FORD CHALLENGE PRAGUE

Triatlon
DATUM :28.7.2018 MÍSTO :Praha

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GOMEZ NOYA Javier
ESP 3:44:40.7 0:00:00.0
2.
DAPENA GONZÁLEZ Pablo
Cidade de Lugo Fluvial
ESP 3:50:53.7 0:06:13.0
3.
HEEMERYCK Pieter
DOMO ELEKTRO - SCOTT TEAM
BEL 3:51:55.0 0:07:14.2
4.
AZEVEDO Filipe
POR 3:54:48.7 0:10:08.0
5.
BOCK Niclas
Team twenty.six Roth e.V.
GER 3:58:59.7 0:14:19.0
6.
KOČAŘ Lukáš
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 3:59:50.5 0:15:09.7
7.
CIAVATTELLA Jonathan
PPR team
ITA 4:01:51.5 0:17:10.7
8.
SOUKUP Petr
TJ Nová Paka
CZE 4:03:35.5 0:18:54.7
9.
GOODWIN George
ZOOT
GBR 4:04:15.7 0:19:35.0
10.
BIRNGRUBER Christian
Pewag Racing Team
AUT 4:04:48.2 0:20:07.5
11.
RENC Tomas
SK Vanaman Kladno
CZE 4:06:33.0 0:21:52.2
12.
PETRÁSEK Pavel
EtriatlonTeam
CZE 4:08:44.0 0:24:03.2
13.
SORBARA Frank
CAN 4:12:47.0 0:28:06.2
14.
BLAKE Dan
UBYK
GBR 4:13:45.0 0:29:04.2
15.
TEBLICK Job
Atriac
BEL 4:15:22.5 0:30:41.7
16.
MOONEN Hans
DELUPLAST
BEL 4:15:38.2 0:30:57.5
17.
MCLEAN Vanrisch
Tilbury-Davis Coaching
GBR 4:15:43.5 0:31:02.7
18.
SUMBAL Karel
Trimarni Coaching And Nutrition
CZE 4:17:42.5 0:33:01.7
19.
LEITNER Stefan
Tri Stars Austria
AUT 4:19:26.7 0:34:46.0
20.
SCHMUTZLER Tobias
GEALAN Tri Team IfL Hof
GER 4:20:38.0 0:35:57.2
21.
LINTERMANS Koen
Team 8s
BEL 4:21:08.5 0:36:27.7
22.
BRAUN Marc
TRISTAR Regensburg
GER 4:21:17.7 0:36:37.0
23.
VABROUSEK Petr
Titan Trilife Zlín
CZE 4:21:38.0 0:36:57.2
24.
WIDMANN Philipp
Nonplusultra
GER 4:21:38.2 0:36:57.5
25.
SCHWAB Christopher
Nora Racing Team
AUT 4:22:54.5 0:38:13.7
26.
NUEBEL Markus
LTV Lippstadt
GER 4:22:55.2 0:38:14.5
27.
REIF Armin
TV Zwiesel
GER 4:24:06.0 0:39:25.2
28.
TISCHLER Pascal
TV Forst-Triathlon
GER 4:24:27.5 0:39:46.7
29.
MARINI Roberto
Olimpis Swim Pro
ITA 4:24:53.2 0:40:12.5
30.
KUNZE Alexander
Schwimmsport- und Tauchverein Limbach-Oberfrohna e. V.
GER 4:25:56.2 0:41:15.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VERSTUYFT Katrien
Atriac
BEL 4:21:30.5 0:00:00.0
2.
JAHN Kirsty
CAN 4:22:03.3 0:00:32.7
3.
SIDDALL Laura
GBR 4:22:21.8 0:00:51.2
4.
JERZYK Agnieszka
IDMAR Racing Team
POL 4:24:11.8 0:02:41.2
5.
HÜTTHALER Lisa
HSV Marathon Wr. Neustadt
AUT 4:25:28.8 0:03:58.2
6.
MORRISON Kimberley
Drag2Zero
GBR 4:25:49.3 0:04:18.7
7.
KRIVANKOVA Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 4:26:20.1 0:04:49.5
8.
CUMMINGS Chantal
ETE Racing
GBR 4:29:13.5 0:07:43.0
9.
SANTIMARIA Margie
Pprteam
ITA 4:32:06.3 0:10:35.7
10.
DE VRIES Sarissa
Ferro Mosae
NED 4:39:42.3 0:18:11.7
11.
KOTOPULU Helena
Moraviaman
CZE 4:42:08.3 0:20:37.7
12.
FELT-BALBACH Silvia
TSG Weinheim
GER 4:42:41.0 0:21:10.5
13.
BAUMANN Melanie
Caloundra Tri Club Inc
SUI 4:44:23.0 0:22:52.5
14.
JOGLOVÁ Marcela
TK Plánice
CZE 4:46:16.7 0:24:46.1
15.
MOSER Katja
TG Hütten
SUI 4:47:01.4 0:25:30.9
16.
LEYSEN Liesbeth
Domo scott
BEL 4:47:35.2 0:26:04.6
17.
SUMBAL Marni
Trimarni Coaching And Nutrition
USA 4:48:21.4 0:26:50.9
18.
VESELÁ Petra
CZE 4:49:48.2 0:28:17.6
19.
KRÁLOVÁ Lenka
Etriatlon Team
CZE 4:50:51.0 0:29:20.5
20.
HRYSHYNA Oleksandra
Hyperteam
UKR 4:52:53.2 0:31:22.6
21.
AMMUNDSEN Nynne Desiree Ammundsen
PlaygroundTriathlonn
DEN 4:57:42.4 0:36:11.9
22.
GREPPMAIR Julia
TG Viktoria Augsburg
GER 4:59:47.7 0:38:17.1
23.
PEDERZOLI Laura
Pprteam
ITA 5:01:21.9 0:39:51.4
24.
BIHUN Natalia
GTRAT
POL 5:01:43.4 0:40:12.9
25.
KOCHOVÁ Barbora
Adidas Runners Prague
CZE 5:02:38.9 0:41:08.4
26.
VAN BREDA Sylvia
Sneller Zwemmen
NED 5:04:48.4 0:43:17.9
27.
SNARE Frankie
GBR 5:06:04.7 0:44:34.1
28.
HOPPOVA Renata
Al Corniche Kuwait
CZE 5:06:08.7 0:44:38.1
29.
ZEMANOVÁ Jindřiška
Triatlon Plzeň
CZE 5:06:24.9 0:44:54.4
30.
KEBBEL Margit
TSG 08 Roth / #runroth
GER 5:07:41.7 0:46:11.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru