ME UCM cyklokros
DATUM : | 22.10.2016 | MÍSTO : | Trnava |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- 20 min po kategorích
- 20 min absolutně
- 20 min absolutně split
- 30 min po kategorích
- 30 min absolutně
- 30 min absolutně split
- 30 min M50+M55 po kategorích
- 30 min M50+M55 absolutně
- 30 min M50+M55 absolutně split
- 40 min women po kategorích
- 40 min women absolutně
- 40 min women absolutně split
- 40 min men po kategorích
- 40 min men absolutně
- 40 min men absolutně split
- 50 min po kategorích
- 50 min absolutně
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GRAF Juerg |
RV Altenrhein |
SUI | 0:50:29.5 | 0:00:00.0 |
2. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:50:31.4 | 0:00:01.9 |
3. | BALLESTER SANZ Raul |
Mister Biker |
ESP | 0:50:33.7 | 0:00:04.2 |
4. | NICKY David |
bcs |
BEL | 0:50:34.9 | 0:00:05.4 |
5. | CUSIN Simone |
Cycling team Friuli |
ITA | 0:51:20.7 | 0:00:51.2 |
6. | MARTINEZ AGUIRRE Ivan |
Salchi |
ESP | 0:52:13.2 | 0:01:43.7 |
7. | LINET Pavel |
KL Sport Most |
CZE | 0:52:17.5 | 0:01:47.9 |
8. | WOLCENDORF Jaroslaw |
JAKOOBCYCLES.COM |
POL | 0:52:40.0 | 0:02:10.5 |
9. | DAVIDS Tom |
Stipbike Racing Team |
NED | 0:52:48.7 | 0:02:19.2 |
10. | BAUMANN Sven |
SRAM Factory Racing / SV Werra 07 Hildburghausen |
GER | 0:53:06.6 | 0:02:37.0 |
11. | VAN LEUFFELEN Peter |
invidueel |
BEL | 0:53:08.2 | 0:02:38.6 |
12. | RAKIEWICZ Piotr |
Gucwa Velo Trainer |
POL | 0:53:12.3 | 0:02:42.8 |
13. | FRÝDL Tomáš |
Valachbajk Team |
CZE | 0:53:20.3 | 0:02:50.8 |
14. | KRENN Gerhard |
ARBÖ Radsport Kiesl |
AUT | 0:53:30.8 | 0:03:01.3 |
15. | STELMASZYK Jonasz |
Renault Team |
POL | 0:53:45.9 | 0:03:16.4 |
16. | CHYBA Jiří |
Nutrend Specializrd racing |
CZE | 0:53:50.8 | 0:03:21.3 |
17. | TEUBENBACHER Gerald |
RC sunpor St.Pölten |
AUT | 0:54:16.9 | 0:03:47.4 |
18. | FRAŇO Martin |
Dukla Banská Bystrica |
SVK | 0:54:34.0 | 0:04:04.5 |
19. | MAYER Andreas |
Wiener Sport-Club |
AUT | 0:54:44.6 | 0:04:15.1 |
20. | CIVILIS Elijus |
Top Team - Ultrabike |
LTH | 0:54:59.8 | 0:04:30.3 |
21. | LEMPART Paweł |
TEAM SPORT |
POL | 0:55:29.2 | 0:04:59.6 |
22. | STANIEC Artur |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:55:34.5 | 0:05:05.0 |
23. | SKUBÍK Ján |
CLIMBERG SPORT TEAM |
SVK | 0:55:34.6 | 0:05:05.0 |
24. | JÓZKOWICZ Michał |
Diversey Team |
POL | 0:55:41.4 | 0:05:11.9 |
25. | BECVAR Wolf |
Brilli Brilliant Unicorn |
AUT | 0:55:44.6 | 0:05:15.0 |
26. | KOMBEREC Aleš |
Hradecký spinning klub |
CZE | 0:55:45.5 | 0:05:16.0 |
27. | ZÁHRADNÍK Michal |
CLIMBERG SPORT TEAM |
SVK | 0:55:46.2 | 0:05:16.7 |
28. | NOVOTNÝ František |
BikePart.cz |
CZE | 0:56:35.9 | 0:06:06.4 |
29. | HERMANEK Michael |
RC sunpor St.Pölten |
AUT | 0:56:52.1 | 0:06:22.6 |
30. | HORVÁTH Boris |
Dema racing team |
SVK | 0:57:26.5 | 0:06:57.0 |
Statistiky
Počet přihlášených | 153 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 134 |
Přihlášeno - Ženy | 19 |
Odstartovalo | 152 |
V cíli | 145 |