Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 8 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 584 | PĚSTA Roman | 1968 | Fischer Ski klub Sumava Vimperk | 1:25:28.7 | 0:00:00.0 | 0:40:26.6 | 3 | 0:56:49.3 | 2 | ||
2 | diplom | 509 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:26:39.9 | 0:01:11.2 | 0:39:44.5 | 1 | 0:56:34.3 | 1 | ||
3 | diplom | 596 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 1:27:23.4 | 0:01:54.7 | 0:40:17.7 | 2 | 0:57:28.0 | 3 | ||
4 | diplom | 520 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:30:00.3 | 0:04:31.6 | 0:42:02.1 | 4 | 0:59:34.3 | 5 | ||
5 | diplom | 518 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 1:30:29.8 | 0:05:01.1 | 0:42:25.1 | 5 | 0:59:33.3 | 4 | ||
6 | diplom | 688 | MACHACEK Karel | 1968 | Rockplast | 1:32:38.6 | 0:07:09.9 | 0:43:25.8 | 6 | 1:01:05.5 | 6 | ||
7 | diplom | 907 | POPOV Dimitri | 1968 | SG Stahl-Schmiedeberg | 1:35:38.7 | 0:10:10.0 | 0:44:15.2 | 7 | 1:02:16.3 | 7 | ||
8 | diplom | 531 | VOGT Matthias | 1967 | Sc Kottmar | 1:36:13.4 | 0:10:44.7 | 0:44:59.8 | 9 | 1:03:30.3 | 8 | ||
9 | diplom | 1130 | KLEIN Achim | 1971 | DJK Udenbreth | 1:37:07.1 | 0:11:38.4 | 0:45:39.1 | 10 | 1:03:50.8 | 9 | ||
10 | diplom | 579 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elektro Praha | 1:38:07.1 | 0:12:38.4 | 0:45:52.1 | 11 | 1:05:06.6 | 11 | ||
11 | diplom | 532 | MÖLLER Rene | 1970 | WSV Trusetal | 1:38:46.9 | 0:13:18.2 | 0:44:41.1 | 8 | 1:04:07.6 | 10 | ||
12 | diplom | 1059 | EISCHER Ronald | 1971 | USC Atomic St. Leonhard | 1:43:13.2 | 0:17:44.5 | 0:48:47.3 | 15 | 1:07:32.6 | 13 | ||
13 | diplom | 912 | WERDER Gerhard | 1968 | TSG Backnang | 1:43:19.2 | 0:17:50.5 | 0:48:29.3 | 14 | 1:07:52.1 | 15 | ||
14 | diplom | 625 | MÜLLER Jens | 1968 | TSV-Leuna | 1:44:19.9 | 0:18:51.2 | 0:47:09.4 | 12 | 1:06:59.3 | 12 | ||
15 | diplom | 582 | WEIß Stefan | 1970 | TSV Roßhaupten | 1:45:11.1 | 0:19:42.4 | 0:47:22.7 | 13 | 1:07:51.6 | 14 | ||
16 | diplom | 680 | VÖLKER Tino | 1967 | Dietzhausen | 1:45:14.6 | 0:19:45.9 | 0:49:07.1 | 16 | 1:09:34.3 | 16 | ||
17 | diplom | 647 | GÖSSEL Karsten | 1970 | WSC Ruhla 07 | 1:48:29.6 | 0:23:00.9 | 0:50:34.6 | 18 | 1:10:34.3 | 17 | ||
18 | diplom | 623 | MEIßNER Tino | 1970 | Röhrsdorf | 1:48:31.7 | 0:23:03.0 | 0:50:31.3 | 17 | 1:10:41.8 | 18 | ||
19 | diplom | 880 | EIGNER Marko | 1971 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:50:38.1 | 0:25:09.4 | 0:52:24.3 | 19 | 1:13:44.1 | 19 | ||
20 | diplom | 604 | FUCHS Nicky | 1971 | VauCeh Neileh | 1:53:38.6 | 0:28:09.9 | 0:54:14.8 | 20 | 1:15:21.3 | 20 | ||
21 | diplom | 801 | SCHMIDT Uwe | 1971 | Skiverein Schönheide | 1:57:09.6 | 0:31:40.9 | 0:55:53.7 | 22 | 1:17:37.1 | 21 | ||
22 | diplom | 1747 | FISCHER Lutz | 1967 | --- | 1:57:53.4 | 0:32:24.7 | 0:55:24.8 | 21 | 1:17:55.8 | 22 | ||
23 | diplom | 506 | JAN Michal | 1969 | Atomic Salamon Nordic Team | 2:00:57.7 | 0:35:29.0 | 0:56:44.8 | 23 | 1:19:30.1 | 23 | ||
24 | diplom | 879 | LAVONEN Tomi | 1971 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 2:02:01.4 | 0:36:32.7 | 0:58:09.6 | 25 | 1:20:37.6 | 24 | ||
25 | diplom | 897 | HARTMANN Torsten | 1971 | TSV 1900 Königshütte/Harz | 2:04:35.7 | 0:39:07.0 | 0:58:18.4 | 26 | 1:21:57.6 | 26 | ||
26 | diplom | 608 | FRÖHLICH Claus Wilhelm | 1971 | TSV Landsberg | 2:05:47.2 | 0:40:18.5 | 0:57:27.1 | 24 | 1:20:58.4 | 25 | ||
27 | diplom | 802 | KOHL-BOSDORFF Steffen | 1971 | TSV Leuna e.V. | 2:08:00.2 | 0:42:31.5 | 1:00:04.1 | 27 | 1:24:07.4 | 27 | ||
28 | diplom | 911 | KAHLE Michael | 1971 | TSG Backnang | 2:08:29.8 | 0:43:01.1 | 1:00:39.9 | 28 | 1:24:37.6 | 28 | ||
29 | diplom | 684 | RICHTER Uwe | 1969 | Schönheide | 2:11:46.3 | 0:46:17.6 | 1:01:12.3 | 29 | 1:26:43.1 | 29 | ||
30 | diplom | 1203 | ZAMOW Jan | 1968 | Ruderclub Protesia Hamburg | 2:14:52.8 | 0:49:24.1 | 1:03:39.1 | 31 | 1:29:31.1 | 31 | ||
31 | diplom | 630 | SCHNEIDER Frank | 1968 | Beierfeld | 2:16:17.8 | 0:50:49.1 | 1:04:48.6 | 33 | 1:31:07.4 | 32 | ||
32 | diplom | 891 | ETZOLD Frank | 1968 | Skiverein Flügelradbaude | 2:16:36.8 | 0:51:08.1 | 1:04:04.6 | 32 | 1:29:22.9 | 30 | ||
33 | diplom | 895 | ENDRES Christoph | 1969 | REM TU Berlin | 2:20:26.2 | 0:54:57.5 | 1:05:32.4 | 34 | 1:31:23.4 | 33 | ||
34 | diplom | 885 | JÄHNIG Enrico | 1968 | Biathlonfreunde Hamburg | 2:25:24.2 | 0:59:55.5 | 1:03:01.6 | 30 | 1:35:18.9 | 34 | ||
35 | diplom | 819 | SHARPE Nicholas | 1967 | Richmond | 2:30:43.5 | 1:05:14.8 | 1:09:49.7 | 35 | 1:36:49.2 | 35 | ||
--- | 523 | SCHMIDT André | 1969 | Emmerzhausen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 581 | KIENE Peter | 1969 | Skimarathon Team Austria | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 615 | KASTL Lothar | 1967 | Bad Steben | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 632 | MATATKO Matthias | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 842 | RIEGER Jürgen | 1967 | Karlsruher Lemminge e.V. | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |