Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Cínovecká šestihodinovka

Běžecké lyžování
DATUM :6.1.2018 MÍSTO :Cínovec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. 1.člen 2.člen Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. 1.člen 2.člen Kategorie Čas Ztráta
1 3 detail závodníka HRONI CZE Jiří Hron Zdeněk Hron 1. /  Dvojice muži 5:33:42.2 0:00:00.0
2 1 detail závodníka KDYŽ NEJDE O ŽIVOT... CZE Ladislava ANTALOVÁ Alena VRÁTNÁ 1. /  Dvojice ženy 5:35:46.0 - 2 Lap(s)
3 2 detail závodníka EXLOKOŤÁCI CZE Miroslav VRÁTNÝ Denisa TOMKOVÁ 1. /  Dvojice smíšené 5:41:28.6 - 2 Lap(s)
4 11 detail závodníka BRÁCHOVÉ CZE Lukáš Černý Michal Černý 2. /  Dvojice muži 5:45:32.0 - 2 Lap(s)
5 46 detail závodníka DROLLS GER Thomas Droll Laura Diez 2. /  Dvojice smíšené 5:48:53.0 - 2 Lap(s)
6 49 detail závodníka KOENIGER GER Heribert Koeniger Lucia Koeniger 3. /  Dvojice smíšené 5:49:53.3 - 2 Lap(s)
7 33 detail závodníka SÉGRY CZE Pavla Hamrová Petra Pochmanová 2. /  Dvojice ženy 5:08:27.0 - 3 Lap(s)
8 22 detail závodníka DŮCHODCI 2 CZE Vladimír Bečvář Jindřich Jelen 3. /  Dvojice muži 5:10:42.0 - 3 Lap(s)
9 25 detail závodníka BLASCHKO GER Michael Blaschek Oliver Boehm 4. /  Dvojice muži 5:35:47.2 - 3 Lap(s)
10 26 detail závodníka HAMPEJS CZE Ondřej Hampejs Tomáš Hampejs 5. /  Dvojice muži 5:36:50.0 - 3 Lap(s)
10 41 detail závodníka HOBÍCI CZE Taha Ari Anna Fričová 4. /  Dvojice smíšené 5:36:50.0 - 3 Lap(s)
12 12 detail závodníka HAMŘÍCI CZE Jakub Hamr Jiří Hamr 6. /  Dvojice muži 5:37:47.0 - 3 Lap(s)
13 18 detail závodníka DŮCHODCI CZE Vladimír Běhounek Pavel Mráz 7. /  Dvojice muži 5:38:47.0 - 3 Lap(s)
14 38 detail závodníka RAČKOVIČKY CZE Kamila Račkovičová Marie Račkovičová 3. /  Dvojice ženy 5:40:50.0 - 3 Lap(s)
15 21 detail závodníka X CZE Karel Píč Josef Šabata 8. /  Dvojice muži 4:50:47.0 - 4 Lap(s)
16 28 detail závodníka KRENGEL GER Alenxandr Krengel Andre Krengel 9. /  Dvojice muži 5:05:47.0 - 4 Lap(s)
17 34 detail závodníka KULICHY CZE Petra Kulichová Anna Chejnovská 4. /  Dvojice ženy 5:33:03.0 - 4 Lap(s)
18 23 detail závodníka KISSÁCI CZE Pavek Kiss Antonín Novák 10. /  Dvojice muži 5:35:47.0 - 4 Lap(s)
19 43 detail závodníka VOŠVRDOVCI CZE Petr Vošvrda Denisa Vondrová 5. /  Dvojice smíšené 5:36:50.0 - 4 Lap(s)
20 48 detail závodníka VINCOVCI CZE Pavel Vincenc Šárka Vincencová 6. /  Dvojice smíšené 5:36:52.0 - 4 Lap(s)
21 32 detail závodníka MODELKY CZE Pavlína Králová Tereza Běhounková 5. /  Dvojice ženy 5:48:47.0 - 4 Lap(s)
22 27 detail závodníka KELLMAN GER Franz Kellman Harry Kellman 11. /  Dvojice muži 5:48:50.2 - 4 Lap(s)
23 20 detail závodníka TRENÉŘI CZE Petr Michl Marek Kulich 12. /  Dvojice muži 5:03:52.3 - 5 Lap(s)
24 15 detail závodníka RYČÁCI CZE Václav Ryč David Ryč 13. /  Dvojice muži 5:31:25.2 - 5 Lap(s)
25 44 detail závodníka AJŤÁCI CZE Petr Hurdálek Michaela Kasalová 7. /  Dvojice smíšené 5:36:52.3 - 5 Lap(s)
26 35 detail závodníka FF CZE Nicole Falk Beatrice Fisher 6. /  Dvojice ženy 5:13:52.0 - 6 Lap(s)
27 40 detail závodníka SH CZE Edita Slabá Hejnalová 7. /  Dvojice ženy 5:17:02.0 - 6 Lap(s)
28 45 detail závodníka ZINWALDI CZE Ladislav Čurda Alena Chaloupková 8. /  Dvojice smíšené 5:36:50.0 - 6 Lap(s)
29 37 detail závodníka HAMPELS GER Cornelia Hampel Anke Karsten 8. /  Dvojice ženy 5:36:52.3 - 6 Lap(s)
30 24 detail závodníka BERG GER Philipp Auerswald Konstantin Bergt 14. /  Dvojice muži 5:48:50.0 - 6 Lap(s)
31 17 detail závodníka BLASHKOUNI CZE Karel Blaschke Martin Blaschke 15. /  Dvojice muži 5:38:50.0 - 7 Lap(s)
32 29 detail závodníka BERNER GER Kilian Berner Martin Blum 16. /  Dvojice muži 5:35:50.0 - 8 Lap(s)
33 39 detail závodníka PTÁČCI CZE Lucie Ptáčková Žaneta Strnisková 9. /  Dvojice ženy 5:48:50.0 - 8 Lap(s)
34 51 detail závodníka FRITSCH GER Felix Fritsch Anne Fritsch 9. /  Dvojice smíšené 5:36:50.2 - 11 Lap(s)
--- 31 detail závodníka TETKA CZE Ladislava Hamrová Jana Michlová . /  Dvojice ženy DNF ---
--- 36 detail závodníka CD GER Rose CZIPF Luise Dachselt . /  Dvojice ženy DNF ---
--- 50 detail závodníka KETTER GER Henig Ketter Monika Ketter . /  Dvojice smíšené DNF ---
--- 13 detail závodníka TEAM BUSHMUHLE GER Carsten Hahn Gunnar Klem . /  Dvojice muži DNS ---
--- 14 detail závodníka FORGER GER Marcel Forger Sven Mutze . /  Dvojice muži DNS ---
--- 42 detail závodníka HOBÍ CZE Michaela Zelinská --- . /  Dvojice smíšené DNS ---
--- 47 detail závodníka FISHERS GER Libor Fisher Nina Eibel . /  Dvojice smíšené DNS ---