Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 14 km | # | 27 km | # | 31 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 424 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | fischer racing team | 1. / D21 | 2:13:01.2 | 0:00:00.0 | 0:36:02.0 | 1 | 0:49:14.5 | 1 | 1:30:10.2 | 1 | 1:45:05.7 | 1 | ||
2 | diplom | 417 | MÜLLER Jessica | 1988 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 2. / D21 | 2:16:57.2 | 0:03:56.0 | 0:36:08.6 | 2 | 0:50:37.7 | 2 | 1:32:03.0 | 2 | 1:47:20.2 | 2 | ||
3 | diplom | 423 | ZELENKOVA Radka | 1989 | Silvini Madshus team | 3. / D21 | 2:29:55.5 | 0:16:54.3 | 0:39:38.8 | 4 | 0:55:41.0 | 4 | 1:41:01.5 | 3 | 1:58:05.0 | 3 | ||
4 | diplom | 402 | HORNFECK Ulla | 1983 | Zipps-Racing Team | 1. / D31 | 2:31:38.8 | 0:18:37.6 | 0:39:38.3 | 3 | 0:55:31.0 | 3 | 1:41:07.5 | 4 | 1:58:19.8 | 4 | ||
5 | diplom | 416 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 2. / D31 | 2:34:02.5 | 0:21:01.3 | 0:41:26.8 | 7 | 0:57:36.2 | 7 | 1:43:58.0 | 7 | 2:01:24.5 | 7 | ||
6 | diplom | 421 | NOVOTNA Iva | 1986 | LIBEREC | 4. / D21 | 2:34:21.3 | 0:21:20.1 | 0:40:33.6 | 6 | 0:56:19.0 | 5 | 1:43:11.3 | 5 | 2:00:10.8 | 5 | ||
7 | diplom | 422 | BECKER Linda | 1990 | SC Vöhrenbach | 5. / D21 | 2:35:29.8 | 0:22:28.6 | 0:40:16.3 | 5 | 0:56:51.7 | 6 | 1:43:40.8 | 6 | 2:01:16.0 | 6 | ||
8 | diplom | 415 | KROUSTKOVA Vendula | 1976 | GEOTOUR - BIKEBOAT | 1. / D36 | 2:37:35.5 | 0:24:34.3 | 0:41:49.6 | 8 | 0:58:21.7 | 8 | 1:45:27.0 | 8 | 2:03:51.3 | 8 | ||
9 | diplom | 420 | GLASL Kathrin | 1987 | Bad Aibling | 6. / D21 | 2:45:10.1 | 0:32:08.9 | 0:41:54.3 | 9 | 0:59:01.7 | 9 | 1:49:41.0 | 9 | 2:09:28.1 | 9 | ||
10 | diplom | 406 | MERILO Helen | 1993 | KARUPESA TEAM | 7. / D21 | 2:45:13.8 | 0:32:12.6 | 0:43:00.3 | 10 | 1:00:59.5 | 10 | 1:52:00.0 | 10 | 2:10:37.1 | 10 | ||
11 | diplom | 403 | CHAPUIS Raphaële | 1984 | SC Lompnes | 3. / D31 | 2:47:14.6 | 0:34:13.4 | 0:44:56.1 | 13 | 1:02:31.7 | 11 | 1:52:51.3 | 11 | 2:12:17.5 | 11 | ||
12 | diplom | 405 | OTTO Grit | 1990 | SSV Altenberg | 8. / D21 | 2:48:24.6 | 0:35:23.4 | 0:44:48.6 | 12 | 1:02:52.5 | 14 | 1:53:29.6 | 13 | 2:13:04.7 | 12 | ||
13 | diplom | 427 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 1. / D41 | 2:50:42.1 | 0:37:40.9 | 0:45:08.6 | 14 | 1:02:33.2 | 12 | 1:53:14.3 | 12 | 2:13:30.2 | 13 | ||
14 | diplom | 407 | HIERSCHLÄGER Maria | 1962 | SU Eidenberg | 1. / D51 | 2:56:50.3 | 0:43:49.1 | 0:44:43.6 | 11 | 1:02:37.2 | 13 | 1:56:47.3 | 14 | 2:18:25.5 | 14 | ||
15 | diplom | 426 | VON CHAMIER Julia | 1967 | Walchensee | 1. / D46 | 3:03:45.1 | 0:50:43.9 | 0:47:35.9 | 15 | 1:06:42.3 | 15 | 2:01:52.1 | 15 | 2:23:42.5 | 15 | ||
16 | diplom | 404 | HÄRER Gertrud | 1961 | SC Lauf | 2. / D51 | 3:07:53.6 | 0:54:52.4 | 0:49:09.6 | 17 | 1:08:05.9 | 16 | 2:04:27.4 | 16 | 2:26:31.8 | 16 | ||
17 | diplom | 409 | KROß Katrin | 1961 | Skizunft Dresden | 3. / D51 | 3:15:35.9 | 1:02:34.7 | 0:51:09.3 | 18 | 1:11:51.4 | 18 | 2:12:13.1 | 18 | 2:34:49.4 | 18 | ||
18 | diplom | 408 | MOORS Christine | 1964 | Ski + Bike Deggendorf | 4. / D51 | 3:16:18.7 | 1:03:17.5 | 0:48:27.6 | 16 | 1:08:09.8 | 17 | 2:07:25.8 | 17 | 2:32:32.7 | 17 | ||
19 | diplom | 418 | VERDIESEN-WOLTHUIS Anja | 1959 | Sichts Langlauf Team | 1. / D56 | 3:32:47.5 | 1:19:46.3 | 0:52:18.4 | 19 | 1:13:35.1 | 19 | 2:19:35.4 | 19 | 2:44:22.4 | 19 | ||
20 | diplom | 425 | CEJPKOVÁ Ivana | 1958 | JIHLAVA | 2. / D56 | 3:37:06.2 | 1:24:05.0 | 0:54:25.1 | 20 | 1:16:20.1 | 20 | 2:20:32.4 | 20 | 2:46:53.7 | 20 | ||
21 | diplom | 401 | SCHEUMANN Jana | 1974 | Hamburg | 2. / D41 | 3:49:14.5 | 1:36:13.3 | 0:57:48.6 | 22 | 1:27:07.7 | 23 | 2:38:32.4 | 22 | 3:02:54.7 | 22 | ||
22 | diplom | 413 | KREJČÍKOVÁ Štěpánka | 1970 | Plzen | 2. / D46 | 3:49:29.5 | 1:36:28.3 | 0:57:08.9 | 21 | 1:20:30.6 | 21 | 2:31:28.4 | 21 | 2:58:51.2 | 21 | ||
23 | diplom | 410 | ČERNÁ Jolana | 1965 | Kvilda | 5. / D51 | 4:09:07.5 | 1:56:06.3 | 1:00:54.9 | 24 | 1:26:40.7 | 22 | 2:44:20.2 | 23 | 3:14:20.3 | 23 | ||
24 | diplom | 411 | HOPPENBROUWER Astrid | 1961 | Stichts Langlauf Team | 6. / D51 | 4:10:11.1 | 1:57:09.9 | 1:00:34.6 | 23 | 1:30:58.2 | 25 | 2:48:36.4 | 25 | 3:17:32.5 | 24 | ||
25 | diplom | 419 | KRAAMWINKEL Heleen | 1955 | R.W.Rottemeren | 1. / D61 | 4:20:40.4 | 2:07:39.2 | 1:05:04.2 | 25 | 1:30:31.2 | 24 | 2:48:19.5 | 24 | 3:20:55.3 | 25 | ||
26 | diplom | 412 | GILL Elke | 1952 | SC Riesa | 2. / D61 | 4:38:33.6 | 2:25:32.4 | 1:12:44.9 | 26 | 1:41:40.2 | 26 | 3:08:26.0 | 26 | 3:42:24.8 | 26 | ||
--- | 414 | FRANCIS Reuter | 1990 | SC Lanzenhain | . / D21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |