AUTHOR Pražská padesátka 2021 - Memoriál Jana Hrubeše

MTB
DATUM :18.9.2021 MÍSTO :Praha, Dejvice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BENEŠ Jan
kola pakandl
CZE 1:37:24.6 0:00:00.0
2.
GONDA Pavel
Skils Bikegallery HotelTime
CZE 1:37:28.8 0:00:04.2
3.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:37:48.3 0:00:23.6
4.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:38:23.5 0:00:58.9
5.
SCHMIER Petr
CZE 1:39:24.8 0:02:00.2
6.
DUŠEK Karel
Kilpi Kome Kraslice
CZE 1:39:25.1 0:02:00.5
7.
ŠROLL Marek
CZE 1:39:34.8 0:02:10.2
8.
RYDVAL Michal
AC SPARTA
CZE 1:40:52.6 0:03:27.9
9.
ŠMÍD Jiří
Kbely cycling team
CZE 1:42:15.3 0:04:50.7
10.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie zs
CZE 1:43:26.6 0:06:01.9
11.
MELKES Kryštof
MONDRAKER Racing team
CZE 1:43:27.6 0:06:02.9
12.
LÉR Viktor
Kbely cycling team
CZE 1:43:29.6 0:06:04.9
13.
MACEK Tomáš
GHOST team
CZE 1:43:30.1 0:06:05.4
14.
ASKA Vaclav
Svinja Racing Team
CZE 1:43:40.5 0:06:15.8
15.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:43:40.8 0:06:16.2
16.
PELIKÁN Jiří
CZE 1:43:41.1 0:06:16.4
17.
STANČÍK Petr
DURATEC Team
CZE 1:44:04.7 0:06:40.1
18.
MATIASOVITS Petr
Bike Gallery
CZE 1:44:10.1 0:06:45.4
19.
AUGUSTA Matouš
Nikl Cycling Team
CZE 1:44:24.1 0:06:59.4
20.
NOSEK Jiří
Cycling team Kbely
CZE 1:44:25.6 0:07:00.9
21.
MALÝ Miroslav
GHOST team
CZE 1:45:05.8 0:07:41.2
22.
BREJCHA Pavel
SK ČNB
CZE 1:45:39.3 0:08:14.7
23.
CHRUDIMSKY Radek
Česká spořitelna
CZE 1:46:03.8 0:08:39.1
24.
SUCHÝ David
CUBE
CZE 1:46:07.5 0:08:42.9
25.
SKŮČEK Petr
UNLIMITED KM TRAIDIMG CZ
CZE 1:46:09.3 0:08:44.7
26.
VEJVAR Lukáš
Stark Cycling Team
CZE 1:46:09.8 0:08:45.2
27.
KOPERNIECH Martin
One Cycling
CZE 1:46:10.5 0:08:45.8
28.
URBAN René
Active Tour
CZE 1:46:11.3 0:08:46.7
29.
TRUKSA Jakub
TREK cyclocross collective
CZE 1:46:16.8 0:08:52.1
30.
VESELÝ Václav
SK Kola Víšek - TREK
CZE 1:46:17.3 0:08:52.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUBCOVÁ Jana
BJEŽ Racing Team
CZE 1:50:36.0 0:00:00.0
2.
BARÁKOVÁ Markéta
SK Kola Víšek
CZE 1:53:05.2 0:02:29.2
3.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:57:22.2 0:06:46.2
4.
NOVÁKOVÁ Veronika
CZE 1:57:33.5 0:06:57.4
5.
URBANOVÁ Alena
Active Tour
CZE 1:59:03.7 0:08:27.6
6.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
CZE 2:00:54.7 0:10:18.6
7.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:03:08.4 0:12:32.4
8.
DOLEŽALOVÁ Kamila
CZE 2:03:14.7 0:12:38.6
9.
LENEMAYER Jana
LiV cycling
CZE 2:07:44.8 0:17:08.8
10.
ZIMOVÁ Kateřina
CZE 2:08:17.9 0:17:41.8
11.
HRDINOVÁ Barbora
CZE 2:08:56.9 0:18:20.8
12.
HRICIŠIN Dana
CZE 2:09:20.6 0:18:44.6
13.
ŽÁČKOVÁ Jana
CZE 2:10:04.4 0:19:28.3
14.
VITOUSOVA Olca
Kcc Litomysl
CZE 2:10:20.9 0:19:44.8
15.
MRKVIČKOVÁ Marie
CZE 2:12:05.6 0:21:29.6
16.
HANČOVÁ Tereza
CZE 2:12:45.1 0:22:09.1
17.
TŮMOVÁ Natalie
Future Cycling Northwave
CZE 2:14:38.9 0:24:02.8
18.
ŠVECOVÁ Eva
CZE 2:15:25.4 0:24:49.3
19.
ŠEFLOVÁ Adéla
Horalka a Tatranka
CZE 2:16:44.1 0:26:08.0
20.
HANOUSKOVÁ Jana
Atletika Chuchle
CZE 2:18:08.4 0:27:32.3
21.
HOLANOVÁ Anděla
CZE 2:18:34.6 0:27:58.5
22.
TKADLECOVÁ Kamila
Únětičtí ležáci
CZE 2:24:21.3 0:33:45.2
23.
VERNEROVÁ Klára
CZE 2:24:54.6 0:34:18.5
24.
POPJUKOVÁ Květa
CZE 2:24:56.6 0:34:20.5
25.
POSPÍŠILOVÁ Karolína
CZE 2:25:35.1 0:34:59.0
26.
VONDRÁČKOVÁ Michaela
CZE 2:25:58.0 0:35:22.0
27.
PANOŠOVÁ Michaela
CZE 2:26:36.6 0:36:00.5
28.
SEDLMAJEROVÁ Klára
CZE 2:27:11.0 0:36:34.9
29.
JARNÍKOVÁ Jitka
Ohrobecký tajfun
CZE 2:27:46.3 0:37:10.2
30.
DINGOVÁ Michaela
CZE 2:29:03.0 0:38:27.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru