Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČEZ Jizerská 50

Běžecké lyžování
DATUM :11.1.2015 MÍSTO :Bedřichov v Jizerských horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Kategorie Čas Ztráta 11 km # 26 km # 37 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Kategorie Čas Ztráta 11 km # 26 km # 37 km #
1 16 detail závodníka PEDERSEN Morten Eide NOR 1987 Team Coop/Lilehammer SK 3420458 1. /  M40 1:46:29.9 0:00:00.0 0:31:12.4 8 1:03:04.8 4 1:28:51.6 2
2 97 detail závodníka ELIASSEN Petter NOR 1985 Team LeasePlan Go 3420280 2. /  M40 1:46:32.9 0:00:03.0 0:31:02.1 1 1:03:04.7 3 1:28:51.3 1
3 84 detail závodníka GJERDALEN Tord Asle NOR 1983 Team Santander 3420023 3. /  M40 1:47:29.1 0:00:59.2 0:31:13.1 10 1:03:07.2 5 1:29:48.4 6
4 1 detail závodníka AUKLAND Anders NOR 1972 Team Santander 1059725 1. /  M50 1:47:29.2 0:00:59.3 0:31:02.5 2 1:03:07.5 7 1:29:47.6 4
5 44 detail závodníka BERDAL Tore Bjoerseth NOR 1988 Team United Bakeries 3420759 4. /  M40 1:47:29.4 0:00:59.5 0:31:12.8 9 1:03:07.5 7 1:29:48.0 5
6 15 detail závodníka HOEST Anders Moelmen NOR 1991 Lyn Ski 3421931 5. /  M40 1:47:30.4 0:01:00.5 0:31:11.1 6 1:03:07.4 6 1:29:49.5 9
7 5 detail závodníka REZAC Stanislav CZE 1973 Silvini Madshus Team 1158859 2. /  M50 1:47:34.0 0:01:04.1 0:31:04.3 3 1:03:07.8 9 1:29:49.0 7
8 101 detail závodníka PETTERSEN Oeystein NOR 1983 Team United Bakeries 3420089 6. /  M40 1:47:43.5 0:01:13.6 0:31:10.2 5 1:03:04.4 2 1:29:47.0 3
9 109 detail závodníka IMPOLA Bill SWE 1989 Team Coop/ SK Bore 3500652 7. /  M40 1:47:44.9 0:01:15.0 0:31:13.9 11 1:03:07.8 9 1:29:49.2 8
10 110 detail závodníka DAHL John Kristian NOR 1981 Team United Bakeries 3420002 8. /  M40 1:49:42.5 0:03:12.6 0:31:42.6 15 1:03:04.1 1 1:31:27.5 11
11 48 detail závodníka HOELGAARD Stian NOR 1991 Team LeasePlan Go 3421239 9. /  M40 1:49:42.7 0:03:12.8 0:31:43.6 17 1:03:50.2 13 1:31:28.7 15
12 23 detail závodníka LAUGALAND Audun NOR 1981 Team LeasePlan Go 3420085 10. /  M40 1:49:42.8 0:03:12.9 0:31:44.6 19 1:03:49.0 12 1:31:27.7 12
13 26 detail závodníka BYSTROEM Fredrik SWE 1982 Lager 157 Ski Team 3500005 11. /  M40 1:49:43.2 0:03:13.3 0:31:45.5 21 1:03:50.9 16 1:31:28.1 13
14 31 detail závodníka SVAERD Oskar SWE 1976 Team Coop 1366148 12. /  M40 1:49:43.3 0:03:13.4 0:31:42.1 14 1:03:50.3 14 1:31:29.2 16
15 12 detail závodníka DAMMEN Kjetil Hagtvedt NOR 1983 Team LeasePlan Go 3420159 13. /  M40 1:49:43.6 0:03:13.7 0:31:46.0 22 1:03:50.6 15 1:31:28.2 14
16 3 detail závodníka AUKLAND Joergen NOR 1975 Team Santander 1185631 14. /  M40 1:49:55.9 0:03:26.0 0:31:14.7 12 1:03:52.5 17 1:31:30.7 17
17 74 detail závodníka LECCARDI Valerio SUI 1984 Team Xcalibur Lill Sport 3510067 15. /  M40 1:50:03.4 0:03:33.5 0:31:11.8 7 1:03:07.9 11 1:30:45.9 10
18 79 detail závodníka NYGAARD Andreas NOR 1990 Team Santander 3421292 16. /  M40 1:50:52.4 0:04:22.5 0:31:09.9 4 1:04:15.8 19 1:32:23.5 21
19 71 detail závodníka DEBERTOLIS Bruno ITA 1978 Team Xcalibur Lill Sport 1223364 17. /  M40 1:50:53.6 0:04:23.7 0:31:43.1 16 1:04:18.8 22 1:32:23.6 22
20 6 detail závodníka NOVAK Petr CZE 1982 Novak Team 3150000 18. /  M40 1:50:53.8 0:04:23.9 0:32:07.5 26 1:04:57.7 23 1:32:24.4 24
21 13 detail závodníka CALLESEN Christoffer NOR 1988 Team LeasePlan Go 3420837 19. /  M40 1:50:55.0 0:04:25.1 0:32:07.0 25 1:04:58.6 25 1:32:22.3 18
22 94 detail závodníka TYNELL Daniel SWE 1976 Grycksbo IF / Team Tynell 3500018 20. /  M40 1:50:58.0 0:04:28.1 0:31:44.0 18 1:04:03.1 18 1:32:23.9 23
23 65 detail závodníka FREIMUTH Thomas GER 1980 Skinfit Racing Team 1294271 21. /  M40 1:50:58.6 0:04:28.7 0:32:04.4 23 1:04:58.2 24 1:32:22.8 19
24 73 detail závodníka YEUILLA Daniel ITA 1985 Team Xcalibur Lill Sport 3290057 22. /  M40 1:51:03.3 0:04:33.4 0:31:45.0 20 1:04:17.1 20 1:32:23.2 20
25 99 detail závodníka DVOSKIN Alexey RUS 1983 Russian Marathon Team 3480207 23. /  M40 1:53:01.8 0:06:31.9 0:32:26.3 28 1:05:58.4 29 1:34:19.4 27
26 10 detail závodníka KARP Algo EST 1985 Team Pioneer Investments 3390034 24. /  M40 1:53:03.3 0:06:33.4 0:32:26.8 29 1:05:58.0 28 1:34:19.0 26
27 14 detail závodníka JOHNSSON Jimmie SWE 1985 Team Coop/axa SC 3500297 25. /  M40 1:53:25.2 0:06:55.3 0:31:41.4 13 1:04:17.3 21 1:33:27.6 25
28 25 detail závodníka AHRLIN Jerry SWE 1978 Team Santander 1284280 26. /  M40 1:54:01.2 0:07:31.3 0:32:18.2 27 1:05:57.6 27 1:34:19.8 28
29 21 detail závodníka AASEN OUREN Geir Ludvig NOR 1974 Team Synnfjell 1262358 3. /  M50 1:54:11.7 0:07:41.8 0:33:08.9 32 1:07:06.6 30 1:35:40.8 31
30 103 detail závodníka GRAEFNINGS Kalle SWE 1978 Skistart.com Bergslagen 1318618 27. /  M40 1:54:19.8 0:07:49.9 0:33:08.6 31 1:07:08.2 33 1:35:41.8 34
31 35 detail závodníka JOENSSON Markus SWE 1981 Team Ski Run 3500073 28. /  M40 1:54:20.7 0:07:50.8 0:33:27.7 36 1:07:06.9 31 1:35:41.1 32
32 85 detail závodníka ARTEEV Ivan RUS 1977 Russian Marathon Team 3480085 29. /  M40 1:54:22.8 0:07:52.9 0:33:32.4 37 1:07:31.1 36 1:35:40.4 30
33 86 detail závodníka KOUTANIEMI Mikko FIN 1986 Ski Force 3180204 30. /  M40 1:54:32.3 0:08:02.4 0:33:10.0 35 1:07:07.5 32 1:35:42.3 35
34 27 detail závodníka SINNES Svein Tore NOR 1979 Sirdal Ski 1368767 31. /  M40 1:54:37.2 0:08:07.3 0:32:04.9 24 1:05:27.8 26 1:34:39.0 29
35 95 detail závodníka BRINK Joergen SWE 1974 Lager 157 Ski Team 1153621 4. /  M50 1:54:39.9 0:08:10.0 0:34:13.5 39 1:08:05.3 41 1:36:05.8 36
36 93 detail závodníka JONSSON Magnus SWE 1982 Skistart.com Bergslagen 3500033 32. /  M40 1:54:41.3 0:08:11.4 0:33:09.7 34 1:07:09.4 34 1:35:41.5 33
37 96 detail závodníka POST Arne NOR 1983 Team United Bakeries 3420084 33. /  M40 1:55:19.0 0:08:49.1 0:34:18.4 41 1:08:03.6 39 1:36:06.2 37
38 70 detail závodníka HORYNA Ondřej CZE 1994 Team Pioneer Investments 3150105 34. /  M40 1:57:17.3 0:10:47.4 0:34:14.0 40 1:08:04.7 40 1:37:09.1 38
39 92 detail závodníka THELE Joar Andreas NOR 1993 Lyn Ski 3423215 35. /  M40 1:57:28.7 0:10:58.8 0:33:09.5 33 1:07:13.2 35 1:37:33.2 40
40 33 detail závodníka ANDRESEN Stian Remseth NOR 1991 Lyn Ski 3422098 36. /  M40 1:57:29.2 0:10:59.3 0:32:43.9 30 1:08:00.7 37 1:37:32.8 39
41 102 detail závodníka HOLMSTRAND Martin SWE 1986 Axa Sports Club 3500315 37. /  M40 1:57:54.0 0:11:24.1 0:33:40.5 38 1:08:03.3 38 1:38:18.9 41
42 76 detail závodníka SOEDERSTROEM Erik SWE 1986 Team Ski Run --- 38. /  M40 1:58:50.7 0:12:20.8 0:35:31.3 47 1:10:16.7 44 1:39:56.5 46
43 78 detail závodníka ONDRASEK Pavel CZE 1992 Team Atlas 3150451 39. /  M40 1:58:56.6 0:12:26.7 0:35:24.3 44 1:10:20.4 47 1:39:56.1 45
44 107 detail závodníka THOMAS Eric GER 1987 Salomon Leki Racing Team 3200077 40. /  M40 1:58:57.0 0:12:27.1 0:35:35.1 49 1:10:20.6 48 1:39:56.9 47
45 89 detail závodníka MORANDINI Nicola ITA 1984 Team Futura 3290054 41. /  M40 1:58:57.1 0:12:27.2 0:35:34.4 48 1:10:18.2 45 1:39:55.7 44
46 88 detail závodníka MICH Riccardo ITA 1991 Team Futura 3290402 42. /  M40 1:58:57.7 0:12:27.8 0:34:23.3 43 1:09:13.6 43 1:39:14.1 42
47 87 detail závodníka BOSIN Simone ITA 1991 Team Futura 3290325 43. /  M40 1:59:08.6 0:12:38.7 0:34:22.9 42 1:09:12.3 42 1:39:14.4 43
48 77 detail závodníka GROEVDAL Fredrik NOR 1993 Lyn Ski 3421777 44. /  M40 2:01:24.0 0:14:54.1 0:35:26.2 45 1:10:20.2 46 1:40:47.7 48
49 210 detail závodníka SRETR Radek CZE 1982 Yoko Team 3150006 45. /  M40 2:01:42.3 0:15:12.4 0:35:29.3 46 1:10:57.6 49 1:41:28.4 49
50 454 detail závodníka JANEČEK Pavel CZE 1990 Silvini Madshus Team --- 46. /  M40 2:01:45.6 0:15:15.7 0:35:36.6 51 1:11:10.3 51 1:41:29.8 50
51 491 detail závodníka LOKHOV Nikolay RUS 1986 Kostroma Ski Team --- 47. /  M40 2:02:18.7 0:15:48.8 0:35:36.0 50 1:11:03.2 50 1:41:42.8 51
52 46 detail závodníka SEDLACEK Vaclav CZE 1986 Silvini Madshus Team 3150127 48. /  M40 2:02:41.0 0:16:11.1 0:35:54.1 52 1:11:29.7 53 1:42:28.9 54
53 58 detail závodníka STRANDBAKKE Geir NOR 1964 Team Sport1 Lillehammer / Lill 3422182 1. /  M60 2:02:41.8 0:16:11.9 0:36:16.1 56 1:11:24.7 52 1:42:28.6 53
54 578 detail závodníka NYDAL Erlend NOR 1992 Asker Sk --- 49. /  M40 2:02:42.5 0:16:12.6 0:35:57.0 53 1:12:02.6 56 1:42:32.0 55
55 54 detail závodníka PLISKA Jiri CZE 1981 Silvini Madshus Team 3150091 50. /  M40 2:02:54.9 0:16:25.0 0:36:00.3 55 1:11:31.8 54 1:42:28.3 52
56 464 detail závodníka KRSKA Jan CZE 1986 Team Atlas 3150103 51. /  M40 2:03:23.7 0:16:53.8 0:35:57.3 54 1:11:51.7 55 1:43:12.2 56
57 82 detail závodníka GRONVOLD Sondre NOR 1993 Lyn Ski --- 52. /  M40 2:03:51.3 0:17:21.4 0:36:31.2 59 1:12:15.4 57 1:43:31.4 57
58 69 detail závodníka JELSTAD Stian Staerkeby NOR 1988 Rustad IL 3420589 53. /  M40 2:05:37.8 0:19:07.9 0:36:16.7 57 1:12:51.8 59 1:44:11.9 58
59 545 detail závodníka MELOY Jakob NOR 1993 Ntnui --- 54. /  M40 2:06:11.8 0:19:41.9 0:37:14.7 60 1:14:21.7 60 1:45:33.4 60
60 127 detail závodníka SMUTNA Katerina AUT 1983 --- 3055066 1. /  Z40 2:06:34.3 0:20:04.4 0:38:01.6 75 1:15:14.0 69 1:46:36.9 66
61 81 detail závodníka RADL Jakub CZE 1992 Team Pioneer Investments 3150457 55. /  M40 2:06:35.5 0:20:05.6 0:36:24.3 58 1:12:49.5 58 1:44:56.3 59
62 219 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Zizkovsky Tygri --- 56. /  M40 2:06:36.0 0:20:06.1 0:37:29.4 61 1:14:24.4 61 1:45:52.1 61
63 68 detail závodníka SOENSTEBY Morten NOR 1991 Rustad Il/team Oslo Sportslage 3421438 57. /  M40 2:06:36.6 0:20:06.7 0:37:57.4 72 1:14:48.5 65 1:45:59.1 63
64 384 detail závodníka IGELTJORN Vidar NOR 1974 Hamar Skiklubb --- 5. /  M50 2:06:40.1 0:20:10.2 0:37:38.0 66 1:14:27.5 62 1:45:58.8 62
65 105 detail závodníka SKODA Jakub CZE 1988 Tj Dukla Liberec 3150346 58. /  M40 2:07:00.1 0:20:30.2 0:37:31.5 62 1:14:48.9 66 1:46:17.5 64
66 124 detail závodníka ISHIDA Masako JPN 1980 Team United Bakeries 1274580 2. /  Z40 2:07:21.4 0:20:51.5 0:38:00.6 73 1:15:13.1 68 1:46:35.9 65
67 644 detail závodníka VIKEN Anung NOR 1993 Ntnui Langrenn --- 59. /  M40 2:07:34.8 0:21:04.9 0:37:34.5 64 1:15:16.4 70 1:46:43.5 68
68 606 detail závodníka VODRÁŽKA Ondřej CZE 1977 KOS Plzeň --- 60. /  M40 2:07:46.9 0:21:17.0 0:37:35.1 65 1:14:55.7 67 1:46:40.1 67
69 238 detail závodníka LACIGA Radek CZE 1982 Slovan Zdravotník Praha --- 61. /  M40 2:08:17.8 0:21:47.9 0:38:04.9 76 1:15:27.7 73 1:47:48.6 70
70 574 detail závodníka IVANOV Sergey RUS 1979 Long-distance --- 62. /  M40 2:08:37.8 0:22:07.9 0:37:45.3 68 1:14:44.6 64 1:47:53.2 72
71 579 detail závodníka GILMOZZI Enrico ITA 1991 Us Cornacci --- 63. /  M40 2:08:57.7 0:22:27.8 0:40:34.9 133 1:17:27.6 103 1:48:29.4 79
72 111 detail závodníka BONER Seraina SUI 1982 Team Coop 1312216 3. /  Z40 2:09:01.1 0:22:31.2 0:38:01.2 74 1:15:31.8 74 1:47:56.1 73
73 576 detail závodníka SOUCEK Jan CZE 1978 Dukla Praha 3150092 64. /  M40 2:09:04.4 0:22:34.5 0:37:55.4 70 1:14:27.7 63 1:47:45.5 69
74 114 detail závodníka KVELI Laila NOR 1987 Team Santander 3425285 4. /  Z40 2:09:06.4 0:22:36.5 0:38:35.3 95 1:15:59.7 79 1:48:26.8 77
75 118 detail závodníka JOHANSSON NORGREN Britta SWE 1983 Team Skiproam 3505013 5. /  Z40 2:09:07.5 0:22:37.6 0:38:36.5 96 1:16:27.6 89 1:48:26.9 78
76 130 detail závodníka LOEFSTROEM Annika SWE 1986 Team Coop 3505089 6. /  Z40 2:09:38.6 0:23:08.7 0:38:34.6 94 1:15:59.9 80 1:48:26.1 76
77 62 detail závodníka BERG Trond Olav NOR 1960 Rustad IL 3422893 2. /  M60 2:09:43.8 0:23:13.9 0:37:56.5 71 1:15:57.8 78 1:48:14.0 75
78 104 detail závodníka NOVOTNY Viktor CZE 1982 Silvini Madshus Team 3150005 65. /  M40 2:09:49.0 0:23:19.1 0:37:52.2 69 1:15:51.2 76 1:48:08.4 74
79 645 detail závodníka SMELTZER Ben NOR 1987 Ntnui --- 66. /  M40 2:10:26.7 0:23:56.8 0:37:33.9 63 1:15:32.1 75 1:47:50.4 71
80 521 detail závodníka OLSEN Jonas Thor SWE 1978 Copenhagen Skiingklub --- 67. /  M40 2:10:27.9 0:23:58.0 0:38:12.8 79 1:16:00.1 81 1:49:08.8 82
81 66 detail závodníka FRIEDL Christoph GER 1987 Loeffler Skadi Loppet Team 3200736 68. /  M40 2:10:43.9 0:24:14.0 0:38:30.3 89 1:16:21.9 86 1:49:36.2 89
82 60 detail závodníka MIKUS Martin CZE 1982 Atomic SkiGo Team 3150041 69. /  M40 2:10:45.5 0:24:15.6 0:38:32.5 92 1:16:17.1 85 1:49:27.5 88
83 217 detail závodníka VALTER Dalibor CZE 1969 Silvini Madshus Team --- 6. /  M50 2:10:48.1 0:24:18.2 0:38:18.8 82 1:16:04.9 82 1:49:22.1 85
84 67 detail závodníka FRANC Jan CZE 1991 LK Slovan Karlovy Vary 3150502 70. /  M40 2:10:48.9 0:24:19.0 0:38:07.3 78 1:15:53.8 77 1:48:38.8 80
85 90 detail závodníka CRESTANI Marco ITA 1964 Team Futura 3290668 3. /  M60 2:10:51.6 0:24:21.7 0:38:48.4 100 1:16:22.5 87 1:49:27.1 87
86 337 detail závodníka MAREK Ondřej CZE 1982 VSK Elektro ČVUT Praha 3150477 71. /  M40 2:10:52.2 0:24:22.3 0:38:18.0 81 1:16:34.4 92 1:49:15.0 83
87 354 detail závodníka MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři --- 72. /  M40 2:10:56.3 0:24:26.4 0:37:41.8 67 1:15:25.3 72 1:49:19.0 84
88 199 detail závodníka RICHTER Michael GER 1967 Team slow --- 7. /  M50 2:10:56.4 0:24:26.5 0:38:22.1 85 1:16:09.6 84 1:49:25.9 86
89 432 detail závodníka HANSSEN-BAUER Oyvind Waage NOR 1989 Ntnui --- 73. /  M40 2:11:09.8 0:24:39.9 0:38:17.3 80 1:15:23.0 71 1:49:03.6 81
90 173 detail závodníka ESSBACH Jens GER 1977 VSC Klingenthal --- 74. /  M40 2:11:13.5 0:24:43.6 0:38:30.3 89 1:17:21.2 98 1:49:50.3 90
91 189 detail závodníka CRONA Ragnar SWE 1972 Volvo If --- 8. /  M50 2:11:18.6 0:24:48.7 0:38:58.0 104 1:17:22.0 100 1:49:51.6 91
92 57 detail závodníka FRANCKE Michal CZE 1986 Žižkovský tygři 3150585 75. /  M40 2:11:23.7 0:24:53.8 0:38:33.5 93 1:16:32.4 91 1:49:55.7 92
93 151 detail závodníka IAKHIN Rinat RUS 1968 --- --- 9. /  M50 2:11:48.2 0:25:18.3 0:38:26.7 87 1:17:12.9 94 1:49:56.1 93
94 184 detail závodníka WÄHRISCH Sten GER 1979 Elbspitze --- 76. /  M40 2:12:14.0 0:25:44.1 0:38:50.0 101 1:17:15.4 95 1:50:07.3 94
95 317 detail závodníka JINDRA Adam CZE 1990 VSK Humanita Praha --- 77. /  M40 2:12:15.9 0:25:46.0 0:38:32.3 91 1:17:22.2 101 1:50:25.7 96
96 378 detail závodníka LANDA František CZE 1974 Silvini Madshus Team --- 10. /  M50 2:12:18.4 0:25:48.5 0:38:19.6 83 1:16:30.3 90 1:50:26.9 97
97 619 detail závodníka FOLLING Ole-Jacob NOR 1978 Team Xpro --- 78. /  M40 2:12:21.9 0:25:52.0 0:38:39.0 97 1:17:24.4 102 1:50:18.1 95
98 511 detail závodníka HÝBL Jaroslav CZE 1993 Dimpex Kosov 3150460 79. /  M40 2:12:27.0 0:25:57.1 0:39:39.5 110 1:17:54.2 105 1:50:53.4 101
99 551 detail závodníka ODVÁRKO Michael CZE 1979 Dukla Praha --- 80. /  M40 2:12:30.0 0:26:00.1 0:38:06.5 77 1:16:07.7 83 1:50:30.9 99
100 116 detail závodníka KORSGREN Lina SWE 1988 Team Skiproam 3505258 7. /  Z40 2:13:04.3 0:26:34.4 0:38:43.4 99 1:17:37.8 104 1:50:51.3 100