ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:52:38.4 | 0:00:00.0 |
2. | CZECZINKAROVÁ Jana |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:54:06.8 | 0:01:28.3 |
3. | DROZDZIOK Marlena |
SMKK BIOAM |
POL | 0:54:29.3 | 0:01:50.8 |
4. | BARTIZALOVÁ Denisa |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:57:27.7 | 0:04:49.2 |
5. | TKACHEVA Daryna |
ccRoma MTB Team |
UKR | 1:00:47.8 | 0:08:09.3 |
6. | BŘEZINOVÁ Daniela |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:01:49.7 | 0:09:11.2 |
7. | JASTRZĘBSKA Agnieszka |
SMKK BIOAM LEGNICA |
POL | 1:02:39.0 | 0:10:00.6 |
8. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:03:01.7 | 0:10:23.2 |
9. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:05:28.2 | 0:12:49.7 |
10. | KŘÍŽOVÁ Klára |
Kola - bbm.cz |
CZE | 1:05:39.6 | 0:13:01.1 |
11. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:06:13.4 | 0:13:35.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:20:16.3 | 0:00:00.0 |
2. | SCHIERL Jakub |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:20:28.8 | 0:00:12.5 |
3. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:20.4 | 0:01:04.1 |
4. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour Czech cycling team |
CZE | 0:21:31.3 | 0:01:14.9 |
5. | STLOUKAL Štěpán |
ACT LERAK |
CZE | 0:21:44.4 | 0:01:28.1 |
6. | BEDRNÍK Matěj |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:21:53.3 | 0:01:37.0 |
7. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:21:57.3 | 0:01:41.0 |
8. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:21:58.6 | 0:01:42.2 |
9. | PEŠŤÁK Martin |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:22:01.2 | 0:01:44.8 |
10. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 0:22:15.3 | 0:01:59.0 |
11. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:22:25.8 | 0:02:09.5 |
12. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:32.9 | 0:02:16.6 |
13. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:22:45.4 | 0:02:29.0 |
14. | KRÝDA Miloslav |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:22:47.8 | 0:02:31.5 |
15. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:22:58.4 | 0:02:42.1 |
16. | KUČERA Jakub |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:23:01.2 | 0:02:44.8 |
17. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:01.2 | 0:02:44.8 |
18. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:23:12.4 | 0:02:56.0 |
19. | ŘÍMAN Jakub |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:23:18.2 | 0:03:01.8 |
20. | NOVÝ Jakub |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:23:24.8 | 0:03:08.5 |
21. | TOMÁŠEK Alvin |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:23:26.6 | 0:03:10.2 |
22. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:23:41.2 | 0:03:24.8 |
23. | DUDEK Tomáš |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:23:50.9 | 0:03:34.6 |
24. | PETERKA Zděnek |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:23:56.4 | 0:03:40.1 |
25. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:23:58.2 | 0:03:41.8 |
26. | TELLINGER Adam |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:24:03.8 | 0:03:47.5 |
27. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:24:11.8 | 0:03:55.5 |
28. | ZATLOUKAL Jan |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:24:12.8 | 0:03:56.5 |
29. | FIALA Matyáš |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:24:20.4 | 0:04:04.0 |
30. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 0:24:20.9 | 0:04:04.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:17:25.2 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Monika |
VRV TEAM |
CZE | 0:17:36.8 | 0:00:11.6 |
3. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:12.0 | 0:00:46.8 |
4. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:18:15.2 | 0:00:50.0 |
5. | OBOŘILOVÁ Tereza |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:18:30.2 | 0:01:05.0 |
6. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:46.9 | 0:01:21.7 |
7. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:19:01.8 | 0:01:36.6 |
8. | ZEMANOVÁ Kristýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:08.3 | 0:01:43.0 |
9. | ŠEFCOVÁ Kateřina |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:19:23.1 | 0:01:57.8 |
10. | SEBEROVÁ Barbora |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:19:33.4 | 0:02:08.2 |
11. | HEJHALOVÁ Dagmar |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:19:36.7 | 0:02:11.5 |
12. | TESAŘOVÁ Jana |
ACT LERAK |
CZE | 0:19:37.8 | 0:02:12.6 |
13. | NOVOTNÁ Aneta |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:19:40.9 | 0:02:15.7 |
14. | HAUPTOVÁ Karolína |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:19:41.9 | 0:02:16.7 |
15. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:19:43.0 | 0:02:17.8 |
16. | BURLOVÁ Kristýna |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:20:10.9 | 0:02:45.7 |
17. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:20:26.4 | 0:03:01.2 |
18. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:20:34.9 | 0:03:09.7 |
19. | HARTYCHOVÁ Nicole |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:43.1 | 0:03:17.8 |
20. | JANOVSKÁ Lenka |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:20:45.6 | 0:03:20.3 |
21. | JEDLÁNKOVÁ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:46.9 | 0:03:21.7 |
22. | BARTŮŇKOVÁ Andrea |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:21:15.1 | 0:03:49.8 |
23. | PAPOUŠKOVÁ Martina |
BIke Freaks Holice |
CZE | 0:21:19.7 | 0:03:54.5 |
24. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:21:21.6 | 0:03:56.3 |
25. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:21:35.9 | 0:04:10.7 |
26. | HAASOVÁ Kristýna |
ACT LERAK |
CZE | 0:21:44.9 | 0:04:19.7 |
27. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:53.8 | 0:05:28.6 |
28. | DAŇKOVÁ Kateřina |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:23:08.5 | 0:05:43.3 |
29. | HAZOVÁ Michaela |
KH Tour Czech cycling team |
CZE | 0:23:16.0 | 0:05:50.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:37:05.0 | 0:00:00.0 |
2. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:37:13.4 | 0:00:08.3 |
3. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:38:18.3 | 0:01:13.2 |
4. | NEUMANOVÁ Tereza |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 0:38:19.5 | 0:01:14.5 |
5. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:39:10.8 | 0:02:05.7 |
6. | DŽERENGOVÁ Barbora |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:39:43.0 | 0:02:38.0 |
7. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:39:53.4 | 0:02:48.3 |
8. | KRUPOVÁ Lucie |
VRV TEAM |
CZE | 0:40:18.3 | 0:03:13.2 |
9. | NOVÁKOVÁ Barbora |
VRV TEAM |
CZE | 0:40:47.3 | 0:03:42.2 |
10. | LACINOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:40:50.7 | 0:03:45.6 |
11. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:41:13.3 | 0:04:08.2 |
12. | KNAPKOVÁ Denisa |
Superior Riders |
CZE | 0:41:57.0 | 0:04:52.0 |
13. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:41.3 | 0:05:36.2 |
14. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 0:42:58.3 | 0:05:53.2 |
15. | VALUCHOVÁ Natálie |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:44:33.4 | 0:07:28.3 |
16. | HENDRYCHOVÁ Pavla |
BIke Freaks Holice |
CZE | 0:45:19.7 | 0:08:14.6 |
17. | PODSKALSKÁ Anna |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:46:05.1 | 0:09:00.0 |
18. | KUBÁTOVÁ Dominika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:47:18.3 | 0:10:13.2 |
19. | MUNDLOVÁ Tereza |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:47:48.7 | 0:10:43.6 |
20. | KŘÍŽOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:48:43.1 | 0:11:38.0 |
21. | NEZVEDOVÁ Věra |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:52:15.9 | 0:15:10.9 |
22. | PATRYOVÁ Tereza |
PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ |
CZE | 0:52:21.3 | 0:15:16.2 |
23. | MUDROCHOVÁ Aneta |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:52:57.6 | 0:15:52.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZEŤÁK Michael |
BIKE 2000 |
CZE | 0:47:07.4 | 0:00:00.0 |
2. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:48:07.3 | 0:00:59.8 |
3. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:48:24.3 | 0:01:16.8 |
4. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:49:19.6 | 0:02:12.1 |
5. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 0:49:34.2 | 0:02:26.7 |
6. | VANÍČEK Šimon |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:49:47.3 | 0:02:39.9 |
7. | LIDMILA Martin |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:49:57.6 | 0:02:50.1 |
8. | HONZÁK David |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:58.2 | 0:02:50.7 |
9. | MARTINEK Tomáš |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:50:00.0 | 0:02:52.5 |
10. | KAŠPAR Adam |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:50:13.4 | 0:03:05.9 |
11. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:50:35.0 | 0:03:27.5 |
12. | FIALA Josef |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:51:11.0 | 0:04:03.5 |
13. | ŠIMŮNEK Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:51:20.0 | 0:04:12.5 |
14. | ŠEDIVÝ Jakub |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:51:54.0 | 0:04:46.5 |
15. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZP cykloservis cycling team |
CZE | 0:51:57.5 | 0:04:50.0 |
16. | NOVOTNÝ Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:51:57.7 | 0:04:50.2 |
17. | GAVENDA Jan |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:53:37.5 | 0:06:30.0 |
18. | MACEK Michal |
VRV TEAM |
CZE | 0:54:13.7 | 0:07:06.2 |
19. | DOLEŽAL Vladislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:54:18.0 | 0:07:10.5 |
20. | ŠITNER Jaroslav |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:54:18.6 | 0:07:11.1 |
21. | KAROLONEK Albert |
SANTE BSA WHISTLE TEAM |
POL | 0:54:22.2 | 0:07:14.7 |
22. | TLÁSKAL Hynek |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:54:32.6 | 0:07:25.1 |
23. | SOLAŘ Kryštof |
VRV TEAM |
CZE | 0:54:39.0 | 0:07:31.5 |
24. | MUSIL Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:54:45.7 | 0:07:38.2 |
25. | SEDLÁČEK Vojtěch |
CK Příbram |
CZE | 0:54:48.5 | 0:07:41.0 |
26. | FRANK Jakub |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:55:13.3 | 0:08:05.8 |
27. | HÁTLE Ondřej |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:55:30.0 | 0:08:22.5 |
28. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:55:34.6 | 0:08:27.1 |
29. | BARTOŠ Martin |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:55:50.8 | 0:08:43.3 |
30. | JARÝ David |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:56:11.8 | 0:09:04.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:15:02.2 | 0:00:00.0 |
2. | BOGUSŁAWSKI Marceli |
Integral Collections MTB Team |
POL | 1:15:45.3 | 0:00:43.1 |
3. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:16:07.0 | 0:01:04.7 |
4. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 1:18:32.3 | 0:03:30.1 |
5. | ŠULC Jakub |
Kola-bbm.cz |
CZE | 1:19:10.2 | 0:04:08.0 |
6. | ŠÍREK Adrian |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:19:20.2 | 0:04:17.9 |
7. | NOVÁK Přemysl |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 1:19:22.2 | 0:04:20.0 |
8. | DOLEŽAL Václav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:20:32.4 | 0:05:30.1 |
9. | KADLEC Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:20:45.6 | 0:05:43.3 |
10. | KUNT Lukáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:21:19.6 | 0:06:17.3 |
11. | VOJÍŘ Jaroslav |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:21:35.6 | 0:06:33.3 |
12. | PAPEŽ Vít |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 1:21:52.2 | 0:06:50.0 |
13. | SROVNALÍK Filip |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:22:36.2 | 0:07:34.0 |
14. | STARÝ Dominik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:22:54.2 | 0:07:52.0 |
15. | ANDRŠ Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:23:28.7 | 0:08:26.5 |
16. | ŠAFRANÍK Kryštof |
CK DACOM PHARMA KYJOV |
CZE | 1:24:29.6 | 0:09:27.3 |
17. | ŠTĚPANÍK Jiří |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:25:35.6 | 0:10:33.3 |
18. | MORAVEC Karel |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:25:51.0 | 0:10:48.7 |
19. | RYDVAL Filip |
ZP cykloservis cycling team |
CZE | 1:26:04.0 | 0:11:01.7 |
20. | NAVAŘÍK Robert |
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT |
CZE | 1:27:21.6 | 0:12:19.3 |
21. | FLÁMA Tomáš |
TJ UNIČOV |
CZE | 1:27:22.3 | 0:12:20.0 |
22. | SPUDIL Martin |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 1:28:18.1 | 0:13:15.8 |
23. | VÍTŮ Šimon |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:28:21.1 | 0:13:18.8 |
24. | MIKULECKÝ Vojtěch |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:28:27.8 | 0:13:25.5 |
25. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:28:45.4 | 0:13:43.1 |
26. | CHOJECKI Damian |
KS AZS Politechnika Wroclawska Mitutoyo |
POL | 1:29:16.7 | 0:14:14.4 |
27. | MAYER Daniel |
Polnicka |
CZE | 1:29:34.1 | 0:14:31.8 |
28. | ODSTRČIL David |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:29:39.4 | 0:14:37.1 |
29. | LAŠTŮVKA David |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 1:30:33.2 | 0:15:30.9 |
30. | ZÁPOTOCKÝ Michal |
KH Tour Czech cycling team |
CZE | 1:32:09.3 | 0:17:07.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna |
Kross Racing Team |
POL | 1:24:24.7 | 0:00:00.0 |
2. | SZAFRANIEC Anna |
Kross Racing Team |
POL | 1:24:57.0 | 0:00:32.2 |
3. | MACHULKOVÁ Barbora |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:25:10.0 | 0:00:45.2 |
4. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT CYCLING POINT |
CZE | 1:26:41.7 | 0:02:17.0 |
5. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:27:49.6 | 0:03:24.8 |
6. | VESELÁ Lucie |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:28:13.1 | 0:03:48.3 |
7. | DAWIDOWICZ Aleksandra |
SGR Srebrna Góra |
CZE | 1:29:16.8 | 0:04:52.0 |
8. | KROMPETS Nataliia |
ISD MTB TEAM |
UKR | 1:29:58.8 | 0:05:34.0 |
9. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:30:43.3 | 0:06:18.5 |
10. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:31:36.8 | 0:07:12.0 |
11. | POPOVA Iryna |
ccRoma MTB Team |
UKR | 1:32:31.1 | 0:08:06.3 |
12. | KUNTOVÁ Vendula |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:32:42.8 | 0:08:18.0 |
13. | PODGORSKA Aleksandra |
Sante-BSA Whistle Team |
POL | 1:33:16.3 | 0:08:51.5 |
14. | BERKOVÁ Irena |
AMENITY - EXTREM SPORT |
CZE | 1:34:39.4 | 0:10:14.6 |
15. | CESNAKOVÁ Milena |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 1:34:46.6 | 0:10:21.8 |
16. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:37:37.8 | 0:13:13.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STUNA Tomáš |
BB CYKLOSPORT SUPERIOR |
CZE | 0:51:22.1 | 0:00:00.0 |
2. | BARTIZAL Jiří |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:52:19.9 | 0:00:57.8 |
3. | HUŠEK Martin |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 0:52:25.8 | 0:01:03.7 |
4. | ŠUTA Jiří |
Atrex - scott |
CZE | 0:52:56.5 | 0:01:34.3 |
5. | BOŘIL Petr |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:53:09.3 | 0:01:47.2 |
6. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:53:13.5 | 0:01:51.3 |
7. | ŠUBRT Jan |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 0:54:44.2 | 0:03:22.1 |
8. | ADÁMEK Petr |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:55:32.0 | 0:04:09.8 |
9. | HRON Milan |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:55:47.5 | 0:04:25.4 |
10. | MEDEK Miroslav |
ELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE |
CZE | 0:56:06.1 | 0:04:44.0 |
11. | ŠEDIVÝ Pavel |
BTK Eurobike Praha |
CZE | 0:56:39.8 | 0:05:17.7 |
12. | BENDA Michal |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:57:26.5 | 0:06:04.4 |
13. | FLÁMA Miroslav |
Bike sport Uničov (Eko farma Křížov) |
CZE | 0:58:16.3 | 0:06:54.2 |
14. | ŘEŠÁTKO Jiří |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 0:59:21.5 | 0:07:59.4 |
15. | ALBRECHT Luboš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:00:08.2 | 0:08:46.1 |
16. | KADLEC Josef |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 1:00:20.1 | 0:08:58.0 |
17. | CHUDÝ Jan |
SK Tessufi Žamberk |
CZE | 1:02:51.1 | 0:11:29.0 |
18. | VOKÁL Petr |
OTK BIKE TEAM |
CZE | 1:03:26.8 | 0:12:04.7 |
19. | SVITÁK Pavel |
Symbio+Cannondale |
CZE | 1:08:14.9 | 0:16:52.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHWARZ Herbert |
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ |
CZE | 0:51:31.3 | 0:00:00.0 |
2. | DOBRÝ Petr |
Bicycle cafe |
CZE | 0:51:44.5 | 0:00:13.2 |
3. | ŽILÁK František |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:52:17.8 | 0:00:46.5 |
4. | ZELENÝ Ondřej |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 0:53:07.8 | 0:01:36.5 |
5. | BARTOŇ Pavel |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:53:17.5 | 0:01:46.2 |
6. | KLAP David |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:54:13.5 | 0:02:42.2 |
7. | PITHART Jan |
KH Tour Czech cycling team |
CZE | 0:57:07.6 | 0:05:36.3 |
8. | RADA Jan |
JENDANABYTEK KUTNÁ HORA |
CZE | 0:58:37.3 | 0:07:06.0 |
9. | VÁCHA Jan |
Bicykl Kříž team |
CZE | 0:59:11.8 | 0:07:40.5 |
10. | NOVOTNÝ Petr |
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM |
CZE | 1:01:41.8 | 0:10:10.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | OLEJNÍČEK Dušan |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 0:57:16.8 | 0:00:00.0 |
2. | SEDLÁČEK Jiří |
CK Příbram |
CZE | 0:59:52.3 | 0:02:35.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARTINEZ Miguel |
Tropix - FRM |
FRA | 1:37:27.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 1:38:57.6 | 0:01:30.0 |
3. | NESVADBA Jan |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:40:05.9 | 0:02:38.2 |
4. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:40:24.6 | 0:02:57.0 |
5. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:40:45.9 | 0:03:18.2 |
6. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:42:05.4 | 0:04:37.7 |
7. | BOGAR Kryštof |
BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM |
CZE | 1:42:55.6 | 0:05:28.0 |
8. | STOŠEK Martin |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 1:43:49.4 | 0:06:21.7 |
9. | KURCZAB Piotr |
SGR Srebrna Góra |
POL | 1:44:18.1 | 0:06:50.5 |
10. | SKALICKÝ Pavel |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:45:48.1 | 0:08:20.5 |
11. | GERASHCHENKO Oleksandr |
ISD MTB TEAM |
UKR | 1:46:18.6 | 0:08:51.0 |
12. | MALÍK Michal |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:46:38.1 | 0:09:10.5 |
13. | TITARENKO Dmytro |
ISD MTB TEAM |
UKR | 1:46:42.1 | 0:09:14.5 |
14. | BARTÁK Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:47:19.6 | 0:09:52.0 |
15. | KAWALEC Marcin |
SANTE BSA WHISTLE TEAM |
POL | 1:47:34.9 | 0:10:07.2 |
16. | TVRDÍK Tomáš |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:48:20.1 | 0:10:52.5 |
17. | KOVÁŘ Radim |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:48:52.6 | 0:11:25.0 |
18. | OSICKI Kornel |
Kross Racing Team |
POL | 1:49:15.4 | 0:11:47.7 |
19. | JEZIORSKI Maciej |
SANTE BSA WHISTLE TEAM |
POL | 1:49:37.1 | 0:12:09.5 |
20. | PAUR Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:49:58.1 | 0:12:30.5 |
21. | KONWA Piotr |
4F Racing Team |
POL | 1:50:10.9 | 0:12:43.2 |