Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Štiavnicky trail

Běh
DATUM :14.4.2018 MÍSTO :Banská Štiavnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 88 detail závodníka BLAŽEK Peter SVK Horoklub Hriňová 1. /  Muži 2:00:27 0:00:00
2 65 detail závodníka SVOČÁK Martin SVK behamsrdcom.sk 2. /  Muži 2:00:45 0:00:18
3 13 detail závodníka FONIX Trulo SVK PRAŠIVÝ PODPES 3. /  Muži 2:06:48 0:06:21
4 89 detail závodníka STEHLÍK Ján SVK Kraľ Polany 4. /  Muži 2:06:51 0:06:24
5 5 detail závodníka BINDER Erik SVK Svätý Anton 5. /  Muži 2:07:22 0:06:55
6 54 detail závodníka POČAI Tomáš SVK ŠK Atleti BS 6. /  Muži 2:09:34 0:09:07
7 42 detail závodníka MICHÁLEK Martin SVK --- 7. /  Muži 2:12:22 0:11:55
8 73 detail závodníka TOKÁR Pavol SVK ŠUŠKY-HRUŠKY 8. /  Muži 2:14:01 0:13:34
9 62 detail závodníka STREZO Mike SVK Bežecký klub Dolný Kubín 9. /  Muži 2:14:32 0:14:05
10 12 detail závodníka ESTERKA Jaroslav SVK E100 10. /  Muži 2:14:55 0:14:28
11 66 detail závodníka SYKORA Vincent SVK Granarollo SVK 11. /  Muži 2:16:15 0:15:48
12 34 detail závodníka KUŠNIEROVÁ Denisa SVK Trail Runners Trnava 1. /  Ženy 2:16:24 0:15:57
13 31 detail závodníka KROLAK Michal SVK panoraMic MR 12. /  Muži 2:19:53 0:19:26
14 77 detail závodníka VALENT Frantisek SVK --- 13. /  Muži 2:20:30 0:20:03
15 69 detail závodníka ŠKVAŘIL Jiří SVK Continental Sport Club Zvolen 14. /  Muži 2:21:47 0:21:20
16 8 detail závodníka DOVALA Tomas SVK --- 15. /  Muži 2:23:07 0:22:40
17 27 detail závodníka KELEMEN Szilard HUN VISE 16. /  Muži 2:23:53 0:23:26
18 91 detail závodníka JEŽOVIČ Jakub SVK --- 17. /  Muži 2:24:13 0:23:46
19 25 detail závodníka KAPASNY Juraj SVK Imperium 18. /  Muži 2:24:15 0:23:48
20 90 detail závodníka TOKÁR Michal SVK ŠUŠKY-HRUŠKY 19. /  Muži 2:25:54 0:25:27
21 14 detail závodníka FUZAK Jan SVK --- 20. /  Muži 2:27:36 0:27:09
22 63 detail závodníka STUDENY Tomas SVK Imperium 21. /  Muži 2:28:03 0:27:36
23 7 detail závodníka BUTORA Martin SVK --- 22. /  Muži 2:28:12 0:27:45
24 72 detail závodníka TKAC Tomas SVK --- 23. /  Muži 2:28:23 0:27:56
25 60 detail závodníka SCHATTLER Gabor HUN VISE 24. /  Muži 2:29:06 0:28:39
26 22 detail závodníka HUTIRA Tomas SVK --- 25. /  Muži 2:29:12 0:28:45
27 50 detail závodníka PETERKA Tomáš SVK Extreme Obstacle Runners 26. /  Muži 2:29:17 0:28:50
28 47 detail závodníka NOVOTNY Juraj SVK --- 27. /  Muži 2:30:29 0:30:02
29 1 detail závodníka BABINSKÁ Miroslava SVK Bežecký klub Dolný Kubín 2. /  Ženy 2:30:48 0:30:21
30 46 detail závodníka NEŠTICKÝ Daniel SVK --- 28. /  Muži 2:32:01 0:31:34
31 20 detail závodníka HRICÁK Lukáš SVK Šemeňáci 29. /  Muži 2:37:18 0:36:51
32 41 detail závodníka MESÍČEK Andrej SVK Bk Viktoria Horné Orešany 30. /  Muži 2:37:36 0:37:09
33 79 detail závodníka VINCÚR Branislav SVK Nitra 31. /  Muži 2:38:30 0:38:03
34 59 detail závodníka RYBANSKÝ Róbert SVK CrossFit Senec 32. /  Muži 2:39:36 0:39:09
35 29 detail závodníka KOVÁČIK Pavol SVK Varloši 33. /  Muži 2:40:16 0:39:49
36 74 detail závodníka TOMA Maroš SVK Nová Baňa 34. /  Muži 2:40:31 0:40:04
37 16 detail závodníka HALASZ Ladislav SVK --- 35. /  Muži 2:41:42 0:41:15
38 6 detail závodníka BUDIAŠ Marek SVK LEMRY 36. /  Muži 2:41:49 0:41:22
39 48 detail závodníka PAP Istvan HUN VISE 37. /  Muži 2:42:51 0:42:24
40 84 detail závodníka ŽILKA Patrik SVK HK Manín 38. /  Muži 2:43:56 0:43:29
41 81 detail závodníka ZÁBOJNÍK Marcel SVK HK Manín 39. /  Muži 2:43:56 0:43:29
42 36 detail závodníka LENOCHOVÁ Magda SVK --- 3. /  Ženy 2:44:00 0:43:33
43 10 detail závodníka DUPEJ Peter SVK --- 40. /  Muži 2:44:49 0:44:22
44 28 detail závodníka KLEIN Patrik SVK --- 41. /  Muži 2:47:44 0:47:17
45 82 detail závodníka ZIGO Branislav SVK --- 42. /  Muži 2:48:02 0:47:35
46 21 detail závodníka HUDECOVA Veronika SVK Liptovsky Hrádok 4. /  Ženy 2:48:10 0:47:43
47 44 detail závodníka MORTREUX David FRA --- 43. /  Muži 2:50:29 0:50:02
48 71 detail závodníka ŠTULAJTER Ján SVK Dedečkova chata 44. /  Muži 2:50:42 0:50:15
49 19 detail závodníka HORVÁTH Lukáš SVK --- 45. /  Muži 2:50:42 0:50:15
50 38 detail závodníka MARTYNEKOVA Janka SVK Fatranka 5. /  Ženy 2:53:13 0:52:46
51 4 detail závodníka BEREC Michal SVK --- 46. /  Muži 2:53:44 0:53:17
52 40 detail závodníka MATÚŠ Ján SVK --- 47. /  Muži 2:54:42 0:54:15
53 67 detail závodníka SZABO Patrik SVK LEMRY 48. /  Muži 2:55:19 0:54:52
54 18 detail závodníka HORTELANO Jerome FRA FRANCUSKY TIM 49. /  Muži 2:55:53 0:55:26
55 85 detail závodníka HOLKO Norbert SVK Marathon BB 50. /  Muži 2:56:32 0:56:05
56 26 detail závodníka KEKEŇÁK Ondrej SVK --- 51. /  Muži 2:57:13 0:56:46
57 39 detail závodníka MATIAŠOVIČ Ľubomír SVK Dobrý Anjel n.o. 52. /  Muži 2:58:42 0:58:15
58 51 detail závodníka PETREK Marek SVK LEMRY 53. /  Muži 2:59:09 0:58:42
59 55 detail závodníka POLÁK Pavol SVK --- 54. /  Muži 3:00:42 1:00:15
60 87 detail závodníka DEMETER Ján SVK Bežci Vk 55. /  Muži 3:00:43 1:00:16
61 15 detail závodníka GÚGĽAVA Matúš SVK --- 56. /  Muži 3:00:43 1:00:16
62 45 detail závodníka NAVRATILOVA Petra SVK Palič Enduro OheňTeam 6. /  Ženy 3:09:20 1:08:53
63 2 detail závodníka BAJTEKOVÁ Gabriela SVK bezeckepotulky 7. /  Ženy 3:09:50 1:09:23
64 86 detail závodníka MIHALOVIČ Peter SVK CrossFit Senec 57. /  Muži 3:12:28 1:12:01
65 49 detail závodníka PELECHOVA Jana SVK Aj My Sme Beh 8. /  Ženy 3:13:00 1:12:33
66 30 detail závodníka KOVER Michal SVK --- 58. /  Muži 3:17:37 1:17:10
67 52 detail závodníka PETREKOVA Dominika SVK LEMRY 9. /  Ženy 3:18:08 1:17:41
68 23 detail závodníka HYCLÁK Vladimír SVK TATRANSKA MINERÁLKA 59. /  Muži 3:18:38 1:18:11
69 76 detail závodníka VALČÁK Pavol SVK --- 60. /  Muži 3:20:04 1:19:37
70 43 detail závodníka MIĽANOVÁ Natália SVK RunningteamZV 10. /  Ženy 3:24:20 1:23:53
71 9 detail závodníka DRINGUS Adrian SVK --- 61. /  Muži 3:25:35 1:25:08
72 58 detail závodníka ROGEL Branislav SVK SporDiag 62. /  Muži 3:26:57 1:26:30
73 80 detail závodníka VRABEC Roman SVK --- 63. /  Muži 3:26:59 1:26:32
74 68 detail závodníka ŠIRGELOVÁ Halina SVK Svetielko nadeje 11. /  Ženy 3:27:33 1:27:06
75 75 detail závodníka VALACHOVÁ Eva SVK Zvolen 12. /  Ženy 3:27:36 1:27:09
76 35 detail závodníka LAURO Radovan SVK --- 64. /  Muži 3:36:40 1:36:13
77 3 detail závodníka BÁNIK Tomáš SVK MiniMon Friendly Team 65. /  Muži 3:39:39 1:39:12
--- 61 detail závodníka SMÄDO Adam SVK --- . /  Muži DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru