seriál : Author Maraton Tour 2018

Author Pražská 50

MTB
DATUM :15.9.2018 MÍSTO :Praha

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:33:54.0 0:00:00.0
2.
ZEITHAMMER Martin
Erste PREMIER PETR ČECH MTB
CZE 1:33:55.5 0:00:01.4
3.
TATÍČEK Petr
RAJEC TREK
CZE 1:33:59.0 0:00:04.9
4.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:34:36.5 0:00:42.4
5.
VOPAT Milan
GHOST Team
CZE 1:35:09.8 0:01:15.7
6.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:35:49.3 0:01:55.2
7.
GONDA Pavel
Duratec Weil HotelTime
CZE 1:37:31.9 0:03:37.8
8.
SWÁROVSKÝ Michal
CZE 1:37:32.0 0:03:37.9
9.
KOBLIC Radek
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:37:33.0 0:03:38.9
10.
MORÁVEK Tomáš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:37:33.0 0:03:39.0
11.
HRACH Michal
Erste PREMIER PETR ČECH MTB
CZE 1:37:33.5 0:03:39.4
12.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:37:38.0 0:03:43.9
13.
KLUCH Luboš
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:39:43.8 0:05:49.7
14.
HOLEC Radek
Bikesport team mohelnice
CZE 1:39:44.0 0:05:49.9
15.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie z.s.
CZE 1:40:05.0 0:06:10.9
16.
SYKORA Mila
CZE 1:40:05.7 0:06:11.7
17.
NÝČ Michal
CZE 1:40:06.5 0:06:12.4
18.
HYŠPLER Robin
Prodoli Racing Team
CZE 1:40:06.7 0:06:12.6
19.
MILERET Milan
Shoptet
CZE 1:40:07.0 0:06:12.9
20.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:40:19.0 0:06:25.0
21.
JANOČKO Ján
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:40:19.5 0:06:25.4
22.
ČÍŽEK Martin
BSK racing
CZE 1:40:21.3 0:06:27.2
23.
ŘEHÁK Jiří
CZE 1:40:22.8 0:06:28.7
24.
VÁLEK Václav
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:42:34.0 0:08:39.9
25.
ZIMA Ota
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:42:56.5 0:09:02.4
26.
NEUBAUER Radim
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 1:42:58.0 0:09:04.0
27.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 1:42:59.5 0:09:05.5
28.
KŘIKAVA Jakub
AC Sparta Praha Cycling
CZE 1:43:14.0 0:09:20.0
29.
PECH M.
CZE 1:43:17.8 0:09:23.7
30.
POLÍVKA Petr
OMOSHOP.cz
CZE 1:43:21.0 0:09:27.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:45:20.3 0:00:00.0
2.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:50:55.8 0:05:35.5
3.
SOPOUŠKOVÁ Mariana
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:54:41.3 0:09:21.0
4.
MAŤHOVÁ Andrea
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 1:55:39.3 0:10:19.0
5.
MERTENOVÁ Kateřina
Oplt Cycling Team
CZE 1:58:36.5 0:13:16.2
6.
NOVÁKOVÁ Veronika
CZE 1:59:01.5 0:13:41.2
7.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:59:57.5 0:14:37.2
8.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 1:59:57.5 0:14:37.2
9.
BĚLOUŠKOVÁ Eliška
GHOST Team
CZE 2:04:55.0 0:19:34.7
10.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 2:06:49.0 0:21:28.7
11.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:08:30.5 0:23:10.2
12.
MÜLLEROVÁ Ivana
LO Mladá Boleslav
CZE 2:10:30.0 0:25:09.7
13.
BŘEZINOVÁ Ivana
Future Cycling
CZE 2:11:36.5 0:26:16.2
14.
ČURDOVÁ Karolina
CZE 2:12:14.8 0:26:54.5
15.
ŽÁČKOVÁ Jana
BSK racing
CZE 2:12:35.5 0:27:15.2
16.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:12:43.3 0:27:23.0
17.
JARNÍKOVÁ Jitka
CZE 2:13:04.5 0:27:44.2
18.
MRKVIČKOVÁ Marie
CZE 2:13:22.3 0:28:02.0
19.
KOZLOVÁ Simona
CZE 2:13:29.3 0:28:09.0
20.
PÝCHOVÁ Petra
Na jedno
CZE 2:13:58.6 0:28:38.2
21.
KURKOVÁ Natálie
CZE 2:14:11.3 0:28:51.0
22.
ŠVECOVÁ Eva
CZE 2:14:45.5 0:29:25.2
23.
ANTROPIUSOVÁ Šárka
Marvel team Obecnice
CZE 2:15:55.8 0:30:35.5
24.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 2:19:12.6 0:33:52.2
25.
MICHLOVÁ Veronika
CZE 2:19:36.8 0:34:16.5
26.
ŠEFLOVÁ Adéla
Horalka a Tatranka
CZE 2:19:54.1 0:34:33.7
27.
HLINĚNÁ Kateřina
NH Car
CZE 2:20:44.6 0:35:24.2
28.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:22:54.1 0:37:33.7
29.
KUČÍRKOVÁ Petra
Greyhound Racing Team
CZE 2:27:12.6 0:41:52.2
30.
SLADKOVÁ Jana
Stage 50
CZE 2:30:03.3 0:44:43.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru