Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2022 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 1. / Muži 17-22 let | 1:25:13.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2198 | HLADÍK Josef | 2001 | ivar author cs team | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:28:09.1 | 0:02:55.7 | ||
3 | diplom | 2193 | ZATLOUKAL Jan | 2002 | cyklo team Kolárna Olomouc | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:28:12.7 | 0:02:59.3 | ||
4 | diplom | 2025 | ČECH Martin | 2000 | KC Kooperativa Jablonec nad Nisou | 2. / Muži 17-22 let | 1:28:57.6 | 0:03:44.2 | ||
5 | diplom | 2008 | JAKOUBEK Tomáš | 1999 | KC Kooperativa Jablonec nad Nisou | 3. / Muži 17-22 let | 1:28:59.1 | 0:03:45.7 | ||
6 | diplom | 2001 | NĚMEC Patrik | 2001 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:29:44.5 | 0:04:31.1 | ||
7 | diplom | 2005 | STUDENOVSKÝ Radek | 1997 | GS Cykloteam Jistebnice | 4. / Muži 17-22 let | 1:29:55.5 | 0:04:42.1 | ||
8 | diplom | 2035 | BREDLER Matyáš Jiří | 2002 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:29:58.5 | 0:04:45.1 | ||
9 | diplom | 2017 | DANĚK Pavel | 1992 | superior mtb team | 1. / Muži 23-39 let | 1:31:59.2 | 0:06:45.8 | ||
10 | diplom | 2007 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 5. / Muži 17-22 let | 1:32:38.7 | 0:07:25.3 | ||
11 | diplom | 2003 | VOLTR Martin | 2001 | Dukla Praha | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:33:01.1 | 0:07:47.7 | ||
12 | diplom | 2006 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | 6. / Muži 17-22 let | 1:34:34.5 | 0:09:21.1 | ||
13 | diplom | 2104 | JAŠA Lukáš | 1988 | Specialized Bike Centrum Olomouc | 2. / Muži 23-39 let | 1:35:10.9 | 0:09:57.5 | ||
14 | diplom | 2018 | VEVERKA Václav | 2003 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:35:13.5 | 0:10:00.1 | ||
15 | diplom | 2004 | BOČEK Jiří | 1974 | Dieselpower | 1. / Muži nad 40 let | 1:36:02.1 | 0:10:48.7 | ||
16 | diplom | 2015 | KLAP Lukáš | 2000 | RAJEC Allivictus | 7. / Muži 17-22 let | 1:36:11.9 | 0:10:58.5 | ||
17 | diplom | 2016 | MARHOUL Jakub | 1986 | Cyklo Tyrš | 3. / Muži 23-39 let | 1:36:21.7 | 0:11:08.3 | ||
18 | diplom | 2019 | BLAŽEK Jakub | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 8. / Muži 17-22 let | 1:36:22.4 | 0:11:09.0 | ||
19 | diplom | 2181 | ZIMA Matěj | 1998 | Apache Bike Team Úpice | 9. / Muži 17-22 let | 1:36:28.1 | 0:11:14.7 | ||
20 | diplom | 2012 | KRÁL Jakub | 1984 | Kola Koblížek | 4. / Muži 23-39 let | 1:36:29.2 | 0:11:15.8 | ||
21 | diplom | 2110 | VOJTÍŠEK Šimon | 1999 | --- | 10. / Muži 17-22 let | 1:36:44.3 | 0:11:30.9 | ||
22 | diplom | 2042 | ČEKAL Josef | 2002 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:38:11.7 | 0:12:58.3 | ||
23 | diplom | 2023 | HETFLEIŠ Petr | 2001 | Mapei Merida Kaňkovský | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:38:12.1 | 0:12:58.7 | ||
24 | diplom | 2030 | ČEKAL Pavel | 1972 | AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM | 2. / Muži nad 40 let | 1:38:53.9 | 0:13:40.5 | ||
25 | diplom | 2170 | SPORYSCH Daniel | 2003 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:39:12.5 | 0:13:59.1 | ||
26 | diplom | 2021 | LANDSMAN Robert | 1973 | --- | 3. / Muži nad 40 let | 1:40:11.2 | 0:14:57.8 | ||
27 | diplom | 2031 | PROKOPIUS Petr | 1967 | CYKLOTRENINK.com | 4. / Muži nad 40 let | 1:40:20.7 | 0:15:07.3 | ||
28 | diplom | 2040 | PEKÁREK Jan | 1999 | LSK Lomnice nad Popelkou | 11. / Muži 17-22 let | 1:40:33.3 | 0:15:19.9 | ||
29 | diplom | 2100 | THÉR Jan | 1999 | Giant pitrs bikes | 12. / Muži 17-22 let | 1:40:52.6 | 0:15:39.2 | ||
30 | diplom | 2002 | HOVORKA Daniel | 2001 | --- | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:41:26.4 | 0:16:13.0 | ||
31 | diplom | 2099 | LELEK Martin | 2001 | Apache Loko Trutnov | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:41:35.7 | 0:16:22.3 | ||
32 | diplom | 2013 | MORAVEC Michal | 1980 | GHOST Team | 5. / Muži 23-39 let | 1:42:02.5 | 0:16:49.1 | ||
33 | diplom | 2011 | SLAVÍČEK Petr | 1990 | SYMBIO+ BMC | 6. / Muži 23-39 let | 1:42:14.4 | 0:17:01.0 | ||
34 | diplom | 2020 | PÁVEK Matyáš | 2003 | Kooperativa | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:42:14.7 | 0:17:01.3 | ||
35 | diplom | 2024 | PLATENKA Filip | 2000 | BIKE FREAKS HOLICE | 13. / Muži 17-22 let | 1:42:48.9 | 0:17:35.5 | ||
36 | diplom | 2036 | REVÁK Krystof | 1996 | Bikez.cz | 14. / Muži 17-22 let | 1:42:57.1 | 0:17:43.7 | ||
37 | diplom | 2158 | ŠIMŮNEK Roman | 1978 | pujcitelektrokolo.cz | 7. / Muži 23-39 let | 1:45:53.5 | 0:20:40.1 | ||
38 | diplom | 2179 | HAVELKA Daniel | 1977 | ZPA Bike Team | 5. / Muži nad 40 let | 1:45:55.8 | 0:20:42.4 | ||
39 | diplom | 2150 | HANTL Aleš | 1987 | Bike Team KC Jaroměř | 8. / Muži 23-39 let | 1:46:07.4 | 0:20:54.0 | ||
40 | diplom | 2182 | FEJFAR Jakub | 1997 | APACHE BIKE RACE team | 15. / Muži 17-22 let | 1:46:18.3 | 0:21:04.9 | ||
41 | diplom | 2027 | HOVORKA Alan | 1974 | Panda team Zlatniky | 6. / Muži nad 40 let | 1:47:28.8 | 0:22:15.4 | ||
42 | diplom | 2010 | KOČÍ Ladislav | 1972 | INT CZ | 7. / Muži nad 40 let | 1:47:29.6 | 0:22:16.2 | ||
43 | diplom | 2034 | NOVOTNÝ Miloš | 1969 | Kolínokrám.cz | 8. / Muži nad 40 let | 1:48:58.8 | 0:23:45.4 | ||
44 | diplom | 2038 | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza | 1999 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | 1. / Ženy 17-22 let | 1:49:51.1 | 0:24:37.7 | ||
45 | diplom | 2045 | EFFENBERK Leoš | 1971 | GHOST Team | 9. / Muži nad 40 let | 1:49:51.4 | 0:24:38.0 | ||
46 | diplom | 2052 | UNGERMANOVÁ Elizabeth | 1999 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 2. / Ženy 17-22 let | 1:49:51.6 | 0:24:38.2 | ||
47 | diplom | 2157 | STYBLÍK Adam | 2002 | Kola Šír Bělohrad | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:50:39.3 | 0:25:25.9 | ||
48 | diplom | 2043 | VENCL Jakub | 2000 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 16. / Muži 17-22 let | 1:51:08.9 | 0:25:55.5 | ||
49 | diplom | 2029 | DIBLÍK Robert | 1978 | sporttym Dibla | 9. / Muži 23-39 let | 1:51:56.3 | 0:26:42.9 | ||
50 | diplom | 2026 | HARTYCHOVÁ Nicole | 2001 | VELO CLUB MONTE TAMARO | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:52:32.6 | 0:27:19.2 | ||
51 | diplom | 2041 | GRYM David | 1986 | --- | 10. / Muži 23-39 let | 1:52:43.8 | 0:27:30.4 | ||
52 | diplom | 2055 | KUBIŠTA Martin | 2003 | BAKAKO Nová Paka | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:53:07.9 | 0:27:54.5 | ||
53 | diplom | 2047 | KRIŽAN Andrej | 1979 | --- | 11. / Muži 23-39 let | 1:53:31.5 | 0:28:18.1 | ||
54 | diplom | 2053 | DOSTÁL Ondřej | 1991 | --- | 12. / Muži 23-39 let | 1:53:39.3 | 0:28:25.9 | ||
55 | diplom | 2103 | MACHAČKA Marek | 1977 | --- | 10. / Muži nad 40 let | 1:53:52.8 | 0:28:39.4 | ||
56 | diplom | 2033 | FUKSOVÁ Adéla | 2000 | SYMBIO+ BMC | 3. / Ženy 17-22 let | 1:54:27.3 | 0:29:13.9 | ||
57 | diplom | 2077 | TICHÝ Tomáš | 1995 | --- | 17. / Muži 17-22 let | 1:55:09.5 | 0:29:56.1 | ||
58 | diplom | 2134 | VAŠÍČEK Radim | 1983 | JB Trans team | 13. / Muži 23-39 let | 1:55:55.3 | 0:30:41.9 | ||
59 | diplom | 2109 | ŠTEFKO Jan | 1976 | VELKÁ POLOM | 11. / Muži nad 40 let | 1:56:45.2 | 0:31:31.8 | ||
60 | diplom | 2039 | BUDIN Jan | 1971 | --- | 12. / Muži nad 40 let | 1:57:27.7 | 0:32:14.3 | ||
61 | diplom | 2078 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | Lithium Baggira | 13. / Muži nad 40 let | 1:57:32.9 | 0:32:19.5 | ||
62 | diplom | 2014 | HENDRYCH Jirka | 1972 | BIKE FREAKS HOLICE | 14. / Muži nad 40 let | 1:57:37.3 | 0:32:23.9 | ||
63 | diplom | 2171 | KNIHOVÁ Kateřina | 2003 | KC KOOPERATIVA Jablonec/Nisou | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:57:38.7 | 0:32:25.3 | ||
64 | diplom | 2050 | VLČEK Libor | 1968 | Trutnov | 15. / Muži nad 40 let | 1:57:40.8 | 0:32:27.4 | ||
65 | diplom | 2037 | SLAVÍK Jakub | 1994 | Symbio+BMC | 14. / Muži 23-39 let | 1:57:44.2 | 0:32:30.8 | ||
66 | diplom | 2051 | MORAVČÍK Jan | 1999 | AGROFERT cyklo tým | 18. / Muži 17-22 let | 1:57:49.9 | 0:32:36.5 | ||
67 | diplom | 2064 | HAMPL Vojtěch | 1992 | AGROFERT cyklo tým | 15. / Muži 23-39 let | 1:58:04.7 | 0:32:51.3 | ||
68 | diplom | 2140 | HENDRICH Daniel | 1973 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 16. / Muži nad 40 let | 1:58:05.2 | 0:32:51.8 | ||
69 | diplom | 2076 | PLODEK Štěpán | 1977 | --- | 17. / Muži nad 40 let | 1:58:31.9 | 0:33:18.5 | ||
70 | diplom | 2044 | HENDRYCHOVÁ Lucka | 2003 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Kadetky 14-16 let | 1:58:43.3 | 0:33:29.9 | ||
71 | diplom | 2154 | NOVÁK Karel | 2003 | S-Sport Hronov | 15. / Kadeti 14-16 let | 1:58:47.5 | 0:33:34.1 | ||
72 | diplom | 2032 | ČUPOVÁ Jana | 1990 | NOVATOP GHOST | 1. / Ženy 23-39 let | 1:59:14.9 | 0:34:01.5 | ||
73 | diplom | 2059 | HAVLÍČEK Miroslav | 1992 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 16. / Muži 23-39 let | 1:59:51.5 | 0:34:38.1 | ||
74 | diplom | 2009 | SABELA Janusz | 1974 | BESKYDY GODULA BIKE | 18. / Muži nad 40 let | 2:00:30.8 | 0:35:17.4 | ||
75 | diplom | 2069 | OTČENÁŠEK Jan | 1978 | AGROFERT cyklo tým | 17. / Muži 23-39 let | 2:00:54.6 | 0:35:41.2 | ||
76 | diplom | 2070 | MACHÁČOVÁ Martina | 1997 | SYMBIO+ BMC | 4. / Ženy 17-22 let | 2:01:09.5 | 0:35:56.1 | ||
77 | diplom | 2028 | TVRDOŇ Roman | 1992 | AGROFERT cyklo tým - FATRA MTB team | 18. / Muži 23-39 let | 2:02:47.9 | 0:37:34.5 | ||
78 | diplom | 2167 | PROSA Jan | 2000 | --- | 19. / Muži 17-22 let | 2:03:25.8 | 0:38:12.4 | ||
79 | diplom | 2139 | PETERA Jan | 1984 | Cyklobanda.cz | 19. / Muži 23-39 let | 2:03:26.2 | 0:38:12.8 | ||
80 | diplom | 2176 | ŠTOLFA Šimon | 2003 | --- | 16. / Kadeti 14-16 let | 2:03:34.2 | 0:38:20.8 | ||
81 | diplom | 2088 | ZIMA Jaroslav | 1985 | AGROFERT cyklo tým | 20. / Muži 23-39 let | 2:03:39.4 | 0:38:26.0 | ||
82 | diplom | 2081 | KRONUS Roman | 1968 | --- | 19. / Muži nad 40 let | 2:03:42.7 | 0:38:29.3 | ||
83 | diplom | 2065 | PŮLPÁNOVÁ Bohdana | 1975 | www.scottmtb.cz | 1. / Ženy nad 40 let | 2:04:08.5 | 0:38:55.1 | ||
84 | diplom | 2172 | HÁK Pavel | 1974 | --- | 20. / Muži nad 40 let | 2:04:09.4 | 0:38:56.0 | ||
85 | diplom | 2048 | ŘÁDOVÁ Martina | 1995 | SVS Krkonoše Vrchlabí | 5. / Ženy 17-22 let | 2:04:10.4 | 0:38:57.0 | ||
86 | diplom | 2063 | KAŠPAROVÁ Natálie | 2000 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Ženy 17-22 let | 2:04:55.2 | 0:39:41.8 | ||
87 | diplom | 2102 | BLAŽEK Ivan | 1976 | Nasavrky Bikers | 21. / Muži nad 40 let | 2:04:58.9 | 0:39:45.5 | ||
88 | diplom | 2067 | RYŠAVÁ Žaneta | 1974 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 2. / Ženy nad 40 let | 2:05:37.2 | 0:40:23.8 | ||
89 | diplom | 2162 | MŇUK Miloš | 1966 | --- | 22. / Muži nad 40 let | 2:05:56.7 | 0:40:43.3 | ||
90 | diplom | 2192 | GEREG Štěpán | 1979 | --- | 21. / Muži 23-39 let | 2:06:11.5 | 0:40:58.1 | ||
91 | diplom | 2062 | VALEŠ Luboš | 1968 | --- | 23. / Muži nad 40 let | 2:06:11.5 | 0:40:58.1 | ||
92 | diplom | 2094 | PŘIBÍKOVÁ Pavlína | 1983 | --- | 2. / Ženy 23-39 let | 2:06:28.4 | 0:41:15.0 | ||
93 | diplom | 2083 | FUTÓ Tereza | 2002 | KSM HRÁDEK | 4. / Kadetky 14-16 let | 2:06:59.2 | 0:41:45.8 | ||
94 | diplom | 2129 | FOJTÍKOVÁ Simona | 1988 | --- | 3. / Ženy 23-39 let | 2:07:03.2 | 0:41:49.8 | ||
95 | diplom | 2128 | KREMLA Martin | 1973 | MKA Kutná Hora | 24. / Muži nad 40 let | 2:07:04.6 | 0:41:51.2 | ||
96 | diplom | 2119 | SLAVÍČEK Vít | 1994 | Symbio+BMC | 22. / Muži 23-39 let | 2:07:09.1 | 0:41:55.7 | ||
97 | diplom | 2917 | KŘEČEK Vlastimil | 1973 | --- | 25. / Muži nad 40 let | 2:07:15.4 | 0:42:02.0 | ||
98 | diplom | 2113 | ALTMANOVÁ Dana | 1968 | TAXI PRAHA | 3. / Ženy nad 40 let | 2:07:47.4 | 0:42:34.0 | ||
99 | diplom | 2079 | DĚDEK Martin | 1981 | --- | 23. / Muži 23-39 let | 2:08:28.2 | 0:43:14.8 | ||
100 | diplom | 2071 | URBAN Jan | 1972 | ___ | 26. / Muži nad 40 let | 2:08:57.2 | 0:43:43.8 |