Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 79 | GOTTHALMSEDER Alex | 1994 | SC Waldzell | 1. / Allgemeine Klasse männlich | 1:47:17.1 | 0:00:00.0 | |
2 | 34 | KITZBICHLER Christian | 1990 | Fischer Racing Team Nordic-Center Kössen | 2. / Allgemeine Klasse männlich | 1:48:27.0 | 0:01:09.9 | |
3 | 64 | ZLOEBL Thomas | 1994 | Atomic Pro Team | 3. / Allgemeine Klasse männlich | 1:49:57.8 | 0:02:40.6 | |
4 | 42 | GANNER Norbert | 1966 | Salomon Nordic Austria | 1. / AK III männlich | 1:51:28.3 | 0:04:11.1 | |
5 | 65 | ZLOEBL Peter | 1965 | Atomic Pro Team | 2. / AK III männlich | 1:57:10.9 | 0:09:53.7 | |
6 | 9 | TOPLITSCH Harald | 1992 | Racingteam Ursprung | 4. / Allgemeine Klasse männlich | 1:59:53.4 | 0:12:36.2 | |
7 | 72 | FISCHBACHER Matthäus | 1980 | LLC Walchsee | 1. / AK I männlich | 2:00:26.4 | 0:13:09.2 | |
8 | 71 | MAYR Peter | 1981 | LLC Walchsee | 2. / AK I männlich | 2:00:29.4 | 0:13:12.2 | |
9 | 10 | KEMPE Thomas | 1992 | Racingteam Ursprung | 5. / Allgemeine Klasse männlich | 2:01:13.1 | 0:13:56.0 | |
10 | 52 | BRÜGGL Stefan | 1983 | --- | 3. / AK I männlich | 2:02:19.4 | 0:15:02.2 | |
11 | 37 | LEITNER Burkhard | 1969 | Sportunion Prägraten | 1. / AK II männlich | 2:04:04.6 | 0:16:47.5 | |
12 | 67 | NIEDERREITER Daniel | 1978 | Tri-Beaster Unlimited | 4. / AK I männlich | 2:05:17.1 | 0:17:59.9 | |
13 | 58 | ENZENHOFER Gerhard | 1966 | Dna Nordic Team Su Eidenberg | 3. / AK III männlich | 2:06:00.2 | 0:18:43.0 | |
14 | 30 | AIGNER Franz | 1969 | SC Leogang | 2. / AK II männlich | 2:06:46.9 | 0:19:29.8 | |
15 | 27 | GRÜNDHAMMER Hannes | 1987 | --- | 5. / AK I männlich | 2:07:25.4 | 0:20:08.3 | |
16 | 16 | GAMSJÄGER Manuel | 1990 | --- | 6. / Allgemeine Klasse männlich | 2:07:44.9 | 0:20:27.8 | |
17 | 29 | FERSTERER Thomas | 1994 | SC Saalfelden | 7. / Allgemeine Klasse männlich | 2:08:30.9 | 0:21:13.8 | |
18 | 84 | VEITER Philipp | 1971 | WSV St. Jakob | 3. / AK II männlich | 2:08:38.2 | 0:21:21.0 | |
19 | 56 | MEDVED Peter | 1975 | TSK Rogla | 4. / AK II männlich | 2:10:35.4 | 0:23:18.3 | |
20 | 50 | SCHUSTER Josef | 1973 | SK Saalfelden | 5. / AK II männlich | 2:10:54.6 | 0:23:37.4 | |
21 | 51 | DÜRAUER Norbert | 1986 | Sportunion Waidhofen/YBBS | 6. / AK I männlich | 2:10:59.2 | 0:23:42.0 | |
22 | 13 | UZICK Liudmila | 1969 | sk rueckenwind | 1. / AK II weiblich | 2:11:00.8 | 0:23:43.7 | |
23 | 57 | OSLAK Tomaz | 1977 | TSK Rogla | 6. / AK II männlich | 2:11:15.2 | 0:23:58.0 | |
24 | 35 | GÖTZ Stefan | 1973 | SV Marzoll | 7. / AK II männlich | 2:12:23.9 | 0:25:06.8 | |
25 | 22 | KURZ Albert | 1951 | --- | 1. / AK IV männlich | 2:12:25.7 | 0:25:08.5 | |
26 | 76 | WUTTE Toni | 1958 | Dsg.Sele Zell | 4. / AK III männlich | 2:12:27.3 | 0:25:10.2 | |
27 | 32 | HUBER Florian | 1978 | TSV Marquartstein | 7. / AK I männlich | 2:12:55.4 | 0:25:38.3 | |
28 | 15 | SCHÖNAIGNER Mike | 1974 | TSU ST.VEIT | 8. / AK II männlich | 2:13:07.1 | 0:25:49.9 | |
29 | 11 | SLOWIOK Sebastian | 1991 | SC Maria Alm | 8. / Allgemeine Klasse männlich | 2:13:14.4 | 0:25:57.3 | |
30 | 6 | TÜCHLER Johann | 1966 | Naturfreunde Wals | 5. / AK III männlich | 2:15:17.4 | 0:28:00.3 | |
31 | 47 | KOTSCHY Ari | 1963 | ÖISC | 6. / AK III männlich | 2:16:21.7 | 0:29:04.5 | |
32 | 23 | LERCHER Walter | 1972 | --- | 9. / AK II männlich | 2:16:22.9 | 0:29:05.8 | |
33 | 73 | DORRER Gernot | 1975 | Kramaz | 10. / AK II männlich | 2:17:04.9 | 0:29:47.8 | |
34 | 2 | BROUKX Michael | 1975 | bikeklinik.com #racingcook | 11. / AK II männlich | 2:17:11.4 | 0:29:54.3 | |
35 | 77 | NEUMAIR Anton | 1956 | TV Zell am See | 2. / AK IV männlich | 2:18:09.7 | 0:30:52.5 | |
36 | 75 | WELS Stefan | 1965 | --- | 7. / AK III männlich | 2:18:13.4 | 0:30:56.3 | |
37 | 66 | SCHWAB Renate | 1969 | WSC Bad Mitterndorf | 2. / AK II weiblich | 2:19:10.4 | 0:31:53.3 | |
38 | 80 | WIBMER Albert | 1971 | UC-Region Angerberg | 12. / AK II männlich | 2:19:55.2 | 0:32:38.0 | |
39 | 33 | BERCHTOLD Axel | 1971 | --- | 13. / AK II männlich | 2:20:16.1 | 0:32:58.9 | |
40 | 49 | DANKL Johann | 1971 | SC Maria Alm | 14. / AK II männlich | 2:20:30.4 | 0:33:13.3 | |
41 | 17 | FUETSCH Andreas | 1998 | Sportunion Virgen | 1. / Junioren männlich | 2:24:29.7 | 0:37:12.6 | |
42 | 14 | DANNHAUSER Werner | 1966 | TV Zell am See | 8. / AK III männlich | 2:24:42.4 | 0:37:25.3 | |
43 | 59 | HOFER Josef | 1961 | --- | 9. / AK III männlich | 2:25:27.9 | 0:38:10.8 | |
44 | 36 | STEINER Bernhard | 1964 | Sportunion Prägraten | 10. / AK III männlich | 2:26:00.0 | 0:38:42.8 | |
45 | 61 | GRAFL Reinhard | 1971 | Eighty Aid Austria | 15. / AK II männlich | 2:27:06.9 | 0:39:49.7 | |
46 | 48 | ROHRMOSSER Markus | 1980 | SC Maria Alm | 8. / AK I männlich | 2:27:35.5 | 0:40:18.3 | |
47 | 78 | HECKEL Frank | 1975 | TSV Mitterfels | 16. / AK II männlich | 2:27:55.7 | 0:40:38.6 | |
48 | 19 | HOYER Rainer | 1976 | SC St.Johann in Tirol | 17. / AK II männlich | 2:29:04.2 | 0:41:47.1 | |
49 | 62 | TÖGEL Konstantin | 1969 | --- | 18. / AK II männlich | 2:29:11.5 | 0:41:54.3 | |
50 | 8 | ZALLINGER Markus | 1975 | biking6.at | 19. / AK II männlich | 2:30:31.0 | 0:43:13.8 | |
51 | 55 | PUTZ Walter | 1960 | SEckau | 11. / AK III männlich | 2:30:32.0 | 0:43:14.8 | |
52 | 70 | REST Andreas | 1982 | EC Bad Tölz | 9. / AK I männlich | 2:31:35.7 | 0:44:18.6 | |
53 | 3 | FORSS Stefan | 1959 | Hudiksvalls IF | 12. / AK III männlich | 2:31:49.0 | 0:44:31.8 | |
54 | 83 | HAUSER Gerhard | 1966 | --- | 13. / AK III männlich | 2:33:03.4 | 0:45:46.2 | |
55 | 4 | BRANDNER Josef | 1976 | --- | 20. / AK II männlich | 2:33:19.2 | 0:46:02.1 | |
56 | 41 | DIETSCHY Alois | 1949 | SV Wien | 3. / AK IV männlich | 2:34:33.5 | 0:47:16.3 | |
57 | 1 | ZALLINGER Christoph | 1983 | biking6.at | 10. / AK I männlich | 2:35:13.6 | 0:47:56.5 | |
58 | 28 | SÖLLINGER Sabine | 1989 | biking6.at | 1. / Allgemeine Klasse weiblich | 2:37:00.7 | 0:49:43.6 | |
59 | 7 | ALPERMANN Holger | 1975 | TSV GutsMuhts 1861 | 21. / AK II männlich | 2:37:41.9 | 0:50:24.7 | |
60 | 81 | WIBMER Lisa | 1995 | LLC Angerberg | 2. / Allgemeine Klasse weiblich | 2:37:44.0 | 0:50:26.8 | |
61 | 12 | HABENBACHER Mario | 1991 | SU Tri Styria | 9. / Allgemeine Klasse männlich | 2:39:13.7 | 0:51:56.6 | |
62 | 18 | BERTÓTI Regina | 1990 | Vasas SC | 3. / Allgemeine Klasse weiblich | 2:39:35.9 | 0:52:18.8 | |
63 | 53 | MANDL Harald | 1978 | SGN | 11. / AK I männlich | 2:39:56.2 | 0:52:39.1 | |
64 | 25 | WESSIAK Walther | 1941 | WSV Ramsau | 1. / AK V männlich | 2:40:51.5 | 0:53:34.3 | |
65 | 5 | TÜCHLER Heidi | 1969 | Naturfreunde Wals | 3. / AK II weiblich | 2:41:10.5 | 0:53:53.3 | |
66 | 54 | PIETSCH Hubert | 1949 | TSV Marquartstein | 4. / AK IV männlich | 2:41:29.5 | 0:54:12.3 | |
67 | 21 | DRAXL Christian | 1962 | --- | 14. / AK III männlich | 2:42:07.1 | 0:54:50.0 | |
68 | 46 | FITNER Gernot | 1966 | --- | 15. / AK III männlich | 2:42:47.9 | 0:55:30.8 | |
69 | 68 | KRASSNITZER Caroline | 1958 | 3Team Saalfelden | 1. / AK III weiblich | 2:46:54.8 | 0:59:37.6 | |
70 | 74 | RICHARDSON James | 1989 | Naturfreunde Wals | 10. / Allgemeine Klasse männlich | 2:50:56.5 | 1:03:39.4 | |
71 | 26 | MEHTA William | 1968 | --- | 22. / AK II männlich | 3:00:09.8 | 1:12:52.6 | |
72 | 63 | WANDINGER Wolfang | 1948 | SC Anger | 5. / AK IV männlich | 3:07:41.3 | 1:20:24.2 | |
73 | 31 | NEISS Helmuth | 1951 | Para Deltaclub Kaiserwinkl | 6. / AK IV männlich | 3:17:44.6 | 1:30:27.4 | |
74 | 20 | PILZ Günter | 1961 | TriRun Linz / TD Train | 16. / AK III männlich | 3:18:12.1 | 1:30:54.9 | |
--- | 24 | LANG Werner | 1966 | Impuls Physiotherapie | . / AK III männlich | DNS | --- | |
--- | 38 | KAPPELSBERGER Felix | 1997 | SC-Aising-Pang | . / Allgemeine Klasse männlich | DNS | --- | |
--- | 39 | HOPPE Greta | 1990 | SC Rosenheim | . / Allgemeine Klasse weiblich | DNS | --- | |
--- | 40 | GALLER Roland | 1973 | Salomon Nordic Austria | . / AK II männlich | DNS | --- | |
--- | 43 | HOFER Josef | 1961 | --- | . / AK III männlich | DNS | --- | |
--- | 44 | STEINER Bernhard | 1964 | Sportunion Prägraten | . / AK III männlich | DNS | --- | |
--- | 45 | WIBMER Albert | 1971 | LLC Region Angerberg | . / AK II männlich | DNS | --- |