Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 15 km | # | 21 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 873 | HERZOG Daniel | 1993 | Spvgg Oberkreuzberg ZollSkiteam | 1. / H 21 | 1:08:29.7 | 0:00:00.0 | 0:43:07.7 | 1 | 1:00:00.0 | 1 | ||
2 | diplom | 542 | METZ Lennart | 1993 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2. / H 21 | 1:08:58.1 | 0:00:28.4 | 0:44:22.2 | 2 | 1:01:14.0 | 3 | ||
3 | diplom | 537 | ŠELLER Luděk | 1995 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Jun | 1:08:59.6 | 0:00:29.9 | 0:44:22.7 | 3 | 1:01:13.6 | 2 | ||
4 | diplom | 552 | REICHELT Arne | 1996 | SK Dresden-Niedersedlitz | 2. / Jun | 1:11:07.2 | 0:02:37.5 | 0:45:07.9 | 6 | 1:02:48.7 | 4 | ||
5 | diplom | 543 | HAUBER Thomas | 1994 | Ruhpolding | 3. / H 21 | 1:11:10.0 | 0:02:40.3 | 0:44:50.1 | 4 | 1:02:49.0 | 5 | ||
6 | diplom | 557 | ŠRAIL Jan | 1990 | SK Nove Mesto Na Morave | 4. / H 21 | 1:11:59.4 | 0:03:29.7 | 0:45:06.2 | 5 | 1:03:21.4 | 6 | ||
7 | diplom | 531 | SCHWENTNER Florian | 1998 | SU einDRUCK Eidenberg SLL | 1. / J 17 | 1:12:46.4 | 0:04:16.7 | 0:46:43.1 | 10 | 1:04:15.6 | 7 | ||
8 | diplom | 913 | SCHUBERT Felian | 1995 | SLV Bernau | 3. / Jun | 1:12:56.3 | 0:04:26.6 | 0:46:41.0 | 7 | 1:04:41.4 | 10 | ||
9 | diplom | 541 | KALIVODA Tomáš | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 2. / J 17 | 1:12:56.7 | 0:04:27.0 | 0:46:42.6 | 9 | 1:04:41.0 | 9 | ||
10 | diplom | 539 | ŠVEJDA Jan | 1996 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Jun | 1:13:25.7 | 0:04:56.0 | 0:46:41.5 | 8 | 1:04:40.7 | 8 | ||
11 | diplom | 561 | PROPP Jurij | 1980 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / H 31 | 1:14:12.3 | 0:05:42.6 | 0:47:11.8 | 11 | 1:05:27.9 | 11 | ||
12 | diplom | 895 | ROMBOCK Niklas | 1996 | SK Dresden-Niedersedlitz | 5. / Jun | 1:15:10.1 | 0:06:40.4 | 0:48:11.5 | 12 | 1:06:42.8 | 12 | ||
13 | diplom | 533 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 3. / J 17 | 1:15:32.8 | 0:07:03.1 | 0:48:55.4 | 14 | 1:07:03.7 | 13 | ||
14 | diplom | 544 | HUSEK Martin | 1990 | Czech Ski Team | 5. / H 21 | 1:15:47.7 | 0:07:18.0 | 0:49:17.0 | 15 | 1:07:12.3 | 14 | ||
15 | diplom | 540 | MÁNEK Jiří | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 4. / J 17 | 1:16:53.2 | 0:08:23.5 | 0:48:43.5 | 13 | 1:07:55.4 | 15 | ||
16 | diplom | 894 | FRITZSCH Nick | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / J 16 | 1:16:55.1 | 0:08:25.4 | 0:49:39.6 | 17 | 1:08:16.7 | 16 | ||
17 | diplom | 742 | STRELOW Justus | 1996 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 6. / Jun | 1:17:20.5 | 0:08:50.8 | 0:49:39.1 | 16 | 1:08:35.2 | 17 | ||
18 | diplom | 752 | KLUGE Arne | 1969 | SG Stahl Schmiedeberg | 1. / H 46 | 1:17:21.5 | 0:08:51.8 | 0:49:45.3 | 18 | 1:08:41.9 | 18 | ||
19 | diplom | 505 | SUCHÝ Jiří | 1976 | VSK Elektro Praha | 1. / H 36 | 1:17:41.5 | 0:09:11.8 | 0:50:17.4 | 20 | 1:09:11.3 | 19 | ||
20 | diplom | 554 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Fischer Racing Team | 1. / D 21 | 1:17:42.0 | 0:09:12.3 | 0:51:13.5 | 24 | 1:09:35.3 | 21 | ||
21 | diplom | 503 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 2. / H 36 | 1:17:51.3 | 0:09:21.6 | 0:51:13.2 | 23 | 1:09:35.4 | 22 | ||
22 | diplom | 703 | HEINRICH Tom | 1998 | TSG Sehma | 5. / J 17 | 1:18:27.8 | 0:09:58.1 | 0:50:01.1 | 19 | 1:09:26.6 | 20 | ||
23 | diplom | 916 | EDER Julian | 1999 | SV Finsterau | 2. / J 16 | 1:18:52.2 | 0:10:22.5 | 0:51:16.3 | 25 | 1:10:13.5 | 23 | ||
24 | diplom | 663 | KOBLMÜLLER Floriann | 1997 | Gramastetten | 6. / J 17 | 1:19:11.6 | 0:10:41.9 | 0:50:40.6 | 21 | 1:10:14.2 | 24 | ||
25 | diplom | 509 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | 3. / H 36 | 1:19:19.2 | 0:10:49.5 | 0:51:25.4 | 28 | 1:10:29.5 | 25 | ||
26 | diplom | 569 | FLUNGER Mathias | 1981 | Team Ausdauer Netzwerk | 2. / H 31 | 1:19:52.4 | 0:11:22.7 | 0:51:23.3 | 27 | 1:10:52.0 | 27 | ||
27 | diplom | 710 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 2. / H 46 | 1:19:52.5 | 0:11:22.8 | 0:51:20.9 | 26 | 1:10:59.1 | 30 | ||
28 | diplom | 510 | DUFTER Matthias | 1982 | SC-Schlierse | 3. / H 31 | 1:19:55.3 | 0:11:25.6 | 0:51:39.8 | 30 | 1:10:54.2 | 28 | ||
29 | diplom | 560 | HALFAR Thomas | 1969 | SV Arnbruck | 3. / H 46 | 1:19:56.5 | 0:11:26.8 | 0:51:36.6 | 29 | 1:10:54.4 | 29 | ||
30 | diplom | 511 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 4. / H 36 | 1:20:19.6 | 0:11:49.9 | 0:51:39.8 | 30 | 1:11:08.8 | 31 | ||
31 | diplom | 548 | HELFRICHT Kay | 1981 | SALOMON LEKI RACINGTEAM | 4. / H 31 | 1:20:31.4 | 0:12:01.7 | 0:52:10.9 | 35 | 1:11:22.7 | 32 | ||
32 | diplom | 501 | SCHWENTNER Christian | 1969 | SU einDRUCK Eidenberg SLL | 4. / H 46 | 1:20:33.9 | 0:12:04.2 | 0:51:05.8 | 22 | 1:10:51.8 | 26 | ||
33 | diplom | 723 | SCHLOTT Mark | 1985 | Team FLEXEBU | 6. / H 21 | 1:20:43.0 | 0:12:13.3 | 0:52:06.1 | 33 | 1:11:41.1 | 33 | ||
34 | diplom | 516 | BUCHTA Pavel | 1964 | Nové Město na Moravě | 1. / H 51 | 1:20:46.7 | 0:12:17.0 | 0:52:06.9 | 34 | 1:11:43.8 | 35 | ||
35 | diplom | 711 | ULBRICH Mika | 1998 | TGV Schotten | 7. / J 17 | 1:20:52.0 | 0:12:22.3 | 0:51:45.5 | 32 | 1:11:42.9 | 34 | ||
36 | diplom | 545 | WIRTH Jessica | 1994 | FC Wüstenselbitz | 2. / D 21 | 1:21:36.7 | 0:13:07.0 | 0:52:42.4 | 36 | 1:12:24.6 | 37 | ||
37 | diplom | 559 | KOVARIK Oldrich | 1958 | Tatran Chodov | 1. / H 56 | 1:21:40.8 | 0:13:11.1 | 0:52:48.4 | 37 | 1:12:22.5 | 36 | ||
38 | diplom | 506 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | 5. / H 46 | 1:21:47.5 | 0:13:17.8 | 0:53:00.4 | 38 | 1:12:40.0 | 38 | ||
39 | diplom | 661 | MORITZ Günther | 1958 | SC Buntenbock | 2. / H 56 | 1:22:00.1 | 0:13:30.4 | 0:53:21.7 | 43 | 1:12:45.5 | 39 | ||
40 | diplom | 748 | KLEMM Nico | 1999 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 3. / J 16 | 1:22:01.8 | 0:13:32.1 | 0:53:06.7 | 39 | 1:13:04.6 | 42 | ||
41 | diplom | 521 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 3. / H 56 | 1:22:11.8 | 0:13:42.1 | 0:54:12.2 | 50 | 1:13:22.4 | 43 | ||
42 | diplom | 738 | LAUMER Philipp | 1994 | Skiclub Aising-Pang | 7. / H 21 | 1:22:13.9 | 0:13:44.2 | 0:53:09.9 | 41 | 1:13:04.3 | 41 | ||
43 | diplom | 558 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / H 41 | 1:22:31.1 | 0:14:01.4 | 0:53:53.2 | 46 | 1:13:23.7 | 44 | ||
44 | diplom | 568 | KLEMENT Dominik | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 8. / J 17 | 1:22:32.2 | 0:14:02.5 | 0:53:14.5 | 42 | 1:13:45.5 | 47 | ||
45 | diplom | 638 | ALIKIN Sergej | 1963 | Rosenheim | 2. / H 51 | 1:22:34.3 | 0:14:04.6 | 0:53:09.1 | 40 | 1:12:59.6 | 40 | ||
46 | diplom | 695 | MAIERHOFER Sebastian | 1998 | SC Leogang | 9. / J 17 | 1:22:50.4 | 0:14:20.7 | 0:53:28.0 | 44 | 1:13:35.3 | 45 | ||
47 | diplom | 508 | GAFFAL Peter | 1971 | Miesbach | 2. / H 41 | 1:22:56.6 | 0:14:26.9 | 0:54:11.2 | 49 | 1:13:57.1 | 49 | ||
48 | diplom | 538 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / JunD | 1:23:08.3 | 0:14:38.6 | 0:53:29.7 | 45 | 1:13:43.1 | 46 | ||
49 | diplom | 629 | LEIS Johannes | 1989 | Steinach am Brenner | 8. / H 21 | 1:23:15.7 | 0:14:46.0 | 0:53:58.3 | 47 | 1:13:57.5 | 50 | ||
50 | diplom | 790 | STEURER Lukas | 1990 | WSV Vomp | 9. / H 21 | 1:23:21.3 | 0:14:51.6 | 0:53:58.3 | 47 | 1:13:57.0 | 48 | ||
51 | diplom | 507 | ULBRICH Jan | 1963 | TGV Schotten | 3. / H 51 | 1:24:02.5 | 0:15:32.8 | 0:55:04.3 | 54 | 1:15:00.6 | 51 | ||
52 | diplom | 512 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / H 46 | 1:24:12.2 | 0:15:42.5 | 0:55:05.1 | 55 | 1:15:07.9 | 52 | ||
53 | diplom | 696 | HAMANN Lutz | 1963 | Bertsdorfer SV | 4. / H 51 | 1:24:50.9 | 0:16:21.2 | 0:55:03.5 | 53 | 1:15:26.6 | 53 | ||
54 | diplom | 553 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | Pulschlag Neuhausen | 1. / J 16 D | 1:24:52.3 | 0:16:22.6 | 0:54:42.8 | 51 | 1:15:34.8 | 54 | ||
55 | diplom | 763 | LLARDEN Oriol | 1996 | VITALDENT-ARAN | 7. / Jun | 1:25:07.9 | 0:16:38.2 | 0:56:26.8 | 64 | 1:16:09.4 | 60 | ||
56 | diplom | 778 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | Regen | 5. / H 36 | 1:25:10.2 | 0:16:40.5 | 0:55:42.5 | 59 | 1:15:50.7 | 58 | ||
57 | diplom | 513 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 4. / H 56 | 1:25:17.8 | 0:16:48.1 | 0:55:14.9 | 56 | 1:15:35.7 | 55 | ||
58 | diplom | 520 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | 10. / J 17 | 1:25:22.9 | 0:16:53.2 | 0:55:24.2 | 57 | 1:15:49.5 | 57 | ||
59 | diplom | 517 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elektro Praha | 3. / H 41 | 1:25:32.3 | 0:17:02.6 | 0:55:56.1 | 61 | 1:16:09.0 | 59 | ||
60 | diplom | 874 | CZECZINE Mike | 1972 | Bertsdorfer SV | 4. / H 41 | 1:25:48.2 | 0:17:18.5 | 0:55:00.8 | 52 | 1:15:48.9 | 56 | ||
61 | diplom | 908 | SEIDEL Roy | 1998 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 11. / J 17 | 1:26:21.1 | 0:17:51.4 | 0:56:23.4 | 63 | 1:17:10.8 | 63 | ||
62 | diplom | 727 | GARHAMMER Thomas | 1994 | Eppenschlag | 10. / H 21 | 1:26:37.2 | 0:18:07.5 | 0:55:44.8 | 60 | 1:16:57.3 | 62 | ||
63 | diplom | 546 | KNOPOVA Kamila | 1992 | Czech Ski Team | 3. / D 21 | 1:26:40.1 | 0:18:10.4 | 0:55:36.5 | 58 | 1:16:57.0 | 61 | ||
64 | diplom | 536 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 5. / H 51 | 1:27:35.5 | 0:19:05.8 | 0:57:47.6 | 67 | 1:18:05.4 | 65 | ||
65 | diplom | 562 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / H 46 | 1:27:58.6 | 0:19:28.9 | 0:57:21.4 | 65 | 1:18:12.8 | 66 | ||
66 | diplom | 524 | VOGT Matthias | 1967 | SC Kottmar | 8. / H 46 | 1:28:01.6 | 0:19:31.9 | 0:58:07.8 | 68 | 1:18:33.3 | 67 | ||
67 | diplom | 515 | MÖLLER Rene | 1970 | WSV Trusetal | 5. / H 41 | 1:28:07.2 | 0:19:37.5 | 0:56:19.4 | 62 | 1:18:02.8 | 64 | ||
68 | diplom | 760 | HOFMANN Johannes | 1998 | FC Wüstenselbitz | 12. / J 17 | 1:28:29.6 | 0:19:59.9 | 0:58:16.5 | 70 | 1:19:11.8 | 69 | ||
69 | diplom | 617 | KURZ Albert | 1951 | SG Schönau | 1. / H 61 | 1:28:31.7 | 0:20:02.0 | 0:58:56.0 | 76 | 1:19:16.6 | 70 | ||
70 | diplom | 909 | MENDE Johanna | 1999 | SG Holzhau | 2. / J 16 D | 1:28:33.7 | 0:20:04.0 | 0:59:02.6 | 79 | 1:19:38.4 | 74 | ||
71 | diplom | 864 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 5. / H 31 | 1:28:47.2 | 0:20:17.5 | 0:57:29.0 | 66 | 1:18:59.4 | 68 | ||
72 | diplom | 660 | MATATKO Sebastian | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 13. / J 17 | 1:28:49.4 | 0:20:19.7 | 0:58:23.4 | 73 | 1:19:36.3 | 72 | ||
73 | diplom | 893 | SCHULZE Francis | 1995 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 8. / Jun | 1:29:11.7 | 0:20:42.0 | 0:58:17.6 | 71 | 1:19:36.6 | 73 | ||
74 | diplom | 762 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / J 16 D | 1:29:17.1 | 0:20:47.4 | 0:59:02.5 | 78 | 1:20:00.4 | 77 | ||
75 | diplom | 744 | LIEBSCHER Magdalena | 1998 | BSP Altenberg/SSV Altenberg | 1. / J 17 D | 1:29:25.0 | 0:20:55.3 | 0:58:11.2 | 69 | 1:19:35.7 | 71 | ||
76 | diplom | 567 | KRÁLOVEC Jiri | 1951 | WSV Schönsee | 2. / H 61 | 1:29:42.3 | 0:21:12.6 | 0:58:29.9 | 74 | 1:19:48.9 | 76 | ||
77 | diplom | 551 | ALBRECHT Uli | 1953 | SC Murnau | 3. / H 61 | 1:29:48.2 | 0:21:18.5 | 0:58:18.1 | 72 | 1:19:42.5 | 75 | ||
78 | diplom | 535 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / Jun | 1:30:01.0 | 0:21:31.3 | 0:59:32.8 | 86 | 1:20:34.3 | 81 | ||
79 | diplom | 899 | CIHA Jan | 1991 | SKG Gersfeld | 11. / H 21 | 1:30:07.1 | 0:21:37.4 | 0:59:19.6 | 85 | 1:20:26.0 | 79 | ||
80 | diplom | 518 | SCHMIEDER Gunter | 1957 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 5. / H 56 | 1:30:11.5 | 0:21:41.8 | 0:59:35.6 | 87 | 1:20:34.9 | 82 | ||
81 | diplom | 627 | WURZER Markus | 1968 | Lauf Los Tirol | 9. / H 46 | 1:30:14.9 | 0:21:45.2 | 0:59:00.9 | 77 | 1:20:23.9 | 78 | ||
82 | diplom | 771 | DOBBERKAU Rigo | 1974 | FSV Rempesgrün Sektion Ski | 6. / H 41 | 1:30:23.5 | 0:21:53.8 | 0:59:09.2 | 83 | 1:20:28.3 | 80 | ||
83 | diplom | 739 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | 4. / H 61 | 1:30:31.5 | 0:22:01.8 | 1:00:02.5 | 92 | 1:20:53.7 | 85 | ||
84 | diplom | 780 | EBNER Ronny | 1982 | TriSki Bayerwald | 6. / H 31 | 1:30:41.2 | 0:22:11.5 | 0:59:45.6 | 89 | 1:20:55.7 | 86 | ||
85 | diplom | 609 | BABO Jörg | 1971 | SC Neubau | 7. / H 41 | 1:30:55.3 | 0:22:25.6 | 0:59:57.2 | 91 | 1:21:17.7 | 87 | ||
86 | diplom | 657 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / H 46 | 1:30:59.3 | 0:22:29.6 | 0:59:07.3 | 81 | 1:20:40.4 | 84 | ||
87 | diplom | 686 | EIGNER Falco | 2000 | Chemnitz | 1. / J 15 | 1:31:05.6 | 0:22:35.9 | 0:58:44.8 | 75 | 1:20:40.1 | 83 | ||
88 | diplom | 646 | REICHELT Nico | 1976 | muldenhammer | 6. / H 36 | 1:31:20.2 | 0:22:50.5 | 1:00:10.1 | 95 | 1:21:39.4 | 90 | ||
89 | diplom | 534 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 2. / JunD | 1:31:28.6 | 0:22:58.9 | 1:00:22.0 | 97 | 1:21:42.0 | 91 | ||
90 | diplom | 775 | HÖLL Petr | 1968 | Tatran Chodov | 11. / H 46 | 1:31:32.5 | 0:23:02.8 | 1:00:16.7 | 96 | 1:21:49.0 | 93 | ||
91 | diplom | 881 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 2. / J 17 D | 1:31:35.9 | 0:23:06.2 | 0:59:37.2 | 88 | 1:21:34.2 | 89 | ||
92 | diplom | 770 | KLEIN Achim | 1971 | --- | 8. / H 41 | 1:31:39.1 | 0:23:09.4 | 0:59:07.4 | 82 | 1:21:52.3 | 95 | ||
93 | diplom | 556 | ERTL Manuel | 1991 | Bischofsmais | 12. / H 21 | 1:31:40.8 | 0:23:11.1 | 1:00:09.2 | 93 | 1:21:49.2 | 94 | ||
94 | diplom | 528 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 5. / H 61 | 1:31:42.3 | 0:23:12.6 | 0:59:49.5 | 90 | 1:21:32.5 | 88 | ||
95 | diplom | 525 | FIŠNAR Jan | 1954 | Ski klub Šumperk | 6. / H 61 | 1:31:44.0 | 0:23:14.3 | 1:00:55.6 | 105 | 1:21:58.4 | 96 | ||
96 | diplom | 530 | DEIGENTESCH Manuela | 1993 | SV Oberteisendorf | 4. / D 21 | 1:31:46.3 | 0:23:16.6 | 1:00:49.3 | 102 | 1:22:15.7 | 99 | ||
97 | diplom | 522 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 1. / H 66 | 1:31:53.0 | 0:23:23.3 | 1:00:24.9 | 99 | 1:22:14.0 | 97 | ||
98 | diplom | 918 | LANG Katharina | 1996 | SC Bodenmais | 3. / JunD | 1:32:01.8 | 0:23:32.1 | 0:59:12.8 | 84 | 1:21:48.7 | 92 | ||
99 | diplom | 571 | VESELÝ Jiří | 1957 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 6. / H 56 | 1:32:10.5 | 0:23:40.8 | 1:00:48.7 | 101 | 1:22:14.8 | 98 | ||
100 | diplom | 519 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 7. / H 36 | 1:32:39.6 | 0:24:09.9 | 1:01:08.6 | 106 | 1:22:43.4 | 101 |