Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 14 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 561 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | ČVUT FEL Praha | 1. / D31 | 1:19:20.2 | 0:00:00.0 | 0:36:59.7 | 1 | 0:51:29.3 | 1 | ||
2 | diplom | 852 | MÜLLER Franziska | 1995 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 1. / D21 | 1:20:13.2 | 0:00:53.0 | 0:37:14.5 | 3 | 0:52:15.3 | 3 | ||
3 | diplom | 550 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | Silvini Madshus team | 2. / D31 | 1:20:42.2 | 0:01:22.0 | 0:37:10.3 | 2 | 0:52:08.7 | 2 | ||
4 | diplom | 827 | SCHUMACHER Linda | 2001 | Skisportverein Geyer | 1. / J15 | 1:21:33.4 | 0:02:13.2 | 0:38:23.5 | 5 | 0:53:13.5 | 5 | ||
5 | diplom | 509 | FORSTNER Renate | 1977 | SC AU | 1. / D36 | 1:22:23.2 | 0:03:03.0 | 0:37:47.8 | 4 | 0:52:57.2 | 4 | ||
6 | diplom | 818 | HORCHLER Karolin | 1989 | WSV Clausthal-Zellerfeld | 2. / D21 | 1:22:44.5 | 0:03:24.3 | 0:39:13.0 | 7 | 0:54:10.3 | 6 | ||
7 | diplom | 637 | SIEMONEIT Anna | 1994 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / D21 | 1:23:54.3 | 0:04:34.1 | 0:39:01.8 | 6 | 0:54:35.0 | 7 | ||
8 | diplom | 640 | HASLER Paula | 1997 | BSP Nachwuchs Altenberg | 1. / JunD | 1:25:11.7 | 0:05:51.5 | 0:39:14.5 | 8 | 0:54:54.8 | 8 | ||
9 | diplom | 819 | KNOLL Annika | 1993 | SV Friedenweiler-Rudenberg | 4. / D21 | 1:25:26.5 | 0:06:06.3 | 0:40:13.8 | 14 | 0:55:54.8 | 10 | ||
10 | diplom | 560 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg Skigo | 3. / D31 | 1:25:37.4 | 0:06:17.2 | 0:39:52.5 | 9 | 0:55:43.3 | 9 | ||
11 | diplom | 518 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 2. / JunD | 1:27:14.7 | 0:07:54.5 | 0:40:12.3 | 12 | 0:56:29.0 | 11 | ||
12 | diplom | 809 | BRZOSKA Viktoria | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 1. / J16 | 1:27:19.7 | 0:07:59.5 | 0:40:52.8 | 16 | 0:56:31.0 | 13 | ||
13 | diplom | 820 | RICHTER Merle | 2001 | SSV 1863 Sayda | 2. / J15 | 1:27:33.5 | 0:08:13.3 | 0:40:11.8 | 10 | 0:57:02.0 | 15 | ||
14 | diplom | 816 | MÜLLER Luise | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 2. / J16 | 1:27:38.5 | 0:08:18.3 | 0:41:16.0 | 19 | 0:57:19.0 | 16 | ||
15 | diplom | 614 | WEINFURTER Elisabeth | 1993 | SC Zwiesel | 5. / D21 | 1:28:00.2 | 0:08:40.0 | 0:40:13.0 | 13 | 0:56:44.0 | 14 | ||
16 | diplom | 537 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / J16 | 1:28:22.3 | 0:09:02.1 | 0:40:23.8 | 15 | 0:57:45.1 | 17 | ||
17 | diplom | 516 | HEIDRICH-MEISNER Ruth | 1996 | DRESDEN | 3. / JunD | 1:28:32.5 | 0:09:12.3 | 0:40:11.8 | 10 | 0:56:30.5 | 12 | ||
18 | diplom | 710 | RICKL Juliane | 1986 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 6. / D21 | 1:29:08.3 | 0:09:48.1 | 0:41:09.8 | 18 | 0:57:57.0 | 18 | ||
19 | diplom | 707 | DEIGENTESCH Manuela | 1993 | SV Oberteisendorf | 7. / D21 | 1:29:15.5 | 0:09:55.3 | 0:41:57.8 | 21 | 0:59:15.5 | 24 | ||
20 | diplom | 799 | ROCKSTROH Anna | 1997 | SV-Trebsen | 4. / JunD | 1:29:57.3 | 0:10:37.1 | 0:42:02.5 | 23 | 0:58:42.5 | 20 | ||
21 | diplom | 716 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 1. / J17 | 1:30:24.8 | 0:11:04.6 | 0:42:40.8 | 28 | 0:58:58.5 | 21 | ||
22 | diplom | 825 | FRANZ Viviane | 2001 | Dorfchemnitzer SV | 3. / J15 | 1:30:33.3 | 0:11:13.1 | 0:40:58.8 | 17 | 0:58:01.3 | 19 | ||
23 | diplom | 646 | ZIMMER Marie | 1998 | BSP Nachwuchs Altenberg | 2. / J17 | 1:31:11.9 | 0:11:51.7 | 0:41:37.3 | 20 | 0:59:00.0 | 22 | ||
24 | diplom | 652 | EBERHARDT Carina | 1991 | SV Freudenstadt | 8. / D21 | 1:31:25.6 | 0:12:05.4 | 0:42:16.5 | 25 | 0:59:02.5 | 23 | ||
25 | diplom | 651 | WILD Stefanie | 1999 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / J17 | 1:31:26.8 | 0:12:06.6 | 0:42:20.8 | 26 | 0:59:46.3 | 26 | ||
26 | diplom | 808 | HAAG Anna | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 4. / J16 | 1:31:36.3 | 0:12:16.1 | 0:42:15.8 | 24 | 0:59:32.5 | 25 | ||
27 | diplom | 756 | LUTSYKOVIC Helena | 1992 | Belarus Ski Federation | 9. / D21 | 1:31:43.2 | 0:12:23.0 | 0:42:37.8 | 27 | 1:00:20.0 | 30 | ||
28 | diplom | 790 | STIEHLER Paula | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 5. / J16 | 1:32:29.5 | 0:13:09.3 | 0:43:14.8 | 31 | 1:00:18.5 | 29 | ||
29 | diplom | 653 | LÖSCHKE Sabine | 1973 | TSV Leuna e.V. | 1. / D41 | 1:32:53.3 | 0:13:33.1 | 0:43:23.3 | 32 | 1:00:46.5 | 31 | ||
30 | diplom | 645 | MÜLLER Anna | 1998 | SV GrünWeiß Pirna | 4. / J17 | 1:33:04.7 | 0:13:44.5 | 0:43:24.0 | 33 | 1:00:15.8 | 28 | ||
31 | diplom | 855 | HOPPE Greta | 1990 | SC Rosenheim | 10. / D21 | 1:34:26.3 | 0:15:06.1 | 0:44:42.8 | 40 | 1:02:20.0 | 37 | ||
32 | diplom | 613 | CLAUß Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 5. / JunD | 1:35:01.3 | 0:15:41.1 | 0:43:38.0 | 35 | 1:01:35.3 | 34 | ||
33 | diplom | 736 | SCHIFFMANN Christina | 1970 | TUS 1892 Mitterteich | 1. / D46 | 1:35:04.3 | 0:15:44.1 | 0:43:42.3 | 36 | 1:01:35.5 | 35 | ||
34 | diplom | 643 | CZECZINE Sarah | 1998 | BERTSDORFER SV | 5. / J17 | 1:35:13.8 | 0:15:53.6 | 0:42:59.3 | 30 | 1:01:00.5 | 32 | ||
35 | diplom | 812 | KAHL Sabrina | 1996 | Großbreitenbacher SV | 6. / JunD | 1:35:26.5 | 0:16:06.3 | 0:44:30.3 | 39 | 1:02:23.8 | 38 | ||
36 | diplom | 869 | DIENST Juliana | 1999 | SK Wunderthausen | 6. / J17 | 1:35:50.3 | 0:16:30.1 | 0:43:32.8 | 34 | 1:01:42.0 | 36 | ||
37 | diplom | 545 | STADLEROVA Sarka | 1994 | Tatran Zelezna Ruda | 11. / D21 | 1:36:11.3 | 0:16:51.1 | 0:43:50.5 | 37 | 1:02:26.3 | 39 | ||
37 | diplom | 846 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulsschlag Neuhausen | 4. / J15 | 1:36:11.3 | 0:16:51.1 | 0:42:55.3 | 29 | 1:01:34.0 | 33 | ||
39 | diplom | 644 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV GrünWeiß Pirna | 2. / D46 | 1:36:48.7 | 0:17:28.5 | 0:44:13.3 | 38 | 1:02:38.8 | 40 | ||
40 | diplom | 608 | WALLNER Sabine | 1995 | Zwiesel | 12. / D21 | 1:37:16.7 | 0:17:56.5 | 0:42:01.3 | 22 | 1:00:11.5 | 27 | ||
41 | diplom | 789 | MISCHKE Elisa | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 6. / J16 | 1:37:29.5 | 0:18:09.3 | 0:45:34.3 | 47 | 1:03:33.5 | 41 | ||
42 | diplom | 662 | MORGENSTERN Sabine | 1961 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / D51 | 1:38:15.8 | 0:18:55.6 | 0:45:16.8 | 43 | 1:03:55.0 | 45 | ||
43 | diplom | 758 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 3. / D46 | 1:38:20.3 | 0:19:00.1 | 0:45:30.3 | 46 | 1:03:40.8 | 42 | ||
44 | diplom | 829 | DEICKE Christin | 1987 | WSV Elbingerode | 13. / D21 | 1:38:31.5 | 0:19:11.3 | 0:45:35.5 | 49 | 1:03:51.0 | 44 | ||
45 | diplom | 673 | WEIDLICH Antje | 1959 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / D56 | 1:38:36.4 | 0:19:16.2 | 0:45:47.8 | 50 | 1:04:29.5 | 48 | ||
46 | diplom | 600 | KLOß Linda | 1995 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 14. / D21 | 1:39:46.6 | 0:20:26.4 | 0:45:19.8 | 44 | 1:04:28.3 | 47 | ||
47 | diplom | 802 | SCHREITER Vivien | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / J16 | 1:39:52.8 | 0:20:32.6 | 0:46:58.8 | 55 | 1:05:24.8 | 52 | ||
48 | diplom | 882 | NOWAK Sabine | 1966 | - | 4. / D46 | 1:40:05.3 | 0:20:45.1 | 0:45:35.3 | 48 | 1:04:07.5 | 46 | ||
49 | diplom | 684 | KAGERBAUER Simone | 1977 | Langdorf | 2. / D36 | 1:40:17.8 | 0:20:57.6 | 0:45:54.3 | 51 | 1:04:49.8 | 49 | ||
50 | diplom | 642 | POIKE Tamina | 1999 | BSP Nachwuchs Altenberg | 7. / J17 | 1:40:24.3 | 0:21:04.1 | 0:45:15.0 | 41 | 1:03:49.8 | 43 | ||
51 | diplom | 556 | VESELÁ Iva | 1975 | Sokol Senohraby | 2. / D41 | 1:40:42.3 | 0:21:22.1 | 0:45:30.0 | 45 | 1:05:18.8 | 51 | ||
52 | diplom | 688 | WALLNER Monika | 1967 | Zwiesel | 5. / D46 | 1:40:58.3 | 0:21:38.1 | 0:46:28.0 | 52 | 1:05:36.2 | 53 | ||
53 | diplom | 669 | STORCH Lea-Annabell | 1999 | Markneukirchen | 8. / J17 | 1:41:48.7 | 0:22:28.5 | 0:45:15.0 | 41 | 1:05:07.0 | 50 | ||
54 | diplom | 879 | DOTZAUER Anja | 1985 | SV Lok Eilenburg | 4. / D31 | 1:42:02.3 | 0:22:42.1 | 0:46:49.5 | 54 | 1:05:47.7 | 55 | ||
55 | diplom | 751 | GERSTNER Melanie | 1980 | SC Münchberg | 3. / D36 | 1:42:27.5 | 0:23:07.3 | 0:46:35.8 | 53 | 1:05:44.9 | 54 | ||
56 | diplom | 650 | SCHMIADE Paula | 1999 | BSP Nachwuchs Altenberg | 9. / J17 | 1:42:42.1 | 0:23:21.9 | 0:47:14.8 | 57 | 1:07:03.2 | 57 | ||
57 | diplom | 853 | WERDER Raili | 1968 | TSG Backnang | 6. / D46 | 1:43:39.8 | 0:24:19.6 | 0:48:00.0 | 59 | 1:07:43.5 | 59 | ||
58 | diplom | 704 | NAXEROVÁ Jana | 1966 | USK CS Plzeň | 7. / D46 | 1:44:06.2 | 0:24:46.0 | 0:47:08.8 | 56 | 1:06:52.0 | 56 | ||
59 | diplom | 753 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV Zittau e.V. | 2. / D51 | 1:44:48.6 | 0:25:28.4 | 0:47:17.3 | 58 | 1:07:11.2 | 58 | ||
60 | diplom | 857 | SCHMEIß Ute | 1969 | SC Motor Zella-Mehlis | 8. / D46 | 1:44:57.6 | 0:25:37.4 | 0:48:42.5 | 61 | 1:08:24.7 | 60 | ||
61 | diplom | 715 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D61 | 1:46:14.6 | 0:26:54.4 | 0:49:10.0 | 64 | 1:09:21.2 | 64 | ||
62 | diplom | 666 | HAIDER Anna | 1956 | Linz | 2. / D56 | 1:46:47.6 | 0:27:27.4 | 0:48:34.5 | 60 | 1:08:46.5 | 61 | ||
63 | diplom | 856 | KOLBE Cindy | 1979 | SV Trebsen | 4. / D36 | 1:47:07.1 | 0:27:46.9 | 0:49:12.8 | 65 | 1:08:51.7 | 62 | ||
64 | diplom | 835 | WETTERLING Stephanie | 1964 | Elbingerode | 3. / D51 | 1:47:58.6 | 0:28:38.4 | 0:50:53.5 | 67 | 1:11:11.1 | 66 | ||
65 | diplom | 803 | MEYER Sophia | 2000 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 8. / J16 | 1:49:45.6 | 0:30:25.4 | 0:48:46.5 | 62 | 1:11:08.5 | 65 | ||
66 | diplom | 815 | MATATKO Franziska | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 9. / J16 | 1:50:26.6 | 0:31:06.4 | 0:51:34.5 | 70 | 1:13:08.5 | 69 | ||
67 | diplom | 797 | BÜTTNER Nadja | 1999 | BSP Nachwuchs Altenberg | 10. / J17 | 1:51:01.3 | 0:31:41.1 | 0:48:59.6 | 63 | 1:09:07.2 | 63 | ||
68 | diplom | 689 | PANGERL Sonja | 1956 | DJK Beucherling | 3. / D56 | 1:51:56.4 | 0:32:36.2 | 0:51:00.1 | 68 | 1:12:00.2 | 68 | ||
69 | diplom | 784 | FEODOROW Corinna | 1999 | BERTSDORFER SV | 11. / J17 | 1:52:02.3 | 0:32:42.1 | 0:50:11.8 | 66 | 1:11:32.5 | 67 | ||
70 | diplom | 783 | PAUL Marie | 2000 | BERTSDORFER SV | 10. / J16 | 1:56:31.1 | 0:37:10.9 | 0:52:01.3 | 71 | 1:14:21.3 | 70 | ||
71 | diplom | 632 | WOLKERSTORFER Theresia | 1956 | SU Eidenberg | 4. / D56 | 1:56:44.6 | 0:37:24.4 | 0:52:54.8 | 73 | 1:15:20.7 | 73 | ||
72 | diplom | 839 | WALTER Laila | 2001 | DRESDEN | 5. / J15 | 1:56:52.3 | 0:37:32.1 | 0:52:50.0 | 72 | 1:14:24.5 | 71 | ||
73 | diplom | 769 | FRÖLICH Marie Pauline | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 12. / J17 | 1:57:26.8 | 0:38:06.6 | 0:51:09.8 | 69 | 1:14:46.7 | 72 | ||
74 | diplom | 767 | SCHEIDEL Karin | 1943 | SV TU Ilmenau | 1. / D71 | 2:01:52.9 | 0:42:32.7 | 0:57:32.1 | 79 | 1:20:04.8 | 76 | ||
75 | diplom | 771 | THIELE Meike | 1975 | SC Kottmar | 3. / D41 | 2:02:19.9 | 0:42:59.7 | 0:56:08.3 | 75 | 1:19:31.7 | 75 | ||
76 | diplom | 782 | AEDTNER Emily | 1999 | BERTSDORFER SV | 13. / J17 | 2:02:49.6 | 0:43:29.4 | 0:54:05.1 | 74 | 1:18:36.5 | 74 | ||
77 | diplom | 731 | VOIGT Helgunda | 1963 | Skiclub Frohburg | 4. / D51 | 2:06:49.7 | 0:47:29.5 | 0:57:09.3 | 77 | 1:21:02.7 | 77 | ||
78 | diplom | 832 | EIGNER Camilla | 1996 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / JunD | 2:08:09.1 | 0:48:48.9 | 0:57:19.8 | 78 | 1:24:55.5 | 81 | ||
79 | diplom | 730 | VOIGT Susann | 1984 | Skiclub Frohburg | 5. / D31 | 2:08:29.4 | 0:49:09.2 | 1:00:12.6 | 82 | 1:24:18.5 | 80 | ||
80 | diplom | 658 | HEIDRICH Grit | 1970 | Ski-Verein Triebes e.V. | 9. / D46 | 2:08:37.6 | 0:49:17.4 | 0:56:32.6 | 76 | 1:21:11.7 | 78 | ||
81 | diplom | 867 | BALUSKOVA Ida | 1973 | PRAHA 5 | 4. / D41 | 2:11:14.1 | 0:51:53.9 | 0:59:24.3 | 80 | 1:24:07.8 | 79 | ||
82 | diplom | 868 | BRZEZINSKI Irina | 1965 | Ottendorf Okrilla | 5. / D51 | 2:13:45.9 | 0:54:25.7 | 1:00:11.1 | 81 | 1:25:14.3 | 82 | ||
83 | diplom | 687 | CHALUPAR Angelica | 1954 | VfL Buchloe | 2. / D61 | 2:18:20.2 | 0:59:00.0 | 1:02:54.9 | 84 | 1:29:48.8 | 83 | ||
84 | diplom | 676 | KUHNE Angela | 1961 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 6. / D51 | 2:19:41.9 | 1:00:21.7 | 1:01:53.3 | 83 | 1:30:03.5 | 84 | ||
85 | diplom | 647 | VAN DER DONK Tineke | 1952 | Bedaf | 3. / D61 | 2:21:18.3 | 1:01:58.1 | 1:04:29.8 | 87 | 1:31:08.5 | 87 | ||
86 | diplom | 849 | CLAESSENS Resi | 1962 | Geldrop | 7. / D51 | 2:22:47.7 | 1:03:27.5 | 1:03:50.3 | 86 | 1:30:57.7 | 86 | ||
87 | diplom | 607 | WENZEL Annemone | 1955 | KELCHSTEINER OYBIN | 4. / D61 | 2:23:08.2 | 1:03:48.0 | 1:03:22.3 | 85 | 1:30:21.7 | 85 | ||
88 | diplom | 776 | DIEMER Birgit | 1965 | TSV Bergrheinfeld | 8. / D51 | 2:28:07.9 | 1:08:47.7 | 1:06:40.3 | 88 | 1:34:21.4 | 88 | ||
89 | diplom | 737 | ZEILINGER-HARBICH Patrizia | 1963 | --- | 9. / D51 | 2:29:08.4 | 1:09:48.2 | 1:07:15.1 | 89 | 1:36:05.9 | 89 | ||
90 | diplom | 773 | ROSENMEIER Vera | 1960 | Gera | 5. / D56 | 2:36:03.7 | 1:16:43.5 | 1:09:11.6 | 90 | 1:40:10.9 | 90 | ||
91 | diplom | 735 | GREINER Ingrid | 1950 | Skating Schule Scherrer | 1. / D66 | 2:54:07.8 | 1:34:47.6 | 1:20:35.9 | 92 | 1:51:51.2 | 91 | ||
92 | diplom | 726 | KUCHTAKOVA Lucie | 1974 | Skiteam Krasne Pole | 5. / D41 | 2:55:12.8 | 1:35:52.6 | 1:19:13.4 | 91 | 1:52:49.7 | 92 | ||
93 | diplom | 871 | REZACOVA Eva | 1986 | Atletiko Frymburk | 15. / D21 | 2:56:18.3 | 1:36:58.1 | 1:22:37.9 | 94 | 1:56:18.5 | 94 | ||
94 | diplom | 883 | VELDPAUS-SPEEKENBRINK Anca | 1949 | Langlaufvereniging Bedaf Uden | 2. / D66 | 2:57:36.8 | 1:38:16.6 | 1:22:35.1 | 93 | 1:55:56.2 | 93 | ||
95 | diplom | 795 | GEELEN Lisette | 1972 | Stichts Langlaufteam | 6. / D41 | 3:08:00.6 | 1:48:40.4 | 1:26:14.4 | 95 | 1:59:17.5 | 95 | ||
96 | diplom | 822 | ROBIJNS-DAMEN Tineke | 1952 | Langlaufvereniging Bedaf | 5. / D61 | 3:12:57.6 | 1:53:37.4 | 1:26:45.4 | 96 | 2:01:32.0 | 96 | ||
97 | diplom | 606 | FEOKTISTOVA Tatiana | 1954 | Moskau | 6. / D61 | 3:32:04.9 | 2:12:44.7 | 1:34:21.2 | 97 | 2:14:21.8 | 97 | ||
--- | 880 | MEIER Sabrina | 1985 | --- | . / D31 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 510 | LIEBSCHER Magdalena | 1998 | BSP Nachwuchs Altenberg | . / J17 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 538 | ŘEZNÍKOVÁ Tereza | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / J17 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |