Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1033 | SUPER RÝCHLE ORLY | 2000 | --- | Mlčúchová Marcelka | Grlický Maťko | Grlický Kubko | 1. / Detská štafeta 3x 250 | 0:04:33 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 1023 | BILLA KIDS | 2000 | --- | Gregorovičová Nelka | Gregorovič Peter | Masný Michal | 2. / Detská štafeta 3x 250 | 0:04:34 | 0:00:01 | ||
3 | diplom | 1016 | GAZELLES | 2000 | --- | di Leo Gaia | Yurukova Aneta | Barbetti-Ossowski Francesco | 3. / Detská štafeta 3x 250 | 0:05:07 | 0:00:34 | ||
4 | diplom | 1021 | ŠTÚRKA2 | 2000 | --- | Čermák František | Vajarská Nina | Puškáčová Lara | 4. / Detská štafeta 3x 250 | 0:05:25 | 0:00:52 | ||
5 | diplom | 1026 | BILLA DETI | 2000 | --- | Slovák Lukáš | Nagyová Sofia | Králiková Natália | 5. / Detská štafeta 3x 250 | 0:05:41 | 0:01:08 | ||
6 | diplom | 1010 | ÚŽASTŇÁCI | 2000 | --- | Pukalovič Adam | Šteiner Sebastián | Mužík Adam | 6. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:01 | 0:01:28 | ||
7 | diplom | 1034 | BLESKY | 2000 | --- | Sováková Simona | Halabica Šimon | Flimelová Sofia | 7. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:06 | 0:01:33 | ||
8 | diplom | 1030 | HAPPY KIDS | 2000 | --- | Karvai Karolína | Kubica Matej | Drotárová Tamara | 8. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:16 | 0:01:43 | ||
9 | diplom | 1024 | MINISFÉRA | 2000 | --- | Slováková Nela | Hudec Adam | Štorová Tamara | 9. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:34 | 0:02:01 | ||
10 | diplom | 1004 | TEHELNÁ POLE | 2000 | --- | Dávidová Dominika | Hradílková Linda | Hradílková Barbora | 10. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:35 | 0:02:02 | ||
11 | diplom | 1019 | BLESKY | 2000 | --- | Hrdlík Lukáš | Prachár Adam | Danys Roman | 11. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:37 | 0:02:04 | ||
12 | diplom | 1015 | TUCAN | 2000 | --- | Delgado Nicolas | Guseva Sofiia | Mesároš Juraj | 12. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:48 | 0:02:15 | ||
13 | diplom | 1032 | DA-DA-MA | 2000 | --- | Hloušek David | Roch Daniel | Hipki Matúš | 13. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:52 | 0:02:19 | ||
14 | diplom | 1029 | KAMOŠI | 2000 | --- | Steberl Tobias | Sláviková Nina | Dimoulatos Christos | 14. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:53 | 0:02:20 | ||
15 | diplom | 1001 | TEAM MELODY | 2000 | --- | Jakubík Šimon | Smolková Nina | Olša Oliver | 15. / Detská štafeta 3x 250 | 0:06:56 | 0:02:23 | ||
16 | diplom | 1018 | ŠMOULINKY | 2000 | --- | Peterská Martinka | Kráľovičová Naďka | Beskydová Adelka | 16. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:03 | 0:02:30 | ||
17 | diplom | 1013 | MALÉ RÝCHLE ŠÍPY | 2000 | --- | Georgievski Andrej | Šauličová Dominika | Ďurišová Nikoleta | 17. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:04 | 0:02:31 | ||
18 | diplom | 1011 | KRÁLIK V ZÁHRADE | 2000 | --- | Drobná Dorota | Matucha Erik | Matucha Júlia | 18. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:06 | 0:02:33 | ||
19 | diplom | 1022 | DAISY TEAM | 2000 | --- | Nováková Hana Daisy | Turanský Peter | Veselský Hugo | 19. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:06 | 0:02:33 | ||
20 | diplom | 1007 | DETSKÁ ŠTAFETA | 2000 | --- | Semizorova Lia | Hanan Salomon | Hanan Amos | 20. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:08 | 0:02:35 | ||
21 | diplom | 1012 | RÝCHLOBEŽKY | 2000 | --- | Héger Róbert | Kiššová Laura | Kišš Oliver | 21. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:08 | 0:02:35 | ||
22 | diplom | 1002 | PIŠKOTI | 2000 | --- | Hybská Timea | Mozoľová Liliana | Duháčková Petra | 22. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:23 | 0:02:50 | ||
23 | diplom | 1017 | VRTULE | 2000 | --- | Hrdlíková Ninka | Kaliská Katka | Halmová Veronika | 23. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:35 | 0:03:02 | ||
24 | diplom | 1008 | PUMY | 2000 | --- | Daubner Filip | Daubner Lukas | Daubner Filip | 24. / Detská štafeta 3x 250 | 0:07:36 | 0:03:03 | ||
25 | diplom | 1020 | MAMOŠKY - BABY TEAM | 2000 | --- | Marko Lukáš | Grekszová Simona | Borovský Matúš | 25. / Detská štafeta 3x 250 | 0:08:19 | 0:03:46 | ||
26 | diplom | 1028 | MLADU PUSKY | 2000 | --- | Rabek Adam | Nyeky Zofia | Nyeky Daniel | 26. / Detská štafeta 3x 250 | 0:08:23 | 0:03:50 | ||
27 | diplom | 1009 | FRENCHIES | 2000 | --- | Lerouge Martin | Lerouge Arthur | Moneton Agathe | 27. / Detská štafeta 3x 250 | 0:08:36 | 0:04:03 | ||
28 | diplom | 1025 | RÝCHLA ROTA | 2000 | --- | Maron Martin | Droba Juraj Anton | Černák Michal | 28. / Detská štafeta 3x 250 | 0:08:46 | 0:04:13 | ||
29 | diplom | 1031 | 3BABY | 2000 | --- | Janeková Rebecca | Friedrichova Greta | Tanková Tiffany | 29. / Detská štafeta 3x 250 | 0:09:06 | 0:04:33 | ||
30 | diplom | 1027 | MINISFÉRA | 2000 | --- | Hudec Dávid | Chovanová Katka | Kovaľ Cyril | 30. / Detská štafeta 3x 250 | 0:11:03 | 0:06:30 |