seriál :
Valtické Cyklobraní Kooperativy
DATUM : | 15.9.2012 | MÍSTO : | Valtice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 54 km absolutně
- 54 km po kategorích
- 40 km absolutně
- 40 km po kategorích
- 26 km - Fitness jízda absolutně
- 26 km - Fitness jízda po kategorích
- 54 km - firemní týmy
- 26 km - Fitness jízda - rodinné týmy
- 54 km - koeficient obtížnosti
- 40 km - koeficient obtížnosti
- 54 km - Erste Bike Cup
- 40 km - Erste Bike Cup
- Erste Bike Cup - soutěž týmů
- Odstrkovadla po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:32:03.4 | 0:00:00.0 |
2. | SPĚŠNÝ Milan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:32:13.5 | 0:00:10.1 |
3. | MLYNÁŘ Zdeněk |
MAX CURSOR |
CZE | 1:32:13.6 | 0:00:10.2 |
4. | DLASK Petr |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:32:14.0 | 0:00:10.6 |
5. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:32:15.9 | 0:00:12.5 |
6. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:32:19.3 | 0:00:15.9 |
7. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:32:41.8 | 0:00:38.4 |
8. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:32:47.4 | 0:00:44.0 |
9. | FOJTÍK Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:32:48.8 | 0:00:45.4 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:33:02.5 | 0:00:59.1 |
11. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:33:23.0 | 0:01:19.6 |
12. | SÁBLÍK Lukáš |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:33:35.7 | 0:01:32.3 |
13. | NESVADBA Jan |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:33:35.7 | 0:01:32.3 |
14. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:34:26.8 | 0:02:23.4 |
15. | SPLÍTEK Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:36:31.3 | 0:04:27.9 |
16. | KNÍŽE David |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:36:38.7 | 0:04:35.3 |
17. | KŘIVÁNEK Jiří |
autobazar CARS TRADE |
CZE | 1:36:52.0 | 0:04:48.6 |
18. | BACHMAN Milan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:36:56.1 | 0:04:52.7 |
19. | NETÍK Ivo |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:37:16.2 | 0:05:12.8 |
20. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:37:44.5 | 0:05:41.1 |
21. | KOBLIHA Ondřej |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:37:48.2 | 0:05:44.8 |
22. | KAMLER Josef |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:37:49.0 | 0:05:45.6 |
23. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:37:49.6 | 0:05:46.2 |
24. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:38:02.5 | 0:05:59.1 |
25. | STIEBER Zdeněk |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 1:38:07.3 | 0:06:03.9 |
26. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 1:38:09.2 | 0:06:05.8 |
27. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:38:11.1 | 0:06:07.7 |
28. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:38:18.6 | 0:06:15.2 |
29. | SOUKUP Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:38:20.9 | 0:06:17.5 |
30. | BLAŽEK Jiří |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:38:23.2 | 0:06:19.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:50:23.4 | 0:00:00.0 |
2. | KYPTOVÁ Jana |
Alltraining Racing Lawi team |
CZE | 1:51:13.9 | 0:00:50.5 |
3. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 1:51:44.4 | 0:01:21.0 |
4. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:00:00.4 | 0:09:37.0 |
5. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
NO LIMIT bike team |
CZE | 2:00:21.2 | 0:09:57.8 |
6. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:02:11.2 | 0:11:47.8 |
7. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:04:47.0 | 0:14:23.6 |
8. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
Symbio+cycling |
CZE | 2:04:50.1 | 0:14:26.7 |
9. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:06:29.8 | 0:16:06.4 |
10. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:07:41.5 | 0:17:18.1 |
11. | KLVAČOVÁ Kamila |
CBASE |
CZE | 2:07:59.8 | 0:17:36.4 |
12. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:08:38.9 | 0:18:15.5 |
13. | ORSÁGOVÁ Kateřina |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:10:36.9 | 0:20:13.5 |
14. | ŠVAJDOVÁ Jitka |
CZE | 2:11:02.7 | 0:20:39.3 | |
15. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:11:14.0 | 0:20:50.6 |
16. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 2:11:23.6 | 0:21:00.2 | |
17. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 2:12:36.7 | 0:22:13.3 | |
18. | KOLINGEROVÁ Zuzana |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 2:13:17.2 | 0:22:53.8 |
19. | HAASOVÁ Radka |
SC Ráječko |
CZE | 2:13:37.3 | 0:23:13.9 |
20. | DŘÍMALOVÁ Eliška |
NowiS TEAM centrum sportů |
CZE | 2:13:49.1 | 0:23:25.7 |
21. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 2:13:53.3 | 0:23:29.9 |
22. | KUČEROVÁ Božena |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:14:13.0 | 0:23:49.6 |
23. | MAJEROVÁ Jana |
CZE | 2:17:21.6 | 0:26:58.2 | |
24. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 2:17:25.7 | 0:27:02.3 |
25. | TŮMOVÁ Jana |
skimb |
CZE | 2:19:41.7 | 0:29:18.3 |
26. | RUBÍNOVÁ Kateřina |
DIMENSE.CZ |
CZE | 2:20:04.7 | 0:29:41.3 |
27. | ZALABOVÁ Martina |
CZE | 2:22:06.4 | 0:31:43.0 | |
28. | JAHNOVÁ Michaela |
CZE | 2:22:16.4 | 0:31:53.0 | |
29. | LAFATOVÁ Eva |
Olešník |
CZE | 2:22:28.1 | 0:32:04.7 |
30. | JIREŠOVÁ Nikola |
CZE | 2:26:04.8 | 0:35:41.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULC Jakub |
Bike and SKI Bakajda |
CZE | 1:14:54.7 | 0:00:00.0 |
2. | TOMÁŠ Michal |
TJ Spartak Třebíč |
CZE | 1:15:01.2 | 0:00:06.5 |
3. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:15:13.1 | 0:00:18.4 |
4. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:15:17.4 | 0:00:22.7 |
5. | HLADÍK Josef |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:15:38.1 | 0:00:43.4 |
6. | KRÁKORA Aleš |
CZE | 1:16:35.3 | 0:01:40.6 | |
7. | KYSELA Marek |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 1:18:07.3 | 0:03:12.6 |
8. | BENC Roman |
CZE | 1:18:28.0 | 0:03:33.3 | |
9. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team |
CZE | 1:18:28.2 | 0:03:33.5 |
10. | JUREČKA Jiří |
Polabští cyklisté Kolín |
CZE | 1:18:46.8 | 0:03:52.1 |
11. | FIŠER Petr |
DEVOSS |
CZE | 1:18:48.0 | 0:03:53.3 |
12. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Rella Hlubočky |
CZE | 1:18:48.3 | 0:03:53.6 |
13. | KRUPIČKA Petr |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:18:49.4 | 0:03:54.7 |
14. | VALENTA Michal |
velo Dvořák Haibike |
CZE | 1:19:14.4 | 0:04:19.7 |
15. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:19:43.9 | 0:04:49.2 |
16. | KOUKAL Filip |
Moravec Merida Czech MTB Team |
CZE | 1:20:07.0 | 0:05:12.3 |
17. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:20:31.3 | 0:05:36.6 |
18. | FEJFÁREK Tomáš |
Cyklobulf |
CZE | 1:20:46.3 | 0:05:51.6 |
19. | JANIK Petr |
TTS Osek nad Bečvou |
CZE | 1:21:09.6 | 0:06:14.9 |
20. | BEBER Martin |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:21:10.3 | 0:06:15.6 |
21. | SZÁBO Miloš |
CZE | 1:22:03.4 | 0:07:08.7 | |
22. | VASILISIN Yevgen |
EB Ukraine |
CZE | 1:22:20.6 | 0:07:25.9 |
23. | ADAMEC Petr |
AGROTEC |
CZE | 1:22:48.3 | 0:07:53.6 |
24. | DUBOVSKÝ Jakub |
CZE | 1:22:50.8 | 0:07:56.1 | |
25. | FIGURA Lukáš |
CZE | 1:22:53.3 | 0:07:58.6 | |
26. | JUREČKA Jiří |
Polabští cyklisté Kolín |
CZE | 1:22:54.8 | 0:08:00.1 |
27. | MIKULÁŠEK Ondřej |
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem |
CZE | 1:23:08.2 | 0:08:13.5 |
28. | HAMÁK Petr |
Ski team Herálec |
CZE | 1:23:19.5 | 0:08:24.8 |
29. | LOVEČEK Adam |
chirex cycling team |
CZE | 1:25:28.0 | 0:10:33.3 |
30. | TOMAN Pavel |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:25:58.3 | 0:11:03.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 1:26:57.5 | 0:00:00.0 |
2. | JONÁŠOVÁ Anna |
KEBEK Chomutov |
CZE | 1:27:00.8 | 0:00:03.3 |
3. | SIXTOVÁ Anička |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:28:57.4 | 0:01:59.9 |
4. | KLIMKOVÁ Adriana |
CZE | 1:29:54.5 | 0:02:57.0 | |
5. | PECHOUTOVÁ Ivana |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:30:07.5 | 0:03:10.0 |
6. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
PORFIX |
CZE | 1:31:33.4 | 0:04:35.9 |
7. | ŠERTLEROVÁ Klára |
AVELI MTB |
CZE | 1:31:59.8 | 0:05:02.3 |
8. | ČUPOVÁ Jana |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:33:42.6 | 0:06:45.1 |
9. | FINDEJSOVÁ Nikola |
CZE | 1:34:43.0 | 0:07:45.5 | |
10. | JANDOVÁ Kateřina |
CZE | 1:35:03.3 | 0:08:05.8 | |
11. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS bike team |
CZE | 1:35:35.8 | 0:08:38.3 |
12. | PROCHÁZKOVÁ Soňa |
CZE | 1:35:37.1 | 0:08:39.6 | |
13. | VANÍČKOVÁ Veronika |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:36:44.0 | 0:09:46.5 |
14. | KŘENOVÁ Michaela |
CZE | 1:38:03.7 | 0:11:06.2 | |
15. | ČEJKOVÁ Veronika |
CZE | 1:38:18.1 | 0:11:20.6 | |
16. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 1:39:04.5 | 0:12:07.0 | |
17. | HODÁŇOVÁ Adéla |
SK PRIMA Polička |
CZE | 1:44:01.7 | 0:17:04.2 |
18. | VLČKOVÁ Zdeňka |
Lexum |
CZE | 1:44:03.2 | 0:17:05.7 |
19. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 1:44:17.7 | 0:17:20.2 |
20. | JANDOVÁ Jana |
CZE | 1:44:57.8 | 0:18:00.3 | |
21. | HÁJKOVÁ Lucie |
Hisport team |
CZE | 1:45:17.2 | 0:18:19.7 |
22. | KOURILOVA Zdenka |
GRAEBEL Movers International |
CZE | 1:45:59.0 | 0:19:01.5 |
23. | DAŇKOVÁ Tereza |
CZE | 1:46:02.6 | 0:19:05.1 | |
24. | VÁŇOVÁ Gabriela |
CZE | 1:46:07.0 | 0:19:09.5 | |
25. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 1:46:13.5 | 0:19:16.0 |
26. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 1:46:36.0 | 0:19:38.5 |
27. | ZLESÁKOVÁ Markéta |
CZE | 1:46:48.0 | 0:19:50.5 | |
28. | KOVÁŘOVÁ Gabriela |
RBT Slimáci |
CZE | 1:46:52.1 | 0:19:54.6 |
29. | HOMOLOVÁ Hana |
Kvart |
CZE | 1:47:39.7 | 0:20:42.2 |
30. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 1:47:41.0 | 0:20:43.5 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Priessnitzova padesátka České spořitelny
- Oderská mlýnice České spořitelny