Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Běžecké lyžování
DATUM :20.1.2018 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 210 detail závodníka ŠÍR Martin CZE 2008 ASC Rozsochy 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:25.4 0:00:00.0
2 271 detail závodníka HANUŠ Adam CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:27.6 0:00:02.2
3 204 detail závodníka ŠVUB Václav CZE 2008 SK NMNM 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:40.6 0:00:15.2
4 274 detail závodníka KUBÍN Jan CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:45.6 0:00:20.2
5 184 detail závodníka ROZKOŠNÝ Jakub CZE 2009 KB Blansko 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:03:49.1 0:00:23.7
6 188 detail závodníka KOCMÁNKOVÁ Dominika CZE 2008 SK Nové Město na Moravě 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:57.9 0:00:32.5
7 203 detail závodníka KABRDOVÁ Julie CZE 2009 SK NMNM 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:58.9 0:00:33.5
8 278 detail závodníka ŠTRUNCOVÁ Ella CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:03:59.1 0:00:33.7
9 180 detail závodníka KUNSTMÜLLER Jan CZE 2009 SK NMNM 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:01.4 0:00:36.0
10 272 detail závodníka JANZA Matěj CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:05.4 0:00:40.0
11 275 detail závodníka MIKYSOVÁ Darja CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:12.6 0:00:47.2
12 198 detail závodníka ČERVINKOVÁ Veronika CZE 2009 SK NMNM 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:13.9 0:00:48.5
13 224 detail závodníka TOMÁŠEK Milan CZE 2008 SK NMNM 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:15.4 0:00:50.0
14 232 detail závodníka SPURNÝ Samuel CZE 2008 LOTJ Žďár nad Sázavou 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:18.1 0:00:52.7
15 299 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 biatlon blansko 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:18.4 0:00:53.0
16 290 detail závodníka WEIDENHÖFEROVÁ Helena CZE 2008 SK Skol Brno 6. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:19.9 0:00:54.5
17 279 detail závodníka VANÍČKOVÁ Barbora CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 7. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:20.1 0:00:54.7
18 255 detail závodníka STEJSKAL Daniel CZE 2009 Tj Spartak Letohrad 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:20.4 0:00:55.0
19 181 detail závodníka HAVLÍK Matyáš CZE 2009 SK Nové Město na Moravě 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:20.7 0:00:55.3
20 289 detail závodníka MARŠÁLKOVÁ Tereza CZE 2008 SK Skol Brno 8. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:21.4 0:00:56.0
21 270 detail závodníka GROSSMANOVÁ Lucie CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 9. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:24.1 0:00:58.7
22 268 detail závodníka ADAMEC Filip CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:28.9 0:01:03.5
23 245 detail závodníka SVOBODOVÁ Klára CZE 2009 Tj Spartak Letohrad 10. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:29.6 0:01:04.2
24 178 detail závodníka ORÁLKOVÁ Andrea CZE 2008 SK NMNM 11. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:33.2 0:01:07.8
25 186 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Tereza CZE 2009 SK NMNM 12. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:39.1 0:01:13.7
26 168 detail závodníka JANEČEK Martin CZE 2009 Ski klub Česká Třebová 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:41.9 0:01:16.5
27 269 detail závodníka FALTUSOVÁ Ema CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 13. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:48.6 0:01:23.2
28 252 detail závodníka KUBOVÁ Klára CZE 2009 Tj Spartak Letohrad 14. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:49.6 0:01:24.2
29 171 detail závodníka GALLO Ondřej CZE 2008 --- 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:51.1 0:01:25.7
30 276 detail závodníka PALÁN šimon CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:51.4 0:01:26.0
31 277 detail závodníka ŠEDIVÝ Eliáš CZE 2008 Tj Spartak Letohrad 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:04:56.9 0:01:31.5
32 250 detail závodníka STARÁ Emma CZE 2009 Tj Spartak Letohrad 15. /  Dívky 9 - 10 let 0:04:59.9 0:01:34.5
33 163 detail závodníka KOVALČÍK Petr CZE 2009 Orientační Běh Opava 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:05:02.1 0:01:36.7
34 287 detail závodníka PEŇÁZOVÁ Charlotte CZE 2008 SK Skol Brno 16. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:03.9 0:01:38.5
35 206 detail závodníka SRNSKÁ Amálie CZE 2009 SK nové Město na Moravě startovné zdarma 17. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:08.4 0:01:43.0
36 229 detail závodníka ZAJÍČKOVÁ Zuzana CZE 2009 --- 18. /  Dívky 9 - 10 let 0:05:44.9 0:02:19.5
37 288 detail závodníka FILIPOVÁ Vítězslava CZE 2009 SK Skol Brno 19. /  Dívky 9 - 10 let 0:06:03.1 0:02:37.7
38 251 detail závodníka FERANCOVÁ Vendula CZE 2009 Tj Spartak Letohrad 20. /  Dívky 9 - 10 let 0:06:17.6 0:02:52.2
39 244 detail závodníka ŠUNKOVÁ Berta CZE 2008 --- 21. /  Dívky 9 - 10 let 0:06:35.6 0:03:10.2
40 187 detail závodníka GLOSROVÁ Zuzana Gabriela CZE 2008 SK NMNM 22. /  Dívky 9 - 10 let 0:06:54.1 0:03:28.7
41 177 detail závodníka VOJTĚCH Tobiáš CZE 2008 --- 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:07:15.6 0:03:50.2
42 225 detail závodníka MUŽÁTKOVÁ Aneta CZE 2009 Nové Veselí 23. /  Dívky 9 - 10 let 0:07:59.6 0:04:34.2
43 190 detail závodníka VOJTĚCHOVÁ Valentýna CZE 2009 CYKLO Kučera elite team 24. /  Dívky 9 - 10 let 0:08:15.1 0:04:49.7
44 194 detail závodníka ZEMKOVÁ Anna CZE 2009 --- 25. /  Dívky 9 - 10 let 0:08:44.6 0:05:19.2
--- 218 detail závodníka MUSIOLOVÁ Andrea CZE 2009 SK NMNM, startovné zdarma . /  Dívky 9 - 10 let DNS ---
--- 273 detail závodníka KŘIVKA Adama CZE 2008 Tj Spartak Letohrad . /  Chlapci 9 - 10 let DNS ---