Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Běžecké lyžování
DATUM :20.1.2018 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.průjezd # 2.průjezd # 3.průjezd #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.průjezd # 2.průjezd # 3.průjezd #
1 135 detail závodníka LUDVÍK Vladimír CZE 1956 VK Karlova Ves Bratislava 1. /  Muži 0:26:23.6 0:00:00.0 05:59.2 [1] 1 06:49.2 [7] 6 06:54.6 [3] 3
2 134 detail závodníka PINTA Luděk CZE 1969 --- 2. /  Muži 0:27:44.4 0:01:20.7 05:59.5 [2] 2 07:00.4 [8] 7 07:30.6 [4] 5
3 149 detail závodníka SODOMKA Štěpán CZE 2000 KKL Hlinsko 3. /  Muži 0:28:45.4 0:02:21.7 06:04.2 [3] 3 07:14.6 [9] 8 07:37.1 [5] 6
4 5007 detail závodníka BOŘIL Šimon CZE 2001 --- 4. /  Muži 0:30:45.1 0:04:21.5 06:28.0 [4] 4 08:19.6 [10] 9 08:02.1 [6] 8
5 14 detail závodníka ČEJKA Bořivoj CZE 1980 Triathlon team Chrudim 5. /  Muži 0:33:55.7 0:07:32.0 07:43.7 [7] 7 08:35.1 [11] 10 08:32.6 [7] 12
6 5008 detail závodníka SMUTNÝ Milan CZE 1976 --- 6. /  Muži 0:35:04.9 0:08:41.2 07:42.2 [6] 6 08:53.9 [12] 11 00:01.0 [1] 1
7 26 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 1969 Sokol Dřevěnice 7. /  Muži 0:36:05.4 0:09:41.7 07:40.2 [5] 5 09:27.4 [14] 12 09:29.8 [10] 13
8 5009 detail závodníka KUČERA Miroslav CZE 1974 --- 8. /  Muži 0:36:57.4 0:10:33.7 08:20.2 [8] 8 00:02.0 [5] 1 09:20.1 [9] 2
9 145 detail závodníka KOPŘIVA Miloslav CZE 1968 TJ Šediviny 9. /  Muži 0:38:49.9 0:12:26.2 08:53.0 [10] 10 10:02.1 [15] 14 10:09.4 [12] 15
10 5021 detail závodníka KOPEČNÝ Miroslav CZE 1973 --- 10. /  Muži 0:38:56.4 0:12:32.7 08:40.7 [9] 9 10:03.1 [16] 13 10:05.1 [11] 14
11 5043 detail závodníka MATULA Antonín CZE 1967 --- 11. /  Muži 0:40:30.2 0:14:06.5 08:55.2 [11] 11 10:24.6 [19] 15 10:38.4 [14] 17
12 18 detail závodníka KUBĚNA Karel CZE 1955 LK Ledeč nad Sázavou 12. /  Muži 0:40:34.7 0:14:11.0 09:01.0 [12] 12 10:19.1 [17] 16 10:31.6 [13] 16
13 5038 detail závodníka NOVÁK Luboš CZE 1979 Amcykl Humpolec 13. /  Muži 0:40:59.9 0:14:36.2 09:34.0 [15] 15 10:20.8 [18] 18 10:39.9 [15] 18
14 141 detail závodníka HRANICKÁ Kateřina CZE 1976 --- 1. /  Ženy 0:41:09.4 0:14:45.8 09:15.5 [13] 13 10:28.1 [20] 17 00:02.7 [2] 4
15 5023 detail závodníka VAŠÁTKO Ondřej CZE 1968 TJ Šediviny 14. /  Muži 0:43:24.4 0:17:00.7 16:40.9 [28] 28 09:09.1 [13] 27 08:54.1 [8] 25
16 5030 detail závodníka HAJNÝ Jiří CZE 1992 Strahovští kolibříci 15. /  Muži 0:43:45.2 0:17:21.5 09:33.5 [14] 14 11:10.1 [22] 19 11:34.8 [18] 19
17 144 detail závodníka TICHÝ Josef CZE 1978 --- 16. /  Muži 0:43:48.7 0:17:25.0 10:17.2 [16] 16 11:05.6 [21] 20 11:20.8 [16] 20
18 152 detail závodníka ZWAK Piotr POL 1956 Team nabiegowkach.pl 17. /  Muži 0:45:04.4 0:18:40.8 10:38.5 [20] 20 11:28.1 [23] 21 11:37.3 [19] 21
19 5014 detail závodníka LIPOVÝ Radek CZE 1979 --- 18. /  Muži 0:45:26.4 0:19:02.8 11:09.4 [24] 24 11:30.6 [24] 24 11:32.4 [17] 22
20 146 detail závodníka GALLO Marek CZE 1976 --- 19. /  Muži 0:45:49.4 0:19:25.8 10:31.2 [17] 17 11:46.6 [27] 23 11:57.3 [22] 23
21 29 detail závodníka PĚČEK Libor CZE 1978 Orel NMnaMor. 20. /  Muži 0:46:03.4 0:19:39.8 10:33.7 [18] 18 11:41.1 [26] 22 12:09.1 [24] 24
22 5001 detail závodníka KRÁLIK Marcel SVK 1947 Hk Slavia STU Bratislava 21. /  Muži 0:47:34.9 0:21:11.3 11:03.7 [22] 22 00:01.2 [3] 4 11:50.1 [21] 9
23 147 detail závodníka PAVLÍKOVÁ Petra CZE 1984 TJ Šediviny 2. /  Ženy 0:48:35.4 0:22:11.8 10:56.9 [21] 21 00:05.0 [6] 3 11:47.3 [20] 7
24 5037 detail závodníka JANOUŠEK Jiří CZE 1970 --- 22. /  Muži 0:49:49.4 0:23:25.8 11:50.9 [25] 25 00:01.0 [2] 5 12:52.3 [25] 11
25 5029 detail závodníka URBÁŠEK Michal CZE 1989 Strahovští kolibříci 23. /  Muži 0:50:20.7 0:23:57.0 25:03.6 [30] 30 00:00.0 [1] 26 13:21.3 [26] 27
26 143 detail závodníka GALLO Martina CZE 1979 --- 3. /  Ženy 0:50:34.7 0:24:11.0 10:34.0 [19] 19 00:01.9 [4] 2 13:42.6 [27] 10
27 139 detail závodníka BREBURDA Jan CZE 1973 TJ Šediviny 24. /  Muži 0:52:18.0 0:25:54.3 11:04.2 [23] 23 13:10.6 [28] 25 13:57.6 [28] 26
28 5022 detail závodníka VAŠÁTKO Martin CZE 2000 TJ Šediviny 25. /  Muži 0:54:23.2 0:27:59.6 19:06.9 [29] 29 11:36.6 [25] 30 12:07.1 [23] 29
29 142 detail závodníka MONÍK Milan CZE 1969 MT Smiřice 26. /  Muži 0:55:50.7 0:29:27.0 12:25.4 [27] 27 14:28.1 [29] 28 14:32.8 [29] 28
30 5031 detail závodníka MONČEV Martin CZE 1988 Strahovští kolibříci 27. /  Muži 0:57:32.5 0:31:08.8 12:17.9 [26] 26 15:01.8 [30] 29 15:32.1 [30] 30
--- 27 detail závodníka NOVÁK Miroslav CZE 1962 --- . /  Muži DNF --- 12:20.9 [-] --- 27:08.3 [-] --- --- ---
--- 28 detail závodníka NYKODÝM Vlastimil CZE 1980 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 138 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1969 MTB Horoměřice . /  Muži DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 140 detail závodníka MORAVČÍKOVÁ Zdena CZE 1965 TJ Šediviny . /  Ženy DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 148 detail závodníka FOUSEK Jiří CZE 1988 SK Vyžlovka . /  Muži DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 150 detail závodníka MUŽÁTKO Lukáš CZE 1980 Nové Veselí . /  Muži DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 5039 detail závodníka POPKOVÁ Romana CZE 1994 Amcykl Humpolec . /  Ženy DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru