seriál : serie logo

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DATUM :8.9.2018 MÍSTO :Znojmo

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:41:59.6 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 1:42:00.3 0:00:00.7
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:09.3 0:00:09.7
4.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:42:09.6 0:00:10.0
5.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:44:03.1 0:02:03.5
6.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:44:49.6 0:02:50.0
7.
DOLEŽAL Václav
Symbio+CE Energy
CZE 1:44:50.3 0:02:50.7
8.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:44:51.3 0:02:51.7
9.
ŠULC Jakub
Symbio+CE.Energy
CZE 1:44:53.3 0:02:53.7
10.
ZEITHAMMER Martin
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:44:55.1 0:02:55.5
11.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 1:45:03.1 0:03:03.5
12.
TOMAN Vojtěch
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:45:21.8 0:03:22.2
13.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 1:46:39.4 0:04:39.7
14.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 1:46:46.3 0:04:46.7
15.
PÍSAŘ Jan
RAJEC TREK
CZE 1:46:47.3 0:04:47.7
16.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 1:46:47.6 0:04:48.0
17.
HRACH Michal
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:46:47.9 0:04:48.2
18.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:46:51.1 0:04:51.5
19.
MAIER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:46:51.6 0:04:52.0
20.
PRUDEK Dominik
Autodružstvo znojmo
CZE 1:46:52.1 0:04:52.5
21.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 1:46:52.8 0:04:53.2
22.
PETŘÍČEK Tomáš
Kolovna KM - BT Morkovice
CZE 1:46:57.4 0:04:57.7
23.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 1:46:58.9 0:04:59.2
24.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:46:59.6 0:05:00.0
25.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:47:00.1 0:05:00.5
26.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 1:47:05.6 0:05:06.0
27.
VYTLAČIL Štěpán
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:47:08.4 0:05:08.7
28.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:47:14.6 0:05:15.0
29.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:47:15.9 0:05:16.2
30.
KUŠNÍR Ondřej
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 1:47:25.1 0:05:25.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:52:29.4 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:00:07.9 0:07:38.5
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:01:11.9 0:08:42.5
4.
MAŤHOVÁ Andrea
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:01:14.4 0:08:45.0
5.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:02:15.9 0:09:46.5
6.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:03:36.1 0:11:06.7
7.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 2:03:52.1 0:11:22.7
8.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 2:04:24.9 0:11:55.5
9.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:07:20.2 0:14:50.7
10.
DRAGAN Marina
BRC Bratislava
SVK 2:11:10.4 0:18:41.0
11.
TRČKOVÁ Daniela
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:10.4 0:18:41.0
12.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:13.4 0:18:44.0
13.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:11:31.7 0:19:02.3
14.
HASELBERGEROVÁ Eva
CZE 2:12:17.4 0:19:48.0
15.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 2:14:24.9 0:21:55.5
16.
CHLÍBKOVÁ Daniela
REDPOiNT Eleven team
CZE 2:17:08.7 0:24:39.3
17.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Racing Team České Budějovice
CZE 2:18:39.5 0:26:10.1
18.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:20:04.2 0:27:34.8
19.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:21:36.4 0:29:07.0
20.
VESELÁ Barbora
Létající Hroši
CZE 2:21:48.4 0:29:19.0
21.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC TREK
CZE 2:22:18.7 0:29:49.3
22.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 2:22:20.7 0:29:51.3
23.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:23:49.7 0:31:20.3
24.
KURKOVÁ Natálie
CZE 2:23:55.2 0:31:25.8
25.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:24:32.2 0:32:02.8
26.
BRODÍKOVÁ Petra
Ski Klub Rejdice
CZE 2:25:21.4 0:32:52.0
27.
HOLEŠOVSKÁ Marcela
Brno
CZE 2:26:06.0 0:33:36.5
28.
TESAŘOVÁ Jana
Autodružstvo znojmo
CZE 2:26:12.0 0:33:42.5
29.
SCHMIDTOVÁ Tereza
CZE 2:26:52.7 0:34:23.3
30.
KRÁLOVÁ Iveta
CZE 2:30:06.2 0:37:36.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru