Winter Trans Brdy

MTB
DATUM :24.11.2018 MÍSTO :Lety u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
Mitas Trek
CZE 1:25:32.6 0:00:00.0
2.
KOŠ Michal
AC Sparta Praha cycling akademie
CZE 1:30:49.8 0:05:17.2
3.
DUŠEK Radek
Bajker.eu
CZE 1:36:24.9 0:10:52.3
4.
ŠORF Pavel
SK Svojkov Haven
CZE 1:36:38.3 0:11:05.7
5.
KOZÁK Tomáš
Bikeplzen.cz
CZE 1:36:39.1 0:11:06.5
6.
ČÍŽEK Martin
BSK racing
CZE 1:39:00.6 0:13:28.0
7.
KEJZLAR Stanislav
www.vikingfootwear.cz
CZE 1:40:49.6 0:15:17.0
8.
STRAKOŠ Jan
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 1:41:16.4 0:15:43.7
9.
BARTSCH Tomáš
TRANS BRODY
CZE 1:41:18.9 0:15:46.3
10.
SALAQUATDA Frantisek
Bikestrike SantaCruz
CZE 1:41:20.1 0:15:47.5
11.
VÁLEK Václav
CZE 1:41:20.1 0:15:47.5
12.
KOUDELKA Filip
koustyle
CZE 1:42:05.4 0:16:32.7
13.
KOČÁREK Zbyněk
Elis Team Mariánské Lázně
CZE 1:42:57.6 0:17:25.0
14.
VÍT Martin
Radynebike.cz
CZE 1:43:45.4 0:18:12.8
15.
KADLEČEK František
Bajker.eu
CZE 1:44:06.1 0:18:33.5
16.
VLČEK Jiří
SK Vlčáci
CZE 1:44:52.9 0:19:20.3
17.
ZACHATA Vojtech
Messenger MTB Team
CZE 1:46:20.6 0:20:48.0
18.
ŠTĚDRÝ Daniel
TRANS BRODY
CZE 1:46:36.1 0:21:03.5
19.
HOFMAN Jiří
SK Halouny
CZE 1:46:58.4 0:21:25.8
20.
PROCHÁZKA Jiří
BTK EUROBIKE Praha
CZE 1:47:41.9 0:22:09.3
21.
MULLEN Michael
CZE 1:47:48.9 0:22:16.3
22.
MAŤHA Radovan
biketunel
CZE 1:49:09.9 0:23:37.3
23.
SEMERÁD Ondřej
REVITBUILD MTB Team
CZE 1:49:16.1 0:23:43.5
24.
ŠPINER Kamil
Duratec Team
CZE 1:50:15.9 0:24:43.3
25.
ALTMAN Kornel
Taxi Praha
CZE 1:50:23.6 0:24:51.0
26.
ŠINDELÁŘ Jiří
BTK EUROBIKE Praha
CZE 1:50:31.6 0:24:59.0
27.
JAROUŠ Martin
Café Calabrone Cykloservis
CZE 1:50:57.9 0:25:25.3
28.
JIČÍNSKÝ Tomáš
Všenory
CZE 1:51:05.9 0:25:33.3
29.
HUBÁČEK Libor
CZE 1:51:19.1 0:25:46.5
30.
SVOBODA Josef
WWW.COREX.CZ
CZE 1:51:59.9 0:26:27.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CONÍKOVÁ Martina
Conda Team
CZE 1:36:38.2 0:00:00.0
2.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov
CZE 2:05:02.2 0:28:24.0
3.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EUROBIKE Praha
CZE 2:08:01.7 0:31:23.5
4.
HRUBÁ Gábina
BSK & Cyklo-Market
CZE 2:10:15.7 0:33:37.5
5.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic Junior Team
CZE 2:11:54.7 0:35:16.5
6.
PAZDEROVÁ Renata
CZE 2:13:56.0 0:37:17.8
7.
JEMELÍKOVÁ Adéla
CZE 2:15:14.7 0:38:36.5
8.
JARNÍKOVÁ Jitka
Ohrobecký tajfun
CZE 2:16:58.0 0:40:19.8
9.
SLAVÍKOVÁ Linda
CZE 2:28:23.0 0:51:44.8
10.
HOINKIS Ulrike
PhD Connection
GER 2:43:13.3 1:06:35.1
11.
GÖTTEL Martina
Rochoty-sportovní spolek
CZE 2:44:34.8 1:07:56.6
12.
HRUBÁ Hana
BSK racing
CZE 2:49:43.8 1:13:05.6
13.
BROUSILOVÁ Radka
Tj Lokomotiva Nymburk
CZE 3:08:08.7 1:31:30.5
14.
BATELÍKOVÁ Daniela
Bikeclinic Junior Team
CZE 3:19:35.9 1:42:57.7
15.
BATELKOVÁ Klára
Bikeclinic Junior Team
CZE 3:19:36.2 1:42:58.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených269
Přihlášeno - Muži247
Přihlášeno - Ženy22
Odstartovalo208
V cíli194