Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - neděle
DÁTUM : | 11.2.2018 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2027 | MÜLLER Uwe | 1980 | ATSV Gebirge/Gelobtland e.V. | 1. / Muži | 0:37:36.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2080 | RICHTER Marek | 1998 | Kasper Swix Team | 2. / Muži | 0:37:50.9 | 0:00:14.0 | ||
3 | diplom | 2079 | TYRNER Tomáš | 1999 | Kasper Swix Team | 3. / Muži | 0:39:13.6 | 0:01:36.7 | ||
4 | diplom | 2043 | ZUNA Štěpán | 2004 | Sport Club Plzeň | 4. / Muži | 0:39:50.9 | 0:02:14.0 | ||
5 | diplom | 8039 | BAUER Matyáš | 2004 | --- | 5. / Muži | 0:39:51.1 | 0:02:14.2 | ||
6 | diplom | 2044 | DECKER Vojtěch | 2004 | Sport Club Plzeň | 6. / Muži | 0:41:39.7 | 0:04:02.7 | ||
7 | diplom | 2008 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 7. / Muži | 0:41:52.4 | 0:04:15.5 | ||
8 | diplom | 2006 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus team | 1. / Ženy | 0:41:59.4 | 0:04:22.5 | ||
9 | diplom | 5122 | MÜLLER Jörg | 1976 | CHEMNITZ | 8. / Muži | 0:43:39.6 | 0:06:02.7 | ||
10 | diplom | 8421 | GAŠEK Matouš | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Muži | 0:43:42.9 | 0:06:06.0 | ||
11 | diplom | 8433 | DVOŘÁK Jan | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / Muži | 0:45:24.9 | 0:07:48.0 | ||
12 | diplom | 2055 | KOLOVRATOVÁ Terezka | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Ženy | 0:45:35.6 | 0:07:58.7 | ||
13 | diplom | 5111 | KOLOVRATOVÁ Adéla | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Ženy | 0:45:44.6 | 0:08:07.7 | ||
14 | diplom | 2065 | NOVÁČKOVÁ Johanka | 2004 | LK Abertamy | 4. / Ženy | 0:47:18.9 | 0:09:42.0 | ||
15 | diplom | 2064 | ŠTUDLAROVÁ Zuzanka | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / Ženy | 0:47:45.9 | 0:10:09.0 | ||
16 | diplom | 5112 | KOLENATÁ Ema | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Ženy | 0:49:01.2 | 0:11:24.2 | ||
17 | diplom | 8412 | KOVÁČ Štěpán | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 11. / Muži | 0:49:10.6 | 0:11:33.7 | ||
18 | diplom | 5114 | ZATLOUKALOVÁ Linda | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / Ženy | 0:49:38.4 | 0:12:01.5 | ||
19 | diplom | 2063 | PEŘINOVÁ Zuzanka | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / Ženy | 0:52:03.7 | 0:14:26.7 | ||
20 | diplom | 2061 | RÁDL Mikeš | 2006 | --- | 12. / Muži | 0:52:23.2 | 0:14:46.2 | ||
21 | diplom | 2058 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 13. / Muži | 0:52:25.4 | 0:14:48.5 | ||
22 | diplom | 2059 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / Muži | 0:52:38.4 | 0:15:01.5 | ||
23 | diplom | 2046 | VOTAVOVÁ Anna | 1999 | Sport Club Plzeň | 9. / Ženy | 0:52:41.2 | 0:15:04.2 | ||
24 | diplom | 2045 | VOTAVOVÁ Anna | 2004 | Sport Club Plzeň | 10. / Ženy | 0:52:41.2 | 0:15:04.3 | ||
25 | diplom | 2057 | GAJŠEK Šimon | 2007 | --- | 15. / Muži | 0:52:57.7 | 0:15:20.8 | ||
26 | diplom | 5124 | KRAUS Michael | 1999 | LK Slovan Karlovy Vary | 16. / Muži | 0:53:18.7 | 0:15:41.8 | ||
27 | diplom | 2068 | KUČOVÁ Adéla | 1994 | --- | 11. / Ženy | 0:53:20.9 | 0:15:44.0 | ||
28 | diplom | 5115 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 12. / Ženy | 0:53:46.7 | 0:16:09.7 | ||
29 | diplom | 2067 | POŠTOVÁ Martina | 1973 | Sk Boží Dar, Witte Bike Team | 13. / Ženy | 0:54:12.4 | 0:16:35.5 | ||
30 | diplom | 5119 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | 14. / Ženy | 0:54:16.2 | 0:16:39.2 | ||
31 | diplom | 5121 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 15. / Ženy | 0:54:16.7 | 0:16:39.7 | ||
32 | diplom | 5120 | SÝKORA Vojtěch | 2005 | Sport Club Plzeň | 17. / Muži | 0:56:23.4 | 0:18:46.5 | ||
33 | diplom | 5126 | JERIE Marek | 1983 | --- | 18. / Muži | 0:56:45.2 | 0:19:08.3 | ||
34 | diplom | 5123 | TOMEŠ Jiří | 1980 | Kolisti - noemo.cz | 19. / Muži | 0:59:06.4 | 0:21:29.5 | ||
35 | diplom | 5118 | PEŘINA Jan | 1973 | --- | 20. / Muži | 0:59:55.7 | 0:22:18.8 | ||
36 | diplom | 2030 | KADLECOVÁ Daniela | 1992 | KOB DĚČÍN | 16. / Ženy | 1:00:37.7 | 0:23:00.8 | ||
37 | diplom | 2029 | DUBNOVÁ Lenka | 1966 | KOB DĚČÍN | 17. / Ženy | 1:00:39.7 | 0:23:02.8 | ||
38 | diplom | 2060 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 21. / Muži | 1:02:27.2 | 0:24:50.3 | ||
39 | diplom | 8159 | BEDNÁŘ Jaroslav | 1939 | --- | 22. / Muži | 1:02:32.7 | 0:24:55.8 | ||
40 | diplom | 2074 | CHALUPNÍK Jiří | 1978 | USK Praha | 23. / Muži | 1:07:06.0 | 0:29:29.1 | ||
41 | diplom | 2073 | KOLESÁR Jaroslav | 1977 | USK Praha | 24. / Muži | 1:08:59.7 | 0:31:22.8 | ||
42 | diplom | 2053 | ŘEHÁKOVÁ Mirečka | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 18. / Ženy | 1:09:26.5 | 0:31:49.6 | ||
43 | diplom | 2033 | KRANER Jan | 1968 | --- | 25. / Muži | 1:09:32.2 | 0:31:55.3 | ||
44 | diplom | 2077 | ČÁSLAVSKÁ Hana | 1946 | --- | 19. / Ženy | 1:09:38.5 | 0:32:01.5 | ||
45 | diplom | 2072 | SUCHÁNEK Milan | 1971 | USK Praha | 26. / Muži | 1:13:27.8 | 0:35:50.8 | ||
46 | diplom | 2054 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 20. / Ženy | 1:13:32.8 | 0:35:55.8 | ||
47 | diplom | 2075 | BUDIL Martin | 1998 | USK Praha | 27. / Muži | 1:14:10.5 | 0:36:33.6 | ||
48 | diplom | 2071 | KOLESÁR Pavel | 1973 | USK Praha | 28. / Muži | 1:15:49.5 | 0:38:12.6 | ||
49 | diplom | 2016 | SAK Ondřej | 1998 | --- | 29. / Muži | 1:16:01.0 | 0:38:24.1 | ||
50 | diplom | 2022 | KUCHTA Ondřej | 2004 | --- | 30. / Muži | 1:21:40.3 | 0:44:03.4 | ||
51 | diplom | 2023 | KUCHTA Slaviboj | 1973 | --- | 31. / Muži | 1:21:40.5 | 0:44:03.6 | ||
52 | diplom | 2013 | CAJTHAML Jaroslav | 1969 | --- | 32. / Muži | 1:23:52.3 | 0:46:15.3 | ||
53 | diplom | 2014 | PĚKNÁ Jitka | 1979 | --- | 21. / Ženy | 2:40:30.8 | 2:02:53.9 | ||
--- | 2015 | SAK Lukáš | 2001 | --- | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 2056 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Ženy | DNS | --- | |||
--- | 2062 | PEŘINOVÁ Anička | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Ženy | DNS | --- | |||
--- | 2066 | NOVÁKOVÁ Andulka | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Ženy | DNS | --- | |||
--- | 2076 | NOSÁL Luboš | 1958 | --- | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 5113 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Ženy | DNS | --- | |||
--- | 8184 | BEŠTA Mikuláš | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 8331 | KOLLÁR Nikola | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Muži | DNS | --- |