Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | fiscode | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | ARNAULT Clement | 1990 | Grenoble Isere Nordique FRA | 3190370 | 1. / muži - kvalifikace | 0:00:54.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | 74 | OLEX Max | 1989 | Adidaas XCS / SC Partenkirchen | 3200435 | 2. / muži - kvalifikace | 0:00:55.3 | 0:00:01.0 | ||
3 | 71 | JAY Renaud | 1991 | French national ski team | 3190282 | 3. / muži - kvalifikace | 0:00:55.3 | 0:00:01.1 | ||
4 | 77 | BARTOŇ Jan | 1990 | Dukla Liberec | 3150136 | 4. / muži - kvalifikace | 0:00:55.4 | 0:00:01.2 | ||
5 | 83 | ŠLOFAR Vladimír | 1997 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 3150647 | 5. / muži - kvalifikace | 0:00:55.6 | 0:00:01.3 | ||
6 | 73 | ŠELLER Luděk | 1995 | TJ Dukla Liberec | 3150549 | 6. / muži - kvalifikace | 0:00:55.6 | 0:00:01.4 | ||
7 | 89 | MÁKA Daniel | 1992 | Vltava Fund Craft Team | 3150450 | 7. / muži - kvalifikace | 0:00:56.2 | 0:00:02.0 | ||
8 | 79 | BECCHIS Emanuele | 1993 | Team Secchis | 3290374 | 8. / muži - kvalifikace | 0:00:56.4 | 0:00:02.2 | ||
9 | 82 | PAAKKONEN Lasse | 1986 | Pyhäjärven Pohti | 3180228 | 9. / muži - kvalifikace | 0:00:56.7 | 0:00:02.5 | ||
10 | 75 | SCHAAD Fabian | 1992 | SAS PRO Team | 3510416 | 10. / muži - kvalifikace | 0:00:57.1 | 0:00:02.9 | ||
11 | 80 | KOŽÍŠEK Dušan | 1983 | Dukla Liberec | 3150035 | 11. / muži - kvalifikace | 0:00:57.2 | 0:00:03.0 | ||
12 | 76 | KLISZ Paweł | 1992 | Zycie na Biegówkach | 3430186 | 12. / muži - kvalifikace | 0:00:57.7 | 0:00:03.5 | ||
13 | 92 | ANTONSEN Vegard | 1994 | NTNUI | --- | 13. / muži - kvalifikace | 0:00:58.9 | 0:00:04.6 | ||
14 | 78 | ANTOLEC Jan | 1990 | Życie na Biegówkach | 3430141 | 14. / muži - kvalifikace | 0:00:59.2 | 0:00:05.0 | ||
15 | 100 | KOUKAL Martin | 1978 | Kempy Martina Koukala | --- | 15. / muži - kvalifikace | 0:00:59.3 | 0:00:05.0 | ||
16 | 87 | BŘEČKA Dominik | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 3150661 | 16. / muži - kvalifikace | 0:00:59.6 | 0:00:05.4 | ||
17 | 91 | BIANCHI Eugenio | 1985 | Sci Club Sormano | --- | 17. / muži - kvalifikace | 0:01:00.9 | 0:00:06.7 | ||
18 | 88 | BAUER Lukáš | 1977 | Bauer Ski team | 1217350 | 18. / muži - kvalifikace | 0:01:02.5 | 0:00:08.3 | ||
19 | 86 | RISETH Jonas | 1994 | NTNUI | 3422117 | 19. / muži - kvalifikace | 0:01:02.7 | 0:00:08.5 | ||
20 | 90 | STANEK Nejc | 1994 | --- | 3560111 | 20. / muži - kvalifikace | 0:01:03.0 | 0:00:08.8 | ||
21 | 96 | MAYER Stanislav | 1989 | --- | --- | 21. / muži - kvalifikace | 0:01:04.4 | 0:00:10.2 | ||
22 | 99 | KOŽÍŠEK Petr | 1980 | SKP Harrachov | --- | 22. / muži - kvalifikace | 0:01:06.6 | 0:00:12.4 | ||
23 | 93 | JEZIORSKI Piotr | 1978 | CARAMBA TEAM | --- | 23. / muži - kvalifikace | 0:01:13.4 | 0:00:19.1 | ||
--- | 84 | ŠPELIČ Žiga | 1999 | TSK Triglav Kranj | 3560160 | . / muži - kvalifikace | DSQ | --- | ||
--- | 81 | MOOSMANN Tobias | 1997 | SC Kossen | 3050266 | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 85 | BIELESZ David | 1997 | TJ TŽ Třinec | 3150673 | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 94 | KORDAČ Jacob Kordač | 1994 | Armáda České Republiky | --- | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 95 | SIŘÍNEK Jakub | 1992 | --- | --- | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 97 | KONDERLA Luboš | 1998 | TJ TŽ Třinec | --- | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 98 | ŠLECHTA Jiří | 1992 | --- | --- | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 101 | GRACLÍK Jan | 1995 | --- | --- | . / muži - kvalifikace | DNS | --- | ||
--- | 102 | MARTYNEK Jakub | 1990 | OUTDOOR&COLOURS | --- | . / muži - kvalifikace | DNS | --- |