek Tomáš | 56. / Kráľovská štafeta | 1:49:59 | 0:35:47 | 1:14:53 | 59 | ||
57 | diplom | 93 | MAZORO | 1980 | --- | Szalai Marián | Daniel Zoltan | Kovács Róbert | 57. / Kráľovská štafeta | 1:50:06 | 0:35:54 | 1:15:31 | 63 | ||
58 | diplom | 127 | TRAJA BANKÁRI | 1980 | --- | Rizmanová Miriama | Kundrák Vladimír | Hornáčková Iveta | 58. / Kráľovská štafeta | 1:50:46 | 0:36:34 | 1:19:27 | 110 | ||
59 | diplom | 55 | GOOD LUCK | 1980 | --- | Konkoly Csaba | Koller Martin | Bene Štefan | 59. / Kráľovská štafeta | 1:51:03 | 0:36:51 | 1:15:17 | 62 | ||
60 | diplom | 56 | FERIBA RUNNING TEAM | 1980 | --- | Krištofičová Zuzana | Petrovský Marian | Krištofič Martin | 60. / Kráľovská štafeta | 1:51:16 | 0:37:04 | 1:15:59 | 68 | ||
61 | diplom | 110 | 3D | 1980 | --- | Sýkora Lukáš | Hlaučo Martin | Juričkovič Pavol | 61. / Kráľovská štafeta | 1:51:17 | 0:37:05 | 1:16:22 | 75 | ||
62 | diplom | 57 | SEGULA SLOVENSKO | 1980 | --- | Jacq Frédéric | TISSIER Sébastien | NICOLAS Guillaume | 62. / Kráľovská štafeta | 1:51:22 | 0:37:10 | 1:17:14 | 85 | ||
63 | diplom | 118 | KPMG BEST | 1980 | --- | Vakulova Zuzana | Kostka Miroslav | Jalč Ľubomír | 63. / Kráľovská štafeta | 1:51:22 | 0:37:10 | 1:14:47 | 58 | ||
64 | diplom | 95 | RANENÉ SRNY | 1980 | --- | Suchánek Bohumil | Ťavodová Katarína | Ďurková Janka | 64. / Kráľovská štafeta | 1:51:35 | 0:37:23 | 1:17:32 | 91 | ||
65 | diplom | 155 | KRALOVSKA STAFETA 3X8KM | 1980 | --- | Orčíková Alexandra | Awildo Antonio Vasquez Martinez | Albert Mihai Gabriel | 65. / Kráľovská štafeta | 1:51:37 | 0:37:25 | 1:12:35 | 44 | ||
66 | diplom | 176 | PRAVDA: (NE)TRIEZVY POHĽAD NA SVET | 1980 | --- | Gáfrik Zdenko | Niton Maroš | Niton Karol | 66. / Kráľovská štafeta | 1:52:07 | 0:37:55 | 1:13:42 | 51 | ||
67 | diplom | 72 | TELEKOM CAMEMBERTI | 1980 | --- | Burdej Branislav | Záni Marek | Bezák Igor | 67. / Kráľovská štafeta | 1:52:08 | 0:37:56 | 1:19:15 | 107 | ||
68 | diplom | 71 | 3/4 RUN | 1980 | --- | Lipták Juraj | Sitárová Katarína | Bežová Katarína | 68. / Kráľovská štafeta | 1:52:12 | 0:38:00 | 1:12:20 | 41 | ||
69 | diplom | 53 | DHL MMM RUNNERS | 1980 | --- | Maršal Marek | Strašíková Mária | Biskupič Martin | 69. / Kráľovská štafeta | 1:52:24 | 0:38:12 | 1:16:34 | 79 | ||
70 | diplom | 98 | TEAM PLANUNG | 1980 | --- | Kolenič Adam | Šárközi Miroslav | Hudec Martin | 70. / Kráľovská štafeta | 1:52:47 | 0:38:35 | 1:19:11 | 105 | ||
71 | diplom | 163 | JŠM | 1980 | --- | Bori Jan | Pažický Štefan | Uhrín Milan | 71. / Kráľovská štafeta | 1:52:52 | 0:38:40 | 1:17:32 | 92 | ||
72 | diplom | 191 | KRÁĽOVSKÁ ŠTAFETA /TÍM MAGAZÍNU RADAR | 1980 | --- | Mareková Jaroslava | Turzo Tomáš | Návratek Roman | 72. / Kráľovská štafeta | 1:53:23 | 0:39:11 | 1:21:01 | 123 | ||
73 | diplom | 137 | ROYAL RELAY RUN (3X8) | 1980 | --- | Ludvikova Lucia | Borean Alessandro | Dordic Anita | 73. / Kráľovská štafeta | 1:53:24 | 0:39:12 | 1:17:38 | 93 | ||
74 | diplom | 52 | FEŠÁCI | 1980 | --- | Strešnák Peter | Strešnák Mário | Strešnák Filip | 74. / Kráľovská štafeta | 1:53:26 | 0:39:14 | 1:17:38 | 93 | ||
75 | diplom | 150 | THE MAINTENANCE BOYS | 1980 | --- | Vizváry Peter | Trubač Andrej | Mejía Antonio | 75. / Kráľovská štafeta | 1:53:42 | 0:39:30 | 1:17:49 | 96 | ||
76 | diplom | 117 | VW SK TRIEBSATZ SUV H8 | 1980 | --- | Szabó Róbert | Cangár Miroslav | Loipersberger Miroslav | 76. / Kráľovská štafeta | 1:53:49 | 0:39:37 | 1:20:11 | 117 | ||
77 | diplom | 134 | ROYAL RELAY RUN | 1980 | --- | Hegyi Zoltan | Smolinsky Michal | Viola Jan | 77. / Kráľovská štafeta | 1:53:49 | 0:39:37 | 1:17:30 | 90 | ||
78 | diplom | 35 | TOTAL MESS | 1980 | --- | Galdunová Lenka | Vajcík Michal | Vajcík Peter | 78. / Kráľovská štafeta | 1:53:53 | 0:39:41 | 1:14:07 | 56 | ||
79 | diplom | 68 | SPIRIT | 1980 | --- | Roháček Peter | Štrba Marek | Galáčová Petra | 79. / Kráľovská štafeta | 1:53:56 | 0:39:44 | 1:13:22 | 48 | ||
80 | diplom | 85 | KRÁĽOVSKÁ ŠTAFETA/ ARTIN V.I.P. | 1980 | --- | Čupka Martin | Hrnčiar Peter | Krajčovič Maroš | 80. / Kráľovská štafeta | 1:54:09 | 0:39:57 | 1:14:21 | 57 | ||
81 | diplom | 115 | NSF | 1980 | --- | Podmajersky Peter | Obranec Frantisek | Fusek Rene | 81. / Kráľovská štafeta | 1:54:20 | 0:40:08 | 1:14:06 | 55 | ||
82 | diplom | 34 | EY-BYSTU | 1980 | --- | Miklánek Peter | Kralik Juraj | Dančák Vladimír | 82. / Kráľovská štafeta | 1:54:24 | 0:40:12 | 1:13:51 | 52 | ||
83 | diplom | 14 | PPX | 1980 | --- | Karel Andrej | Cvíčela Pavol | Filo Boris | 83. / Kráľovská štafeta | 1:54:29 | 0:40:17 | 1:16:20 | 73 | ||
84 | diplom | 58 | CATCH ME IF YOU CAN | 1980 | --- | Láznička Libor | Liptáková Lucia | Szabó Ľubomír | 84. / Kráľovská štafeta | 1:54:29 | 0:40:17 | 1:17:28 | 88 | ||
85 | diplom | 146 | SLOVENSKÁ TRIATLONOVÁ AKADÉMIA | 1980 | --- | Barnová Daniela | Fabula Marian | Švihoríková Janka | 85. / Kráľovská štafeta | 1:54:36 | 0:40:24 | 1:13:27 | 49 | ||
86 | diplom | 158 | 1980 | --- | Vrbičan Ján | Mišo Peter | Hodásová Alžběta | 86. / Kráľovská štafeta | 1:55:12 | 0:41:00 | 1:16:16 | 72 | |||
87 | diplom | 42 | TRI BEŽECKÉ ESÁ | 1980 | --- | Záluský Roman | Fajta Michal | Svetlík Martin | 87. / Kráľovská štafeta | 1:55:12 | 0:41:00 | 1:17:29 | 89 | ||
88 | diplom | 70 | I RUN, YOU RUN, WE RUN | 1980 | --- | Dobiašová Beata | Šandor Tomáš | Ďuriančiková Lenka | 88. / Kráľovská štafeta | 1:55:17 | 0:41:05 | 1:12:59 | 46 | ||
89 | diplom | 1 | 1980 | --- | Starinská Alena | Medvecký Martin | Starinský Rastislav | 89. / Kráľovská štafeta | 1:55:35 | 0:41:23 | 1:21:58 | 127 | |||
90 | diplom | 79 | SCHNEIDER DREAM TEAM | 1980 | --- | Chaus Yury | Csenkey Nikol | Lobo Roshan | 90. / Kráľovská štafeta | 1:55:38 | 0:41:26 | 1:15:35 | 64 | ||
91 | diplom | 187 | BIGMEDIA | 1980 | --- | Radoský Tomáš | Heržová Katka | Heržo Andrej | 91. / Kráľovská štafeta | 1:55:39 | 0:41:27 | 1:13:58 | 53 | ||
92 | diplom | 73 | DVAJA LEKÁRI A PACIENT | 1980 | --- | Lakomý Miroslav | Lakomá Patrícia | Banič Tomáš | 92. / Kráľovská štafeta | 1:55:59 | 0:41:47 | 1:20:48 | 119 | ||
93 | diplom | 61 | SIEMENS HEALTHINEERS | 1980 | --- | Cisarova Alexandra | Casamassima Marco | Detvan Pavel | 93. / Kráľovská štafeta | 1:56:00 | 0:41:48 | 1:19:41 | 112 | ||
94 | diplom | 183 | ŠPORT | 1980 | --- | Pašuth Peter | Benčat Stanislav | Bugan Štefan | 94. / Kráľovská štafeta | 1:56:17 | 0:42:05 | 1:16:27 | 77 | ||
95 | diplom | 47 | TELEKOM RUNNING TEAM 1 | 1980 | --- | Balun Pavol | Poliak Miroslav | Horshkov Anton | 95. / Kráľovská štafeta | 1:56:25 | 0:42:13 | 1:19:19 | 109 | ||
96 | diplom | 122 | CHOPIN TEAM | 1980 | --- | Olgyay Rastislav | Szép Lukáš | Hain Peter | 96. / Kráľovská štafeta | 1:56:28 | 0:42:16 | 1:16:40 | 81 | ||
97 | diplom | 38 | KPAS RUNNERS I | 1980 | --- | Krivosudský Peter | Dolinajová Lenka | Kvasnička Miroslav | 97. / Kráľovská štafeta | 1:56:32 | 0:42:20 | 1:25:59 | 151 | ||
98 | diplom | 113 | ČSOB TEAM | 1980 | --- | Rischer Walter | Valeková Sandra | Miko Matej | 98. / Kráľovská štafeta | 1:56:35 | 0:42:23 | 1:17:49 | 95 | ||
99 | diplom | 50 | KEEP IT RUNNING | 1980 | --- | Sramaty Roman | Dobosova Gabika | Cupka Marian | 99. / Kráľovská štafeta | 1:56:38 | 0:42:26 | 1:20:49 | 120 | ||
100 | diplom | 49 | ELITE TEAM | 1980 | --- | Bobeica Marian | Straka Peter | Bello Ayo | 100. / Kráľovská štafeta | 1:56:45 | 0:42:33 | 1:17:56 | 97 |