1. |
USO racing team |
0:52:29.9 |
18 |
4 |
STREJČEK Pavel
BRUCKNER Filip
STARÝ David
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
STREJČEK Pavel |
Muži |
0:52:03.6 |
2. |
2. |
BRUCKNER Filip |
Muži |
0:52:24.1 |
4. |
4. |
STARÝ David |
Muži |
0:52:24.7 |
5. |
5. |
STREJČEK Adam |
Muži |
0:52:29.9 |
7. |
7. |
|
2. |
Venclici |
0:54:30.1 |
23 |
2 |
VENCL Libor
VENCL Libor
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
VENCL Libor |
Muži |
0:54:29.9 |
11. |
11. |
VENCL Libor |
Muži |
0:54:30.1 |
12. |
12. |
|
3. |
shark bikeds junior team |
0:56:47.1 |
69 |
6 |
RUBEŠ Daniel
TABARA šimon
KNIHA Petr
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
RUBEŠ Daniel |
Muži |
0:52:19.9 |
3. |
3. |
TABARA šimon |
Muži |
0:52:26.6 |
6. |
6. |
KNIHA Petr |
Muži |
0:52:59.6 |
8. |
8. |
KHNIHOVÁ Kateřina |
Ženy |
0:54:40.9 |
13. |
1. |
RUBEŠOVÁ Anna |
Ženy |
0:56:47.1 |
19. |
2. |
IHOVÁ Kateřina |
Ženy |
0:56:47.1 |
20. |
3. |
|
4. |
Frenclovi |
0:57:55.4 |
68 |
3 |
FRENCL Dominik
FRENCL Patrik
FRENCL Ctibor
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
FRENCL Dominik |
Muži |
0:57:10.5 |
21. |
17. |
FRENCL Patrik |
Muži |
0:57:55.2 |
23. |
19. |
FRENCL Ctibor |
Muži |
0:57:55.4 |
24. |
20. |
|
5. |
Nasavrky bikers |
0:59:37.2 |
69 |
3 |
BLAŽEK Aleš
BLAŽEK Ivan
BLAŽEK Robert
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
BLAŽEK Aleš |
Muži |
0:54:42.6 |
14. |
13. |
BLAŽEK Ivan |
Muži |
0:59:27.2 |
26. |
21. |
BLAŽEK Robert |
Muži |
0:59:37.2 |
29. |
24. |
|
6. |
Cyklo - trial střední čechy |
1:01:48.7 |
69 |
2 |
PECHÁČOVÁ Denisa
PECHÁČEK Libor
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
PECHÁČOVÁ Denisa |
Ženy |
1:01:47.6 |
34. |
7. |
PECHÁČEK Libor |
Muži |
1:01:48.7 |
35. |
27. |
|
7. |
Bikeclinic team |
1:02:28.7 |
100 |
3 |
STEIGERWALDOVÁ Zuzana
HABR Chris
HABR Tomáš
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
STEIGERWALDOVÁ Zuzana |
Ženy |
0:58:27.4 |
25. |
4. |
HABR Chris |
Muži |
1:02:28.7 |
37. |
28. |
HABR Tomáš |
Muži |
1:02:28.7 |
38. |
29. |
|
8. |
Béďové |
1:03:38.9 |
123 |
3 |
PŮLPÁN Matěj
BEDĚRA Matyáš
BEDĚRKA Lukáš
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
PŮLPÁN Matěj |
Muži |
1:03:35.9 |
40. |
31. |
BEDĚRA Matyáš |
Muži |
1:03:37.2 |
41. |
32. |
BEDĚRKA Lukáš |
Muži |
1:03:38.9 |
42. |
33. |
|
9. |
paulusovci |
1:06:00.2 |
190 |
5 |
BAJER Jan
PAULUS František
PAULUSOVÁ Gabriela
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
BAJER Jan |
Muži |
1:00:58.9 |
31. |
25. |
PAULUS František |
Muži |
1:01:06.5 |
32. |
26. |
PAULUSOVÁ Gabriela |
Ženy |
1:01:07.4 |
33. |
6. |
PODLIPNÁ Bára |
Ženy |
1:05:35.4 |
46. |
10. |
STAŇKOVÁ Aneta |
Ženy |
1:06:00.2 |
48. |
12. |
|
10. |
Rybničáci |
1:06:59.4 |
159 |
3 |
SIMON Jakub
SIMON Marcel
GLACOVÁ Alexandra
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
SIMON Jakub |
Muži |
1:06:57.7 |
52. |
37. |
SIMON Marcel |
Muži |
1:06:59.2 |
53. |
38. |
GLACOVÁ Alexandra |
Muži |
1:06:59.4 |
54. |
2. |
|
11. |
Pavlíci |
1:07:38.0 |
111 |
2 |
FRANC Pavel
FRANC Pavel
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
FRANC Pavel |
Muži |
1:07:36.0 |
55. |
39. |
FRANC Pavel |
Muži |
1:07:38.0 |
56. |
40. |
|
12. |
six monkeys |
1:08:06.2 |
174 |
3 |
KORBEL Daniel
KORBEL Pavel
RUBAČ Tomáš
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KORBEL Daniel |
Muži |
1:08:01.9 |
57. |
41. |
KORBEL Pavel |
Muži |
1:08:03.7 |
58. |
42. |
RUBAČ Tomáš |
Muži |
1:08:06.2 |
59. |
43. |
|
13. |
Kuna bike team |
1:09:03.4 |
125 |
2 |
KUNC Tomáš
KUNC Marek
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KUNC Tomáš |
Muži |
1:09:02.7 |
62. |
46. |
KUNC Marek |
Muži |
1:09:03.4 |
63. |
47. |
|
14. |
Götzovi |
1:11:17.4 |
207 |
3 |
GÖTZ Oliver
GÖTZOVÁ Lea
GÖTZ Jan
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
GÖTZ Oliver |
Muži |
1:11:10.4 |
68. |
51. |
GÖTZOVÁ Lea |
Ženy |
1:11:15.7 |
69. |
16. |
GÖTZ Jan |
Muži |
1:11:17.4 |
70. |
52. |
|
15. |
Elbadříci |
1:11:49.2 |
220 |
3 |
ELBADRI Jakub
SVOBODA David
ELBADRI Abdalla Ali
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
ELBADRI Jakub |
Muži |
1:11:05.9 |
67. |
50. |
SVOBODA David |
Muži |
1:11:48.9 |
76. |
53. |
ELBADRI Abdalla Ali |
Muži |
1:11:49.2 |
77. |
54. |
|
16. |
ČKS SKI Jilemnice |
1:15:22.2 |
167 |
2 |
HORÁKOVÁ Amálie
HORÁK Jan
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
HORÁKOVÁ Amálie |
Ženy |
1:15:21.4 |
83. |
22. |
HORÁK Jan |
Muži |
1:15:22.2 |
84. |
59. |
|
17. |
P.J.P.T. junior team |
1:15:53.9 |
251 |
3 |
PETRÁČEK Milan
PETRÁČKOVÁ Anna
PETRÁČKOVÁ Jana
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
PETRÁČEK Milan |
Ženy |
1:13:13.4 |
80. |
1. |
PETRÁČKOVÁ Anna |
Ženy |
1:15:52.9 |
85. |
23. |
PETRÁČKOVÁ Jana |
Ženy |
1:15:53.9 |
86. |
24. |
|
18. |
jiras team |
1:16:18.7 |
175 |
2 |
JIRÁSKOVÁ Ema
JIRÁSEK David
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
JIRÁSKOVÁ Ema |
Ženy |
1:16:17.4 |
87. |
25. |
JIRÁSEK David |
Muži |
1:16:18.7 |
88. |
60. |
|
19. |
Hyrasus |
1:16:48.9 |
285 |
3 |
BRIČOVÁ Iva
BRIČ Jiří
BRIČ Jiří
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
BRIČOVÁ Iva |
Ženy |
1:16:48.8 |
94. |
27. |
BRIČ Jiří |
Muži |
1:16:48.9 |
95. |
64. |
BRIČ Jiří |
Muži |
1:16:48.9 |
96. |
65. |
|
20. |
růža bike kids |
1:20:11.2 |
201 |
2 |
KOHL Jonáš
KOHLOVÁ štěpánka
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KOHL Jonáš |
Muži |
1:18:57.4 |
100. |
67. |
KOHLOVÁ štěpánka |
Ženy |
1:20:11.2 |
101. |
30. |
|
21. |
sartak |
1:20:28.4 |
207 |
2 |
HORÁK Radek
HORÁK Radek
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
HORÁK Radek |
Muži |
1:20:28.4 |
103. |
68. |
HORÁK Radek |
Muži |
1:20:28.4 |
104. |
69. |
|
22. |
MRK TEAM |
1:21:06.4 |
318 |
3 |
JANITOR Matyáš
JANITOR Radoslav
JANITOROVÁ SIXTOVÁ Kateřina
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
JANITOR Matyáš |
Muži |
1:21:05.7 |
105. |
70. |
JANITOR Radoslav |
Muži |
1:21:06.0 |
106. |
71. |
JANITOROVÁ SIXTOVÁ Kateřina |
Muži |
1:21:06.4 |
107. |
3. |
|
23. |
Kvasňovi |
1:21:16.4 |
217 |
2 |
KVASNIČKOVÁ Lenka
KVASNIČKA Jakub
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KVASNIČKOVÁ Lenka |
Ženy |
1:21:12.2 |
108. |
32. |
KVASNIČKA Jakub |
Ženy |
1:21:16.4 |
109. |
3. |
|
24. |
Horní Hanychov |
1:21:37.8 |
242 |
3 |
DUŠKOVÁ Kateřina
DUŠEK Jakub
DUŠEK Martin
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
DUŠKOVÁ Kateřina |
Muži |
0:54:46.7 |
15. |
1. |
DUŠEK Jakub |
Muži |
1:21:37.4 |
113. |
74. |
DUŠEK Martin |
Muži |
1:21:37.8 |
114. |
75. |
|
25. |
Bikers Falco Litoměřice |
1:21:45.4 |
253 |
3 |
HROCH Václav
SIMON Rostislav
SIMON Štěpán
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
HROCH Václav |
Muži |
0:59:30.4 |
27. |
22. |
SIMON Rostislav |
Muži |
1:21:30.7 |
111. |
73. |
SIMON Štěpán |
Muži |
1:21:45.4 |
115. |
76. |
|
26. |
Brabčáci |
1:23:07.2 |
354 |
3 |
BRABEC Matěj
HULICIUSOVÁ Kateřina
BRABEC Oto
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
BRABEC Matěj |
Ženy |
1:23:04.7 |
117. |
4. |
HULICIUSOVÁ Kateřina |
Ženy |
1:23:07.2 |
118. |
35. |
BRABEC Oto |
Ženy |
1:23:07.2 |
119. |
5. |
|
27. |
Batelkovi |
1:25:41.7 |
375 |
3 |
BATELKOVÁ Klára
BATELKOVA Helena
BATELKOVÁ Daniela
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
BATELKOVÁ Klára |
Ženy |
1:25:21.4 |
124. |
37. |
BATELKOVA Helena |
Ženy |
1:25:41.2 |
125. |
38. |
BATELKOVÁ Daniela |
Ženy |
1:25:41.7 |
126. |
39. |
|
28. |
Holky z Liberce |
1:26:18.7 |
361 |
3 |
ČAPKOVÁ Claudie
VYHNISOVÁ Vladimíra
VYHNISOVÁ Viktorie
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
ČAPKOVÁ Claudie |
Ženy |
1:20:20.4 |
102. |
31. |
VYHNISOVÁ Vladimíra |
Ženy |
1:26:16.2 |
129. |
40. |
VYHNISOVÁ Viktorie |
Ženy |
1:26:18.7 |
130. |
41. |
|
29. |
3P |
1:29:27.8 |
297 |
4 |
LAIBL Filip
ZILVAR Josef
MAREK Josef
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
LAIBL Filip |
Muži |
0:59:35.6 |
28. |
23. |
ZILVAR Josef |
Ženy |
1:29:27.8 |
134. |
6. |
MAREK Josef |
Ženy |
1:29:27.8 |
135. |
7. |
MARKOVÁ Petra |
Ženy |
DNF |
|
30. |
mejstříci |
1:29:48.7 |
391 |
3 |
MEJSTŘÍK Martin
MEJSTŘÍK Jan
MEJSTŘÍK Libor
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
MEJSTŘÍK Martin |
Muži |
1:25:51.4 |
127. |
80. |
MEJSTŘÍK Jan |
Muži |
1:25:54.4 |
128. |
81. |
MEJSTŘÍK Libor |
Muži |
1:29:48.7 |
136. |
83. |
|
31. |
symbio+ |
1:31:12.2 |
420 |
3 |
PANUŠOVÁ Anna
PANUŠ Jakub
PANUŠ Karel
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
PANUŠOVÁ Anna |
Ženy |
1:31:05.4 |
139. |
46. |
PANUŠ Jakub |
Muži |
1:31:09.8 |
140. |
84. |
PANUŠ Karel |
Muži |
1:31:12.2 |
141. |
85. |
|
32. |
Tvarůžci |
1:31:26.5 |
285 |
2 |
VALENTA Věnek
VALENTOVÁ Adéla
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
VALENTA Věnek |
Muži |
1:31:26.5 |
142. |
86. |
VALENTOVÁ Adéla |
Ženy |
1:31:26.5 |
143. |
47. |
|
33. |
outsideri |
1:36:50.5 |
287 |
2 |
HEUDENOVÁ Edita
VÁVRA Theodor
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
HEUDENOVÁ Edita |
Ženy |
1:31:00.7 |
138. |
45. |
VÁVRA Theodor |
Muži |
1:36:50.5 |
149. |
91. |
|
34. |
Ivar cs author team |
1:36:55.5 |
522 |
5 |
DLOUHÁ Aneta
RAJNOCHOVÁ Barbora
RAJNOCHOVÁ Štěpánka
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
DLOUHÁ Aneta |
Ženy |
1:11:25.4 |
72. |
18. |
RAJNOCHOVÁ Barbora |
Ženy |
1:11:27.7 |
74. |
20. |
RAJNOCHOVÁ Štěpánka |
Ženy |
1:11:27.7 |
75. |
21. |
RAJNOCH Marek |
Muži |
1:36:52.2 |
150. |
92. |
RAJNOCH Michal |
Muži |
1:36:55.5 |
151. |
93. |
|
35. |
Rychlí hroši |
1:39:57.5 |
797 |
5 |
PETSCHOVÁ Kristýna
KANDOVÁ Zuzana
KANDOVÁ Michaela
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
PETSCHOVÁ Kristýna |
Ženy |
1:38:44.6 |
157. |
51. |
KANDOVÁ Zuzana |
Ženy |
1:39:02.0 |
158. |
52. |
KANDOVÁ Michaela |
Ženy |
1:39:02.2 |
159. |
53. |
KANDOVÁ Tereza |
Ženy |
1:39:57.2 |
161. |
54. |
KANDA Martin |
Muži |
1:39:57.5 |
162. |
98. |
|
36. |
sautoleasing |
1:41:06.5 |
327 |
2 |
KUKLÍK Tomáš
ŠIMŮNKOVÁ Petra
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KUKLÍK Tomáš |
Muži |
1:41:01.7 |
163. |
99. |
ŠIMŮNKOVÁ Petra |
Ženy |
1:41:06.5 |
164. |
55. |
|
37. |
šneci v kopci |
1:41:08.2 |
331 |
2 |
VĚŘÍŠ Marek
VĚŘÍŠ Matyáš
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
VĚŘÍŠ Marek |
Muži |
1:41:07.2 |
165. |
100. |
VĚŘÍŠ Matyáš |
Muži |
1:41:08.2 |
166. |
101. |
|
38. |
magic bike team |
1:41:54.5 |
453 |
4 |
VAŠKOVSKÁ Michaela
VAŠKOVSKÁ Kateřina
VAŠKOVSKÝ Roman
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
VAŠKOVSKÁ Michaela |
Ženy |
1:03:42.4 |
43. |
9. |
VAŠKOVSKÁ Kateřina |
Ženy |
1:11:26.4 |
73. |
19. |
VAŠKOVSKÝ Roman |
Muži |
1:41:54.0 |
168. |
102. |
VAŠKOVSKÝ Tomáš |
Muži |
1:41:54.5 |
169. |
103. |
|
39. |
žraloci |
1:44:22.7 |
413 |
3 |
MACH Daniel
RYCHTEROVÁ Tereza
RYCHTERA Jáchym
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
MACH Daniel |
Muži |
1:09:59.2 |
66. |
49. |
RYCHTEROVÁ Tereza |
Ženy |
1:44:22.7 |
173. |
60. |
RYCHTERA Jáchym |
Muži |
1:44:22.7 |
174. |
104. |
|
40. |
znacar holice |
1:45:53.0 |
351 |
2 |
ZNAMENÁČKOVÁ Sona
ZNAMENÁČKOVÁ Lenka
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
ZNAMENÁČKOVÁ Sona |
Ženy |
1:45:40.0 |
175. |
61. |
ZNAMENÁČKOVÁ Lenka |
Ženy |
1:45:53.0 |
176. |
62. |
|
41. |
jiříčkovi |
1:47:31.7 |
512 |
3 |
MATĚJKA David
JIŘÍČKOVÁ Zdeňka
FILIP Jan
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
MATĚJKA David |
Muži |
1:37:19.2 |
153. |
94. |
JIŘÍČKOVÁ Zdeňka |
Ženy |
1:47:31.0 |
179. |
63. |
FILIP Jan |
Muži |
1:47:31.7 |
180. |
107. |
|
42. |
Hladíci |
1:49:14.5 |
445 |
5 |
JEŽEK Venda
HLADÍK František
HLADÍK Josef
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
JEŽEK Venda |
Muži |
0:56:25.9 |
18. |
16. |
HLADÍK František |
Muži |
1:25:13.9 |
122. |
78. |
HLADÍK Josef |
Muži |
1:25:15.9 |
123. |
79. |
HLADÍKOVÁ Kateřina |
Ženy |
1:49:14.5 |
182. |
64. |
HLADÍKOVÁ Jana |
Ženy |
DNS |
|
43. |
Nilfisk junior fitness |
1:49:15.0 |
326 |
3 |
CHVOJKA Filip
MALÍŘ Jan
CHVOJKA Petr
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
CHVOJKA Filip |
Muži |
1:06:55.2 |
51. |
36. |
MALÍŘ Jan |
Muži |
1:16:43.7 |
92. |
63. |
CHVOJKA Petr |
Muži |
1:49:15.0 |
183. |
109. |
|
44. |
Moravcovi |
1:50:27.7 |
278 |
2 |
MORAVEC Ondřej
MORAVCOVÁ Veronika
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
MORAVEC Ondřej |
Ženy |
1:16:45.7 |
93. |
2. |
MORAVCOVÁ Veronika |
Ženy |
1:50:27.7 |
185. |
66. |
|
45. |
Symbio + King |
1:51:41.0 |
554 |
3 |
KRÁL Kryštof
KRÁL Jakub
KRÁLOVÁ Markéta
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KRÁL Kryštof |
Muži |
1:47:42.7 |
181. |
108. |
KRÁL Jakub |
Muži |
1:51:40.0 |
186. |
110. |
KRÁLOVÁ Markéta |
Ženy |
1:51:41.0 |
187. |
67. |
|
46. |
Craft Author Bike team |
1:55:01.0 |
556 |
3 |
ŠINDELÁŘ Jan
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
ŠINDELÁŘOVÁ Barbora
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
ŠINDELÁŘ Jan |
Muži |
1:46:11.7 |
177. |
105. |
ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Ženy |
1:54:59.5 |
189. |
69. |
ŠINDELÁŘOVÁ Barbora |
Ženy |
1:55:01.0 |
190. |
70. |
|
47. |
Craft author bike team II |
1:58:53.7 |
561 |
3 |
VAŠINA Samuel
VAŠINA Timotej
VAŠINOVÁ Renata
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
VAŠINA Samuel |
Muži |
1:46:47.7 |
178. |
106. |
VAŠINA Timotej |
Muži |
1:58:51.7 |
191. |
111. |
VAŠINOVÁ Renata |
Ženy |
1:58:53.7 |
192. |
71. |
|
48. |
veverka |
2:01:59.0 |
770 |
4 |
VEVERKOVÁ Světla
PÁNKOVÁ Jiřina
PÁNKA Ladislav
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
VEVERKOVÁ Světla |
Ženy |
1:52:32.0 |
188. |
68. |
PÁNKOVÁ Jiřina |
Ženy |
2:01:28.2 |
193. |
72. |
PÁNKA Ladislav |
Muži |
2:01:57.1 |
194. |
112. |
ČÍŽEK Miloš |
Muži |
2:01:59.0 |
195. |
113. |
|
49. |
Sedlářky |
2:02:42.2 |
394 |
2 |
SEDLAŘOVÁ Darina
CHALOUPKOVÁ Kateřina
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
SEDLAŘOVÁ Darina |
Ženy |
2:02:27.2 |
196. |
73. |
CHALOUPKOVÁ Kateřina |
Ženy |
2:02:42.2 |
198. |
75. |
|
50. |
nemešovi |
2:02:49.2 |
399 |
2 |
JEŽKOVÁ NEMEŠOVA Martina
NEMEŠOVÁ Eliška
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
JEŽKOVÁ NEMEŠOVA Martina |
Ženy |
2:02:48.2 |
199. |
76. |
NEMEŠOVÁ Eliška |
Ženy |
2:02:49.2 |
200. |
77. |
|
51. |
špindleráci |
2:12:05.3 |
299 |
5 |
KUNČÍK Matěj
GLAISTER Mia
ŠIMEK Marek Emanuel
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
KUNČÍK Matěj |
Muži |
0:56:25.7 |
17. |
15. |
GLAISTER Mia |
Ženy |
1:02:25.2 |
36. |
8. |
ŠIMEK Marek Emanuel |
Muži |
1:05:29.6 |
45. |
35. |
DELA CRUZ Jessika |
Ženy |
2:12:05.3 |
201. |
78. |
KONDĚLKOVÁ Leontýna |
Ženy |
DNS |
|
52. |
Niki team |
2:17:23.0 |
609 |
3 |
DVOŘÁK Radim
DVOŘÁKOVÁ Kristýna
DVORAK Nikolas
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
DVOŘÁK Radim |
Muži |
2:17:21.7 |
202. |
114. |
DVOŘÁKOVÁ Kristýna |
Ženy |
2:17:23.0 |
203. |
79. |
DVORAK Nikolas |
Muži |
2:17:23.0 |
204. |
115. |
|
53. |
Dobrá hudba |
2:21:16.3 |
618 |
3 |
MICHALÍK Tomáš
MICHALÍK Filip
MICHALÍK Kryštof
|
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
MICHALÍK Tomáš |
Muži |
2:20:35.3 |
205. |
116. |
MICHALÍK Filip |
Muži |
2:20:46.8 |
206. |
117. |
MICHALÍK Kryštof |
Muži |
2:21:16.3 |
207. |
118. |
|
54. |
Talanďáci |
2:34:14.1 |
838 |
4 |
TALANDOVÁ Jana
TALANDOVÁ Viktorie
TALANDA Vlastimil
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
TALANDOVÁ Jana |
Muži |
2:24:20.0 |
208. |
4. |
TALANDOVÁ Viktorie |
Muži |
2:24:20.5 |
209. |
5. |
TALANDA Vlastimil |
Muži |
2:34:13.8 |
210. |
119. |
TALANDA Vlastimil |
Muži |
2:34:14.1 |
211. |
120. |
|
55. |
Pivoňkovi |
2:42:05.8 |
1070 |
5 |
PIVOŇKA Josef
PIVOŇKOVÁ Anna
PIVOŇKA David
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
PIVOŇKA Josef |
Muži |
2:34:40.3 |
212. |
121. |
PIVOŇKOVÁ Anna |
Ženy |
2:34:40.8 |
213. |
80. |
PIVOŇKA David |
Muži |
2:41:27.0 |
214. |
122. |
PIVOŇKA Jan |
Muži |
2:41:43.5 |
215. |
123. |
PIVOŇKOVÁ Kristýna |
Ženy |
2:42:05.8 |
216. |
81. |
|
56. |
Bikestar.cz |
3:20:26.6 |
547 |
4 |
MARKOVÁ Adéla
MARKOVÁ Ema
MARKOVÁ Veronika
... |
detail |
Členové týmu | Kategorie | Čas | Pořadí | Pořadí v kategorii |
MARKOVÁ Adéla |
Ženy |
1:05:36.7 |
47. |
11. |
MARKOVÁ Ema |
Ženy |
1:09:53.7 |
65. |
15. |
MARKOVÁ Veronika |
Ženy |
3:20:25.6 |
217. |
82. |
MAREK Mikuláš |
Ženy |
3:20:26.6 |
218. |
8. |
|