seriál : serie logo

Predator RACE Master weekend Monínec

Běh
DATUM :11 - 12.5.2019 MÍSTO :Monínec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BABÁK Josef
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 1:18:09.3 0:00:00.0
2.
ČERNÝ Jakub
CZE 1:18:14.1 0:00:04.8
3.
HANDLER Christian
AUT 1:20:03.0 0:01:53.7
4.
KADRMAS Marek
CZE 1:20:04.4 0:01:55.1
5.
VLADYKA Honza
CZE 1:20:15.9 0:02:06.6
6.
PEŠEK Petr
CZE 1:20:20.7 0:02:11.4
7.
FIŠER Rostislav
Spartan gym elita
CZE 1:21:28.4 0:03:19.1
8.
TYL Lukáš
CZE 1:22:08.2 0:03:58.9
9.
MALIHA Roman
CZE 1:23:25.8 0:05:16.5
10.
CHALABALA Jan
Spartan gym elita
CZE 1:23:38.5 0:05:29.2
11.
KRS Kryštof
CZE 1:23:45.7 0:05:36.4
12.
LINKA Milan
CZE 1:23:46.1 0:05:36.8
13.
ŘÍHA Zdeněk
CZE 1:24:27.8 0:06:18.5
14.
SCHUH Martin
AUT 1:25:20.3 0:07:11.0
15.
JENS Pappermann
GER 1:26:06.7 0:07:57.4
16.
PLIHAL Tomáš
CZE 1:26:20.2 0:08:10.9
17.
NOVOTNÝ Zdeněk
CZE 1:26:58.2 0:08:48.9
18.
CHRISTIAN Kraus
GER 1:27:10.1 0:09:00.8
19.
PETERKA Tomáš
Only Combat Team
CZE 1:29:12.1 0:11:02.8
20.
BALINT Michal
CZE 1:29:21.0 0:11:11.7
21.
PROKOP Miroslav
CZE 1:29:31.5 0:11:22.2
22.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 1:29:43.4 0:11:34.1
23.
BRÄHMIG Mattes
GER 1:30:08.2 0:11:58.9
24.
TREMETZBERGER Manuel
AUT 1:31:53.3 0:13:44.0
25.
MALOŇ Tomáš
CZE 1:31:59.7 0:13:50.4
26.
KOPŘIVA Martin
CZE 1:32:46.3 0:14:37.0
27.
BUREŠ Václav
CZE 1:33:07.8 0:14:58.5
28.
SUCHAN Miroslav
CZE 1:33:07.8 0:14:58.5
29.
BERAN Lukáš
spartan gym
CZE 1:34:44.0 0:16:34.7
30.
LEVÝ Štěpán
CZE 1:34:46.5 0:16:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 1:21:25.4 0:00:00.0
2.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
CZE 1:30:17.8 0:08:52.4
3.
JEŘÁBKOVÁ Ladislava
Barbarian Extreme Team
CZE 1:36:44.7 0:15:19.3
4.
SOUKUPOVÁ Vendula
CZE 1:37:16.7 0:15:51.3
5.
GRADL Michaela
AUT 1:38:39.4 0:17:14.0
6.
BADALÍKOVÁ Lucie
Barbarian Extreme Team
CZE 1:39:22.4 0:17:57.0
7.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
CZE 1:43:58.6 0:22:33.2
8.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan gym elita
CZE 1:57:51.0 0:36:25.6
9.
LONKOVÁ Magdalena
Barbarian Extreme Team
CZE 1:59:08.4 0:37:43.0
10.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 2:02:51.4 0:41:26.0
11.
MÁLKOVÁ Kristína
CZE 2:03:38.1 0:42:12.7
12.
PICHLBAUER Anna
AUT 2:11:27.3 0:50:01.9
13.
LANGEROVA Kristyna
CZE 2:12:59.5 0:51:34.1
14.
KOPICOVÁ Pavla
CZE 2:23:05.8 1:01:40.4
15.
PETRÁŠOVÁ Kristína
CZE 3:21:22.6 1:59:57.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru