Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

CTM race Enduro Tvarožná Lhota-Lučina

MTB
DATUM :1.4.2018 MÍSTO :Tvarožná Lhota-Lučina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 27 detail závodníka KNAPEC Martin 1994 CTM Racing Team 1. /  Muži Elite 0:11:44.1 0:00:00.0 0:11:44.1
2 34 detail závodníka FRÝŽELKA Jiří 1992 --- 2. /  Muži Elite 0:12:02.7 0:00:18.6 0:12:02.7
3 1 detail závodníka HYNČICA Vlastimil 1978 Specialized CZ 1. /  SuperMaster 40+ 0:12:04.5 0:00:20.4 0:12:04.5
4 48 detail závodníka PLATEK Lukas 1988 T.N.V. Racing 1. /  Hobby Full 0:12:17.8 0:00:33.7 0:12:17.8
5 2 detail závodníka PORUBAN Kristián 2000 Specialized CZ 1. /  Juniori 17-18 rokov 0:12:18.0 0:00:33.9 0:12:18.0
6 14 detail závodníka DRÁBIK Peter 1973 Cube Enduro Team 2. /  SuperMaster 40+ 0:12:24.5 0:00:40.4 0:12:24.5
7 3 detail závodníka HYNČICA Petr 1973 Specialized CZ 3. /  SuperMaster 40+ 0:12:27.4 0:00:43.3 0:12:27.4
8 66 detail závodníka TICHÝ Vladimír 1979 Bikeza team 1. /  Masters 30 - 39 rokov 0:12:32.2 0:00:48.1 0:12:32.2
9 15 detail závodníka PAPALA Martin 1979 Kellys Faktory Team 2. /  Masters 30 - 39 rokov 0:12:35.0 0:00:50.9 0:12:35.0
10 28 detail závodníka ROJČEK Adam 1998 CTM Racing Team 3. /  Muži Elite 0:12:35.3 0:00:51.2 0:12:35.3
11 11 detail závodníka ŠVÁN Vojta 1988 Fiveten shop.sk 3. /  Masters 30 - 39 rokov 0:12:37.7 0:00:53.6 0:12:37.7
12 26 detail závodníka GOMBALA Oliver 2001 CTM Racing Team 2. /  Juniori 17-18 rokov 0:12:48.8 0:01:04.7 0:12:48.8
13 19 detail závodníka HÁJEK Martin 2001 Cykloservis Krystyník 3. /  Juniori 17-18 rokov 0:12:50.4 0:01:06.3 0:12:50.4
14 47 detail závodníka TICHÝ Peter 1983 --- 4. /  Masters 30 - 39 rokov 0:13:04.3 0:01:20.2 0:13:04.3
15 5 detail závodníka TOMEČEK Josef 1995 TRAIL OF LIFE ENDURO TEAM 2. /  Hobby Full 0:13:12.3 0:01:28.2 0:13:12.3
16 18 detail závodníka BARABÁŠ Michal 1992 Lapierre Team CZ 3. /  Hobby Full 0:13:13.2 0:01:29.1 0:13:13.2
17 64 detail závodníka ŠPALEK Michal 1983 Športservis Bratislava 5. /  Masters 30 - 39 rokov 0:13:20.2 0:01:36.1 0:13:20.2
18 51 detail závodníka GORECKY Jakub 1997 Bang DH Team 4. /  Hobby Full 0:13:29.2 0:01:45.1 0:13:29.2
19 20 detail závodníka BRONCZEK Jan 2001 Cyklošec Stevens 4. /  Juniori 17-18 rokov 0:13:29.4 0:01:45.3 0:13:29.4
20 29 detail závodníka VANKO Adrián 2002 KZC Bytča 1. /  Nádeje+Kadeti 0:13:31.7 0:01:47.6 0:13:31.7
21 9 detail závodníka HANÁK Vojtěch 2002 Specialized CZ 2. /  Nádeje+Kadeti 0:13:37.9 0:01:53.8 0:13:37.9
22 65 detail závodníka MACKO Pavol 1980 TUKAN RACING 6. /  Masters 30 - 39 rokov 0:13:38.4 0:01:54.3 0:13:38.4
23 17 detail závodníka PEKAŘ Jakub 1994 KROSS bikes 4. /  Muži Elite 0:13:38.8 0:01:54.7 0:13:38.8
24 21 detail závodníka HUŇA Tomáš 1989 Mondraker 5. /  Muži Elite 0:13:44.7 0:02:00.6 0:13:44.7
25 41 detail závodníka OVESNÝ Rostislav 1995 SBT Fryšták 5. /  Hobby Full 0:13:46.1 0:02:02.0 0:13:46.1
26 39 detail závodníka BROZMAN Martin 1988 --- 7. /  Masters 30 - 39 rokov 0:13:50.4 0:02:06.3 0:13:50.4
27 8 detail závodníka BRÁZDIL Jakub 2002 Specialized CZ 3. /  Nádeje+Kadeti 0:13:50.5 0:02:06.4 0:13:50.5
28 58 detail závodníka TOKOŠ Daniel 1996 Motošport Klub Unín 6. /  Hobby Full 0:14:00.3 0:02:16.2 0:14:00.3
29 54 detail závodníka KRÁTKY Patrik 1996 Absolute racing team 6. /  Muži Elite 0:14:00.9 0:02:16.8 0:14:00.9
30 12 detail závodníka SEIDLER Petr 1994 sportovnikurzy.cz 7. /  Muži Elite 0:14:02.1 0:02:18.0 0:14:02.1
31 35 detail závodníka HORENSKÝ Kamil 1991 --- 7. /  Hobby Full 0:14:06.8 0:02:22.7 0:14:06.8
32 25 detail závodníka MOŠNIČKA Lubomír 1980 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 8. /  Masters 30 - 39 rokov 0:14:20.4 0:02:36.3 0:14:20.4
33 13 detail závodníka DRÁBIK Oliver 1995 Cube Enduro Team 8. /  Hobby Full 0:14:25.7 0:02:41.6 0:14:25.7
34 56 detail závodníka DOVINA Marian 1997 Bike club Kalnica 9. /  Hobby Full 0:14:30.0 0:02:45.9 0:14:30.0
35 38 detail závodníka ĎURIGA Michal 2001 Bajky.sk / CTC 5. /  Juniori 17-18 rokov 0:14:36.5 0:02:52.4 0:14:36.5
36 61 detail závodníka JAZEJČEK René 1971 Moravian Eagles 4. /  SuperMaster 40+ 0:14:40.9 0:02:56.8 0:14:40.9
37 57 detail závodníka ŠICKO Matúš 1999 --- 6. /  Juniori 17-18 rokov 0:14:44.9 0:03:00.8 0:14:44.9
38 68 detail závodníka ŠAŠINKA David 1996 --- 10. /  Hobby Full 0:15:15.4 0:03:31.3 0:15:15.4
39 67 detail závodníka TICHÝ Filip 2005 Bikeza team 4. /  Nádeje+Kadeti 0:15:17.6 0:03:33.5 0:15:17.6
40 23 detail závodníka ŠEBEK Karel 1989 --- 8. /  Muži Elite 0:15:40.9 0:03:56.8 0:15:40.9
41 36 detail závodníka DOBŘECKÝ Pavol 1982 --- 9. /  Masters 30 - 39 rokov 0:15:50.1 0:04:06.0 0:15:50.1
42 60 detail závodníka PODVESKÝ Martin 1985 --- 10. /  Masters 30 - 39 rokov 0:15:51.9 0:04:07.8 0:15:51.9
43 62 detail závodníka RŮŽIČKA František 2002 UFO RIDE 5. /  Nádeje+Kadeti 0:15:54.5 0:04:10.4 0:15:54.5
44 4 detail závodníka MIŠKO Petr 1989 TRAIL OF LIFE ENDURO TEAM 11. /  Masters 30 - 39 rokov 0:16:00.5 0:04:16.4 0:16:00.5
45 32 detail závodníka VEČERKA Radim 1980 --- 12. /  Masters 30 - 39 rokov 0:16:04.2 0:04:20.1 0:16:04.2
46 43 detail závodníka CHLUP Filip 2003 SBT Fryšták 6. /  Nádeje+Kadeti 0:16:12.4 0:04:28.3 0:16:12.4
47 33 detail závodníka HILL Petr 1984 --- 13. /  Masters 30 - 39 rokov 0:16:19.5 0:04:35.4 0:16:19.5
48 69 detail závodníka TOMEČEK Josef 1966 TRAIL OF LIFE ENDURO TEAM 5. /  SuperMaster 40+ 0:16:37.4 0:04:53.3 0:16:37.4
49 42 detail závodníka KADLEC Martin 2004 KROSS bikes 7. /  Nádeje+Kadeti 0:16:40.1 0:04:56.0 0:16:40.1
50 52 detail závodníka KRAVÁK Martin 1989 --- 11. /  Hobby Full 0:16:44.5 0:05:00.4 0:16:44.5
51 77 detail závodníka ŠÁLEK Martin 1999 FDF bike shop Olomouc 7. /  Juniori 17-18 rokov 0:16:45.7 0:05:01.6 0:16:45.7
52 16 detail závodníka DURČÁKOVÁ Dominika 1985 KROSS bikes 1. /  Ženy 0:16:52.3 0:05:08.2 0:16:52.3
53 53 detail závodníka VAŠENDA Jakub 1987 Nový Malín 14. /  Masters 30 - 39 rokov 0:16:55.7 0:05:11.6 0:16:55.7
54 46 detail závodníka HORNÁČEK Filip 2001 Bikestrike.com 8. /  Juniori 17-18 rokov 0:17:33.4 0:05:49.3 0:17:33.4
55 31 detail závodníka ŠČEPKO Timotej 2004 KZC Bytča 8. /  Nádeje+Kadeti 0:17:39.1 0:05:55.0 0:17:39.1
56 63 detail závodníka FRIDRICH Petr 1982 --- 15. /  Masters 30 - 39 rokov 0:17:42.5 0:05:58.4 0:17:42.5
57 59 detail závodníka MOSIN Štefan 1985 Movak Skalica 16. /  Masters 30 - 39 rokov 0:17:54.5 0:06:10.4 0:17:54.5
58 22 detail závodníka HOLÍK Eduard 1992 --- 12. /  Hobby Full 0:18:00.7 0:06:16.6 0:18:00.7
59 6 detail závodníka DANĚK Richard 1974 TRAIL OF LIFE ENDURO TEAM 6. /  SuperMaster 40+ 0:18:27.3 0:06:43.2 0:18:27.3
60 10 detail závodníka PŘÍKASKÝ Ondřej 2001 --- 9. /  Juniori 17-18 rokov 0:18:30.0 0:06:45.9 0:18:30.0
61 37 detail závodníka DOBŘECKÝ Jakub 2006 --- 9. /  Nádeje+Kadeti 0:18:38.0 0:06:53.9 0:18:38.0
62 55 detail závodníka PORUBANOVÁ Simona 1998 Specialized CZ 2. /  Ženy 0:18:39.2 0:06:55.1 0:18:39.2
63 7 detail závodníka BŘEZOVSKÝ Adam 1984 TRAIL OF LIFE ENDURO TEAM 17. /  Masters 30 - 39 rokov 0:19:04.8 0:07:20.7 0:19:04.8
64 30 detail závodníka VARÁČKOVÁ Nikola 1993 KZC Bytča 3. /  Ženy 0:19:10.8 0:07:26.7 0:19:10.8
65 40 detail závodníka KADLECOVÁ Karolína 2006 X-Ride Team Racing Lešná 4. /  Ženy 0:20:20.7 0:08:36.6 0:20:20.7
66 49 detail závodníka BANOVEC Tomas 1983 --- 18. /  Masters 30 - 39 rokov 0:21:12.6 0:09:28.5 0:21:12.6
67 70 detail závodníka ŠURAN Martin 1985 --- 19. /  Masters 30 - 39 rokov 0:22:26.0 0:10:41.9 0:22:26.0
68 44 detail závodníka SVOBODA Rostislav 2002 Zlín 10. /  Nádeje+Kadeti 0:23:58.6 0:12:14.5 0:23:58.6
69 45 detail závodníka VAVERKA Michal 1982 Moravian Eagles 20. /  Masters 30 - 39 rokov 0:25:27.0 0:13:42.9 0:25:27.0
70 50 detail závodníka KOMOŇ Přemysl 1993 Bike Park Strážnice 13. /  Hobby Full 0:25:30.3 0:13:46.2 0:25:30.3
--- 24 detail závodníka EICHNER Michal 1989 --- . /  Hobby Full DNF --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru