Štiavnický kros triatlon

Triatlon
DATUM :28.7.2018 MÍSTO :Banský Studenec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BÁLINT Mester
HUN 1:50:24.4 0:00:00.0
2.
KUBEK Tomáš
Triax Bratislava
SVK 1:51:19.7 0:00:55.3
3.
JURKOVIČ Tomáš
KPŠ Nereus Žilina
SVK 1:52:19.3 0:01:54.9
4.
VERBOVSKÝ Matúš
ŠK Atóm Levice
SVK 1:53:20.8 0:02:56.4
5.
KOZLOVSKÝ Matúš
Triax Bratislava
SVK 1:54:58.7 0:04:34.3
6.
ŽÁČIK Šimon
SMTA Nitra
SVK 1:57:19.6 0:06:55.2
7.
CINTULA Lukáš
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:58:23.4 0:07:59.0
8.
JUREČKA Matúš
T.A.T. Martin
SVK 1:58:48.2 0:08:23.8
9.
ZMRHALA Ján
Maratón klub Rajec
SVK 1:58:59.8 0:08:35.4
10.
LUKÁCS Vladislav
SVK 1:59:19.4 0:08:55.0
11.
BUČEK Michal
SVK 1:59:43.7 0:09:19.3
12.
LUŽNÝ Filip
CZE 2:00:38.7 0:10:14.3
13.
VRŠANSKÝ Peter
KPŠ Nereus Žilina
SVK 2:01:24.9 0:11:00.5
14.
FAZEKAŠ Tadeáš
ŠK Atóm Levice
SVK 2:01:55.3 0:11:30.9
15.
ČÍK Jaroslav
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 2:02:47.0 0:12:22.6
16.
UHRECKÝ Pavel
sportdiag team senec
SVK 2:04:09.0 0:13:44.6
17.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 2:05:27.1 0:15:02.7
18.
MIKO Marcel
Sereď
SVK 2:05:33.5 0:15:09.1
19.
BIELIK Ivan
sportdiag team senec
SVK 2:05:39.2 0:15:14.8
20.
ONDREJ Michal
SVK 2:06:00.8 0:15:36.4
21.
HOLEŠA Patrik
Maratón klub Rajec
SVK 2:06:43.2 0:16:18.8
22.
JANATA Boris
KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM Skalica
SVK 2:07:16.6 0:16:52.2
23.
PAVLOVIČ Matúš
SVK 2:08:38.0 0:18:13.6
24.
SMETANA Marek
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 2:08:38.4 0:18:14.0
25.
ŠEBO Filip
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 2:08:38.6 0:18:14.2
26.
KVIETOK Patrik
Geosport
SVK 2:09:14.7 0:18:50.3
27.
FERENCZ Jakub
SVK 2:09:35.8 0:19:11.4
28.
HRUBAL Martin
Ccc Bbb
SVK 2:10:14.4 0:19:50.0
29.
RUSNÁK Lukáš
ŠBR Piešťany
SVK 2:13:28.8 0:23:04.4
30.
VASKO Ondrej
3atletik Prievidza
SVK 2:13:48.8 0:23:24.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NÉČ LAPINOVÁ Kristína
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 2:08:06.3 0:00:00.0
2.
BRYCHTOVA Anna
CZE 2:12:41.4 0:04:35.1
3.
STEVENS-SINAYOVÁ Alena
TRI Tatry Triathlon Team
SVK 2:22:02.2 0:13:55.9
4.
SIVOKOVÁ Katarína
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 2:22:50.9 0:14:44.6
5.
VANÁKOVÁ Dominika
Maratón klub Rajec
SVK 2:24:51.1 0:16:44.8
6.
MOLNÁROVÁ Danka
Born2Sport
SVK 2:26:18.1 0:18:11.8
7.
BEŇAČKOVÁ Janka
Piešťany Snovca
SVK 2:33:30.4 0:25:24.1
8.
DRAHOŠOVÁ Alena
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 2:35:42.4 0:27:36.1
9.
ĎURKÁČOVÁ Slávka
SVK 2:46:29.7 0:38:23.4
10.
VOPALENSKA Neli
Born2Sport
SVK 2:49:09.0 0:41:02.7
11.
PEŠKOVÁ Lucia
SVK 2:56:20.6 0:48:14.3
12.
MIŠICOVÁ Zuzana
Mestský plavecký klub Dolný Kubín
SVK 3:05:06.9 0:57:00.6
13.
JÁNOŠOVÁ Miroslava
ŠK Atóm Levice
SVK 3:09:05.7 1:00:59.4
14.
RAFANIDESOVÁ Izabela
SVK 3:28:51.5 1:20:45.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených227
Přihlášeno - Muži204
Přihlášeno - Ženy23
Odstartovalo210
V cíli198