Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Běžecké lyžování
DATUM :20.1.2018 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Cíl #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Cíl #
1 242 detail závodníka CRHÁKOVÁ Lucie CZE 2006 SK nové Město na Moravě startovné zdarma 1. /  Dívky 11 - 12 let 0:06:41.2 0:00:00.0 06:41.1 [1] 1
2 167 detail závodníka JANEČEK Roman CZE 2006 Ski klub Česká Třebová 1. /  Chlapci 11 - 12 let 0:06:47.7 0:00:06.5 06:47.6 [2] 2
3 173 detail závodníka DUCHÁČOVÁ Ema CZE 2006 BKL Machov 2. /  Dívky 11 - 12 let 0:06:50.9 0:00:09.7 06:50.9 [3] 3
4 280 detail závodníka PEŠINA Jan CZE 2006 --- 2. /  Chlapci 11 - 12 let 0:06:52.4 0:00:11.2 06:52.4 [4] 4
5 208 detail závodníka HARVEY Oliver CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 3. /  Chlapci 11 - 12 let 0:06:52.7 0:00:11.5 06:52.6 [5] 5
6 265 detail závodníka MÁLEK Michael CZE 2007 Tj Spartak Letohrad 4. /  Chlapci 11 - 12 let 0:06:53.7 0:00:12.5 06:53.6 [6] 6
7 211 detail závodníka FALTÝNEK Honza CZE 2006 SK NMNM 5. /  Chlapci 11 - 12 let 0:06:55.4 0:00:14.2 06:55.4 [7] 7
8 263 detail závodníka KNÁPEK Šimon CZE 2007 Tj Spartak Letohrad 6. /  Chlapci 11 - 12 let 0:07:02.7 0:00:21.5 07:02.6 [8] 8
9 264 detail závodníka KUBÍČKOVÁ Nina CZE 2007 Tj Spartak Letohrad 3. /  Dívky 11 - 12 let 0:07:16.4 0:00:35.2 07:16.4 [9] 9
10 228 detail závodníka SLONKOVÁ Amálie CZE 2006 SK Nové Město na Moravě 4. /  Dívky 11 - 12 let 0:07:24.2 0:00:43.0 07:24.1 [10] 10
11 231 detail závodníka MAJKA Wojciech POL 2007 Team nabiegowkach.pl 7. /  Chlapci 11 - 12 let 0:07:54.4 0:01:13.2 07:54.4 [11] 11
12 233 detail závodníka POUL Kryštof CZE 2006 LOTJ Žďár nad Sázavou 8. /  Chlapci 11 - 12 let 0:07:57.2 0:01:16.0 07:57.1 [12] 12
13 182 detail závodníka ROZKOŠNÁ Klára CZE 2007 KB Blansko 5. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:00.9 0:01:19.7 08:00.9 [13] 13
14 294 detail závodníka SMUTNÁ Sofie CZE 2006 SK Skol Brno 6. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:02.7 0:01:21.5 08:02.6 [14] 14
15 199 detail závodníka KOCIÁNOVÁ Beata CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 7. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:08.4 0:01:27.2 08:08.4 [15] 15
16 212 detail závodníka LEMPERA Dan CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 9. /  Chlapci 11 - 12 let 0:08:13.7 0:01:32.5 08:13.6 [16] 16
17 200 detail závodníka KOŠÍK Filip CZE 2006 SK NMNM 10. /  Chlapci 11 - 12 let 0:08:15.1 0:01:33.9 08:15.0 [17] 17
18 213 detail závodníka VOLF Marek CZE 2006 KKL Hlinsko 11. /  Chlapci 11 - 12 let 0:08:15.7 0:01:34.5 08:15.6 [18] 18
19 293 detail závodníka MUSILOVÁ Lucie CZE 2006 SK Skol Brno 8. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:16.7 0:01:35.5 08:16.6 [19] 19
20 207 detail závodníka SRNSKÁ Veronika CZE 2007 SK nové Město na Moravě startovné zdarma 9. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:18.9 0:01:37.7 08:18.9 [20] 20
21 262 detail závodníka HEGEROVA Rozalie CZE 2007 Tj Spartak Letohrad 10. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:21.2 0:01:40.0 08:21.1 [21] 21
22 234 detail závodníka BOŘIL David CZE 2007 LOTJ Žďár nad Sázavou 12. /  Chlapci 11 - 12 let 0:08:24.4 0:01:43.2 08:24.4 [22] 22
23 237 detail závodníka PAUL Jáchym CZE 2007 LOTJ Žďár nad Sázavou 13. /  Chlapci 11 - 12 let 0:08:25.2 0:01:44.0 08:25.1 [23] 23
24 227 detail závodníka MALUŠKOVÁ Kateřina CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 11. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:36.7 0:01:55.5 08:36.6 [24] 24
25 295 detail závodníka MARŠÁLKOVÁ Barbora CZE 2006 SK Skol Brno 12. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:39.2 0:01:58.0 08:39.1 [25] 25
26 235 detail závodníka KOŇAŘÍK Vojtěch CZE 2007 LOTJ Žďár nad Sázavou 14. /  Chlapci 11 - 12 let 0:08:44.2 0:02:03.0 08:44.1 [26] 26
27 304 detail závodníka BOUŠKOVÁ Monika CZE 2006 --- 13. /  Dívky 11 - 12 let 0:08:52.7 0:02:11.5 08:52.6 [27] 27
28 201 detail závodníka KOŠÍK David CZE 2006 SK NMNM 15. /  Chlapci 11 - 12 let 0:09:13.4 0:02:32.2 09:13.4 [28] 28
29 291 detail závodníka KUČERA Kryštof CZE 2007 SK Skol Brno 16. /  Chlapci 11 - 12 let 0:09:40.2 0:02:59.0 09:40.1 [29] 29
30 193 detail závodníka MUSILOVÁ Klára CZE 2006 --- 14. /  Dívky 11 - 12 let 0:10:09.2 0:03:28.0 10:09.1 [30] 30
31 236 detail závodníka KLÍMA Matěj CZE 2007 LOTJ Žďár nad Sázavou 17. /  Chlapci 11 - 12 let 0:10:09.7 0:03:28.5 10:09.6 [31] 31
32 296 detail závodníka PAŘENICOVÁ Rozálie CZE 2007 SK Skol Brno 15. /  Dívky 11 - 12 let 0:10:16.2 0:03:35.0 10:16.1 [32] 32
33 197 detail závodníka KUNSTMÜLLEROVÁ Lea CZE 2006 SK NMNM 16. /  Dívky 11 - 12 let 0:10:29.9 0:03:48.7 10:29.9 [33] 33
34 305 detail závodníka NEČASOVÁ Kateřina CZE 2006 SK Nové Město na Moravě 17. /  Dívky 11 - 12 let 0:10:41.2 0:04:00.0 10:41.1 [34] 34
35 230 detail závodníka ZAJÍČEK Petr CZE 2007 --- 18. /  Chlapci 11 - 12 let 0:10:54.9 0:04:13.7 10:54.9 [35] 35
36 261 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Tereza CZE 2007 Tj Spartak Letohrad 18. /  Dívky 11 - 12 let 0:11:02.9 0:04:21.7 11:02.9 [36] 36
37 314 detail závodníka ŠINCLOVÁ Nina CZE 2007 --- 19. /  Dívky 11 - 12 let 0:11:11.2 0:04:30.0 11:11.1 [37] 37
38 170 detail závodníka GALLO Natálie CZE 2006 --- 20. /  Dívky 11 - 12 let 0:11:19.4 0:04:38.2 11:19.4 [38] 38
39 162 detail závodníka KOVALČÍKOVÁ Alena CZE 2007 Orientační Běh Opava 21. /  Dívky 11 - 12 let 0:11:39.7 0:04:58.5 11:39.6 [39] 39
40 283 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Veronika CZE 2006 --- 22. /  Dívky 11 - 12 let 0:11:43.4 0:05:02.2 11:43.4 [40] 40
41 292 detail závodníka KALA Martin CZE 2007 SK Skol Brno 19. /  Chlapci 11 - 12 let 0:13:21.1 0:06:39.9 13:21.0 [41] 41
42 312 detail závodníka LÍPOVÁ Simona CZE 2006 --- 23. /  Dívky 11 - 12 let 0:14:05.2 0:07:24.0 14:05.1 [42] 42
--- 165 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 IRON STARS Beroun . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 191 detail závodníka JANÍČKOVÁ Jolana CZE 2007 Cyklo Janíček . /  Dívky 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 195 detail závodníka ŽVÁČKOVÁ Nela CZE 2007 SK NMNM . /  Dívky 11 - 12 let DNS --- 06:38.5 [-] ---
--- 215 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 KKL Hlinsko . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 240 detail závodníka FOUSEK Vít CZE 2006 SK nové Město na Moravě startovné zdarma . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 260 detail závodníka DOLEČEK Přemysl CZE 2007 Tj Spartak Letohrad . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 266 detail závodníka MAREK Matouš CZE 2007 Tj Spartak Letohrad . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 267 detail závodníka MAREŠOVÁ Eliška CZE 2007 Tj Spartak Letohrad . /  Dívky 11 - 12 let DNS --- --- ---
--- 301 detail závodníka PAVLIŠ Matěj CZE 2007 --- . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru