42. Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny CT - memoriál Jiřího Čáslavského
DATUM : | 17.3.2013 | MÍSTO : | Abertamy |
---|
POŘADATEL : | LK Slovan K.Vary | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.karluvbeh.cz./ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 360 | LEUPOLD Richard | 1997 | --- | 1. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:11:08.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | 441 | REICHELT Arne | 1996 | OBERwiesenthal | 2. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:11:09.0 | 0:00:00.8 | ||
3 | 396 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Golf club Teplice | 1. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:11:09.9 | 0:00:01.7 | ||
4 | 302 | PROVOD Ladislav | 1968 | --- | 1. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:11:11.6 | 0:00:03.4 | ||
5 | 377 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 1. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:11:12.6 | 0:00:04.4 | ||
6 | 281 | MAREK Michal | 1992 | --- | 2. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:11:40.7 | 0:00:32.5 | ||
7 | 443 | WALLER Vincent | 1996 | OBERwiesenthal | 3. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:11:49.7 | 0:00:41.5 | ||
8 | 442 | VOGT Jacob | 1997 | OBERwiesenthal | 4. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:11:54.2 | 0:00:46.0 | ||
9 | 438 | SCHWEBE Felix | 1996 | OBERwiesenthal | 5. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:12:30.4 | 0:01:22.2 | ||
10 | 395 | KAFKA Martin | 1980 | SPUKK | 2. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:13:38.0 | 0:02:29.8 | ||
11 | 301 | PEŠTA Petr | 1975 | --- | 3. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:14:00.2 | 0:02:52.0 | ||
12 | 440 | ROMBOCK Niklas | 1996 | OBERwiesenthal | 6. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:14:46.9 | 0:03:38.7 | ||
13 | 303 | ŠIMURDA Richard | 1971 | --- | 2. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:17:22.3 | 0:06:14.1 | ||
14 | 369 | VEJNAR Josef | 1957 | Český Ski klub Vysoké | 1. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:17:47.7 | 0:06:39.5 | ||
15 | 446 | GNÜCHTEL Jessica | 1993 | OBERwiesenthal | 1. / WK19 Ženy 1984 - 1994 | 1:17:55.5 | 0:06:47.3 | ||
16 | 439 | SCHNEIDER Nick | 1997 | OBERwiesenthal | 7. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:18:44.5 | 0:07:36.3 | ||
17 | 445 | WEIß Felix | 1997 | OBERwiesenthal | 8. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:19:41.7 | 0:08:33.5 | ||
18 | 449 | MANN Zenny | 1996 | OBERwiesenthal | 1. / WK18 Juniorky 1995 a ml | 1:19:42.2 | 0:08:34.0 | ||
19 | 375 | BEZDĚK Pavel | 1986 | REDPOiNT TOKO TEAM | 3. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:20:11.1 | 0:09:02.9 | ||
20 | 437 | DOTZAUER Lisa | 1997 | OBERwiesenthal | 2. / WK18 Juniorky 1995 a ml | 1:21:01.4 | 0:09:53.2 | ||
21 | 342 | ČERNÝ Zdeněk | 1970 | SNKV | 3. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:24:40.0 | 0:13:31.8 | ||
22 | 337 | ČERNÝ Ondřej | 1999 | --- | 9. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:24:40.1 | 0:13:31.9 | ||
23 | 448 | HEIDRICH-MEISNER Ruth | 1996 | OBERwiesenthal | 3. / WK18 Juniorky 1995 a ml | 1:25:03.2 | 0:13:55.0 | ||
24 | 389 | KRAUS Václav | 1992 | Slovan Karlovy Vary | 4. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:25:29.5 | 0:14:21.3 | ||
25 | 390 | KRAUS Vladislav | 1963 | Slovan Karlovy Vary | 2. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:25:34.9 | 0:14:26.7 | ||
26 | 363 | PANENKA Ondřej | 1980 | --- | 4. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:25:51.5 | 0:14:43.3 | ||
27 | 277 | LUDVÍK Petr | 1972 | --- | 4. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:25:59.3 | 0:14:51.1 | ||
28 | 413 | KINDL Robert | 1972 | --- | 5. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:27:42.3 | 0:16:34.1 | ||
29 | 419 | KŘIČEK Jan | 1946 | Uměl. školy Pha | 1. / MK65+ Muži 1948 - 1944 | 1:27:53.0 | 0:16:44.8 | ||
30 | 381 | WEINHOLD Jochen | 1962 | --- | 3. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:28:46.5 | 0:17:38.3 | ||
31 | 256 | BRAŠNA Michal | 1981 | --- | 5. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:28:54.4 | 0:17:46.2 | ||
32 | 418 | DIETZ Olaf | 1974 | SG Adelsberg | 6. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:29:44.6 | 0:18:36.4 | ||
33 | 391 | TUCHSCHEERER Dietmar | 1951 | --- | 1. / MK60 Muži 1949 - 1953 | 1:30:30.2 | 0:19:22.0 | ||
34 | 415 | BOEHMER Horst | 1967 | TEAM RADschlag Annaberg | 6. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:30:32.0 | 0:19:23.8 | ||
35 | 346 | ČEČRLE Václav | 1970 | --- | 7. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:30:58.4 | 0:19:50.2 | ||
36 | 435 | ŠVEC František | 1979 | Dexter Cycling | 7. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:31:09.5 | 0:20:01.3 | ||
37 | 305 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | --- | 1. / WK30 Ženy 1974 - 1983 | 1:31:13.3 | 0:20:05.1 | ||
38 | 362 | NOVÁKOVÁ Eva | 1968 | --- | 1. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:32:02.1 | 0:20:53.9 | ||
39 | 338 | REJZEKOVA Helena | 1972 | --- | 2. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:32:20.8 | 0:21:12.6 | ||
40 | 350 | HEINRICH Liane | 1962 | --- | 1. / WK50 Ženy 1954 - 1963 | 1:32:23.3 | 0:21:15.1 | ||
41 | 278 | ŠUP Robert | 1972 | --- | 8. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:33:50.3 | 0:22:42.1 | ||
42 | 317 | HNIK Petr | 1981 | --- | 8. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:34:23.8 | 0:23:15.6 | ||
43 | 334 | HLŮŽEK Jiří | 1965 | --- | 9. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:34:30.3 | 0:23:22.1 | ||
44 | 299 | NEHASIL Stanislav | 1983 | --- | 9. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:35:38.2 | 0:24:30.0 | ||
45 | 420 | FLEISCHER Marco | 1978 | RADSportteam-Vogtland | 10. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:35:42.0 | 0:24:33.8 | ||
46 | 397 | SOUKUPOVÁ Petra | 1978 | LK Slovan | 2. / WK30 Ženy 1974 - 1983 | 1:35:44.0 | 0:24:35.8 | ||
47 | 321 | ŠILHÁN Milan | 1983 | --- | 11. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:38:00.2 | 0:26:52.0 | ||
48 | 408 | KLEIN Viktor | 1972 | --- | 10. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:38:43.0 | 0:27:34.8 | ||
49 | 260 | SLABÝ Václav | 1958 | --- | 4. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:38:51.5 | 0:27:43.3 | ||
50 | 344 | NOHEJLOVÁ Tereza | 1987 | cykloteam ostrov | 2. / WK19 Ženy 1984 - 1994 | 1:38:58.5 | 0:27:50.3 | ||
51 | 297 | ROUBINEK Zdenek | 1958 | --- | 5. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:39:21.7 | 0:28:13.5 | ||
52 | 417 | BÖTTCHER Uwe | 1968 | --- | 11. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:39:29.3 | 0:28:21.1 | ||
53 | 406 | BULA Ondřej | 1980 | Golf club Teplice | 12. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:39:37.5 | 0:28:29.3 | ||
54 | 324 | SEDLECKÝ Jan | 1998 | --- | 10. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:40:21.3 | 0:29:13.1 | ||
55 | 414 | MYŠKA Petr | 1962 | TECHNIKA | 6. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:41:14.3 | 0:30:06.1 | ||
56 | 279 | NOSEK Kamil | 1975 | --- | 13. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:41:59.0 | 0:30:50.8 | ||
57 | 306 | NEPIVODA Aleš | 1975 | --- | 14. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:42:07.5 | 0:30:59.3 | ||
58 | 327 | HORÁK Pavel | 2000 | --- | 11. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:42:19.8 | 0:31:11.6 | ||
59 | 383 | JANDA Josef | 1947 | ORIG.VIVALÍN TEAM KADAŇ | 2. / MK65+ Muži 1948 - 1944 | 1:42:42.8 | 0:31:34.6 | ||
60 | 407 | KOS Petr | 1972 | --- | 12. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:42:45.3 | 0:31:37.1 | ||
61 | 388 | OUHRÁBKA Karel | 1957 | --- | 7. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:43:20.0 | 0:32:11.8 | ||
62 | 384 | KRETSCHMER Ralf | 1979 | --- | 15. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:43:31.3 | 0:32:23.1 | ||
63 | 405 | FISCHER Petr | 1977 | Golf club Teplice | 16. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:43:53.3 | 0:32:45.1 | ||
64 | 400 | LÁZNIČKA František | 2000 | LOKO TEPLICE | 12. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:44:42.8 | 0:33:34.6 | ||
65 | 421 | HRDOUŠKOVÁ Martina | 1969 | Silvini Ski Trab team | 3. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:45:58.4 | 0:34:50.2 | ||
66 | 304 | LABANČ Štefan | 1954 | --- | 8. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:46:08.8 | 0:35:00.6 | ||
67 | 335 | HLŮŽKOVÁ Markéta | 1968 | --- | 4. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:46:14.1 | 0:35:05.9 | ||
68 | 409 | FRANK Than | 1961 | SKIverein Schönheiden | 9. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:46:20.3 | 0:35:12.1 | ||
69 | 252 | VĚŘÍŠ Jakub | 1986 | --- | 5. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:46:21.0 | 0:35:12.8 | ||
70 | 257 | JANOVSKÝ Miloslav | 1974 | --- | 17. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:47:06.2 | 0:35:58.0 | ||
71 | 378 | URBAN Marco | 1988 | --- | 6. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:47:23.8 | 0:36:15.6 | ||
72 | 261 | KADLECOVÁ Hana | 1959 | --- | 2. / WK50 Ženy 1954 - 1963 | 1:47:51.0 | 0:36:42.8 | ||
73 | 326 | BAYER Tomáš | 1999 | --- | 13. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:47:51.1 | 0:36:42.9 | ||
74 | 295 | ŠTĚRBA Michal | 1978 | --- | 18. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:47:51.2 | 0:36:43.0 | ||
75 | 328 | ŠTEFANOV David | 2000 | --- | 14. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:47:51.5 | 0:36:43.3 | ||
76 | 283 | SLÍVOVÁ Blanka | 1967 | --- | 5. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:48:23.8 | 0:37:15.6 | ||
77 | 296 | ŠVÁBKOVÁ Šárka | 1965 | --- | 6. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:49:21.7 | 0:38:13.5 | ||
78 | 276 | ŠMÍD Jakub | 1982 | --- | 19. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:49:36.5 | 0:38:28.3 | ||
79 | 270 | ZATLOUKAL Kryštof | 1973 | --- | 13. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:49:43.0 | 0:38:34.8 | ||
80 | 275 | SEDLECKÁ Kristýna | 1973 | --- | 7. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:49:45.8 | 0:38:37.6 | ||
81 | 1 | KULE Martin | 1975 | --- | 20. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:50:06.4 | 0:38:58.2 | ||
82 | 271 | BEŠTA Václav | 1973 | --- | 14. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:50:42.2 | 0:39:34.0 | ||
83 | 336 | BEŠTA Václav | 1971 | --- | 15. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:50:42.4 | 0:39:34.2 | ||
84 | 288 | KREJČOVÁ Iveta | 1963 | --- | 3. / WK50 Ženy 1954 - 1963 | 1:51:08.0 | 0:39:59.8 | ||
85 | 313 | FIŠÁK Jan | 1944 | --- | 3. / MK65+ Muži 1948 - 1944 | 1:51:39.7 | 0:40:31.5 | ||
86 | 331 | JELÍNEK Vlastislav | 1985 | lyžařský klub-Abertamy | 7. / MK19 Muži 1984 - 1994 | 1:52:43.1 | 0:41:34.9 | ||
87 | 255 | JANDL František | 1980 | --- | 21. / MK30 Muži 1974 - 1983 | 1:53:32.8 | 0:42:24.6 | ||
88 | 366 | SAZIMA Miloslav | 1954 | --- | 10. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:53:39.1 | 0:42:30.9 | ||
89 | 322 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | --- | 8. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:53:55.8 | 0:42:47.6 | ||
90 | 402 | SCHNAUS Toni | 1946 | Waldershof | 4. / MK65+ Muži 1948 - 1944 | 1:54:02.1 | 0:42:53.9 | ||
91 | 356 | LAKATOŠ Zdeněk | 1973 | --- | 16. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:54:16.7 | 0:43:08.5 | ||
92 | 348 | HÄRTWIG Barbara | 1977 | --- | 3. / WK30 Ženy 1974 - 1983 | 1:54:26.0 | 0:43:17.8 | ||
93 | 329 | KOS Michal | 2000 | --- | 15. / MK18 Junioři 1995 a ml. | 1:54:33.3 | 0:43:25.1 | ||
94 | 323 | LUBINOVÁ Romana | 1969 | LK Slovan |K.Vary | 9. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:54:34.5 | 0:43:26.3 | ||
95 | 401 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski KlubŘevnice | 4. / WK50 Ženy 1954 - 1963 | 1:55:09.6 | 0:44:01.4 | ||
96 | 292 | PLHOVÁ Eva | 1969 | --- | 10. / WK40 Ženy 1964 - 1973 | 1:55:27.0 | 0:44:18.8 | ||
97 | 267 | PLHA Martin | 1973 | --- | 17. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:55:29.0 | 0:44:20.8 | ||
98 | 404 | VLČKOVÁ Iva | 1975 | Sokol Senohraby | 4. / WK30 Ženy 1974 - 1983 | 1:55:48.0 | 0:44:39.8 | ||
99 | 251 | PINĎÁK Jiří | 1960 | --- | 11. / MK50 Muži 1954 - 1963 | 1:56:01.2 | 0:44:53.0 | ||
100 | 399 | DOLEŽAL Jan | 1970 | Abertamy | 18. / MK40 Muží 1964 - 1973 | 1:56:25.6 | 0:45:17.4 |