Search results

powered by google + Custom search

Košický trojkráľový beh 2018

Running
DATE :6.1.2018 PLACE  :Košice

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TUGYI Levente
Miskolc
HUN 0:16:23 0:00:00
2.
ZIMMERMANN Marián
pro-body triatlon team Košice
SVK 0:16:29 0:00:06
3.
MUŠINSKÝ Tomáš
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:16:43 0:00:20
4.
MARKO Ján
ŠK Atleti BS
SVK 0:16:52 0:00:29
5.
LAMI Michal
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:17:00 0:00:37
6.
HERICH Ludvig
BK Spartak Medzev
SVK 0:17:08 0:00:45
7.
SLÁMA Dušan
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:17:09 0:00:46
8.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body triatlon team Košice
SVK 0:17:28 0:01:05
9.
HENČEK Emil
TJ Obalservis Košice
SVK 0:17:34 0:01:11
10.
KAMAS Tomáš
TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES
SVK 0:17:41 0:01:18
11.
SKUBEŇ Rastislav
VTJ ŠBK
SVK 0:17:43 0:01:20
12.
MAŤAŠOVSKÝ Michal
Active life
SVK 0:17:47 0:01:24
13.
SEMAN Erik
OZ Šport do Košíc
SVK 0:18:05 0:01:42
14.
KRAJČÍK Michal
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:18:13 0:01:50
15.
PUCHÍR Kamil
BK Spartak Medzev
SVK 0:18:19 0:01:56
16.
REDAJ Ľubomír
pro-body triatlon team Košice
SVK 0:18:24 0:02:01
17.
JAKUBKOVIČ Dominik
MARAS team
SVK 0:18:27 0:02:04
18.
ONOFREJ Erik
Ness KDC
SVK 0:18:34 0:02:11
19.
SLÁMA Richard
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:18:37 0:02:14
20.
BOGÁR János
Hegyalja2050 Sport- és Szabadidő Egyesület
HUN 0:18:46 0:02:23
21.
FRIDMANSKÝ Denis
Atletický legionársky klub Moldava Nad Bodvou
SVK 0:18:47 0:02:24
22.
JENDZELOVSKY Peter
Free runners
SVK 0:18:57 0:02:34
23.
VARGA Jozef
Senator Záborské
SVK 0:19:01 0:02:38
24.
HORVÁTH Ladislav
SWEP team
SVK 0:19:07 0:02:44
25.
POLONČÁK Damián
klub bežcov Stropkov
SVK 0:19:10 0:02:47
26.
POLONČÁK Ján
klub bežcov Stropkov
SVK 0:19:16 0:02:53
27.
DANEL Mariusz
Lemra Cycling Team Košice
CZE 0:19:28 0:03:05
28.
LENGYEL Daniel
pro-body triatlon team Košice
SVK 0:19:37 0:03:14
29.
ŠPERLING Vladimír
Active Life Košice
SVK 0:19:39 0:03:16
30.
VETRÁK Ján
Hnúšťa
SVK 0:19:41 0:03:18
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LAMIOVÁ Katarína
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:19:45 0:00:00
2.
HUDÁKOVÁ Andrea
Active Life Košice
SVK 0:21:18 0:01:33
3.
WEISSOVÁ Ľuboslava
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:21:39 0:01:54
4.
ŠOFRANKOVÁ Simona
ŠKP Košice / plavci
SVK 0:21:53 0:02:08
5.
IVANKOVÁ Sandra
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:21:59 0:02:14
6.
ŠOFRANKOVÁ Antónia
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:22:26 0:02:41
7.
TUDEVDORJ Stela
MARAS team
SVK 0:22:33 0:02:48
8.
STAŠOVÁ Martina
SPIDER Porúbka
SVK 0:22:48 0:03:03
9.
LIPKOVA Nicole
pro-body bežci Speed4dogs
SVK 0:22:59 0:03:14
10.
REISTETTEROVA Miriam
Košice
SVK 0:23:00 0:03:15
11.
HENDRICHOVSKÁ Lucia
KOB Metropol Košice
SVK 0:23:07 0:03:22
12.
PRIBULOVÁ Agáta
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:23:19 0:03:34
13.
VARGA Ildikó
Hegyalja2050 Sport- és Szabadidő Egyesület
HUN 0:23:42 0:03:57
14.
BOŽOVÁ Danica
Bežecký klub Poprad/ Svit
SVK 0:23:57 0:04:12
15.
LITVÁKOVÁ Helena
Trebišov
SVK 0:24:02 0:04:17
16.
KARABAŠOVÁ Soňa
Active life
SVK 0:24:06 0:04:21
17.
PULENOVÁ Henrieta
Gemerunners Running Club
SVK 0:24:07 0:04:22
18.
NĚMCOVÁ Barbora
Slávia TU Košice
SVK 0:24:25 0:04:40
19.
TISZOVÁ Alžbeta
TMS International a.s.Košice
SVK 0:24:33 0:04:48
20.
KRIŠTÓFOVÁ SOLDOSOVÁ Zuzana
Rožňava
SVK 0:24:39 0:04:54
21.
ZÁBOJOVÁ Zuzana
Active life
SVK 0:25:06 0:05:21
22.
MEŇOVČÍKOVÁ Denisa
MBO Strážske
SVK 0:25:11 0:05:26
23.
ŠMELKOVÁ Zuzana
Jasov
SVK 0:25:11 0:05:26
24.
PETROVÁ Lenka
MČ Košice - Pereš
SVK 0:25:35 0:05:50
25.
HUDÁKOVÁ Iveta
MBO Strážske
SVK 0:25:39 0:05:54
26.
MALACHOVSKÁ Miroslava
Košice
SVK 0:25:44 0:05:59
27.
ŠVECOVÁ Andrea
Active Life Košice
SVK 0:25:44 0:05:59
28.
ŠKOLNÍKOVÁ Petronela
pro-body bežci
SVK 0:25:50 0:06:05
29.
TOMKOVÁ Ľubica
Sabinov
SVK 0:25:54 0:06:09
30.
HAJDUKOVÁ Katarína
Košice
SVK 0:25:55 0:06:10

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered1063
Registered - Men658
Registered - Women405
Started891
Finished744