Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DATUM : | 27.1.2018 | MÍSTO : | Roudnice |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | atribut_klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 8153 | NORBA Denis | 2008 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 1. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:15.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 8151 | TREJBAL Vojtěch | 2008 | Sokol Studenec | STUD | 2. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:18.8 | 0:00:03.5 | ||
3 | diplom | 8156 | JUNGWIRTH Štěpán | 2008 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 3. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:27.3 | 0:00:12.0 | ||
4 | diplom | 8155 | LUKAVEC Albert | 2008 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s. | LSKL | 4. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:32.0 | 0:00:16.7 | ||
5 | diplom | 8162 | POLÁK Tomáš | 2008 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 5. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:32.1 | 0:00:16.8 | ||
6 | diplom | 8109 | JELÍNEK Antonín | 2009 | Klub biatlonu Trefa p.s. | KBTR | 1. / Žáci nejmladší 2009 | 0:04:33.5 | 0:00:18.2 | ||
7 | diplom | 8179 | POLUHA Oskar | 2008 | Klub biatlonu Trefa p.s. | KBTR | 6. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:34.0 | 0:00:18.7 | ||
8 | diplom | 8152 | TAUCHMAN Matěj | 2008 | Sokol Studenec | STUD | 7. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:35.3 | 0:00:20.0 | ||
9 | diplom | 8091 | KORBELÁŘ Jan | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 2. / Žáci nejmladší 2009 | 0:04:36.5 | 0:00:21.2 | ||
10 | diplom | 8167 | HAVEL Josef | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 8. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:40.6 | 0:00:25.3 | ||
11 | diplom | 8160 | POKORNÝ Tomáš | 2008 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 9. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:46.8 | 0:00:31.5 | ||
12 | diplom | 8540 | VOJTA Martin | 2008 | Žižkovský tygři | --- | 10. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:47.1 | 0:00:31.8 | ||
13 | diplom | 8093 | JANATA Jan | 2009 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 3. / Žáci nejmladší 2009 | 0:04:48.5 | 0:00:33.2 | ||
14 | diplom | 8097 | ČERMÁK Filip | 2009 | TJ Jiskra - Ski klub Harrachov | SKHA | 4. / Žáci nejmladší 2009 | 0:04:48.7 | 0:00:33.4 | ||
15 | diplom | 8542 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | --- | 11. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:50.6 | 0:00:35.3 | ||
16 | diplom | 8547 | ČERVENKA Hynek | 2009 | Biatlon Klecany | --- | 5. / Žáci nejmladší 2009 | 0:04:51.8 | 0:00:36.5 | ||
17 | diplom | 8157 | NOVOTNÝ Tomáš | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 12. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:52.3 | 0:00:37.0 | ||
18 | diplom | 8092 | HOLUBEC Václav | 2009 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | HSKB | 6. / Žáci nejmladší 2009 | 0:04:52.8 | 0:00:37.5 | ||
19 | diplom | 5076 | FILMAS Matouš | 2008 | STARÁ VES nad Ondřejnicí | --- | 13. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:54.5 | 0:00:39.2 | ||
20 | diplom | 8161 | KŘÍŽ František | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 14. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:56.0 | 0:00:40.7 | ||
21 | diplom | 8158 | BÁRTA Kryštof | 2008 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s. | LSKL | 15. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:56.6 | 0:00:41.3 | ||
22 | diplom | 8164 | UMAN Jakub | 2008 | TJ Jiskra - Ski klub Harrachov | SKHA | 16. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:56.6 | 0:00:41.3 | ||
23 | diplom | 5074 | KUŘÍK Martin | 2008 | --- | --- | 17. / Žáci nejmladší 2008 | 0:04:59.3 | 0:00:44.0 | ||
24 | diplom | 8172 | MADER Jan | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 18. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:02.8 | 0:00:47.5 | ||
25 | diplom | 8163 | HORÁČEK Šimon | 2008 | Sokol Studenec | STUD | 19. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:04.1 | 0:00:48.8 | ||
26 | diplom | 8169 | DUŠTA Daniel | 2008 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s. | LSKL | 20. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:05.7 | 0:00:50.4 | ||
27 | diplom | 8046 | SCHÄFER Josef | 2010 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 1. / Minižáci 2010 a mladší | 0:05:09.2 | 0:00:53.9 | ||
28 | diplom | 8165 | NOVOTNÝ Dalibor | 2008 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 21. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:10.6 | 0:00:55.3 | ||
29 | diplom | 8173 | MASNICA Filip | 2008 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 22. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:12.8 | 0:00:57.5 | ||
30 | diplom | 8182 | ŽITNÝ Adam | 2008 | SK SKI Janov-Bedřichov | SKJA | 23. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:17.8 | 0:01:02.5 | ||
31 | diplom | 8181 | VELECKÝ Alexandr | 2008 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 24. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:18.1 | 0:01:02.8 | ||
32 | diplom | 8170 | BROŽEK Matěj | 2008 | T.J. Sokol Skuhrov | SOSK | 25. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:20.3 | 0:01:05.0 | ||
33 | diplom | 8166 | KUČERA Jindřich | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 26. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:21.1 | 0:01:05.8 | ||
34 | diplom | 8548 | POCHOP Václav | 2009 | TJ Sokol Studenec | STUD | 7. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:22.5 | 0:01:07.2 | ||
35 | diplom | 8175 | NOVOTNÝ Jakub | 2008 | T.J. Sokol Skuhrov | SOSK | 27. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:23.8 | 0:01:08.5 | ||
36 | diplom | 5049 | SKANDERA Matyáš | 2008 | Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn | SASM | 28. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:25.1 | 0:01:09.8 | ||
37 | diplom | 5061 | ŠEDIVÝ Josef | 2008 | Sokol Studenec | STUD | 29. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:25.8 | 0:01:10.5 | ||
38 | diplom | 8102 | JELÍNEK Ondřej | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 8. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:27.3 | 0:01:12.0 | ||
39 | diplom | 8177 | PITRMUC Ondřej | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 30. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:29.8 | 0:01:14.5 | ||
40 | diplom | 8095 | KAREL Filip | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 9. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:29.8 | 0:01:14.5 | ||
41 | diplom | 8044 | NOVÁK Václav | 2010 | TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I | SOVH | 2. / Minižáci 2010 a mladší | 0:05:35.2 | 0:01:19.9 | ||
42 | diplom | 8176 | PALDUS Matěj | 2008 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 31. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:36.3 | 0:01:21.0 | ||
43 | diplom | 8106 | HAVLÍČEK Jakub | 2009 | LS při ZŠ a MŠ v Dolní Branné | LSDB | 10. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:36.5 | 0:01:21.2 | ||
44 | diplom | 8037 | HADAČ Jakub | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 3. / Minižáci 2010 a mladší | 0:05:37.0 | 0:01:21.7 | ||
45 | diplom | 8096 | CALETKA Kryštof | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 11. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:39.3 | 0:01:24.0 | ||
46 | diplom | 8168 | ŠTENCL Vojtěch | 2008 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 32. / Žáci nejmladší 2008 | 0:05:46.1 | 0:01:30.8 | ||
47 | diplom | 8098 | HROUDA Adam | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 12. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:46.8 | 0:01:31.5 | ||
48 | diplom | 5062 | ROŽEC Vít | 2010 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 4. / Minižáci 2010 a mladší | 0:05:48.0 | 0:01:32.7 | ||
49 | diplom | 8048 | VANĚČEK Michal | 2010 | TJ Jiskra - Ski klub Harrachov | SKHA | 5. / Minižáci 2010 a mladší | 0:05:52.5 | 0:01:37.2 | ||
50 | diplom | 8101 | VALOUŠEK Mikoláš | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 13. / Žáci nejmladší 2009 | 0:05:59.5 | 0:01:44.2 | ||
51 | diplom | 8104 | GUIDA Alessandro | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 14. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:03.3 | 0:01:48.0 | ||
52 | diplom | 8035 | DRDA Filip | 2010 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 6. / Minižáci 2010 a mladší | 0:06:03.7 | 0:01:48.4 | ||
53 | diplom | 8185 | FOLPRECHT Lukáš | 2008 | Pražský svaz lyžařů | ZDRP | 33. / Žáci nejmladší 2008 | 0:06:05.6 | 0:01:50.3 | ||
54 | diplom | 8114 | VAŠÁK Matěj | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 15. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:06.8 | 0:01:51.5 | ||
55 | diplom | 8099 | ŠERCL Ondřej | 2009 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 16. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:11.5 | 0:01:56.2 | ||
56 | diplom | 8042 | MAREČEK Mikuláš | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 7. / Minižáci 2010 a mladší | 0:06:14.0 | 0:01:58.7 | ||
57 | diplom | 8111 | MIHALÍK Matouš | 2009 | TJ Tanvald z.s. | TJTA | 17. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:17.0 | 0:02:01.7 | ||
58 | diplom | 8488 | ŠNYTR Antonín | 2010 | SK SKI Janov-Bedřichov | SKJA | 8. / Minižáci 2010 a mladší | 0:06:18.5 | 0:02:03.2 | ||
59 | diplom | 5050 | ŠIMEK Michal | 2008 | Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn | SASM | 34. / Žáci nejmladší 2008 | 0:06:22.8 | 0:02:07.5 | ||
60 | diplom | 8115 | ZIKÁN Josef | 2009 | Klub biatlonu Trefa p.s. | KBTR | 18. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:29.8 | 0:02:14.5 | ||
61 | diplom | 8108 | JARŮŠEK Sáva | 2009 | SKI klub Jablonec nad Nisou | JBCN | 19. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:35.0 | 0:02:19.7 | ||
62 | diplom | 8107 | CHURAVÝ František | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 20. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:38.0 | 0:02:22.7 | ||
63 | diplom | 5223 | HARMANOŠ Martin | 2009 | TJ Jiskra josefův důl | JIJD | 21. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:38.8 | 0:02:23.5 | ||
64 | diplom | 8110 | JUNEK Filip | 2009 | Sokol Studenec | STUD | 22. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:40.6 | 0:02:25.3 | ||
65 | diplom | 8034 | BURGERMEISTER Karel | 2010 | Český ski klub Vysoké nad Jizerou | CSKV | 9. / Minižáci 2010 a mladší | 0:06:45.5 | 0:02:30.2 | ||
66 | diplom | 8100 | BRŮNA Adam | 2009 | TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I | SOVH | 23. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:52.0 | 0:02:36.7 | ||
67 | diplom | 5222 | MUNZAR Jiří | 2009 | TJ Jiskra josefův důl | JIJD | 24. / Žáci nejmladší 2009 | 0:06:58.5 | 0:02:43.2 | ||
68 | diplom | 5082 | ZELENKA Matěj | 2010 | Roprachtice | --- | 10. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:03.2 | 0:02:47.9 | ||
69 | diplom | 8495 | ŠULC Theodor | 2010 | Pražský svaz lyžařů | ZDRP | 11. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:14.7 | 0:02:59.4 | ||
70 | diplom | 5078 | KUBA Matyáš | 2008 | Sokol Harta | --- | 35. / Žáci nejmladší 2008 | 0:07:20.6 | 0:03:05.3 | ||
71 | diplom | 8041 | LUŇÁČEK Leoš | 2010 | TJ Tanvald z.s. | TJTA | 12. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:24.7 | 0:03:09.4 | ||
72 | diplom | 8045 | PROCHÁZKA František | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | SOSK | 13. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:26.0 | 0:03:10.7 | ||
73 | diplom | 8040 | KUČERA Cyril | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 14. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:30.2 | 0:03:14.9 | ||
74 | diplom | 8094 | BÁRTA Matyáš | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 25. / Žáci nejmladší 2009 | 0:07:31.0 | 0:03:15.7 | ||
75 | diplom | 8047 | SLOUKA Václav | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | SKIJ | 15. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:32.7 | 0:03:17.4 | ||
76 | diplom | 5086 | KAFKA Jakub | 2010 | Dukla Liberec | --- | 16. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:34.0 | 0:03:18.7 | ||
77 | diplom | 5075 | FILMAS Lukáš | 2011 | STARÁ VES nad Ondřejnicí | --- | 17. / Minižáci 2010 a mladší | 0:07:45.7 | 0:03:30.4 | ||
78 | diplom | 5079 | MADĚRA Jakub | 2009 | --- | --- | 26. / Žáci nejmladší 2009 | 0:08:01.0 | 0:03:45.7 | ||
79 | diplom | 8492 | BALDRIAN Josef | 2011 | Pražský svaz lyžařů | ZDRP | 18. / Minižáci 2010 a mladší | 0:08:04.2 | 0:03:48.9 | ||
80 | diplom | 8560 | BROŽ Matyáš | 2009 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 27. / Žáci nejmladší 2009 | 0:08:07.3 | 0:03:52.0 | ||
81 | diplom | 8554 | LODR Oliver | 2012 | T.J. Sokol Skuhrov | SOSK | 19. / Minižáci 2010 a mladší | 0:09:02.0 | 0:04:46.7 | ||
82 | diplom | 5065 | FIKKER Jaroslav | 2010 | Klub biatlonu Trefa p.s. | KBTR | 20. / Minižáci 2010 a mladší | 0:09:26.0 | 0:05:10.7 | ||
83 | diplom | 5101 | ŠULAN Emil | 2010 | H.Branná | --- | 21. / Minižáci 2010 a mladší | 0:09:37.5 | 0:05:22.2 | ||
84 | diplom | 5088 | HARCULA Matěj | 2011 | Hb | --- | 22. / Minižáci 2010 a mladší | 0:09:46.7 | 0:05:31.4 | ||
85 | diplom | 8494 | PASTUZSEK Lukáš | 2010 | Pražský svaz lyžařů | ZDRP | 23. / Minižáci 2010 a mladší | 0:09:57.5 | 0:05:42.2 | ||
86 | diplom | 8032 | MLÁDEK Matyáš | 2011 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | 24. / Minižáci 2010 a mladší | 0:11:01.2 | 0:06:45.9 | ||
87 | diplom | 5047 | BLAŽEK Matěj | 2009 | Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn | SASM | 28. / Žáci nejmladší 2009 | 0:11:38.6 | 0:07:23.3 | ||
88 | diplom | 8556 | KOLANDA Michal | 2012 | Sport Zbraslav | --- | 25. / Minižáci 2010 a mladší | 0:13:14.3 | 0:08:59.0 | ||
89 | diplom | 5087 | HARCULA Jan | 2013 | Hb | --- | 26. / Minižáci 2010 a mladší | 0:14:51.0 | 0:10:35.7 | ||
90 | diplom | 5100 | ŠULAN Albert | 2013 | H.Branná | --- | 27. / Minižáci 2010 a mladší | 0:16:11.7 | 0:11:56.4 | ||
91 | diplom | 8171 | KURFIŘT Jakub | 2008 | T.J. Sokol Skuhrov | SOSK | 36. / Žáci nejmladší 2008 | 0:20:04.5 | 0:15:49.2 | ||
92 | diplom | 5090 | KOUDELKA Adam | 2012 | --- | --- | 28. / Minižáci 2010 a mladší | 0:20:32.5 | 0:16:17.2 | ||
93 | diplom | 8557 | PODLOUCKÝ Viktor | 2013 | Sport Zbraslav | --- | 29. / Minižáci 2010 a mladší | 0:28:17.0 | 0:24:01.7 | ||
94 | diplom | 5110 | VOČKA Vojtěch | 2010 | PRAHA | --- | 30. / Minižáci 2010 a mladší | 0:29:24.3 | 0:25:09.0 | ||
--- | 5060 | ŠÁRA Petr | 2010 | Sk Ďáblice | --- | . / Minižáci 2010 a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5070 | KLOTZ Marianna | 2011 | --- | --- | . / Minižáci 2010 a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5071 | KLOTZ Mikuláš | 2014 | --- | --- | . / Minižáci 2010 a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5106 | KUFRIŘT Jakub | 2008 | TJ Sokol Skuhrov | SOSK | . / Žáci nejmladší 2008 | DNS | --- | |||
--- | 8031 | JEŽEK Vincent | 2012 | TJ Dukla Liberec,z.s. | DULI | . / Minižáci 2010 a mladší | DNS | --- | |||
--- | 8033 | ZURYNEK Tomáš | 2011 | T.J. Sokol Skuhrov | SOSK | . / Minižáci 2010 a mladší | DNS | --- |