Beh do Choča

Běh
DATUM :15.9.2018 MÍSTO :Vyšný Kubín

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLAVČO Jozef
SVK 0:47:19.0 0:00:00.0
2.
HORÁK Ondřej
Ski Fortex Moravský Beroun
CZE 0:47:48.0 0:00:29.0
3.
HRAŠKO Miroslav
SVK 0:48:08.0 0:00:49.0
4.
OTEVREL Vit
Columbia Montrail
CZE 0:50:59.0 0:03:40.0
5.
ĎURMEK Ján
Valaská Belá
SVK 0:51:17.0 0:03:58.0
6.
ATANASOW ANCEW Dawid
D&D
POL 0:52:48.0 0:05:29.0
7.
ELANTOWSKI Jas
POL 0:53:08.0 0:05:49.0
8.
DVOŘÁK Pavel
Prostějov
CZE 0:53:21.0 0:06:02.0
9.
JURČÍK Ján
KKM Čadca
SVK 0:53:47.0 0:06:28.0
10.
TRIZNA Lukáš
Skialp BOBROVEC
SVK 0:54:02.0 0:06:43.0
11.
MACHAJ Jozef
HK james DK
SVK 0:54:34.0 0:07:15.0
12.
DODOK Peter
Slovalco Žiar nad Hronom
SVK 0:54:45.0 0:07:26.0
13.
REHÁK Patrik
SVK 0:54:59.0 0:07:40.0
14.
MITALA Jozef
Kubicasport Žilina
SVK 0:55:01.0 0:07:42.0
15.
POPIELARSKI Kubuś
TKN Tatra Team
POL 0:55:33.0 0:08:14.0
16.
HRIC Randy
Scott/Geo Šport
SVK 0:55:37.0 0:08:18.0
17.
TUREK Martin
-
CZE 0:55:48.0 0:08:29.0
18.
MATEJÍČEK Tomáš
RunForestRun
SVK 0:56:15.0 0:08:56.0
19.
HANULÍK Ján
BY
SVK 0:56:33.0 0:09:14.0
20.
MURÍN Ivan
Brezno
SVK 0:56:48.0 0:09:29.0
21.
HRIC Roland
Scott/Geo Šport
SVK 0:57:06.0 0:09:47.0
22.
PIALA Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:57:24.0 0:10:05.0
23.
STANÍK Jozef
BK Lysá pod Makytou
SVK 0:57:48.0 0:10:29.0
24.
JUDIAK Róbert
KB Breza
SVK 0:57:53.0 0:10:34.0
25.
KALUZA Jerzy
POL 0:57:55.0 0:10:36.0
26.
OTEPKA Igor
SVK 0:58:20.0 0:11:01.0
27.
PŇAČEK Michal
SVK 0:59:13.0 0:11:54.0
28.
GREGUŠKA Dávid
Istebné
SVK 0:59:32.0 0:12:13.0
29.
MALÍČEK Ján
MALCO MYJAVA
SVK 0:59:50.0 0:12:31.0
30.
HORNÍČEK Jiří
Bernosport.sk
SVK 0:59:53.0 0:12:34.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PALOVA Alzbeta
Sk oravaman
SVK 1:02:02.0 0:00:00.0
2.
DELINGEROVÁ Marie
Ski Fortex Moravský Beroun
CZE 1:03:10.0 0:01:08.0
3.
JANČIOVÁ Zuzana
Moji ľudia Černová
SVK 1:05:07.0 0:03:05.0
4.
CHOVANOVÁ Monika
SVK 1:05:34.2 0:03:32.2
5.
PALENIKOVA Zuzana
MPK Dolný Kubin
SVK 1:08:19.0 0:06:17.0
6.
PIALOVÁ Janka
Maratón klub Rajec
SVK 1:09:04.1 0:07:02.1
7.
HRKELOVA Iveta
BK Dolný Kubín
SVK 1:09:08.0 0:07:06.0
8.
LIPTÁKOVÁ Natália
Levice
SVK 1:09:46.0 0:07:44.0
9.
ŽUFFOVÁ Jana
SVK 1:11:47.0 0:09:45.0
10.
MACHAJOVÁ Sára
HK james DK
SVK 1:12:10.0 0:10:08.0
11.
KAPITÁNOVÁ Karolína
HO Sučany
SVK 1:14:18.0 0:12:16.0
12.
MELUŠOVÁ Jana
Ľadoví bežci
SVK 1:14:43.0 0:12:41.0
13.
LOPATOVA Dominika
POPRAD
SVK 1:15:35.0 0:13:33.0
14.
ŠUBOVÁ Kamila
Kamzíci
CZE 1:15:47.0 0:13:45.0
15.
VASTUŠKOVÁ Iveta
POPRAD
SVK 1:15:55.0 0:13:53.0
16.
BOŽOVÁ Danica
Bežecký klub Poprad/Svit Mierovka
SVK 1:17:43.0 0:15:41.0
17.
CUŘÍNOVÁ Petra
Šneci v běhu
CZE 1:17:57.0 0:15:55.0
18.
MICHALKOVA Ludmila
Babin
SVK 1:18:58.0 0:16:56.0
19.
ŠÚTHOVÁ ľubka
SVK 1:19:15.0 0:17:13.0
20.
POPRACOVÁ Drahomíra
Kežmarok
SVK 1:20:50.0 0:18:48.0
21.
CHOVANCOVÁ Daniela
Parmipasta
SVK 1:20:52.0 0:18:50.0
22.
HYBENOVÁ Katka
LM Training Centre
SVK 1:21:40.4 0:19:38.4
23.
SEKERÁŠOVÁ Veronika
RUN DK
SVK 1:22:40.0 0:20:38.0
24.
JURIGOVÁ MAJDOVÁ Soňa
BK Dolný Kubín
SVK 1:23:02.0 0:21:00.0
25.
ADAMCOVÁ Blanka
r- bike
SVK 1:23:03.0 0:21:01.0
26.
DUDÁŠOVÁ Eva
plamienka.sk
SVK 1:23:09.0 0:21:07.0
27.
VALKOVÁ Zuzana
TOPOĽČANY
SVK 1:25:21.0 0:23:19.0
28.
MIKULÁŠOVÁ Eva
TTDK
SVK 1:28:52.4 0:26:50.4
29.
MIŠICOVÁ Zuzana
SVK 1:29:08.0 0:27:06.0
30.
MLYNARČÍKOVÁ Alexandra
HK James
SVK 1:29:32.0 0:27:30.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených236
Přihlášeno - Muži186
Přihlášeno - Ženy50
Odstartovalo210
V cíli208