Zimní sportovní hry Kooperativa

Sjezdové lyžování
DATUM :1.2.2019 MÍSTO :Zadov, Churáňov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠUBRT Marek
GŘ Praha
CZE 0:01:59.4 0:00:00.0
2.
KURZ Pavel
GŘ Brno
CZE 0:02:01.6 0:00:02.1
3.
MÁŠA Pavel
CLPU MV
CZE 0:02:02.6 0:00:03.2
4.
MANDL David
AG Střední Čechy
CZE 0:02:02.7 0:00:03.3
5.
PETR Martin
GŘ Praha
CZE 0:02:03.7 0:00:04.2
6.
PŘÍHODA Lukáš
AG Střední Čechy
CZE 0:02:04.2 0:00:04.8
7.
PILAŘ Ondřej
GŘ Praha
CZE 0:02:04.3 0:00:04.8
8.
KRAUS Pavel
GŘ Praha
CZE 0:02:04.5 0:00:05.1
9.
BULAVA Aleš
AG JM
CZE 0:02:05.3 0:00:05.8
10.
KAVŘÍK Václav
Liberec
CZE 0:02:06.3 0:00:06.9
11.
LIŠKA Radek
Jížní Čechy
CZE 0:02:07.5 0:00:08.1
12.
ČERMÁK Pavel
Východní Čechy+CSPS Pardubice
CZE 0:02:07.6 0:00:08.2
13.
DLABÁČEK Martin
GŘ Brno
CZE 0:02:07.7 0:00:08.3
14.
SULDOVSKÝ Petr
AG Střední Čechy
CZE 0:02:08.1 0:00:08.7
15.
ECLER Martin
GŘ Brno
CZE 0:02:08.4 0:00:09.0
16.
ŠVÁB Zdeněk
AG JM
CZE 0:02:08.5 0:00:09.1
17.
SOUKUP Jaroslav
Jížní Čechy
CZE 0:02:09.1 0:00:09.7
18.
VAŠEK Pavel
AIS
CZE 0:02:09.3 0:00:09.9
19.
KUBÁT Petr
AG severní Čechy
CZE 0:02:10.8 0:00:11.4
20.
ŠPAČEK Lukáš
GŘ Praha
CZE 0:02:11.9 0:00:12.5
21.
NAJMAN Jaromír
Jížní Čechy
CZE 0:02:12.2 0:00:12.8
22.
FIJALA Jiří
AG Střední Čechy
CZE 0:02:13.0 0:00:13.5
23.
MIKULECKÝ Jan
GŘ Brno
CZE 0:02:13.3 0:00:13.9
24.
FIBICH Martin
GŘ Praha
CZE 0:02:14.7 0:00:15.2
25.
BÍZA Jan
AG Střední Čechy
CZE 0:02:14.7 0:00:15.2
26.
ŠIMÁK Martin
GŘ Brno
CZE 0:02:14.7 0:00:15.3
27.
DUFEK Libor
AG JM
CZE 0:02:16.6 0:00:17.1
28.
KLÍMA Petr
Jížní Čechy
CZE 0:02:16.7 0:00:17.3
29.
FIDRMUC Aleš
Praha
CZE 0:02:17.7 0:00:18.3
30.
TUBL Jan
CLPU MV
CZE 0:02:18.1 0:00:18.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNKOVÁ Eva
GŘ Brno
CZE 0:02:05.7 0:00:00.0
2.
GIESELOVÁ Pavlína
Severní Morava
CZE 0:02:07.0 0:00:01.2
3.
HAJNÁ Dita
AG JM
CZE 0:02:08.4 0:00:02.6
4.
EDEROVÁ Michaela
ZAČ
CZE 0:02:08.5 0:00:02.8
5.
BRADNOVÁ Marcela
AG severní Čechy
CZE 0:02:10.3 0:00:04.6
6.
GLOZLOVÁ Dana
Praha
CZE 0:02:12.8 0:00:07.0
7.
ROUDNICKÁ Michaela
Jížní Čechy
CZE 0:02:15.6 0:00:09.8
8.
NETOLICKÁ Alena
GŘ Praha
CZE 0:02:21.6 0:00:15.9
9.
MÁŠA Máša
Praha
CZE 0:02:22.3 0:00:16.5
10.
DONÁTOVÁ Martina
Východní Čechy+CSPS Pardubice
CZE 0:02:28.1 0:00:22.3
11.
VRÁGOVÁ Petra
AG JM
CZE 0:02:29.2 0:00:23.4
12.
SLANINKOVÁ Jitka
ZAČ
CZE 0:02:29.7 0:00:23.9
13.
SRPOVÁ Taťána
GŘ Praha
CZE 0:02:29.9 0:00:24.1
14.
LOUČKOVÁ Lucie
GŘ Praha
CZE 0:02:30.4 0:00:24.7
15.
KEŠNEROVÁ Tereza
GŘ Brno
CZE 0:02:30.6 0:00:24.8
16.
KUBÍČKOVÁ Hana
CLPU MV
CZE 0:02:34.7 0:00:28.9
17.
ČERŇAVSKÁ Věra
AG Střední Čechy
CZE 0:02:36.5 0:00:30.7
18.
DLOUHÁ Michaela
GŘ Praha
CZE 0:02:36.8 0:00:31.1
19.
GOLDMANOVÁ Jarmila
CLPU MV
CZE 0:02:37.1 0:00:31.4
20.
DĚDKOVÁ Pavla
AG JM
CZE 0:02:38.4 0:00:32.7
21.
TÁBORSKÁ Marta
Severní Morava
CZE 0:02:39.6 0:00:33.9
22.
ZATLOUKALOVÁ Lydie
Severní Morava
CZE 0:02:47.7 0:00:42.0
23.
KALINOVÁ Dana
Praha
CZE 0:02:52.8 0:00:47.0
24.
PROCHÁZKOVÁ Petra
ZAČ
CZE 0:02:55.1 0:00:49.3
25.
BENKOVIČOVÁ Nikola
AG JM
CZE 0:02:56.7 0:00:51.0
26.
MOHELOVÁ Silvie
GŘ Praha
CZE 0:02:59.9 0:00:54.1
27.
ZAUŠKOVÁ Zuzana
AIS
CZE 0:03:02.7 0:00:56.9
28.
SKÁLOVÁ Barbora
Jížní Čechy
CZE 0:03:05.6 0:00:59.8
29.
HUDEČKOVÁ Petra
CLPU MV
CZE 0:03:12.8 0:01:07.1
30.
TETOUROVÁ Michaela
Jížní Čechy
CZE 0:03:14.2 0:01:08.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru