Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DATUM : | 10.2.2018 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5173 | ŠTĚRBA Lukáš | 2010 | LK Slovan K.Vary | 1. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:08.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5264 | NOVÁKOVÁ Juile | 2010 | LK Slovan K. Vary | 1. / Dívky 8 let a méně | 0:02:24.4 | 0:00:15.8 | ||
3 | diplom | 5216 | RICHTER Maximilian | 2010 | SV Neudorf | 2. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:25.2 | 0:00:16.5 | ||
4 | diplom | 5135 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 2. / Dívky 8 let a méně | 0:02:25.2 | 0:00:16.6 | ||
5 | diplom | 5155 | NOVÁK Filip | 2010 | Biatlon Klub Ostrov | 3. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:31.2 | 0:00:22.5 | ||
6 | diplom | 5189 | ANDRESÍK Matyáš | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:39.2 | 0:00:30.5 | ||
7 | diplom | 5132 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | BK Junior Team | 5. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:44.7 | 0:00:36.0 | ||
8 | diplom | 5263 | CIPRYSOVÁ Magdalena | 2010 | LK Slovan K. Vary | 3. / Dívky 8 let a méně | 0:02:45.2 | 0:00:36.5 | ||
9 | diplom | 5258 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | LK Slovan K. Vary | 4. / Dívky 8 let a méně | 0:02:49.4 | 0:00:40.8 | ||
10 | diplom | 5152 | VODDRÁŽKOVÁ Barbora | 2010 | USK CS Plzeň | 5. / Dívky 8 let a méně | 0:02:52.6 | 0:00:44.0 | ||
11 | diplom | 5292 | PETROVICKÝ Lukáš | 2010 | TJ Volejbal Dobřany | 6. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:53.2 | 0:00:44.5 | ||
12 | diplom | 5144 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovský tygři | 6. / Dívky 8 let a méně | 0:02:53.4 | 0:00:44.8 | ||
13 | diplom | 5259 | ŠPERLOVÁ Anna | 2010 | LK Slovan K. Vary | 7. / Dívky 8 let a méně | 0:02:53.4 | 0:00:44.8 | ||
14 | diplom | 5260 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | LK Slovan K.Vary | 8. / Dívky 8 let a méně | 0:02:53.7 | 0:00:45.0 | ||
15 | diplom | 5243 | KORELLUS Jakub | 2011 | Triatlet Karlovy Vary | 7. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:01.3 | 0:00:52.7 | ||
16 | diplom | 5238 | ŠUNKOVÁ Sára | 2010 | --- | 9. / Dívky 8 let a méně | 0:03:24.9 | 0:01:16.3 | ||
17 | diplom | 5167 | CHALUPA Mikuláš | 2011 | Biatlon Klub Ostrov | 8. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:26.7 | 0:01:18.1 | ||
18 | diplom | 5236 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 10. / Dívky 8 let a méně | 0:03:34.1 | 0:01:25.5 | ||
19 | diplom | 5153 | ŠÁRA Petr | 2010 | AC SPARTA 1890 | 9. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:47.1 | 0:01:38.5 | ||
20 | diplom | 5215 | BĚLINA Richard | 2011 | --- | 10. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:51.2 | 0:01:42.6 | ||
21 | diplom | 5268 | KUPEC Robin | 2012 | --- | 11. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:55.6 | 0:01:47.0 | ||
22 | diplom | 5296 | PRAVDA Jan | 2010 | --- | 12. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:56.9 | 0:01:48.3 | ||
23 | diplom | 5250 | MICHAL Martin | 2011 | --- | 13. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:06.9 | 0:01:58.3 | ||
24 | diplom | 5262 | NEDBAL Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 14. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:23.6 | 0:02:15.0 | ||
25 | diplom | 5297 | KOLESÁDROVÁ Anna | 2010 | USK Praha | 11. / Dívky 8 let a méně | 0:04:24.6 | 0:02:16.0 | ||
26 | diplom | 5190 | ŠEBESTOVÁ Sára | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Dívky 8 let a méně | 0:04:32.3 | 0:02:23.7 | ||
27 | diplom | 5300 | KUNEŠ Matěj | 2013 | --- | 15. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:33.6 | 0:02:25.0 | ||
28 | diplom | 5239 | ŠUNKA Hubert | 2012 | --- | 16. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:54.2 | 0:02:45.6 | ||
29 | diplom | 5266 | KVAPIL Kryštof | 2012 | --- | 17. / Chlapci 8 let a méně | 0:05:05.4 | 0:02:56.8 | ||
30 | diplom | 5255 | BLAHOUTOVÁ Barbora | 2012 | --- | 13. / Dívky 8 let a méně | 0:05:06.1 | 0:02:57.5 | ||
31 | diplom | 5299 | KUNEŠ Tomáš | 2013 | --- | 18. / Chlapci 8 let a méně | 0:05:17.0 | 0:03:08.3 | ||
32 | diplom | 5149 | ČEPIČKA Antonín | 2011 | --- | 19. / Chlapci 8 let a méně | 0:06:01.2 | 0:03:52.6 | ||
33 | diplom | 5168 | CHALUPOVÁ Julie | 2014 | Biatlon Klub Ostrov | 14. / Dívky 8 let a méně | 0:09:27.3 | 0:07:18.7 | ||
34 | diplom | 5288 | ŠLÉGR Oskar | 2013 | --- | 20. / Chlapci 8 let a méně | 0:10:08.4 | 0:07:59.8 | ||
35 | diplom | 5261 | KROUPA Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 21. / Chlapci 8 let a méně | 0:28:47.6 | 0:26:39.0 | ||
36 | diplom | 5247 | LEPÍK Šimon | 2012 | --- | 22. / Chlapci 8 let a méně | 0:32:30.1 | 0:30:21.5 | ||
--- | 5133 | MIŠEK Michal | 2013 | SK Sokol Senohraby | . / Chlapci 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 5211 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | SK Boží dar | . / Dívky 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 5248 | RITTER Jakub | 2010 | --- | . / Chlapci 8 let a méně | DNS | --- |