Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Běžecké lyžování
DATUM :20.1.2018 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas 1.průjezd # 2.průjezd # 3.průjezd #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas 1.průjezd # 2.průjezd # 3.průjezd #
1 91 detail závodníka SCHÜTZ Filip CZE 1997 --- 1. /  Muži 19 - 29 let 0:20:04.4 0:00:00.0 0:20:04.4 04:45.0 [1] 1 04:40.0 [2] 1 05:30.0 [3] 1
2 153 detail závodníka ŠKRABAL Hynek CZE 2001 Střelka Brno 1. /  Muži do 18 let 0:21:50.6 0:01:46.2 0:21:50.6 04:54.8 [3] 3 05:40.0 [3] 3 05:37.2 [7] 3
3 137 detail závodníka LACEK Jan POL 1969 Team nabiegowkach.pl 1. /  Muži 40 - 49 let 0:21:58.1 0:01:53.7 0:21:58.1 04:48.5 [2] 2 05:44.7 [4] 2 05:32.2 [4] 2
4 136 detail závodníka LEGIERSKI Grzegorz POL 1971 Team nabiegowkach.pl 2. /  Muži 40 - 49 let 0:22:15.1 0:02:10.7 0:22:15.1 05:02.5 [4] 4 05:45.2 [5] 4 05:35.5 [6] 4
5 135 detail závodníka KORYCINSKI Rafaz POL 1971 Team nabiegowkach.pl 3. /  Muži 40 - 49 let 0:22:41.9 0:02:37.5 0:22:41.9 05:12.3 [6] 6 05:52.0 [8] 6 05:44.0 [8] 7
6 5026 detail závodníka VEVERKA Ondřej CZE 1992 --- 2. /  Muži 19 - 29 let 0:22:50.6 0:02:46.2 0:22:50.6 05:15.3 [8] 8 05:50.0 [7] 7 05:29.6 [2] 5
7 5004 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOiNT Eleven team 1. /  Muži 50 - 59 let 0:23:14.4 0:03:10.0 0:23:14.4 05:12.8 [7] 7 06:00.2 [12] 8 05:26.9 [1] 6
8 151 detail závodníka HAVLÍČEK Tomáš CZE 1983 SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou 1. /  Muži 30 - 39 let 0:23:36.4 0:03:32.0 0:23:36.4 05:10.5 [5] 5 05:52.7 [9] 5 06:16.5 [12] 8
9 113 detail závodníka ROLEČEK Jakub CZE 1989 --- 3. /  Muži 19 - 29 let 0:23:52.5 0:03:48.1 0:23:52.5 05:33.5 [11] 11 05:48.0 [6] 9 06:14.0 [11] 9
10 25 detail závodníka VESELSKÝ Martin CZE 1969 ZZN HP Žďár nad Sázavou 4. /  Muži 40 - 49 let 0:24:00.0 0:03:55.6 0:24:00.0 06:15.3 [25] 25 05:59.6 [10] 15 05:32.3 [5] 10
11 23 detail závodníka PFOFF Michal CZE 1989 Sport Zbraslav 4. /  Muži 19 - 29 let 0:24:30.9 0:04:26.4 0:24:30.9 06:10.5 [24] 24 06:04.4 [14] 15 05:54.5 [9] 12
12 121 detail závodníka VYTLAČIL Jiří CZE 1981 Rossignol racing team 2. /  Muži 30 - 39 let 0:24:36.4 0:04:32.0 0:24:36.4 05:28.5 [10] 10 06:11.7 [16] 10 06:26.5 [14] 11
13 5027 detail závodníka POLÍVKA Petr CZE 1963 TREK - Geotest 2. /  Muži 50 - 59 let 0:24:43.4 0:04:39.0 0:24:43.4 05:23.3 [9] 9 06:18.2 [17] 11 06:31.5 [16] 13
14 46 detail závodníka ŠINDELÁŘ Miroslav CZE 1995 --- 5. /  Muži 19 - 29 let 0:25:03.3 0:04:58.9 0:25:03.3 05:39.5 [12] 12 06:19.7 [18] 13 06:30.0 [15] 15
15 16 detail závodníka HOFMAN Daniel CZE 1991 Kanoistika Poděbrady 6. /  Muži 19 - 29 let 0:25:06.5 0:05:02.1 0:25:06.5 05:50.0 [16] 16 06:00.0 [11] 12 06:38.3 [18] 14
16 19 detail závodníka KUČERA Michal CZE 1992 SK Studenec 7. /  Muži 19 - 29 let 0:25:23.5 0:05:19.1 0:25:23.5 06:20.0 [26] 26 06:10.0 [15] 20 06:07.5 [10] 16
17 130 detail závodníka MAJKA Roman POL 1979 Team nabiegowkach.pl 3. /  Muži 30 - 39 let 0:25:26.1 0:05:21.7 0:25:26.1 05:46.3 [14] 14 06:22.2 [19] 14 06:39.0 [19] 18
18 155 detail závodníka HOŘÍNKOVÁ Dita CZE 1994 Střelka Brno 1. /  Ženy 19 - 29 let 0:25:45.9 0:05:41.5 0:25:45.9 05:48.0 [15] 15 06:36.5 [23] 18 06:37.0 [17] 19
19 99 detail závodníka OTRUSINA Jiří CZE 1982 XCSPORT.cz Nordic Racing Team 4. /  Muži 30 - 39 let 0:26:00.1 0:05:55.7 0:26:00.1 06:25.0 [29] 29 06:00.3 [13] 19 06:19.6 [13] 17
20 5040 detail závodníka FORMAN David CZE 1993 Žižkovský tygři - EKONOM Praha 8. /  Muži 19 - 29 let 0:26:06.9 0:06:02.5 0:26:06.9 05:42.8 [13] 13 06:36.7 [24] 17 06:54.2 [20] 20
21 134 detail závodníka MEDERSKI Jacek POL 1966 Team nabiegowkach.pl 3. /  Muži 50 - 59 let 0:26:30.5 0:06:26.1 0:26:30.5 05:50.5 [17] 17 06:45.7 [26] 21 07:01.2 [26] 22
22 5012 detail závodníka DVOŘÁK Miloš CZE 1994 --- 9. /  Muži 19 - 29 let 0:26:31.4 0:06:27.0 0:26:31.4 05:59.3 [21] 21 06:41.2 [25] 22 06:55.2 [21] 21
23 127 detail závodníka WITEK Katarzyna POL 1987 Team nabiegowkach.pl 1. /  Ženy 30 - 39 let 0:26:36.0 0:06:31.6 0:26:36.0 05:56.3 [19] 19 06:50.5 [27] 23 06:57.2 [23] 23
24 123 detail závodníka ROLSKI Michał POL 1974 Team nabiegowkach.pl 5. /  Muži 40 - 49 let 0:26:41.1 0:06:36.7 0:26:41.1 05:54.8 [18] 18 06:53.2 [30] 24 06:57.0 [22] 24
25 21 detail závodníka PFOFF Jan CZE 1980 Kanoistika Poděbrady 5. /  Muži 30 - 39 let 0:26:43.4 0:06:39.0 0:26:43.4 06:22.0 [28] 28 06:28.0 [21] 25 06:58.0 [24] 25
26 124 detail závodníka MALEŇÁKOVÁ Daniela CZE 1994 --- 2. /  Ženy 19 - 29 let 0:27:12.4 0:07:08.0 0:27:12.4 06:08.0 [22] 22 07:02.2 [33] 28 06:58.7 [25] 26
27 88 detail závodníka FAISTAVER Jaroslav CZE 1989 FDF Commencal team 10. /  Muži 19 - 29 let 0:27:23.4 0:07:19.0 0:27:23.4 06:40.5 [33] 33 06:25.0 [20] 27 07:08.0 [27] 27
28 128 detail závodníka TAPEREK Robert POL 1983 Team nabiegowkach.pl 6. /  Muži 30 - 39 let 0:27:42.9 0:07:38.5 0:27:42.9 05:57.3 [20] 20 07:06.0 [34] 26 07:21.7 [29] 28
29 104 detail závodníka JANEČKOVÁ Zuzana CZE 1978 Ski klub Česká Třebová 1. /  Ženy 40 - 49 let 0:28:13.4 0:08:09.0 0:28:13.4 06:45.0 [34] 34 06:53.0 [29] 31 07:18.2 [28] 29
30 131 detail závodníka KOTLARZ Pawel POL 1977 Team nabiegowkach.pl 6. /  Muži 40 - 49 let 0:28:21.4 0:08:17.0 0:28:21.4 06:21.5 [27] 27 07:16.5 [35] 32 07:22.2 [30] 30
31 17 detail závodníka HOLÝ Luděk CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 7. /  Muži 40 - 49 let 0:28:39.4 0:08:35.0 0:28:39.4 06:29.0 [30] 30 06:58.9 [31] 29 07:49.0 [36] 32
32 126 detail závodníka NOWOK Beata POL 1978 Team nabiegowkach.pl 2. /  Ženy 40 - 49 let 0:28:50.4 0:08:46.0 0:28:50.4 06:36.5 [32] 32 07:20.7 [36] 35 07:27.0 [31] 33
33 89 detail závodníka NĚMEC Tomáš CZE 1991 --- 11. /  Muži 19 - 29 let 0:28:58.6 0:08:54.2 0:28:58.6 07:05.0 [39] 39 06:52.3 [28] 34 07:27.5 [32] 34
34 114 detail závodníka DVOŘÁK Tomáš CZE 1999 --- 12. /  Muži 19 - 29 let 0:29:07.1 0:09:02.7 0:29:07.1 06:08.8 [23] 23 07:26.2 [38] 30 07:35.2 [33] 31
35 98 detail závodníka BRUNCLÍK Ivo CZE 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 1. /  Muži 60 let a více 0:29:22.9 0:09:18.5 0:29:22.9 07:33.8 [46] 46 06:29.0 [22] 36 07:36.2 [34] 36
36 132 detail závodníka SANCHEZ-TARMAWIECKI Robert POL 1988 Team nabiegowkach.pl 7. /  Muži 30 - 39 let 0:29:25.6 0:09:21.2 0:29:25.6 06:31.3 [31] 31 07:22.5 [37] 33 07:37.5 [35] 35
37 122 detail závodníka VOJTĚCH Martin CZE 1973 CYKLO Kučera elite team 8. /  Muži 40 - 49 let 0:30:12.4 0:10:08.0 0:30:12.4 06:48.3 [35] 35 07:35.2 [39] 37 07:49.7 [37] 37
38 108 detail závodníka JINDŘÍŠKOVÁ Alena CZE 1961 GLEDE Team 1. /  Ženy 50 - 59 let 0:31:02.1 0:10:57.7 0:31:02.1 07:07.8 [40] 40 07:53.2 [40] 39 08:00.0 [38] 38
39 22 detail závodníka PFOFF Jan CZE 1953 Kanoistika Poděbrady 2. /  Muži 60 let a více 0:31:11.2 0:11:06.8 0:31:11.2 08:02.5 [52] 52 07:00.0 [32] 40 08:03.7 [39] 40
40 95 detail závodníka DLOUHÝ Jiří CZE 1983 --- 8. /  Muži 30 - 39 let 0:31:12.1 0:11:07.7 0:31:12.1 07:00.3 [36] 36 07:59.0 [42] 38 08:06.5 [40] 39
41 125 detail závodníka KUJAWSKA Joanna POL 1978 Team nabiegowkach.pl 3. /  Ženy 40 - 49 let 0:32:27.0 0:12:22.6 0:32:27.0 07:11.5 [41] 41 08:15.7 [45] 43 08:40.5 [44] 43
42 133 detail závodníka GAWIN Piotr POL 1975 Team nabiegowkach.pl 9. /  Muži 40 - 49 let 0:32:28.3 0:12:23.9 0:32:28.3 07:04.5 [38] 38 08:17.2 [46] 42 08:31.5 [42] 42
43 111 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Jana CZE 1998 SK Skol Brno 3. /  Ženy 19 - 29 let 0:32:33.1 0:12:28.7 0:32:33.1 07:03.8 [37] 37 08:10.0 [44] 41 08:37.2 [43] 41
44 5011 detail závodníka KADLEC Petr CZE 1963 CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV 4. /  Muži 50 - 59 let 0:33:06.9 0:13:02.5 0:33:06.9 07:35.5 [47] 47 08:29.2 [48] 46 08:29.5 [41] 44
45 129 detail závodníka KAROŃ Tomasz POL 1976 Team nabiegowkach.pl 10. /  Muži 40 - 49 let 0:33:48.8 0:13:44.4 0:33:48.8 08:08.8 [55] 55 08:00.0 [43] 48 08:55.7 [47] 46
46 5025 detail závodníka SCHNEIDERWIND Zdeněk CZE 1989 --- 13. /  Muži 19 - 29 let 0:33:54.2 0:13:49.8 0:33:54.2 07:12.3 [42] 42 08:48.5 [52] 45 09:11.2 [52] 47
47 120 detail závodníka TRÁVNÍČEK Tomáš CZE 1990 SK POLAR 14. /  Muži 19 - 29 let 0:33:56.6 0:13:52.2 0:33:56.6 07:16.0 [43] 43 08:42.5 [50] 44 08:54.0 [46] 45
48 101 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 2. /  Muži do 18 let 0:33:59.3 0:13:54.8 0:33:59.3 07:25.3 [44] 44 08:47.0 [51] 49 09:00.5 [50] 48
49 5028 detail závodníka ADAM Jiří CZE 1974 Petr Čech SPORT MTB TEAM 11. /  Muži 40 - 49 let 0:34:17.8 0:14:13.4 0:34:17.8 07:25.8 [45] 45 08:41.7 [49] 47 09:12.2 [53] 49
50 5003 detail závodníka ZAHRÁDKA František CZE 1975 --- 12. /  Muži 40 - 49 let 0:34:22.7 0:14:18.2 0:34:22.7 07:41.8 [48] 48 08:49.0 [53] 51 08:51.7 [45] 50
51 117 detail závodníka NĚMCOVÁ Hana CZE 1991 --- 4. /  Ženy 19 - 29 let 0:34:23.5 0:14:19.1 0:34:23.5 07:42.5 [49] 49 08:53.2 [54] 53 08:55.7 [47] 52
52 90 detail závodníka SOSNA Vlastimil CZE 1949 Pohorská jednota Radhošť 3. /  Muži 60 let a více 0:34:34.0 0:14:29.6 0:34:34.0 08:09.0 [56] 56 08:20.5 [47] 50 08:57.2 [49] 51
53 5036 detail závodníka JEŘÁBEK Petr CZE 1993 --- 15. /  Muži 19 - 29 let 0:34:38.6 0:14:34.2 0:34:38.6 08:40.0 [58] 58 07:54.5 [41] 52 09:03.5 [51] 53
54 5010 detail závodníka KADLEC Luboš CZE 1970 CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV 13. /  Muži 40 - 49 let 0:36:34.7 0:16:30.3 0:36:34.7 08:02.8 [53] 53 09:07.2 [55] 54 09:26.5 [54] 54
55 24 detail závodníka ŠMEJDA Pavel CZE 1962 Cyklosport Stratílek Litomyšl 5. /  Muži 50 - 59 let 0:36:50.4 0:16:46.0 0:36:50.4 17:46.8 [63] 63 00:00.0 [1] 57 09:33.7 [55] 57
56 109 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Veronika CZE 1996 SK Skol Brno 5. /  Ženy 19 - 29 let 0:36:54.4 0:16:50.0 0:36:54.4 08:06.3 [54] 54 09:32.5 [57] 56 09:41.5 [57] 56
57 116 detail závodníka NĚMCOVÁ Lenka CZE 1989 --- 6. /  Ženy 19 - 29 let 0:37:08.7 0:17:04.2 0:37:08.7 07:57.8 [50] 50 09:19.5 [56] 55 09:55.0 [58] 55
58 102 detail závodníka ČERNÁ Petra CZE 1977 Báječné ženy v běhu 4. /  Ženy 40 - 49 let 0:37:34.4 0:17:30.0 0:37:34.4 08:42.3 [59] 59 09:35.5 [58] 59 09:36.2 [56] 58
59 5033 detail závodníka HROMÁDKO Martin CZE 1973 --- 14. /  Muži 40 - 49 let 0:38:05.1 0:18:00.7 0:38:05.1 08:00.3 [51] 51 09:47.5 [59] 58 10:17.3 [59] 59
60 5024 detail závodníka VĚŘÍŠ Petr CZE 1973 --- 15. /  Muži 40 - 49 let 0:39:42.9 0:19:38.5 0:39:42.9 08:33.5 [57] 57 10:06.0 [60] 60 10:21.0 [61] 60
61 5002 detail závodníka FORETNÍK Ladislav CZE 1963 --- 6. /  Muži 50 - 59 let 0:40:36.1 0:20:31.7 0:40:36.1 09:40.0 [61] 61 10:38.5 [62] 62 10:18.2 [60] 62
62 5034 detail závodníka BROŽ Ludomír CZE 1974 --- 16. /  Muži 40 - 49 let 0:41:14.7 0:21:10.3 0:41:14.7 09:13.5 [60] 60 10:32.2 [61] 61 10:44.2 [62] 61
63 5035 detail závodníka BROŽOVÁ Monika CZE 1980 --- 2. /  Ženy 30 - 39 let 0:45:20.4 0:25:16.0 0:45:20.4 10:34.5 [62] 62 11:22.7 [63] 63 11:40.7 [63] 63
--- 92 detail závodníka CINKOVÁ Jitka CZE 1968 AC Pardubice . /  Ženy 50 - 59 let DNF --- --- 29:32.3 [-] --- --- --- --- ---
--- 15 detail závodníka FLÍDROVÁ Jana CZE 1984 Kanoistika Poděbrady . /  Ženy 30 - 39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 20 detail závodníka MITÁŠ Jiří CZE 1954 --- . /  Muži 60 let a více DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 84 detail závodníka DOSTAL Tomas CZE 1977 www.runforpeople.cz . /  Muži 40 - 49 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 85 detail závodníka RADA Martin CZE 1974 --- . /  Muži 40 - 49 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 86 detail závodníka VITEK Jiri CZE 1982 veloservis flach . /  Muži 30 - 39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 87 detail závodníka SAMEK Petr CZE 1981 SportSoft . /  Muži 30 - 39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 93 detail závodníka BÍLÝ Zdeněk CZE 1959 Maraton klub Pardubice . /  Muži 50 - 59 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 94 detail závodníka PAVLIŠ Marek CZE 1982 Slavoj Houslice . /  Muži 30 - 39 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 96 detail závodníka BERÁNKOVÁ Hana CZE 2000 Silvini Madshus team . /  Ženy do 18 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 97 detail závodníka BERÁNEK Jiří CZE 1956 --- . /  Muži 60 let a více DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 100 detail závodníka HALA Pavel CZE 1973 --- . /  Muži 40 - 49 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 105 detail závodníka ZIKMUND Zdeněk CZE 1967 GLEDE Team . /  Muži 50 - 59 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 106 detail závodníka ZIKMUNDOVÁ Anita CZE 2000 GLEDE Team . /  Ženy do 18 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 107 detail závodníka NĚMEČKOVÁ Eliška CZE 1997 GLEDE Team . /  Ženy 19 - 29 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 110 detail závodníka ŠMAUS Antonín CZE 2000 GLEDE Team . /  Muži do 18 let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 118 detail závodníka NĚMCOVÁ Hana CZE 1955 --- . /  Ženy 60 a více let DNS --- --- --- --- --- --- --- ---