ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- 9000 m (RODIČE)
- 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) po kategorích
- 7000m (4 x MEGA okruh) po kategorích
- 4800m (3 x OBR okruh) po kategorích
- 3200m (2 x OBR okruh) po kategorích
- 2600m (2 x VELKÝ okruh) po kategorích
- 1500m ( 2 x MALÝ okuh) po kategorích
- 750m (1 x MALÝ okruh) po kategorích
- 300m (1 x PRCEK) po kategorích
- 130m (1 x MRŇOUSEK) po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠIGUD David |
KOHOUTI SK PRŽNO |
CZE | 0:22:19.6 | 0:00:00.0 |
2. | JANČÍK Martin |
SK Jiří team Ostrava |
CZE | 0:22:34.4 | 0:00:14.7 |
3. | LAKOTA Maxim |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:23:25.4 | 0:01:05.7 |
4. | LAVIČKA David |
Ghost Team |
CZE | 0:23:57.4 | 0:01:37.7 |
5. | ODRÁŇ Petr |
Cycloch team |
CZE | 0:24:00.7 | 0:01:41.0 |
6. | MATULA Ondřej |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:24:12.3 | 0:01:52.6 |
7. | RAFAJ Martin |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:24:35.7 | 0:02:16.0 |
8. | HALUZÍK Martin |
CZE | 0:24:44.3 | 0:02:24.6 | |
9. | KOVAŘÍK Jakub |
CZE | 0:25:28.6 | 0:03:08.9 | |
10. | HALÁS Václav |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:25:38.6 | 0:03:18.9 |
11. | BLAŽEK David |
PARDUS TUFO PROSTĚJOV |
CZE | 0:25:41.1 | 0:03:21.4 |
12. | HARLENDER Lukáš |
Cykloteam kolárna |
CZE | 0:25:49.9 | 0:03:30.2 |
13. | ZVĚDĚLÍK Ondřej |
ACS Drak Vrbno |
CZE | 0:25:59.9 | 0:03:40.2 |
14. | MIŠUREC Zdeněk |
TUFO Otrokovice |
CZE | 0:26:18.7 | 0:03:59.0 |
15. | ŠAMOŘIL František |
FBC Přerov |
CZE | 0:26:23.2 | 0:04:03.5 |
16. | PROCHÁZKA Ondřej |
Šela Sport PŘerov |
CZE | 0:26:24.2 | 0:04:04.5 |
17. | HÝŽĎAL Vít |
KOLOKROUŽEK Zlín |
CZE | 0:26:49.9 | 0:04:30.2 |
18. | NOVÁK Jakub |
CZE | 0:27:27.4 | 0:05:07.7 | |
19. | TALA Erik |
MG Bike Team |
CZE | 0:27:40.1 | 0:05:20.4 |
20. | SKLENAŘÍK Michal |
CZE | 0:27:46.7 | 0:05:27.0 | |
21. | ŠKUBAL Filip |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:28:10.6 | 0:05:50.9 |
22. | OBORNÝ Marek |
Team Forman Kids Nový Jičín |
CZE | 0:28:11.4 | 0:05:51.7 |
23. | PLŠEK Vojtěch |
Cykloch team |
CZE | 0:28:19.4 | 0:05:59.7 |
24. | ŠTELC Karel |
CZE | 0:28:27.6 | 0:06:07.9 | |
25. | ŠKUBAL Jan |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:28:29.8 | 0:06:10.1 |
26. | SVĚTLÍK Adam |
SK EDIE TEAM |
CZE | 0:28:49.9 | 0:06:30.2 |
27. | KLOBUŠICKÝ Michal |
CZE | 0:28:51.4 | 0:06:31.7 | |
28. | RASOCHA Lukáš |
SK EDIE TEAM |
CZE | 0:29:11.8 | 0:06:52.1 |
29. | TRLICA Jakub |
Cykloch team |
CZE | 0:29:28.2 | 0:07:08.5 |
30. | LEBEDA Jan |
KOLOKROUŽEK Zlín |
CZE | 0:29:38.7 | 0:07:19.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUBCOVÁ Štěpánka |
Team Forman Kids |
CZE | 0:25:44.6 | 0:00:00.0 |
2. | UNGEROVÁ Sofia |
CLIMBERG SPORT TEAM |
SVK | 0:25:51.3 | 0:00:06.7 |
3. | CHUDÁRROVÁ Aneta |
Cykloch team |
CZE | 0:26:32.2 | 0:00:47.5 |
4. | GRULICHOVÁ Eliška |
PARDUS TUFO PROSTĚJOV |
CZE | 0:26:49.4 | 0:01:04.8 |
5. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
FORMAN kids |
CZE | 0:28:46.9 | 0:03:02.3 |
6. | MACHOVÁ Veronika |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:28:47.8 | 0:03:03.2 |
7. | DRHOVÁ Denisa |
nordica ski zlín |
CZE | 0:30:02.3 | 0:04:17.7 |
8. | HRABALOVÁ Zuzana |
PBV MTB Team Brno |
CZE | 0:30:37.9 | 0:04:53.3 |
9. | RUBEŠOVÁ Valerie |
CZE | 0:30:55.1 | 0:05:10.5 | |
10. | NESVADBOVÁ Tereza |
VRV pro sport z.s. |
CZE | 0:31:11.6 | 0:05:27.0 |
11. | LAJCHOVÁ Ema |
Team Forman Kids |
CZE | 0:31:19.6 | 0:05:35.0 |
12. | DRHOVÁ Bianka |
nordica ski zlín |
CZE | 0:31:28.3 | 0:05:43.7 |
13. | BURŠÍKOVÁ Tereza |
CZE | 0:31:29.8 | 0:05:45.2 | |
14. | JANČÍKOVÁ Adéla |
SK Jiří team Ostrava |
CZE | 0:31:42.3 | 0:05:57.7 |
15. | POLÁŠKOVÁ Ema |
Team Forman Kids |
CZE | 0:32:13.1 | 0:06:28.5 |
16. | LEBEDOVÁ Anna |
KOLOKROUŽEK Zlín |
CZE | 0:32:20.4 | 0:06:35.7 |
17. | JUŘENOVÁ Petra |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:32:57.6 | 0:07:13.0 |
18. | ŠAMOŘILOVÁ Amálie |
TBS Přerov |
CZE | 0:33:38.3 | 0:07:53.7 |